Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

canım neden özür diliyosun
keşke elimizden bişey gesede yapabilsek keşke yanında olabilsek
seni çok iyi anlıyorumkendini üzme demeği çok isterdim
ama biz nedesek boş aslında ağlamak iyi gelir rahatlarsın
ama yinede yıpratma kendini canım

bu arada nerde yaşadığını bilmiyorum ama eğer istanbuldaysan sana bir doktor tavsiye edebilirim
bu işin uzmanı keşke istanbulda olsamda yine ona gitsem

nartanesı tatlım gercekten cok uzuldum cnm ya offffff
bencede dr na gıt elınden gelenı yapmasını ıste bekle bekle nereye kadar
onlar onlarca göruyo ama bız kadınlar neden care ımkan varken bu kadar sıkıntıya gırelım degılmı ama

helal olsun bu birinci olan şey canım...
bu duyguları hepimiz hissediyoruz ağla o kadar çok ağla ama sonunda sadece burnunu aktığı gözlerin şiştiğiyle kalosun bitanem...o kırmızı rengi görmek ii gelmiyor..ben de öleyim salya sümük ağlıyorum sonra hemen toparlanıyorum..sende ölesin canım bugün geldi neden olmadı diceksin neden..yoruldum sıkıldım bende olayım hemn olsun bitsin diceksin..bunlar çok norml tepkiler cnm.çocuklarla uğrştığın bir işin var sence bunlar fazle tepkilermi hayır kesinlikle değil..hamilk adetn yaklştığında asla kendini dinleme belirti arama ..vücudunla konuşma.beni hatrlarsın resemn savş veriyordum kendimle ve kendi kalbimi çürütttm düşücek düşücek dedim..dış gebelik dedi.o ay çektim sancının tarifi olamazdı sanki karnımda 7 aylık bir bebk taşıyorumda doğum yaklşıyordu..bilmiyordum..sen şuan üzgnsün ..çünkü bekliyordun istyordun aklındaydı..en çok bü yüzden ağlıyor bu yüzden içn acıyor ama canım arkaşım iann bana bi kaç gn içinde bakmışsın çalışmlara başlamışsın...belki bu ay seenn için daha ii olucak.bak şuan ben adet olum diye yalvarıyorum..hemn olumki çok uzun sürmesin diyorum..heleki 3 4 ay adet olmadım zamnlar resmn işkence oluyordu..sen şimdi ağla ama adet olabilyorum bunada şükür de..sağlıklıyım de..o bebek öle böle de gelicek..bazıları hemen hamile kalıyor..kimisi ii anne olmuyor...kimisi doğurup atıyor..biz burda mükemmel annler olucamıza innıyoruz ve geliceği günü iple çekiyor kokusunu bilemdğimiz şeyuin kokusunu hissdyoruz..bu yüzden rabbm biizm bu duygumuzu seviyor..biizim yakarışımızı seviyor rabbim kuzum...hemimiz ademden olma havvadan doğma değilmiyiz..ee annmiz babamız bir sprem bir yumurtadan oluşmadımı..ne olursa olsun rabbim kimseye çözümü olmayan dermnaı olmayan dert vermesin kuzum..seni burda hepimiz anlarız sana 3 gün melankolik takılmak serbest ama 3 gün diğer gün zıpkın gbi olcan bak...içine atma...

sagol canim suan daha iyiyim
ben almanyada yasiyorum
bu ayin sonunda 6günlügüne izin aldim isyerinden ve türkiyeye gidecegim Allah nasip ederse istanbula teyzeme
istanbulun neresinde tavsiye edebilecegin doktor???
bu sefer yetmez ise uzun tatilde gidebilirim

merhaba şeydacım Listede düşük yazıyodu şok oldum neler oldu anlat ya ben çok fazla giremiyorum

kızlar asagıda neler yapıorsunuz neden öle sessiz duruyorsunuz bakalım
ben burdayım kuzucukk nasılısnn balım böcümm aşkiştom benimmmm..k
tabi ki canim benim bitanem elbette anne olacaksin, bende inaniyorum hemde biliyo musun senin nur topu gibi bi oglun olacak bak demedi deme

kız diğer isşmden girmişsin dedim buı kız bana tandıık geölo şeyda yazmışsın dedim acba isim olarak mı şeyda dedi yoksa sey de flnmı yazcktı aa baktım öle dedi diyo..aaa dedim beni yni üye olmasına ramen tanıyo ay bi hoş oldumki sorma ama aşki iletiye geçtim puff hava uçtuuu:)))),
kuzum ne zmn doktra gidon doktr dedimi bugn gel fln diye

3doktorda aynisini dedi. bi kere dogal yolla hamile kalmissin yine kalirsin biseyin yok gibi seylerden bahsetti. hatta bitanesine rahim filminden bahsettigimde bana kizdi sen dedi guatr hapini kullanmaya devam edeceksin degerlirin normale gelecek. sana bi tedavi gerekmiyor eger bi tedaviye baslarsak misal asilama veya tüp o sürec seni yipratir eger tutmazsa ve sen daha cok strese girersin neden olmuyor diye o yüzden gerek yok dedi.
doktorlar beni anlamak istemiyor icime sinen bi doktorda bulamadim zaten.
elimde bi doktor daha var bu 4.doktor ona bastan sona aktaricam herseyi. hatta abartarak 2 yildan beri cocuk düsünüyoruz diye söyleyecegim. bundan sonra ne yapilabilir ben asilama düsünüyorum hic olmazsa denemek istiyorum. tutmasada suan nasil tutmadi ve üzüldüm en fazla bukadar üzülürüm diyecem.

bu is benim ehliyet almama benzedi. ben ögretmenime ben kendime güveniyorum yazili sinava girmek istiyorum ve bütün sorumlulugu üstleniyorum diyorum o ise yok senin cok fazla eksiklerin var kaybedersin diyordu bana. sonunda inat ettim girdim basariyla kazanmistim.
neden israr ediyorlar anlam veremiyorum

yani kizlar ne bi yumurta takibi ne bi rahim filmi ne bi asilama nede bi tüpbebek tedavisi nede farkli bi ilac vermedi bana hic bir doktor guatr hapi haric. düsünün en basiti folik asit onu bile vermiyor neden ihtiyacim yokmus simdilik????
gelde kizma

nartane cnm benım
ne desen haklısn elı kolu baglı olmak cok zor en azından bı yumurta takıbı
vb seyler olsa en azında bı amacx olur umut olur boş boş beklemk cok zor bence yılma 4.dr dene cnm

canım bahçelievlerede özel muayenesi var mükemmel bi insan
sen asla anne olamazsın denilen kuzenim 2 kere anne oldu bana rahim kanseri dediler
13 yaşındaydım o zamanlar ama o kişi buldu hiç bişeyim
olmadığını daha bunun gibi ne hikayeler
anlatmakla bitmez burdan yazmak sorun olmaz herhalde
adı kemal bakıner zaten nettende bakabilirsin telefonları falan var nette
inşallah canım en kısa zamanda sende bebişine kavuşursun

aufwidersehen gutenacht

kızlar asagıda neler yapıorsunuz neden öle sessiz duruyorsunuz bakalım
ben burdayım kuzucukk nasılısnn balım böcümm aşkiştom benimmmm..k
tabi ki canim benim bitanem elbette anne olacaksin, bende inaniyorum hemde biliyo musun senin nur topu gibi bi oglun olacak bak demedi deme

kız diğer isşmden girmişsin dedim buı kız bana tandıık geölo şeyda yazmışsın dedim acba isim olarak mı şeyda dedi yoksa sey de flnmı yazcktı aa baktım öle dedi diyo..aaa dedim beni yni üye olmasına ramen tanıyo ay bi hoş oldumki sorma ama aşki iletiye geçtim puff hava uçtuuu:)))),
kuzum ne zmn doktra gidon doktr dedimi bugn gel fln diye

nartane cnm benım
ne desen haklısn elı kolu baglı olmak cok zor en azından bı yumurta takıbı
vb seyler olsa en azında bı amacx olur umut olur boş boş beklemk cok zor bence yılma 4.dr dene cnm
evet öyle gercekten cok farkli bi sistemle calisiyorlar. Rabbim sabir versin hepimize Insaallah
yarin sabah ilk isim randevu almak. hemende vermiyorlar 1-2ay sonra randevu veriyorlar. artik yapcak bisey yok bide türkiyede görünecem Allahin izniyle

Allah razi olsun canim arar konusur nezaman uygun olur ona göre izin hakkimi kullanirim randevu alirim giderim Insaallah

cok tatli sanada Gute Nacht. Auf Wiedersehen. Danke

iyiyim cücüşümmm ne olsun böcüşm:)

sabah biraz kötyüdüm melankolik...
şimdi iyiyim..degişken bir ruh dünyam var benim:101:
olur öle şeyler gayette normal cnm sende bi tuaflık yokk..ben sana derim meryimmm kenine gel sen kendi kenidne gel diyeee

hımmm ozmn ne yap ne et sen ii bi doktr bull..en baştada konuşş bana ii geliceksen beni anlyaıp benle ilgilnceksen senle başlıyalım de..tamm hadi aşılama ok tüp bebk onu anlrım ama bir takip yapılması lazım bi baksın bakalım belki yumuşler büyümüyo kalo ölee.....ne bilim ii arşılsın belki gerçkten de bakılsın yaa takipleolcak iş belki

merhaba şeydacım Listede düşük yazıyodu şok oldum neler oldu anlat ya ben çok fazla giremiyorum

kızz ranana çıko sen gelonn sende bi tanışydın onla heee..hiç karşılaşmadınız deme...
kimyasal gebelki cnm sana cevap yazdım ama çokk ötelerde kaldı..nerelerdesin sen bakalımmmm
hiç girmiyon etmn ne iş kuzummm...

simdiye kadar yapilan hormon testleri
adetin 3.günü ve 21.günü ultrasondan bakti ve herseyin normal oldugunu söyledi yumurtamin catladigini söyledi 21.günü ama peki catlayana kadar yumurtalarimin büyüklügü nekadardi onu biliyormu acaba??
yeni doktorla bunlari konusacam ben dedigin gibi ilgileneceksen burda devam etmek istiyorum diyecem.

KiMinle tanışayım seydam anlamadim

Japonya’da meydana gelen bir depremde kurtarma ekipleri genç bir kadının yaşadığı enkaza ulaşır. Yıkıntıların arasında kadının cesedi bulunur.Kadının enkaz altındaki pozisyonu biraz ilginçtir sanki ellerinde bir şey tutarak iş yaparken dizlerinin üzerine çokmüş halde iken sanki ev üzerine yıkılmış gibi görünmektedir.Kurtarma ekibinin lideri yine de canlı olma ümidi ile kadına ulaşmaya çalışır, maalesef kadın çoktan ölmüştür.Ekip oradan başka bir enkaza hareket etmek üzere iken bir sebepten dolayı ekip lideri açtığı delikten içeri doğru kadının cesedinin altına doğru bakar ve "Bir çocuk, bir çocuk var!" diye bağırmaya başlar.Ekip uzun bir çalışmadan sonra çiçekli bir battaniye içinde ölü kadının cesedinin altında 3 aylık bir bebek bulur. Kadın son bir hamle ile bebeğini kurtarmak için bedenini ona siper yapmıştır.Ekip bebeğe ulaştığında hala uyumaktadır. Doktor çabucak gelir ve çocuğu muayene eder, gayet sağlıklı görünmektedir. Battaniyeyi açtıklarında ise içinde bir cep telefonu bulunur.Ekranda yazılı bir mesaj vardır. Mesajda şu yazıyordur!"Eğer kurtarıldıysan, daima seni sevdiğimi hatırla!"-Bir annenin çocuğuna olan sevgisini ölüm anında bile ona anlatma çabasının en güzel örneğidir bence-"Allah'ın annelere verdiği bu sevgi ve merhamet için şükürler olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…