Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
peki sence senin neyin olacak?

tatlim ben kendime yorum yapamiyorum oncelikle saglikli sihhatli olsun baska bisey istemiyorum :KK9::KK9::KK9: ama kiz cocuklarina bayiliyorum cok seker oluyolar hele minik minik renkli renkli elbiseler tokalar bayiliyorum isirasim geliyor ablamin 2 kizi var kucugunun yakinda 5 yasi olacak her gordugumde poposunu acib isiriyorum opuyorum :KK52::KK52::KK52:

kız diğer isşmden girmişsin dedim buı kız bana tandıık geölo şeyda yazmışsın dedim acba isim olarak mı şeyda dedi yoksa sey de flnmı yazcktı aa baktım öle dedi diyo..aaa dedim beni yni üye olmasına ramen tanıyo ay bi hoş oldumki sorma ama aşki iletiye geçtim puff hava uçtuuu:)))),
kuzum ne zmn doktra gidon doktr dedimi bugn gel fln diye

canim dr deger 2000 gecince gel dedi yani onumuzdeki hafta oluyor INSALLAH degerim yukselir, progestani devam et dedi ben asilama gununden sabah oyle aksam 200luk progestan vajinal yolla kabul ediyorum. canim bu doz fazla degil mi acaba??:KK53::KK53::KK53:

beni de aranıza alın :)) evlilik 2010,1985 doğumluyum,ilk bebek,sat 26 Aralık BAT 22 Ocak.... herkese bebişli bir yıl diliyorum.

tATLIM MERHABA UZUN ZAMNDIR GÖRUŞEMEDIK NASILSIN BAKALIM
NEDEN ADET OLMAINKI CNM OYSAKI SENIN DUZENLIYDI NORMALMIYMIŞ CNM

canım benım evet uzun zamandır görüşemiyoruz ya bızım işler acaip yoğun kuzum sen nasılsın bebiş nasıl yarencım evet adetlerim cok düzeliydi ama 2nci düşük allak bullak etti benı dr. bir sürü test yaptı hepsi temız cıktı kahım duvarı kalınlaşmış bırde kıst olmuş ondan adet olamıyorsun dedi ilaç verdi tam bugün 64 gün ve sanırım adet oluyorum hafif hafif lekenlenmem var ve inş. adet olurum canım ayrıca bende kan pıhtılaşması cıktı 3 tane mutasyon heterozigot o yüzden dr. hamile kalınca iğneye başlıyacağız dedi suan bır tek aspirin kullanıyorum hamıle kalıncada iğneye başlıyacağız allah herkesin yardımcısı olsun

cok tesekkur ederim canim benim, bende dunden beri duaya ediyorum butun isteyen arkadaslarim icin

canim heterezigot ne ki? gecmis olsun INSALLAH tez zamanda hayirli haberler verirsin hayirlisiyla drdan gelince guzel haberlerini bekliyorum AMINN..

tesekkur ederim canim arkadasim yarin testi tekrarliycam pazartesi de dra gidicez yazarim size , INSALLAH en kisa zamanda hayirlisi ile seninde hayirli haberlerini aliriz guzel kardesim benim

geldim canim geldimmmm ))))))))))) sonuc 104.21 cikti, drla konustum deger 2000 gecince gel dedi bende ufak bi hesap yaptim ayin 21-22ne yukselir 2000e INSALLAH, butun gun dua ediyorum hatta bugun namazda isim isim dua ettim ilk sen geldin aklima kizlar sizde beni dualarinizdan eksik etmeyin :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
ALLAHIM INSALLAH yuzumu guldurur AMINNNN.....

canım benım değerlerin cok güzel maşallah hiç korkma canım dularımız senınle sana tavsıyen maydanoz incir nar bunları yeme ceviz badem süt yoğurt bunları tüket kollarını yükseğe kaldırma ve eğer çalışıyorsan akşamları ayaklarını yükseğe kaldır ve uzan en az bır saat bu dönem bebeklerın tam yerleşme zamanı bu ara heterozigot bır mutasyon yanı kan pıhtılaşması var bende bebekler beslenemediği için düşük yaşıyormusunm bundan sonra hamıle kaldığımda 9 ay boyunca hergün iğne vurulacağım canım hakkımızda hayırlısı olsun kısmetımızde bu varmış bızımde

dün aniden çıkmak zorunda kaldım ben burda takılamıyorum pek anlayamadım bu rayı facebook da yım ben hep genelde ve orda daha çok dua ve yapılacakları paylaşıyoruz

tatlim ben kendime yorum yapamiyorum oncelikle saglikli sihhatli olsun baska bisey istemiyorum :KK9::KK9::KK9: ama kiz cocuklarina bayiliyorum cok seker oluyolar hele minik minik renkli renkli elbiseler tokalar bayiliyorum isirasim geliyor ablamin 2 kizi var kucugunun yakinda 5 yasi olacak her gordugumde poposunu acib isiriyorum opuyorum :KK52::KK52::KK52:
eet canım sakasına diyorum zaten yoksa en önemlisi sağlıklı olması geriisini düşünmemek lazım...

bende kızım olsun die deliriyordum ama kısmet olmadı işte:KK43:
artık hiç önemi yok oğluşum olsa da bayram ederim kızda:KK52::KK52::KK52:

eliffff:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:nasılsın özledimmmm oglusun nasılll canımm

iyi aksamlar kızlarrr..naber berrinnnnncim
elif geçmişlerdedir işide baya zor ha:KK53::KK53::KK53:

iyiim canım saol napımm hasta olmusum bogazlar şiş
sen nasılsın evet elifimim gelemeden gitti sanırımm

geçmiş olsun...tam hastalık havası..bir kapalı bir açık

ben iyiyim şükür kocişim geldi yemegini yedi.şimdi oses türkıye izliyoruz
bende sizlere bakayım dedim...

geçmiş olsun...tam hastalık havası..bir kapalı bir açık

ben iyiyim şükür kocişim geldi yemegini yedi.şimdi oses türkıye izliyoruz
bende sizlere bakayım dedim...

saol canım gece uykumda cıkıp disarı soguk bişiyler içmiş gibiyimm :KK51::KK51::KK51:
ama kimsecikler yok basbasayızz:KK34::KK34::KK34:

Selam kizlar nasilsiniz

Elifim hosgeldin sen ve oğluşum nasilsiniz

:KK19::KK19::KK19: seyda gelecek mi bu aksamm bu hafta gececimii
dün konusmadık da hiçç canımm

ay vallahı bende dün sormak aklıma gelmedi...
bilmiyorumki bakalım insallah gelir..sormadmda bugün hiç

öle yatarak geçti tüm gün...sanırım keyifsizim

sen neler yaptın gunun nası gecti?

he evet hatırladımm ben çok unutkanımdırr
bena uzaksın sen biliyorum ama ben oralarıı neresindesin

Olur canim benim hafıza kuvvetli valla Şakran tarafında yeni foçaya yakın bı yer Aliağa sen petkim i duydun mü hiç ben orda oturuyorum iste...

X