Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kızz ranana çıko sen gelonn sende bi tanışydın onla heee..hiç karşılaşmadınız deme...
Kimyasal gebelki cnm sana cevap yazdım ama çokk ötelerde kaldı..nerelerdesin sen bakalımmmm
hiç girmiyon etmn ne iş kuzummm...

gecmiş olsun canım ben tanıştım mesudeyle bu aralar çok yoğunum gülüm ya ondan yokum

gecmiş olsun canım ben tanıştım mesudeyle bu aralar çok yoğunum gülüm ya ondan yokum

He ya seydam biz coktandir tanışıyoruz hem hatırlamıyor musun ben fena demiştim de sen beni uyarmistin canim hem benim gibi gevezeyi tanımayan mı kaldı :KK3::KK3::KK3:

ben patlatsam o sarkıyı
çile bülbülüm çileeeeeeeeeeeeeeeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
çilebül bülümmmmmmmmmm
ALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

ısı nı yazamadıgım ıstanbullu bayan nasılsın bakalım
hadı kaynaşalım bakım
ne kadarlık evlısın cnm bebış ıstıyomusunuz

Aman bulguru kaynatırlar amman bulguru kaynatırlar
Güzeli oynatırlar Amman çirkini söyletirler
fidaydada ankaralım fidayda:KK24::21::21::21::21:

Japonya’da meydana gelen bir depremde kurtarma ekipleri genç bir kadının yaşadığı enkaza ulaşır. Yıkıntıların arasında kadının cesedi bulunur.Kadının enkaz altındaki pozisyonu biraz ilginçtir sanki ellerinde bir şey tutarak iş yaparken dizlerinin üzerine çokmüş halde iken sanki ev üzerine yıkılmış gibi görünmektedir.Kurtarma ekibinin lideri yine de canlı olma ümidi ile kadına ulaşmaya çalışır, maalesef kadın çoktan ölmüştür.Ekip oradan başka bir enkaza hareket etmek üzere iken bir sebepten dolayı ekip lideri açtığı delikten içeri doğru kadının cesedinin altına doğru bakar ve "Bir çocuk, bir çocuk var!" diye bağırmaya başlar.Ekip uzun bir çalışmadan sonra çiçekli bir battaniye içinde ölü kadının cesedinin altında 3 aylık bir bebek bulur. Kadın son bir hamle ile bebeğini kurtarmak için bedenini ona siper yapmıştır.Ekip bebeğe ulaştığında hala uyumaktadır. Doktor çabucak gelir ve çocuğu muayene eder, gayet sağlıklı görünmektedir. Battaniyeyi açtıklarında ise içinde bir cep telefonu bulunur.Ekranda yazılı bir mesaj vardır. Mesajda şu yazıyordur!"Eğer kurtarıldıysan, daima seni sevdiğimi hatırla!"-Bir annenin çocuğuna olan sevgisini ölüm anında bile ona anlatma çabasının en güzel örneğidir bence-"Allah'ın annelere verdiği bu sevgi ve merhamet için şükürler olsun.

çok fenayım demi ama:KK47::KK47::KK47:
Yok canim yaa ondan değil benim gözler bozuk da ismini öyle görmüşüm :KK3::KK3::KK3:

öncelikle delyam bebegin hayirli olsun canim Rabbim saglikli sorunsuz hamilelik gecirmeni nasip etsin Insaallah.

ayfer canim Allah yar ve yardimcin olsun Insaallah güzel sonuclar alirsin Hayirlsii olsun cannim

songül benim bugün geldi kirmizilar. suan bunlari yazarken burnumun diregi sizliyor. ümidimi yitirmedim ama yoruldugumu hissediyorum gözyaslarima hakim olamiyorum
anlamak istiyorum icimde olan bitenleri ve malesef anlayamiyorum bu yüzdende bi kere daha aciz oldugumu hatirliyorum
Rabbim bizlere sabir versin Insaallah. evet agliyorum......cünkü ne yapmam gerektigini bilmiyorum......hicbir doktorun bana yardimci olabilecegini düsünemiyorum..........tipben hicbir sorunum yok Elhamdulillah......Rabbimin gücüne gitmesin .........bundan sonra ne yapmaliyim???..........Dua etmekten dua istemekten baska hicbirsey yapamiyorum.........
bekleyip sabretmeliyim biliyorum......icimizdeki bu cocuk hasreti sabrimizi cok zorluyor.......kac doktora daha görünmeliyim???.......bu yazdiklarimla icimi döküyorum ve rahatliyorum kimseyinin kafasini sisirip kimseyi üzmek istemiyorum o yüzden simdiden özür dilerim herkesten

hakkinizi helal edin

canım arkadaşım gezinirken yazını okudum çok etkilendim.çünkü bende çocuk hasreti ile yananlardanım.Rabbime yinede şükür ve hamd etmekten dua etmekten başka yapacak şeyimiz yok.inşallah bütün isteyenlere en kısa zamanda sağlıklı hayırlı bir evlat nasib eder.İstanbulda doktora gitmeyi düşünüyorsan şu an benim doktorum olan nişantaşında art tıp merkezi var orada dr.berrin karakuy var harika bir insan kesinlikle tanışmanı tavsiye ederim.bende buralarda dert arkadaşı arıyorum.etrafımızdaki insanlara bişey söylemeye gelmiyor hemen dedikodu gıybet....onun için bazen içimi buraya döküyorum.

X