Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

iyiyiz kuzum ya evet giremedim epeydir nette problem verdı.. şükür iyiyim gün sayıyoz işte... siz nasılsınızz.....

hhahahaha azcık özletim kendimi dedim bende merak etmemişler özlememişler diye küsüyodum:KK1: ayy bu ttnetçilerle başımız fana derrttte ya bulsam boğucam bi kaşık suda adamların yüzünden parasını ödeediğimiz nete giremiyoruzz:KK47: deli ettiler ne zamandr... ama neyseki geldim siz napıyonuz bakım nasılsınızzz... neler değişmiş ben gelmeyeli yahu...:KK16:

aaaa seninki pipişli değilmiydi yahu ne ara minişli olduuu:KK52:şaşırdım bak walla olalım dünür kuzum benimki evde kalcak yoksaaa sevgininkide büyük bendee kimse kapmadn seninki ben alayım ......dünür olalım:13::13:

ay bana ttnet deme odem bozulmuştu 1 ay kafayı yedırdıler bıze eşim gıttı mudurun odasındakı aldı haha

sağol canım bu güzel duyguları Rabbim en kısa sürede hayırlısıyla sizlerede tattırsın inş. umutsuz olma canım benim Rabbim ol dediğinde olmayacak bişey varmı ki?

dr uma göre normal doğum ama 2 annem,ben ve songülüm normal doğum biraz zor diyoruz çünkü biraz iri bi bebek olacak Allah'ın izniyle bakalım artık hayırlısı gülüm
eymeni gördüm evet Rabbim nazarlardan saklasın çok tatlı maşallah :nazar::nazar:
seninki oğlanmı kız? bilmiyodum son görüştüğümüzde belli değildi hadi hayırlısı
Allah'ın izniyle hayırlısıyla bi doğsunlar da fotolarını koyarız beğenirsen talipliğini o zaman tekrar konuşuruz kaynana lamiş :KK53::KK53::KK53:
hahahah kız senin gibi güzelliğin kızı beğenilmez mi :KK16:anasına bak demişler:KK34: ama ay büyük oluyo ya senin kız benimkini beğenmez kanımca:26: ayy maşallah irimi benim kızçem ay maşallah maşallah kız var mı bi sırrı bende yapımm :KK9: Rabbim hayırlısını versin hayırlısıyla kurtul sağ salim al kucana sezeryan normal çokta fark etmiyo artık:21:

selam kıslar bende geldim hayırlı akşamlar nasılsınız :KK54:

cnm nbr nasılsın bakalım bende senı beklıyodum kuşum
benım face hesabım yok tatlım ama 4 tane sıfre var sagolsunlar verdıler meraklarımı gıderıyorum
derken bı baktım bırıne sen ıstek göndermışsın acaba dedım ben durttum mu senı ne yaptım varmı bılgın tatlım

Kızlar merhaba
benide alırmısınız aranıza
37 yaşındayım 22 yaşında kızım 14 yaşında oğlum var
8 yaşında bir oğlumu kaybettim 4 aydır yeni bebiş için kocişimle çalışıyoruz ama şimdilik olmadı
allahın izniyle bu ay olur inşallah
özetlersem
SAT tarihim 1 ocak
BAT tarihim 25 ocak
deneme 4.ay $IMG_0393.JPG $IMG00305-20110909-2207.jpg

kısaca kendimi tanıtıyım dedim ben kızım ve oğlum

Çok teşekkür ederim canım allah razı olsun inşallah en yakın zamanda gelsin bebişler artık bekliyoruz dört gözle birde benim bata 7 8 gün kaldı ama benim hala akıntım var ve vücut ısım yüksek normalmi sizce ?

canım ben dicekdim ama zaten yaren arkads mız cevap vermiş ısı derecelerini yazarsan sanırım arkadaslarda yorumlar

iyiyim canım çok şükür sen nasılsın? kuzular nasıl?
kontrolümüz çarşamba günü canım herhalde 3 kg mı geçmişizdir dr dan gelir gelmez size yazıyorum :KK34:

sevındım tatıım ıyı olmana
kuzucuklar ıyı tatlım kontroller artık 15 te deılmı 36 dan sonra herhafta
cnm 3 u gecmısınızdır ceylın arasla hep aynı gr larda gelıyo o cocuk ordn cıkmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

hahahah kız senin gibi güzelliğin kızı beğenilmez mi :KK16:anasına bak demişler:KK34: ama ay büyük oluyo ya senin kız benimkini beğenmez kanımca:26: ayy maşallah irimi benim kızçem ay maşallah maşallah kız var mı bi sırrı bende yapımm :KK9: Rabbim hayırlısını versin hayırlısıyla kurtul sağ salim al kucana sezeryan normal çokta fark etmiyo artık:21:

sağol canım o senin güzelliğin :KK16::KK16:
valla bildiğim bi sır yok ana tarafıda baba tarafıda iri olunca genetik oldu bizimki :KK37::KK37:
evet canım yaa sezeryan normal hiç farketmez sağ salim çıkalım da doğumdan yeter

cnm nbr nasılsın bakalım bende senı beklıyodum kuşum
benım face hesabım yok tatlım ama 4 tane sıfre var sagolsunlar verdıler meraklarımı gıderıyorum
derken bı baktım bırıne sen ıstek göndermışsın acaba dedım ben durttum mu senı ne yaptım varmı bılgın tatlım

canım isim ne ki benim oldugumdan eminmisin seyda da ekleyim ben mesela ekledim mi hatırlamıyorum hiç

Kızlar merhaba
8 yaşında bir oğlumu kaybettim 4 aydır yeni bebiş için kocişimle çalışıyoruz ama şimdilik olmadı
özetlersem
SAT tarihim 1 ocak
BAT tarihim 25 ocak
deneme 4.ay Eki Görüntüle 595627 Eki Görüntüle 595626

cnm beım öncelıkle basın sagolsun rabbom kımselere vermesn böyle acı
cnmmmm kızım ve oğlum yanlışmı oldu ne kardeşlerım dıcektın sanırım:nazar::nazar::nazar::nazar:

selam kıslar bende geldim hayırlı akşamlar nasılsınız :KK54:
hoşgeldiin kankeytamm nasılsınnnnn :KK16:
ay bana ttnet deme odem bozulmuştu 1 ay kafayı yedırdıler bıze eşim gıttı mudurun odasındakı aldı haha
ahh ben o müdürü bulsam daha nelerini alcam ne laflar saycamdaaaaa :KK47:
Kızlar merhaba
özetlersem
SAT tarihim 1 ocak
BAT tarihim 25 ocak

hoşgeldin aramızaaa :KK16: kaybın için çok üzüldüm başınız saolsun Rabbim diğer evlatlarına ömür versin inşşşş..... en yakın zamndada yeni evlat nasip etsinn hayırlısylaaa ....

berrincim hoşgeldin canım nasılsın? :KK16::KK16:

Kızlar merhaba
özetlersem
SAT tarihim 1 ocak
BAT tarihim 25 ocak

hoşgeldin başın sağolsun Rabbim tekrarını göstermesin inş. maşallah yaş 37 22 yaşında kız bin kere maşallah :nazar::nazar::nazar:

sevındım tatıım ıyı olmana
kuzucuklar ıyı tatlım kontroller artık 15 te deılmı 36 dan sonra herhafta
cnm 3 u gecmısınızdır ceylın arasla hep aynı gr larda gelıyo o cocuk ordn cıkmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

evet canım 15 te bu haftadan sonra da her hafta olacak
ordan çıkmazsa çıkarabilecekleri biryer açarlar kuzum napiyim :KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
cnm beım öncelıkle basın sagolsun rabbom kımselere vermesn böyle acı
cnmmmm kızım ve oğlum yanlışmı oldu ne kardeşlerım dıcektın sanırım:nazar::nazar::nazar::nazar:

sağol canım çok teşekkür ederim
eh kardeş gibiyiz zaten erken evlenmenin faydaları bunlar beraber büyüyosun çocuklarınla

hoşgeldiin kankeytamm nasılsınnnnn :KK16:

ahh ben o müdürü bulsam daha nelerini alcam ne laflar saycamdaaaaa :KK47:

hoşgeldin aramızaaa :KK16: kaybın için çok üzüldüm başınız saolsun Rabbim diğer evlatlarına ömür versin inşşşş..... en yakın zamndada yeni evlat nasip etsinn hayırlısylaaa ....

sağol canım allahım isteyen herkese anneliği tattırsın

iyiyiz kuzum ya evet giremedim epeydir nette problem verdı.. şükür iyiyim gün sayıyoz işte... siz nasılsınızz.....

hhahahaha azcık özletim kendimi dedim bende merak etmemişler özlememişler diye küsüyodum:KK1: ayy bu ttnetçilerle başımız fana derrttte ya bulsam boğucam bi kaşık suda adamların yüzünden parasını ödeediğimiz nete giremiyoruzz:KK47: deli ettiler ne zamandr... ama neyseki geldim siz napıyonuz bakım nasılsınızzz... neler değişmiş ben gelmeyeli yahu...:KK16:

aaaa seninki pipişli değilmiydi yahu ne ara minişli olduuu:KK52:şaşırdım bak walla olalım dünür kuzum benimki evde kalcak yoksaaa sevgininkide büyük bendee kimse kapmadn seninki ben alayım ......dünür olalım:13::13:

Evet pipo düştü yerine kuku geldi olalım ya hu dünürüm benim kiz cok nazlidir benden söylemesi cok şükür bende iyiyim canim

berrincim hoşgeldin canım nasılsın? :KK16::KK16:

hoşgeldin başın sağolsun Rabbim tekrarını göstermesin inş. maşallah yaş 37 22 yaşında kız bin kere maşallah :nazar::nazar::nazar:

evet canım 15 te bu haftadan sonra da her hafta olacak
ordan çıkmazsa çıkarabilecekleri biryer açarlar kuzum napiyim :KK52::KK52::KK52:

boşbuldum canım sağol seninde az kalmış doğuma allah
bir avazda kurtarsın sağlıkla kucağına al bebişini

X