Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

evet cnm acıldı rengıı yarenın kucuk adam versıyonu aslında guler ama her daım degıl
babasını yuztıpısı
Eki Görüntüle 603452
:nazar::nazar::nazar::nazar:
bende sevindim seni gördügüme..yok kız birsey sölemek istemedem az biraz uykum geldide onu demeye calıstım:)
kızlar geçen bir rüya gördümmm
teyzemlerdyim kardeşim kzenim annmler teyzem ananem fln vr.annemn kzuenleride orda...kıyamet kopcak diyolar
hep beraber flm izloz ama ablamlarla fln.flm kıyametle alakalı...tam saat gece 12 ye gelo aya kalıyoruz şimdi kopcak diyo
sonra ben tuvalete gidom abdest alom kadeşimle kuzenimde sokuyom sizde alın dşye tahrat alaom ama tuvalet kağıdyla herkes bi kaç sene önceki hallleri bi ben şuanki halimdeyim..ben abdest alırken bi kağıt bulom bişeler yazo tam hatrlmıyom ama 52 ayet diyo kıyametn o gece kopcanı ve insanlrın ayaklarından topuklrınn yanndan kan geliceni yazo ben abdestimi btryom ayamdan daha kan gelemden içimden ahahah kıyamet kopmadıkii diye şaka yapıyorum o ara büyk bir gürültü olo ve ayamda kan gelo bi bakıyom kardeşimin ve kuzenmde aynı yerden gelo onları kucama alıp dışarı çıkıyorum ezan sesleri dualar haykırışlar öle pıs diye bir se ve ben uyandı.. gözümü acamadım halen etkisindeym çok kkorktum ama

:18::18::18::18:sen anlatınca bile korktum ben
Allah hayırlara cıkarsın canım ne diyim

Masallah oğluna Rabbim yazidinida böyle guzel yazsın inşallah yok görmedim ama gösterirsen görmek isterim tabi

tabıkıde buyrunuz efendım $142.jpg $010820121570.jpg

ben betül ismini ve rana ismini cok seviyorum ama o iki ismi beraber hic düsünmemistim iyi fikir edinmissin

Ayyy masallAh ya senin bu kadar kızın mı var Allah bagislasin ikiside cok tatlılar ya bizde bugünlerini görür muyuz acaba bizim kk doğacaksa bitirecekte kiz olcek Rabbim ömür versin anali babali büyüsünler inşallah

hımmm 2 gun sonra yaşı dolucak nasıp olursa guner cabuk gecıyo marttta 8 senelık evlı olacagım

ben betül ismini ve rana ismini cok seviyorum ama o iki ismi beraber hic düsünmemistim iyi fikir edinmissin

Teşekkür ederim canim benimde sevdiğim iki isimdi esın pek ikili isimleri istemiyor ama Betül ismini oda cok sevdi rana yida ekledim anlaşma yapmıştık kiz olursa ben koyacaktım o yüzden Betül rana oldu beğendiğine sevindim canim

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

bacım biz burda çene çalalım sen 2 cocuguda dogurdun büyütüyorsun

ah anam ahhhh bende bosuna yaslanıom ortada:KK5::KK5::KK5:

nur topu gibi yağların olur :KK1::KK1::KK1::KK1:
evet dedigin gibi bu lafdan sonra istah kalmadi ama yeseydim iyidi
guatr hapim sag olsun 1 kilo almisim
mrb kızlar nasılsınız?

merhaba hosgeldin. cok sükür iyiyim sen nasilsin?ß

X