Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

aaaa kızlar naptınız yeni topik açılmış nasıl şaşırdım ama çok iyi olmuş bencede yeni arkadaşlar yeni umutlar... Allah tan daha geçmeden geldimm..... Elifim doğum yapmış şükürler olsun almış bitanesini kucağına kırkbinkere maşallah pekte tatlı gıdığını yedim resimden..... ayfercimin durumuna üzüldüm ama gönlünü ferah tut Rabbimden ümit hiç kesilmez sen sabret elbet sabrının mükafatını görürsün kuzum.... dilbercim sen nasılsın epeydir merak ediyorum seni aşılamn nasıl oldu kaçıncı gündesin...... nette problem vardı giremedim ne zamndır epey uzak kaldım okuyamadımda.....seydacım sen nasılsın topiğimiz hayırlı olsun kuzum... hepimize umut olsun... üzüntüler eski topikte mutlulklar bu topikte olsun inş.. meryemcim songülcüm ne çok özledim sizleri neler yapıonuz siz özlemediniz kanımca beni yeni arkadaşlar gelmiş bile hepsi ayrı ayrı hoşgelmiş sefa getirmiş ......berrincimde ara vermiş yazmış okudum inş bu sefer zafer bzimdir neslimde uğramış kaçmışş.... kızlar hepiniziçok çok özledimmm.... akşam tekrardan uğrucam inş erken gelirsinizz görüşürüz.....

hoşbuldum canım sende hoşgeldin çok şükür iyiyiz şimdilik siz nasılsınız?
bizde iyiyiz çok şükür şimdilik büyüyoruz:) inş senin haftalarına gelince biraz daha rahatlıcam bakalımöyle olmasını umuyorum en azından

bizde iyiyiz çok şükür şimdilik büyüyoruz:) inş senin haftalarına gelince biraz daha rahatlıcam bakalımöyle olmasını umuyorum en azından

çok şükür canım Rabbim daha iyi etsin inş. ama bu haftalara gelince daha çok zorlanacaksın canım benim
Allah'ıma şikayet olmasın halime hesapsız şükür ama kızımın 2 aydır kafası aşağıda ya büyüdükçe de baskı iyice arttı ben baya zorlanıyorum :26::26:

ya dimi hakılısın karnın büyüdükçe ağılaştıkça dahada zorlaşıyo.... Rabbim sonuna kadar hayırlı kolay bi şekilde gelmeni nasip etsin inş... ne bilim şu riskli zamnlarımı hayırlısyla bi atlatsam diye bakıyorum bende ama eminim kucağıma alana kadar hatta aldıktan sonra bile tam bi rahatlığa eremicem hep bi korku hep bi endişe.... nasip kısmet bakalım Rabbim sağlık sıhat versin.... sende yat dinlen bari kuzum aşşağıda olması çok zor cidden bel ağrısı kasık ağrısı az kaldı şunun şurasında

korku ve endişe hiç bitmiyo ki canım bende aynıydım biliyosun şimdi de doğum korkusu sarmaya başladı hayırlısıyla birde onu atlatabilseydik
gerçi o biter sonra şu deriz bu deriz korku-endişe bitmez Rabbim verdiği vereceği erşeyin hayırlısını versin kuzum

Sevgicim Lamisim ne hos muhabbetler bunlar RABBIM tamamina erdirsin INSALLAH. Lamisim 6.gun bitti sayilir ama ben umut bile etmiyorum esimin degerleri cok kotuydu tatlim sizde ne kadar sperm oldu yikandiktan sonra

haklısın yaa ağzımız yanınca tabi dr doğumdan bahsediyomu.. yada senin istediğin ne şekil normal sezreyan.... ahhh elifin oğlunu gördün mü eymeni maşallah pek bi tatlı... topiğimizde erkek bolluğu varr zaten kız az... walla talibiz kızına ama benim ay küçük olcak varmaz benim oğluma... ama hepsininde maşşallahı varr hepsi birbirinden tatlı maşallah maşallah seç beğen damat adayını.... bakalım kzıçemiz nasıl olcakk anası gibi güzel tatlı dilli olur inşşş........

Sende hoş geldin canim bayadir yoktun merak ettim kac defa sorayım dedim berrine olmadı nasilsin

Sevgicim Lamisim ne hos muhabbetler bunlar RABBIM tamamina erdirsin INSALLAH. Lamisim 6.gun bitti sayilir ama ben umut bile etmiyorum esimin degerleri cok kotuydu tatlim sizde ne kadar sperm oldu yikandiktan sonra
ayy hoşgeldin canımmmçok merak ediyodum seni ama giremedim bi türlü Rabbim inş en yakın zamnda senide katıck bu muhabetlerin içine... biz tecrübeli olcaz yaa yardım edicez sana Rabbim den umut kesilmez kuzum sen bol dua et inan ondan başka hiç kimsenin gücü yetmez oldurmaya... bak benim ilk normal oldu eşimin değerleri gayet iyi çıktı ama ikinci kendiliğinden olmadı.. aşılamayla tuttu ve benim artık umutlarımın bittiği yerde geldi mucizem oyüzden RAbbim sana sığındım de herşey senden beni kapında buynu bükük bırakma de aklına her geldiğinde dua et.... kötü düşünme sabır benimde dualarım hep seninle... bu arada tahlili sabah verdik 1 2 saat sonra aşılama oldu... eğer bunu sorduysan....

Asa lamia benim de kızım oluyo bak duyurulur istersen dünür olalım

sağol canım bu güzel duyguları Rabbim en kısa sürede hayırlısıyla sizlerede tattırsın inş. umutsuz olma canım benim Rabbim ol dediğinde olmayacak bişey varmı ki?

dr uma göre normal doğum ama 2 annem,ben ve songülüm normal doğum biraz zor diyoruz çünkü biraz iri bi bebek olacak Allah'ın izniyle bakalım artık hayırlısı gülüm
eymeni gördüm evet Rabbim nazarlardan saklasın çok tatlı maşallah
seninki oğlanmı kız? bilmiyodum son görüştüğümüzde belli değildi hadi hayırlısı
Allah'ın izniyle hayırlısıyla bi doğsunlar da fotolarını koyarız beğenirsen talipliğini o zaman tekrar konuşuruz kaynana lamiş

cnm merhaba topicımıze hoşgeldın vucut ısı kaçlarde seyıredıyo cnm

Sende hoş geldin canim bayadir yoktun merak ettim kac defa sorayım dedim berrine olmadı nasilsin
iyiyiz kuzum ya evet giremedim epeydir nette problem verdı.. şükür iyiyim gün sayıyoz işte... siz nasılsınızz.....
hey lamışşşşnerelerdesın bakım meryemle soruyoz bu kız nerelerde dıye
hhahahaha azcık özletim kendimi dedim bende merak etmemişler özlememişler diye küsüyodum ayy bu ttnetçilerle başımız fana derrttte ya bulsam boğucam bi kaşık suda adamların yüzünden parasını ödeediğimiz nete giremiyoruzz deli ettiler ne zamandr... ama neyseki geldim siz napıyonuz bakım nasılsınızzz... neler değişmiş ben gelmeyeli yahu...
Asa lamia benim de kızım oluyo bak duyurulur istersen dünür olalım
aaaa seninki pipişli değilmiydi yahu ne ara minişli olduuuşaşırdım bak walla olalım dünür kuzum benimki evde kalcak yoksaaa sevgininkide büyük bendee kimse kapmadn seninki ben alayım ......dünür olalım:13::13:

tos tosun annesı naber cnm bebış nasıl ac gr oldu bakım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…