Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ay bulantıdan mı yiyemiyorsun sen anladım şimdi
inş geçer canımm

selam canım hoş geldin 9 ay kısa bi süre ama beklemek bi ömür gibi bilirim
tedavi görüyormusun varmıı bi rahatsızlık

prolaktin yüksekliği vardı ilaç kullandım düştü.. sonra fazlalık olan kiloları ver dedi,rejime başladım veriyorum kiloları da + sporda yapıyorum.. şu an başka bildiğim bişey yok varsada :KK76:

nedense bilmiyorum,içime doğuyo seni tanımıyorum bile ama 2.aşılaman tutucak inşallah..

benim 2 aşılamamda tutmadı,geçen ay başka bi dr a gittim laparaskopi ve histereskopiyi önerdi halbuki daha önce rahim filmi çekilmişti neden bu ameliyatları istedi bilmiyorum dr prof.çok iyi bi dr diye gitmiştim adam maddi konudada prof. bunu söylim sen anla!!! anestezi uzmanı ekg ve akciğer filmime bakmadan yorum yapınca korktum bende panik atakta var,siğarada kullanıyorum önemsemeyince bu ay iptal ettirdim gelecek aya dedim ama benim aklımdan geçen nisan ayına kadar beklemek olmazssa tüp bebek düşünüyorum,öncesinde de bu ameliyatı olmayı,nasip artık,isteyen herkese dua ediyorum

ben kaçtım canım sonra devam ederiz eşim gelmek üzere

dua ve muhabbetle....

ay bulantıdan mı yiyemiyorsun sen anladım şimdi
inş geçer canımm

selam canım hoş geldin 9 ay kısa bi süre ama beklemek bi ömür gibi bilirim
tedavi görüyormusun varmıı bi rahatsızlık

İnşallah canim benim sende bebeğine kavuşursun bu yaşadıklarımızı sende yasarsın inslah

prolaktin yüksekliği vardı ilaç kullandım düştü.. sonra fazlalık olan kiloları ver dedi,rejime başladım veriyorum kiloları da + sporda yapıyorum.. şu an başka bildiğim bişey yok varsada :KK76:

hımm bendee pek aslında bilmiyorum diger arkadaslar bu konuda daha bilgili aslında
mesela benim sorunum kanallarda su spermleri kanaldan geçirip yumişle bulusturamadık gittii
kanallardan geciş izni yok bendee sanırımm:KK9::KK9::KK9:

meraba prolaktin değeriniz kaç çıkmıştı?bende de o sorun vardı ama dr gebeliğe engel bi durum demedi hatta geçen p.tesi yaptırdım 31.2 çıkmıştı normalide 1.3-25,daha önce 35 çıkmıştı o zaman dostinex kullanmıştım,umarım ciddi bi yükseklik yoktur değerde

meraba prolaktin değeriniz kaç çıkmıştı?bende de o sorun vardı ama dr gebeliğe engel bi durum demedi hatta geçen p.tesi yaptırdım 31.2 çıkmıştı normalide 1.3-25,daha önce 35 çıkmıştı o zaman dostinex kullanmıştım,umarım ciddi bi yükseklik yoktur değerde

37'ydi.. kayda değer olup ciddi araştırma gerektirmedi.. kolay düştü zaten.. 1 ayda birde kontrol ediliyo ama ilacı bıraktığımdan beri sanki giderek yükseliyo gibi yine :KK20:

Evet haklisin canim biri bitiyor biri başlıyor ama cok şükür bebişlerimiz iyi ne yapalım hersey onlar için her seferinde birşeyleri unutuyorum bebeğimi gördüğüm zaman aklım basımdan gidiyor sanki söyleyeceklerimi unutuyorum inşallah bu gidiste söylerim evet serum yiyorum arada su dahi icemiyordum şimdi zorlada olsa iciyorum İnşallah gecer 9 ay sürende var Rabbim şifa verdin canim

ayy canım ya zormuş hakikaten ya beterin beteri var die buna diolar demekki ama npalım işte her nimetin bi külfeti oluyor ilk bebeğimde daha kötüydüm ona göre ben bomba gibiyim canım baş ağrısnı kan şekeri düşüklüğüde yapıor hemen şekerli limonlu su yap tepene dik uzan ii gelio gerçekten sen bu bulantılardan bahsedince içim bi tuhaf oldu 2 hafta öncesine kadar mutfağa giremiodum şimdi herşeyi istio canım 5. ayıma giricem henüz 1.5 kilo aldım bu ii bişey en azından :) sadece şuan benim yiyemediğim tek daha doğrusu içemediğim süt afedersin anında geri çıkarıorum canım bide meyve suyu iç bol bol bulantıya çok ii gelio ben soda meyve suları içe içe atlattım

nedense bilmiyorum,içime doğuyo seni tanımıyorum bile ama 2.aşılaman tutucak inşallah..

benim 2 aşılamamda tutmadı,geçen ay başka bi dr a gittim laparaskopi ve histereskopiyi önerdi halbuki daha önce rahim filmi çekilmişti neden bu ameliyatları istedi bilmiyorum dr prof.çok iyi bi dr diye gitmiştim adam maddi konudada prof. bunu söylim sen anla!!! anestezi uzmanı ekg ve akciğer filmime bakmadan yorum yapınca korktum bende panik atakta var,siğarada kullanıyorum önemsemeyince bu ay iptal ettirdim gelecek aya dedim ama benim aklımdan geçen nisan ayına kadar beklemek olmazssa tüp bebek düşünüyorum,öncesinde de bu ameliyatı olmayı,nasip artık,isteyen herkese dua ediyorum

ben kaçtım canım sonra devam ederiz eşim gelmek üzere

dua ve muhabbetle....
canım benim çok saolasın inş bakalım hersey kısmet zamanı ne zamansa o zaman olurr
ben de anlamadım amaliat neden olacakmıssın kii kanalların açıksaa rahim dede sorun yoksa
ama amaliat olmadan neden olmak gerektigini ögren bencee baska doktora gir derimm ben
görüşmek üzere :KK16::KK16::KK16:

İnşallah canim benim sende bebeğine kavuşursun bu yaşadıklarımızı sende yasarsın inslah

ayy canım inşşşşş yaaa bende bögürmek istiyorum artıkk:KK14:

ALLAH razı olsun canım saol belki olacak belki olmıyacak ALLAHIM biliyor ama sabretmek cok zorr isyan etmiyorum ama
üzülmekden aglamakdan alamıyorum bazen kendimii canım inşALLAH olacak canım nasip de varsaa elbet nasip olur

üzülebilirsin tabi canım ama önemli olan mücadeleyi elden bırakma bak ben bile senin adına şimdiden heycan yaptım kuzumm ne kadar var adetine

üzülebilirsin tabi canım ama önemli olan mücadeleyi elden bırakma bak ben bile senin adına şimdiden heycan yaptım kuzumm ne kadar var adetine

benim adetime 24 gün var yani daha yeni adet oldum ve bitti
sahsen hiç çalışma yapasımda yok zaten bakalımm bu ay nasıl gececekk:KK9::KK9:

çok güzel bi başlangıç...
çokta güzel bi topluluk...
harikasınız kızlar :KK16: göbişte bebiş olanlardanım ya da bebişim yanımda olanlardanım demeyi çooook isterdim,
fakat amma ve lakin öyle bişey henüz yok,9 aydır uğradığıda yok :KK47:
bu umut dolu yolculuğun banada uğurlu gelmesi dileklerimle...

hoşgeldin canım umarım sanada ii gelir burası

dilber tatlım ne okuyorsun topu topu kaç sayfa var surdaa gelemedin biii yanımıza

benim adetime 24 gün var yani daha yeni adet oldum ve bitti
sahsen hiç çalışma yapasımda yok zaten bakalımm bu ay nasıl gececekk:KK9::KK9:

berrincim rahat ol işte bak böle cidden bak çok etkili oluo göreceksinn şuan durduğun kabahatt aaaa tamda zamanı yani :KK1::KK1::KK1::KK1:

berrincim rahat ol işte bak böle cidden bak çok etkili oluo göreceksinn şuan durduğun kabahatt aaaa tamda zamanı yani :KK1::KK1::KK1::KK1:

dogru diosunda sanırım 3 ay oldu bu ayla bende kuruluk sorunu var canım ya
istek var ama olmuyor doktor bi jel önerdi aldım onu kullanıyorum işde zar zor
ben cıkıyorum eşim geldi bi yemek yiyelim gelirim sonra görüşmek üzere canım:KK54::KK54:

ayy canım ya zormuş hakikaten ya beterin beteri var die buna diolar demekki ama npalım işte her nimetin bi külfeti oluyor ilk bebeğimde daha kötüydüm ona göre ben bomba gibiyim canım baş ağrısnı kan şekeri düşüklüğüde yapıor hemen şekerli limonlu su yap tepene dik uzan ii gelio gerçekten sen bu bulantılardan bahsedince içim bi tuhaf oldu 2 hafta öncesine kadar mutfağa giremiodum şimdi herşeyi istio canım 5. ayıma giricem henüz 1.5 kilo aldım bu ii bişey en azından :) sadece şuan benim yiyemediğim tek daha doğrusu içemediğim süt afedersin anında geri çıkarıorum canım bide meyve suyu iç bol bol bulantıya çok ii gelio ben soda meyve suları içe içe atlattım

Sütü normaldede sevmezsin şimdide içemiyorum meyve suyu ve meyve ikidindendende tiksindim ne icebiliyorum nede yiyebiliyorum bı ayvayı yiyebiliyorum oda kabizlik yapmıştı onuda bıraktım bu arada sadece yer elması yiyebiliyorum fazla kacirincada ishal yapıyor cok şükür Rabb'ime ya prensesim iyi olsunda ben herbişeye raziyim Rabbim kayık gormuş onu bana vermiş olmayan arkadaslarimida görünce cok şükür Rabbim kimseyi evlatla imtihan etmesin annelik duygusunu yaşamayan tasmadan kalmadın sagol canim birde onu deneyeyim inşallah gecirir

ben ayfere nerden yazıcam bılemedım
ayfercım cnm amnıyosentes yaptırıcaksın sanırım bence yaptır ıcın rahat etsın cnm
eşimn kuzenının bebgı ıcınde tahlıller böyle bı sonc cıkarttı ama maşalla sapasağlam evlatlarını kucagına aldılar cnm bence tahlılını yaptır bol bolda dua et rabbımden ötesı yok unutma hayat bı sınav

evet herkes amniyosentesi yaptir diyo. yapacaz heralde. bugün doktor aradi kan testinin sonuclari gelmis risk 8de 1di 5de 1e yükselmis kan testine göre.
artik persembeyi beklicez ama sonuclarin cikmasida uzun sürüyormus. bol bol dua ediyorum... korkumu ve endiselerimi size anlatamam kelimeler yetmez.
Rabbim saglikli sihatli kucagima almayi nasip etsin.

Kizlar ben bugun telden giriyorum yazmak zor oluyor boyle onun icin bugunluk benden sadece okumak :)))
Yeni gelen arkadaslar hos gelmisler valla yeni topik fikri cok guzel olmus topik hareketlenmis sanki. Yarin gorusmek uzere ALLAHA emanet olun:KK54::KK54::KK54:

Kizlar ben bugun telden giriyorum yazmak zor oluyor boyle onun icin bugunluk benden sadece okumak :)))
Yeni gelen arkadaslar hos gelmisler valla yeni topik fikri cok guzel olmus topik hareketlenmis sanki. Yarin gorusmek uzere ALLAHA emanet olun:KK54::KK54::KK54:

Sende Allah'a emanet ol canim ben hep cepten giriyorum ama sen alışkın degilsin sanırım ben alıştım hayirli aksamlar canim görüşmek uzere

selam canım hoş geldin aramızaa okudum yazdıklarını ALLAHIM daha çok bekletmesin bizleri inş
en kısa zaman daa bebeişlerimizi bizlere nasip etsinn

Çok teşekkür ederim canım allah razı olsun inşallah en yakın zamanda gelsin bebişler artık bekliyoruz dört gözle birde benim bata 7 8 gün kaldı ama benim hala akıntım var ve vücut ısım yüksek normalmi sizce ?

X