Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

aynen öle oldu tatlım babama kalsa ,ç güveysi alacak tıı ama ben bekleyemedim o kadar
bu arada elifim gelemedi geçmişden bi türlüü

Yaa sorma bı kaç sayfa oku sonra çocugu emzır. Sonra bı kaç sayfa daha oku altını değiştir. Yok gazını al derken akşamdan berı bıtıremedım gecmışı sorma

selma kızlr nasılsınız ne var n eyok..yeni bat veren varmı ??

seydam hg vallahi benm kırmızılar gelıyoooooooo cok mutluyum:118:
ilaçla da gecıktı ama napayım belki düzelir bir iki ay sonra

sat 14 ocak bat 15 subat diyelim...
subattan sonrada korunmam bitiyorrr:118:

birde 3 4 sayfa ötede bir arkadas listeye girmek için yazmıstı onuda bul istersen

Yaa sorma bı kaç sayfa oku sonra çocugu emzır. Sonra bı kaç sayfa daha oku altını değiştir. Yok gazını al derken akşamdan berı bıtıremedım gecmışı sorma
yaa bende diiorum oku oku bitmedii demek ara da paşamzla ilgileniyordunn ii yaptın azcık konusalım canım ya özledik valla
demek bebişin gaz sorunu var ay çok mu zor oluyo nasıl aglıyomu süreklii

iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınızz :)) össlleddiimm sizii
hoş geldinnn valla bende senii özledimm

aynen öle oldu tatlım babama kalsa ,ç güveysi alacak tıı ama ben bekleyemedim o kadar
bu arada elifim gelemedi geçmişden bi türlüü

ben iyiyim elifcim seni gördüm daha iyi oldum
eymen iyi sen iyisinya varsın biraz uykusuz kal..o çok uyuduklarına say
gelen giden azaldımı bakalım..
ya kızlar daha 4gun olcak ama belimde şiddetli agrı var bide sol tarafımda batmalr var ignedenmı acabaya
iyiye yoralım canm..sen de kötü seler düşünme hiç
iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınızz :)) össlleddiimm sizii

hg canım ay benm canım yine senden çekti

valla kuzum yeni bat bvermiyenleri direk silicem buraya yeni aklıcı üye lazım..
bakıyorum takip edicem kim aktifse onla yola devame dicem cnm sonra bat geldimi diye peşinden koşm hadi yeni ayın uğurlu olsun..
kız benm akıntım var ya krem ya silince kahverengi gibi olo ne biçim şey bilmm

Hoş geldin elifim Allah yardimcin olsun gaz sancısı kötu olur ya benim bile oldugunda rahatsız oluyorum cocuğa ne demeli yediklerine dikkat et cnm gaz yapacak seylerden uzak dur bakalım biz ne yapcaz inşallah songulun bebekleri gibi akıllı uslu olur

Evet canım mağalesef kı ağlıyo kıpkırmızı oluyo zorlanıyo resmen çırpınıyo yavrum. Sonra gazını çıkartmaya çalışırken butun yedıklerını çıkartıyo sonra aranıyo emmek istiyo doyuruyom ve yıne başa sarıyoz. Doyurmasamda açlıktan aglıyo. İnsan çaresizce bakıyo elden bişey gelmıyo kucagına alıp gaz çıkartmaya çalışıyoz işte. İşallah bu ilaç işe yararda bıraz rahatlar yavrum. Yaa bende sızınle muhabbet etmeyı özledım inankı. Ama ne yalan soyluyeyım uyku daha tatlı gelıyo. O gözunu kapar kapamaz yada osman gelır gelmez hemen uyuyorum akşam 8 de yatak yapılırmı. Yaptım valla kı ben 2 den once gozunu kırpmayan ınsandım

arkadaşlar nasılsınız gününüz güzel geçmiştir inşallah beni sorarsanız sizinle taniştıktan sonra daha bi pozitif oldum normaldede çok pozitif ,neşeli, hayatda önüme çıkan engeller sıkıntılara rağmen bi şekilde kendimi mutlu etmeye çalışıyorum.size tavsiyem :))

iyi geceler kızlar allh rahatlık versin cümletten sizleri seviyorum hepinizi öpüyorum ben yatıcam az agrılarım ver allah emanet olun inşlh

Uykusuzluğu okadar dert etmıyorum sadece onun huzursuz olması ınsanı çok uzuyo elınden bışey gelmedığı için. Yaa kımse gelmese kv ler gelıyo annem gelıyo gıdıyo en son mısafırım cumartesıydı. Dunde yengemle annem geldı ama onları mısafırden saymıyom.

Amın canım işallah işallah sen yaşamazsın bebeğinde gaz sorununu yanı insan çok uzuluyo

canım ben yeniyim burada,çocuğum yok ama kayınvalidem eltime derken duymuştum gazı olan bebeğe bi çay kaşığı tarçın verin diye yanlışmı hatırlıyorum acaba bilmiyorum fikri olab var mı

Ve aleykum selam hosgeldin seydam nasilsin

iiym cnm ne olsun öle takılıyom işte...sen nasılsınn

elifim hoşgeldin kuzummm..ay siz eymenimi daha doğmadan çok rahatsız ettnz şimdi o sizin canınızı okuyo bitanem benm yaaa

sil kuzum canın saolsun senin

ama 3-5gün bekle belki gecıkmeleri olur.

beni yaz ama kalıcı üyeyim:) ay akıntıda fena bende de oldu dogumdan sonra fitil verdi doktorum 1 hafta kullanılıo sonra geçti kalmadı bişe

Hoş geldin patlıcandolmasi iyi olmana sevindim bende iyiyim cok şükür Rabbim daimi eylesin neşeni isim neydi nerde yasıyorsun kac yasindasin

ay kıyamm ben ona yaa en zor dönemlerii bu bebeişlerin derdini diyemiolar anlatamıolarr
yanii o kadar uykusuz kalınca insan haliyle uyumak ister canımm kolay diildir heralde inş kullandıgınız ilaçcın faydası olur

ohh biz ilaç gibiyizdirrr iyi gelirizz
benim günüm güsel geçti şükürr pozitif olmak her anlamda iyidir her ortam da da

anladm canm ben yanlıs okumusum yazını..zaten biseyide dogru anlasam
gaz soruunuvardı gecti gibi anladm.gecmiş olsun eymencige erkek bebeklerin cogunda varmıs

hatta gecen bir makale de okudum annenin bebegi ilk erkekse gaz sorunu ikinci bebege göre daha cok oluyormus.ilginç gelmişti.

canım ben yeniyim burada,çocuğum yok ama kayınvalidem eltime derken duymuştum gazı olan bebeğe bi çay kaşığı tarçın verin diye yanlışmı hatırlıyorum acaba bilmiyorum fikri olab var mı
Sağol canım ama daha 20 gunluk bıle olmamış bı bebeğe bı çay kaşığı tarçını vermek bana pekte mantıklı gelmedı onun mıdeınden ne olur
iiym cnm ne olsun öle takılıyom işte...sen nasılsınn

elifim hoşgeldin kuzummm..ay siz eymenimi daha doğmadan çok rahatsız ettnz şimdi o sizin canınızı okuyo bitanem benm yaaa

Okusun canım ıyı olsunda okusun. Ee sen nasılsın goruşmeyelı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…