Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

canım arkadaşım gezinirken yazını okudum çok etkilendim.çünkü bende çocuk hasreti ile yananlardanım.Rabbime yinede şükür ve hamd etmekten dua etmekten başka yapacak şeyimiz yok.inşallah bütün isteyenlere en kısa zamanda sağlıklı hayırlı bir evlat nasib eder.İstanbulda doktora gitmeyi düşünüyorsan şu an benim doktorum olan nişantaşında art tıp merkezi var orada dr.berrin karakuy var harika bir insan kesinlikle tanışmanı tavsiye ederim.bende buralarda dert arkadaşı arıyorum.etrafımızdaki insanlara bişey söylemeye gelmiyor hemen dedikodu gıybet....onun için bazen içimi buraya döküyorum.

Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün canim Insaallah. Evet canim cok sükür ki sükretmeyi biliyoruz herseye ragmen ve inancli insanlariz.
allah razi olsun teyzemlere en yakin doktor hangisiyse ona giderim insaallah melek arkadasta bi doktor tavsiye etti. senin doktoruda yazdim kagida. Allah yardimcimiz olsun.
sen nezamandan beri düsünüyorsun bebek?? cogumuz burda dertlesiyoruz fikir alisverisi yapiyoruz aile, arkadas, akraba söyleyemedigimiz kisilere paylasamadigimiz dertlerimizi burda paylasiyoruz birbirimize yardimci oluyoruz.
hos geldin canim topige. cok mutlu oldum bana yardimci olmana sevindim tesekkür ederim

hoşbulduk arkadaşlar,çok çekingenim yaa bi yere girip bişey yazamıyorum.:KK17:

cekinmee ya gel tanısalımm senin adın beni çok çekti mesela:KK56::KK56:

Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün canim Insaallah. Evet canim cok sükür ki sükretmeyi biliyoruz herseye ragmen ve inancli insanlariz.
allah razi olsun teyzemlere en yakin doktor hangisiyse ona giderim insaallah melek arkadasta bi doktor tavsiye etti. senin doktoruda yazdim kagida. Allah yardimcimiz olsun.
sen nezamandan beri düsünüyorsun bebek?? cogumuz burda dertlesiyoruz fikir alisverisi yapiyoruz aile, arkadas, akraba söyleyemedigimiz kisilere paylasamadigimiz dertlerimizi burda paylasiyoruz birbirimize yardimci oluyoruz.
hos geldin canim topige. cok mutlu oldum bana yardimci olmana sevindim tesekkür ederim

canım sen nere gidion nerde doktoro gidicenn türkiyeye mi gelcen napcan de bakım ben anlamdım

cekinmee ya gel tanısalımm senin adın beni çok çekti mesela:KK56::KK56:

canım sen nere gidion nerde doktoro gidicenn türkiyeye mi gelcen napcan de bakım ben anlamdım

ben biletimi aldim tr ye gidecem istanbul ümraniyeye kismet olursa Insaallah
6günlügüne. gerci bu 6günde doktorda ne yapilir bilemiyorum ama bi konusmaya giderim herhalde durumumu anlatirim

bende 2,5 senelik evliyim yaklaşık 1 sene bebek düşünmedik.sonrasında her adetimde he oldum he olucam 1 gün gecikme ile heyecenlanıyordum kii doktora gitmeye karar verdik.benim hersyim normal eşimde sorun çıktı 100%tüp bebek olması gerekiyo enson eşim genetik testi werdi sonrasını bilmiyorum heralde ilaç tedavisi.Benim hikayemde böyle. Ayrıca soranlara hala çocuk düşünmüyoruz diyorum yoksa işin içinden çıkılmıyor.Allah razı olsun her ikimizin aileside hem maddi hem manevi destek oluor...

ben biletimi aldim tr ye gidecem istanbul ümraniyeye kismet olursa Insaallah
6günlügüne. gerci bu 6günde doktorda ne yapilir bilemiyorum ama bi konusmaya giderim herhalde durumumu anlatirim

hım anladım canımm olsun 6 günde az bi süre diil nede olsa inş şifanı bulursun canım

bende 2,5 senelik evliyim yaklaşık 1 sene bebek düşünmedik.sonrasında her adetimde he oldum he olucam 1 gün gecikme ile heyecenlanıyordum kii doktora gitmeye karar verdik.benim hersyim normal eşimde sorun çıktı 100%tüp bebek olması gerekiyo enson eşim genetik testi werdi sonrasını bilmiyorum heralde ilaç tedavisi.Benim hikayemde böyle. Ayrıca soranlara hala çocuk düşünmüyoruz diyorum yoksa işin içinden çıkılmıyor.Allah razı olsun her ikimizin aileside hem maddi hem manevi destek oluor...

en iisini yapon canım söleme gerçekten işin içinden çıkılmıyorr..
ee sen eşinin tedavisinn takip etmiyormusuun cnm

tatlım eşindekı sorun nedır
tedavı dılemıcek bı durummıkı dırek tup bebk denıldı

en iyiisii kimseye söylemek dost bile ne zamn düşmanolur bi cümleylee
eeee eşin tedavi görüyormu pek,,ii tüp bebek yaptınız mı hiiçç
bende 3.5 senelik evliyimm benim de kanallarımda biri tıkalı kardes ondandır bebiş olmuyorr:KK14::KK14:

hayirli aksamlar kizlar!

sohbete katilmasamda okuyorum yazdiklarinizi. pek nesem yok, biliyorsunuz iste...
neyseki sizin yazdiklariniza tebessüm edebiliyorum :)

anliyorum canim ben onu yapamadim iste benim cocuk istedigimi herkes biliyor.
Insaallah hersey kolay olur Rabbim yardimciniz olsun. sonucta tedavi uygulanacak ve ailen hem manvi hmede maddi desteek veriyor cok güzel

arkadaslar bilmiyorum ama bunu ben daha önceleride söylemistim. ben ikizlerim olsun diye cok dua etmistim önceleri acaba diyorum normal yolla ikiz olmayacagina göre asilama ile veya tüp ile mi gebe kalacam ben bu gidisle ne? hemde ikiz??

sağolun arkadaşlar,ewet yemek yemeti çok sewerim ama kuru patlıcan dolmasına dayanamam bugünde yaptım mesela :KK66:)
ayy deme deme deme....
işte kur patlıcan dolmasına iicene bayılırmm ohh bol sumaklı ekşili etli hımmmm
hg canım evet buraya gelıosun genelde yazmıodun bizde sana seslenıoduk görmüodun

ahahhaha yerim seni demiş kıza...diette patlıcan dolması olurmu seydammm:KK53:

napim kuzum yiyemiyom bari bu hatunumu yiyim dedim

X