Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

oruç tutuyoruz canım:KK16:
inşallah ya sağlıklı bir hamilelik için ne kadardır doğal şeylere başvuruyorum:KK43:

anladımm canımm sen dene bakalım ALLAH kabul etsin şimdidenn
gecen de bana bi komsu verdii bi tane tesbihh dilek tutuormussun 2 rekat ALLAH RIZASI İÇİN
2 REKAT PEYGAMBER EFENDİMİZ İÇİN
2 REKAT DA DİLEGİN İÇİN NAMAZ KILIP HER BONCUGA
3 kuluvallah 1 elham okunuyormus dilek olunca 42 tane dagıtıormussun onun olmus dagıtıyordu bana da verdi
ama daha yapmadım böyle seyler için inanmak gerek inanarak yaptın mı olur belkidee
onun içinn nedense içimden bi ses daha bebişin olmıcak dio hep bana:KK20::KK20::KK20:

Selamm kizlar nasilsiniz fanaa hosgeldin canim nerelerdesin gorunmuyosun

canım eczanede satılan bel yakısı yokmu o . yumurtlama gününde beline bardak çektiriyorsun sonra yakıyı kalça çizgin var ya bittiği yer belde oraya yapıştırtıyon 3.5 saat sonra ilşkiye giriyon kalçanın altına da yastık koy ve hiç kalkma sabaha banyo yaparsın

gecen de bana bi komsu verdii bi tane tesbihh dilek tutuormussun 2 rekat ALLAH RIZASI İÇİN
3 kuluvallah 1 elham okunuyormus dilek olunca 42 tane dagıtıormussun onun olmus dagıtıyordu bana da verdi
ama daha yapmadım böyle seyler için inanmak gerek inanarak yaptın mı olur belkidee
onun içinn nedense içimden bi ses daha bebişin olmıcak dio hep bana:KK20::KK20::KK20:

yapma berrin ya Evet belkide tek yapmamız gereken inanmaktır İnanalım ne denemedik ki değil mi
Hayatında hayalini kurupta gercekleşen bişey olmadı mı hiç İnan belkide eksik olan tek şey inanmaktır

ben yaptım geçen ay onu :KK43: ama adet oldum

canım eczanede satılan bel yakısı yokmu o . yumurtlama gününde beline bardak çektiriyorsun sonra yakıyı kalça çizgin var ya bittiği yer belde oraya yapıştırtıyon 3.5 saat sonra ilşkiye giriyon kalçanın altına da yastık koy ve hiç kalkma sabaha banyo yaparsın

sağol canım teşekkür ederim zaten varya arkadaşım
şu bebek uğruna yapmıycamız şey yok ben onu anladım
ne duysam yapmaya çalışıyorum elimden geldiğince

Selamm kizlar nasilsiniz fanaa hosgeldin canim nerelerdesin gorunmuyosun

burdayım canım ya yoğunumda anca böyle az az girebiliyorum OOooo maşallah kızımızın ismi hazır galiba ismini çoook beğendim Rabbim güzel ömür versin:) Sen nasılsın bu arada

yapma berrin ya Evet belkide tek yapmamız gereken inanmaktır İnanalım ne denemedik ki değil mi
Hayatında hayalini kurupta gercekleşen bişey olmadı mı hiç İnan belkide eksik olan tek şey inanmaktır
aynı seyi söylüyoruz zaten fatklı diil bu evi alınca hersey güsel olacak die kendimi evlendigim günden geri öyle motive ettimm
ama bi türlü alamadık ev hastane olayı karıstı agladım sızladım anneme dedim kira vermesem her ay özel doktora giderim alalım
ev die annem de ben aglayınca agladı benle babama gitmiş demişş biz parayı tammlayıp aldık
bunu sundan anlatımm asılama olacaktım o ay kendi evim olunca bebişim olacak ya ona inanıyorum
bi gece ALLAHA DUA ettim sadece dua bak ne namaz kıldım ne birşey
dedim ALLAHIM SU EV OLACAKSA OLSUN bebişim evimde olsun dedim olmıcaksada
beni bu ümitden vazgecir al aklımdan dedim çünkü ev die kafayı bozacaktımm ve bi mücizee
içden dua etmişim demekki ertesi gün bu evin anlasmasını yaptık halen gözlerim dolar ALLAHIM çok büyük ben istedim
bana nasip ettii elbet bir gün bebişim de gelecek göz yaslarımızın mukafatını verecek
ayyy çok uzatmısımm ama birseyii istemek önemlii

ben yaptım geçen ay onu :KK43: ama adet oldum

hadii yaa bende yapsam yapmasam mı diodum şimdi kesin kalırr
ama inanarak yapmak gerek nasıl içden dua edersen kabul olurmuss belkide
bi vasile olur ALLAHIM nasip eder inşşşşşşşşşşş

burdayım canım ya yoğunumda anca böyle az az girebiliyorum OOooo maşallah kızımızın ismi hazır galiba ismini çoook beğendim Rabbim güzel ömür versin:) Sen nasılsın bu arada

Anladım canim evet ismi hayırlısı ile Betül rana olacak beğendiğine sevindim Rabbim sizlere de nasip etsin TATLIM ya bir saate kadar uyutdun kötu bı haber aldım cok üzüldüm abimin hanımı yengen 3. Kez düşük yapmış 2 yılda 3 düşük Rabbim herkesin yardımcısı olsun insallah

iiyim napım azcık muhabbet ediodukk eşim uyuyunca evde kaldık böle
çok sıkıcı bi pazarr yaa hava bu kadar günlük güneşlikken yazık banaa

Haklisin canim bı cok dışarı hava al sende havada güzelmiş benimde cok canim dikildi ya yengem gene düşük yapmış bu sefer dikişde atılmıştı demekki dikisle alakalı bı fürüm degil

Haklisin canim bı cok dışarı hava al sende havada güzelmiş benimde cok canim dikildi ya yengem gene düşük yapmış bu sefer dikişde atılmıştı demekki dikisle alakalı bı fürüm degil

geçmiş olsunn ya ben beişim olmuyo die çırpınıyorum oldumu da zor
allahım nasip etmedimi de kucagına alamıyorsun ya naisp degilmiş demekki

bende çıkıyorum bayadır burdayımm bi kalkım bakımm otur otur sıkıldım görüşmek üzere

Son düzenleme:
X