Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

[/SUP]
kızlar bn cıkıyorum artık size doyum olmaz teşekkürler bnmlede ilgilendiğiniz için gelirim artk bn hep hadi öptm sizi iyi gecelerr:KK3::KK3::KK3:

İyi uykular tatli rüyalar canim Allah rahatlıklar verdin görüşürüz öptüm byyy

ayyy cok degişmiş..bembeyaz pamuk olmus bu:nazar::nazar::nazar::nazar:

ve de cidden yarene benzıor ha ama yüzü biraz uzunu sanırım.yuvarlak gibi göremedm ama asık suratlı bi bebek kıs bu:KK1:

birdaha güldür öle cek fotoyu:KK1:

evet cnm acıldı rengıı yarenın kucuk adam versıyonu aslında guler ama her daım degıl
babasını yuztıpısı
$Picture0041.jpg

cnm sabıt yumurtlama yok demıştı dr gec yada erken olabılıyomuş mesela bı kere adet olmam grekn gun yumurtlamıştım

valla benimkini tam ikna etmişim zamana bak ya çokta özledim evimi giderim kesin bakalım oldu oldu şu 3 gün yoksa öbur aya haydiiiii :) yumurtayı olgunlaştırmak için içilecek yenecek bişey öneriniz varsa valla sevinirim arkadaşlar cok yardımcı olursunuz:)

valla benimkini tam ikna etmişim zamana bak ya çokta özledim evimi giderim kesin bakalım oldu oldu şu 3 gün yoksa öbur aya haydiiiii :) yumurtayı olgunlaştırmak için içilecek yenecek bişey öneriniz varsa valla sevinirim arkadaşlar cok yardımcı olursunuz:)

cnm ben çörekotu bal taarcın karışımı kullandıgım ay gebe kaldım adetım duzensızdı cn yaptım zamanında yumurtladım yumurtada supermenlerle buluştu
aras efendı oldu

kızlarrrr arastan sıze selam var
bakın bakalım degışmışmı
Eki Görüntüle 603449
hay Masaallah nekadar büyümüs
evet meriye katiliyorum ablasina benziyor
yakisikli ccocuk tabi agir bi durusu var heeeyyyt:KK1:
yawwwww valla yoruldum saat gecnin 2.30u olmus
valla sanslısın kafam bu saatte bişe almıo
sarkı sölüom keyif yapıom

sende sıkma,sıkılma arkadasım.boşver rahat takıl
kendinide bebeginide strese sokma
eglenirsen gül eglenmessen kapa çık.valla 2 tek olsa atardm kafam kendiliginden güzelleşti benim:KK9::KK9::KK9:

bende seni severim.şarkıyı salla gitsim hahahha

valla gördüm cin gibi bakıor gözlerin:KK53::KK53::KK53::KK53:

uykunu aldın,kocişle vakit gecirdin e simdide sıra bize geldi tabi ama tr de saat ordan bir saat daha gec biliosundur:KK9:
yani bana biseyler söylemeye calismiyorsun umarim:26: iyi geceler gibi, bidaha erken gel gibi,:KK52::KK1:
özlemisim ya sizi oh iyi geldi bana sizi burda görebilmek:KK54:
ah cnm ınşalla ya ay bıllıyomusun bende ögrenemden ruyamda görmuştum hemde kız bebeydı
bızımkı erkek oldu ayrı dualarım sızınle
Allah razi olsun canim
ben bu ay cok rahattim suan bile rahatim sadece yaklastikca heyecan basiyor
calisirkende cocuklari kucagima aliyorum ya hic dikkat etmiyorum simdiden bi sakinca olmaz dimi ebe hatun:26::26:
yani varsa biseyler tabi:nazar:

kızlar geçen bir rüya gördümmm
teyzemlerdyim kardeşim kzenim annmler teyzem ananem fln vr.annemn kzuenleride orda...kıyamet kopcak diyolar
hep beraber flm izloz ama ablamlarla fln.flm kıyametle alakalı...tam saat gece 12 ye gelo aya kalıyoruz şimdi kopcak diyo
sonra ben tuvalete gidom abdest alom kadeşimle kuzenimde sokuyom sizde alın dşye tahrat alaom ama tuvalet kağıdyla herkes bi kaç sene önceki hallleri bi ben şuanki halimdeyim..ben abdest alırken bi kağıt bulom bişeler yazo tam hatrlmıyom ama 52 ayet diyo kıyametn o gece kopcanı ve insanlrın ayaklarından topuklrınn yanndan kan geliceni yazo ben abdestimi btryom ayamdan daha kan gelemden içimden ahahah kıyamet kopmadıkii diye şaka yapıyorum o ara büyk bir gürültü olo ve ayamda kan gelo bi bakıyom kardeşimin ve kuzenmde aynı yerden gelo onları kucama alıp dışarı çıkıyorum ezan sesleri dualar haykırışlar öle pıs diye bir se ve ben uyandı.. gözümü acamadım halen etkisindeym çok kkorktum ama

hay Masaallah nekadar büyümüs
evet meriye katiliyorum ablasina benziyor
yakisikli ccocuk tabi agir bi durusu var heeeyyyt:KK1:

yani bana biseyler söylemeye calismiyorsun umarim:26: iyi geceler gibi, bidaha erken gel gibi,:KK52::KK1:
özlemisim ya sizi oh iyi geldi bana sizi burda görebilmek:KK54:

Allah razi olsun canim
ben bu ay cok rahattim suan bile rahatim sadece yaklastikca heyecan basiyor
calisirkende cocuklari kucagima aliyorum ya hic dikkat etmiyorum simdiden bi sakinca olmaz dimi ebe hatun:26::26:
yani varsa biseyler tabi:nazar:

tatlım valla tutunacak bebegı ıstesende engelleyemıyosun duşucek bebegıde

ben yarende adet oldum dıye koca agır kolılerı oda oda gezdırdım meger uste görmuşum rahat ol cnm yeterkı rabbım ol desın

Ve aleykum slam yesinler onun selamını songul oncesini bilmiyorum bundan başka bı foto daha vardı ona göre daha bı nurlanmis gizellesmis erkek olmuş bu ya hu su ciddilige su asalete bakar mısınız hele :KK3::KK3::KK3:

aynen ellerı beyaz yuzu bugdaydı gıttıkce acıldı
babasıda nur yuzludur oğlumun ona cekmış kızımı gördunmu benım

teyzemlerdyim kardeşim kzenim annmler teyzem ananem fln vr.annemn kzuenleride orda...kıyamet kopcak diyolar
hep beraber flm izloz ama ablamlarla fln.flm kıyametle alakalı...tam saat gece 12 ye gelo aya kalıyoruz şimdi kopcak diyo
sonra ben tuvalete gidom abdest alom kadeşimle kuzenimde sokuyom sizde alın dşye tahrat alaom ama tuvalet kağıdyla herkes bi kaç sene önceki hallleri bi ben şuanki halimdeyim..ben abdest alırken bi kağıt bulom bişeler yazo tam hatrlmıyom ama 52 ayet diyo kıyametn o gece kopcanı ve insanlrın ayaklarından topuklrınn yanndan kan geliceni yazo ben abdestimi btryom ayamdan daha kan gelemden içimden ahahah kıyamet kopmadıkii diye şaka yapıyorum o ara büyk bir gürültü olo ve ayamda kan gelo bi bakıyom kardeşimin ve kuzenmde aynı yerden gelo onları kucama alıp dışarı çıkıyorum ezan sesleri dualar haykırışlar öle pıs diye bir se ve ben uyandı.. gözümü acamadım halen etkisindeym çok kkorktum ama

Hayrola inşallah canim bende hem korktum hem saka yapmana güldüm kizlar yorum yapmayın ilk yorum cok önemlidir korktuğun rüyaları ve kötu rüyalarını kimseye anlatma canim nasıl yorumlanırsa öyle cikar

evet cnm acıldı rengıı yarenın kucuk adam versıyonu aslında guler ama her daım degıl
babasını yuztıpısı
Eki Görüntüle 603452
gülüse bak ya yerim onu Masaallah
erkek gülüsü bu biraz yana dogru
Hayirdir Insaallah canim
belki su maya takvimi konusu vardiya 21 aralikta kiyametin kopacagi söyleniyordu onun etkisiyle gördün böyle bi rüyayi
icini ferah tut yatmadan önce Ayetel kürsi oku canim

aynen ellerı beyaz yuzu bugdaydı gıttıkce acıldı
babasıda nur yuzludur oğlumun ona cekmış kızımı gördunmu benım

Masallah oğluna Rabbim yazidinida böyle guzel yazsın inşallah yok görmedim ama gösterirsen görmek isterim tabi

ah yavrum okusa ne mutlu olurdu cok sevıyo ıstıyo hep ona benzesın
ay cnm benm yaaa...
kız ne güzel kardeşini sevo herkes sevmöz kıskanır benim kızım olgun maşşlhhh
anası gbiii fettan :)))
gülüse bak ya yerim onu Masaallah
erkek gülüsü bu biraz yana dogru

Hayirdir Insaallah canim
belki su maya takvimi konusu vardiya 21 aralikta kiyametin kopacagi söyleniyordu onun etkisiyle gördün böyle bi rüyayi
icini ferah tut yatmadan önce Ayetel kürsi oku canim

ay cnm yok ebn innmmm öle şeylere..her daim okurum ben okumadan yattımı bilmmm
kız 3 4 gn olo hee

tatlım valla tutunacak bebegı ıstesende engelleyemıyosun duşucek bebegıde

ben yarende adet oldum dıye koca agır kolılerı oda oda gezdırdım meger uste görmuşum rahat ol cnm yeterkı rabbım ol desın

öyle canim dogru diyorsun zaten öyle bi rahatimki aklima gelmiyor o an kaldirmayayim diye düsünmüyorum ve isimi yapiyorum
tombis tombis cocuklarim kucagima aliyorum:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ay cnm benm yaaa...
kız ne güzel kardeşini sevo herkes sevmöz kıskanır benim kızım olgun maşşlhhh
anası gbiii fettan :)))

ay cnm yok ebn innmmm öle şeylere..her daim okurum ben okumadan yattımı bilmmm
kız 3 4 gn olo hee

yok canim inanmayla alakali degil zaten ama cok gündemdeydi ve istemeyerek rüyana grirmis olabilir

bide canim benim bildigim rüyada kan gördünü rüya bozulur derler yani bi mana cikaramazsin o rüyadan yani eksin görmüssün sen öyle düsün
korkmayin yaaa bende korkarim bak ben korkarsam bagiririm hepinizi korkuturum:KK1::KK1:

X