Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

gecmiş olsun tatlımm hamişlikde duymustum tansiyon olayını
aşılamaya ara verdim bu ay sonunda adet olunc gidicem bakalım doktor yapalım derse ikinci
asılamaya baslıcamm bu sefer ümitliyim ALLAHIM izniyle olacak inşş
rabbbim bizlerede nasip edecek bu duyguyuu inş

hoş bulduk canım teşekkür ederim,sende hoş geldin,mesleğimde çok başarılı olamadım ama inşallah çocuk için temel atmada bu sene başarılı olurum :))) bu topikte isteyen herkese nasip etsin rabbim,dularım hepimize inşallah

sürekli bebek ve erkek çocuk rüyaları görüyorum iyiye yormaktan yoruldum artık:)))

bakarsın ona bile gerek kalmadan geliverir bebiş Rabbim dilesin tek sen istemesini bil yeterki kuzum hep dua ediorumm Allah ımm nasip et die hep ii düşünn çok takma kafaya takmadığım ve adet görmediğim ayda geldi benimki çok etkili gerçekten rahat olmak

meraba canım nasılsın,diğer topiklerden yazışıyoduk burdada karşılaştık,sıkılmışın heralde?

sen ne kadar süredir evliydin,sorun neydi?

Cok gecmis olsun benimde basım cok ağrıyor bu aylarda bas ağrısı cok oluyormuş benim ki birazda açlıktan galiba

haklısın canım ama ben nedense yapamıyorum onu asılama oldugum ay test yaptım lamişim çıkıyor 12 günün de demişti
aman negatifi görünce o kadar yıkıldım o kadar agladım ki anlatamm ondan iki aydır ara verdimm
kafamı toplamm gerekdi ve basardım sanırım su aralar iyiim
meraba canım nasılsın,diğer topiklerden yazışıyoduk burdada karşılaştık,sıkılmışın heralde?

sen ne kadar süredir evliydin,sorun neydi?

canım ben hep bu topink deyimdir asılama oldugum ay o topinke bilgilenmek amaçlı yazmıstım belrtiler konusunda
evet asılama topinkde karsılasmıstık demii
canım ben 3.5 senelik evleyim benim kanallarım tıkalıydı amaliat oldum birinin açıldıgını söylemişti doktor

mrb canım bebiş hayırlı olsun seninde yakınmış zamanları hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah

Merhaba sagol canim seninkide hayirli uğurlu olsun sağlıklı bir sekilde kucağına almadığa nasip etsin Rabbim evet yakın Haziran annesi misin sende

Cok gecmis olsun benimde basım cok ağrıyor bu aylarda bas ağrısı cok oluyormuş benim ki birazda açlıktan galiba

neden ac duruyorsun kız sen beebeginn de acıkmıstır
ay ben hiç dayanamm aclıga karnım acıkmadan bile yerim ben bişiyler

hmm evet canım kasım ayında aşılama topiğinde konuşmuştuk,şuan kaç aşılama oldun ve hangi aşamadasın?tüplerin tıkalı olması gebeliğe engel biliyosun,tüpler tıkalıysa aşılama yapılmaz diye biliyorum en uygun tedavi tüp bebek bence,yinede bilmiyorum,dr un ne önerdi şimdi ne yapıyosun?

sende benim gibi iştahsızlardansın açlık çok etkilio gerçekten senin geçmesi için bi 2 hafta daha beklemen lazım sanırım benim bu hafta daha yeni geçti iştahım açıldı bulantılar geçti ama tansiyon yükselio ve anında düşüo yığılıp kalıorum Allah ın izniyle ilaçlar ii geldi canım sen doktoruna muhakak söle bunu kan basıncı yükseldiği içinde olabilir baş ağrısı bi çaresine bakar galiba

kuzum 12 günde çıkıor genelde evet ama düzenli adet görüosan yumurtlama zamanına bağlı o geç oluşum olduysa kestiremiosunki onu herşey birer vesile Allah ın takdir etmesi lazım canım tabi herşey bi sınav sabreder isyan etmezsen mükafatını verece Rabbim emin ol daha çok gençsin zaten berrinim rahat oll ya olur elbett ben inanıyorumm dua ediorumm kuzum

canım gecen sene 6 ocakda kanal filmiyle tüplerimin tıkalı oldugunu ögrendim dünya basıma yıkıldı resmen bide doktor senin çocugun olmas dedi baana ben ne tüp bebek iliyorum ne asılama o zamanar nese
sonra amaliat oldummm bi kanalım açıldı doktor tek kanalla olur dedi 6 ay bekle dedi
olmadı sonra kasımda ilk aşılamm oldu tutmadı doktora gittim kanal filmi cektireyim mi dedim
gerek yok senin tek kanalın acık dedi durum böyle canım 2 tane daha asılamm var sonra tüp bebek zaten
ALLAHIM inş o kadar bekletmez

neden ac duruyorsun kız sen beebeginn de acıkmıstır
ay ben hiç dayanamm aclıga karnım acıkmadan bile yerim ben bişiyler

CaNim istediğimden değil yesemde yemeseler açim yer yemez istifra ediyorum çıkarmamdan boğazlarım şişiyor birde yemek kokusuna tahammülüm dahi yok yiyemiyorum bu seferde kan sekerim düşüyor sanırım bas ağrısı yapıyor inşallah hayırlısı ile geçsin bu bulantılar tika basa yiyecem yemek yemeyi özledim ya

çok güzel bi başlangıç...
çokta güzel bi topluluk...
harikasınız kızlar göbişte bebiş olanlardanım ya da bebişim yanımda olanlardanım demeyi çooook isterdim,
fakat amma ve lakin öyle bişey henüz yok,9 aydır uğradığıda yok
bu umut dolu yolculuğun banada uğurlu gelmesi dileklerimle...

ALLAH razı olsun canım saol belki olacak belki olmıyacak ALLAHIM biliyor ama sabretmek cok zorr isyan etmiyorum ama
üzülmekden aglamakdan alamıyorum bazen kendimii canım inşALLAH olacak canım nasip de varsaa elbet nasip olur

Evet haklisin canim biri bitiyor biri başlıyor ama cok şükür bebişlerimiz iyi ne yapalım hersey onlar için her seferinde birşeyleri unutuyorum bebeğimi gördüğüm zaman aklım basımdan gidiyor sanki söyleyeceklerimi unutuyorum inşallah bu gidiste söylerim evet serum yiyorum arada su dahi icemiyordum şimdi zorlada olsa iciyorum İnşallah gecer 9 ay sürende var Rabbim şifa verdin canim

ay bulantıdan mı yiyemiyorsun sen anladım şimdi
inş geçer canımm

selam canım hoş geldin 9 ay kısa bi süre ama beklemek bi ömür gibi bilirim
tedavi görüyormusun varmıı bi rahatsızlık

Dilbercim hosgeldin nasılsın

Bu arada yeni katılan arkadaslar hoş geldiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…