Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

evet biliyorum senin icindeki ses beni heyecanlandiriyor sende bunu biliyrsun dimi:KK76:
tamam canim yazarim Insaallah.
sana bu ay bendeki degisiklikleri yazayimmi?
yani biseyler oldugundan degilde iste icimden geldigi icin yaziyorum:KK1::KK1:
1. acikinca yavas yavas degil birden acikiyorum sanki 2 gün yemek yememisim gibi hissediyorum
2. sag kasigimda muhtesem batma hissi ama devamli degil:KK19:
3. yürürken bile nefes nefes icinde kaliyorum cok yoruluyorum sanki 6aylik hamileyim:KK24:
4. acikinca tansiyonumun düstügünü hissediyorum
5. bazen öyle bi yaniyorum ki cok sicak basiyor bana sonra bide bakmissin ayaklarim donmus burnum buz gibi üsüme tutuyor
6. adet gecikmesi olur Insaallah
7. gebelik testiim pozitif olur Insaallah
8. keseyi görürüm
9. kalp atisini duyarim Insaallah
10. sorunsuz bi hamilelik gecirip hayirli bebegimi kucagima alirim onu hayirlisi ile yetistiririm
Insaallah hepimize bu güzelligi gösterir Rabbim

Insaallah canim Insaallah

ay bışey dıyımmı bunların hepsını ben yaşadım ya
kasık sızlama meme sızlama duşuk tansıyon uyku halı ay ınşalla ya delyamdan sonra sende guldudursun yuzumuzu arkadaşım

he canımm pek iyiyiz:KK37:
ama seni gördüm çok sevindim
bu saatte olmazdın sen hayrola bakayım

ay hadi bize güzel haberlerle gel insallah

ahaha kıs senide sevdim pek sessiz bişesin:KK52:

:KK1::KK1: bana saat 19gibi uyku basti bende dayanamadim yattim 2 saat uyumusum sonra esimle vakit gecirdim o yatti benim uykum gelmiyor:KK1:
yarinda pazar is yok sizide burda bulmusken herzaman denk gelemiyoruz firsati kacirmayayim dedim
cokda güzel oldu hic uyuyacak göz yok bende bak:KK37::KK37::KK37::KK52::KK52:

ranana hadı kabul ettım gıttı
yok bı daha alınganlık yada başka yerde yazmak anlaştıkmı

Bakın arkadaslar benim ilk topigim Haziran anneleri orda yılbaşı gecesi bı paylaşım yaptım hatta Bursa'da yapmıştım herkes beğendi bı kiz tepki verdi bana dini kullanıyorsun reklam yapıyorsun herkes afına söylüyorum gibi laflar etti bana bende sinirlendim sana demedim ben şikayetçi olan yazar sen baskalarının avukatı misin yazdım kazen Bey'den UYARI geldi 1 gün ceza aldım sandim ki kiz beni şikayet etti cok sinirlenmistim 2 günde ben girmedim 3 gün oldu girmememin nedeni de sınırlı oldugum icin belki yanlış birsey söyler birinin kalbini kırarım diye sakinlestigim zaman geri dondüm sonra kizla konuştuk ben seni şikayet etmedim kusura bakma ani çıkış yaptım dedi sorun değil dedik helâllestik arkadas olduk 80 kusur arkadastan sadece 18 arkadas kalmıştı bende tekrar gonderebildikletime gönderdim bakın benim yanlış anladığım gibi sizde beni yanlış anladınız haklısınız alingan yapım var ama tez düzelirim belkide hak etmediğim bir ilgi alaka ustiyorumdur kabul ediyorum moe bulantilarim olduğu icin bir yere gidemiyorum minibüs tutuyor avdetim aksama kadar ben özür diliyorum yanlış anlattığım ve anlaşıldığım icin kusura bakmayın şahsınız adına inanın hiçbir kötülük demedim bir an ki bı dutumdan dolayı dedim hem siz bana ne balığınız canim ya girmicem dedim de sanki girdim gündüzleri kimse yoktu okuyup kaçıyorum ohhh :))))

Meryem songul ben sizi hiç siler miyim kiz silsem niye ekleyeyim tamam azıcık ani çıkışlarım olabilir ama o kadar da değil beni ekleyin barışalım hadi ( saka YAV küsmeyin hemen )

bu kadar basit işte kendini ifade etmek...ben sana yazdım sen kendini ifade ettin
ee olay çözüldü sorun kalamdı no prblem ..
bi derdin olduğunda özlee bile gerek yok direk bura yazabilrrsnn kuzmmm. fare dağa ksümüş dağın haberiolmamış olmasın cnm

:KK1::KK1: bana saat 19gibi uyku basti bende dayanamadim yattim 2 saat uyumusum sonra esimle vakit gecirdim o yatti benim uykum gelmiyor:KK1:
yarinda pazar is yok sizide burda bulmusken herzaman denk gelemiyoruz firsati kacirmayayim dedim

HOs geldin canim inşallah bu belirtiler seni mutlu edecek haberleri getirir canim

kızlar bn cıkıyorum artık size doyum olmaz teşekkürler bnmlede ilgilendiğiniz için gelirim artk bn hep hadi öptm sizi iyi gecelerr:KK3::KK3::KK3:

bu kadar basit işte kendini ifade etmek...ben sana yazdım sen kendini ifade ettin
ee olay çözüldü sorun kalamdı no prblem ..
bi derdin olduğunda özlee bile gerek yok direk bura yazabilrrsnn kuzmmm. fare dağa ksümüş dağın haberiolmamış olmasın cnm

Tamam canım öyle yaparım ben ablalarımın sözünü dinlerim nebiye nin ve benim annem yok bize ayrı şefkat gösterin ya hu :))))) tabi ya problem yok di mı kizlar:KK1::KK1::KK1:

ay bışey dıyımmı bunların hepsını ben yaşadım ya
kasık sızlama meme sızlama duşuk tansıyon uyku halı ay ınşalla ya delyamdan sonra sende guldudursun yuzumuzu arkadaşım

ay Insaallah bende güzel haber veririrm sana
meme sizlamasi dedinde ben pek gögüslerde bisey anlayamiyorum ama böyle bastirdimmi aciyor en cokta sol gögsuüm

bi kac gün öncede cok güzel bi rüya gördüm canim varya gercekten anne olmak dünyanin en güzel duygusu diye tahminedebiliyorum
rüyamda hayirdir Insaallah
kucagimda gögsüme dogru tuttugum kiz cocugum vardi ve onu kokluyordum ve cok sükür ediyordum Allaha ama o duyguyu anlatamam yani tarifi yok anneler bilir bunu.
Rabbim Hayirlisini versin Insaallah

kızlarrrr arastan sıze selam var
bakın bakalım degışmışmı
$Picture0037.jpg

Yaa dekki ben burda hata yapıyorum ya sen sessizleti seviyorsan ben lal olurum be en cok beni sev :KK3::KK3::KK3::KK3:

Bakın arkadaslar benim ilk topigim Haziran anneleri orda yılbaşı gecesi bı paylaşım yaptım hatta Bursa'da yapmıştım herkes beğendi bı kiz tepki verdi bana dini kullanıyorsun reklam yapıyorsun herkes afına söylüyorum gibi laflar etti bana bende sinirlendim sana demedim ben şikayetçi olan yazar sen baskalarının avukatı misin yazdım kazen Bey'den UYARI geldi 1 gün ceza aldım sandim ki kiz beni şikayet etti cok sinirlenmistim 2 günde ben girmedim 3 gün oldu girmememin nedeni de sınırlı oldugum icin belki yanlış birsey söyler birinin kalbini kırarım diye sakinlestigim zaman geri dondüm sonra kizla konuştuk ben seni şikayet etmedim kusura bakma ani çıkış yaptım dedi sorun değil dedik helâllestik arkadas olduk 80 kusur arkadastan sadece 18 arkadas kalmıştı bende tekrar gonderebildikletime gönderdim bakın benim yanlış anladığım gibi sizde beni yanlış anladınız haklısınız alingan yapım var ama tez düzelirim belkide hak etmediğim bir ilgi alaka ustiyorumdur kabul ediyorum moe bulantilarim olduğu icin bir yere gidemiyorum minibüs tutuyor avdetim aksama kadar ben özür diliyorum yanlış anlattığım ve anlaşıldığım icin kusura bakmayın şahsınız adına inanın hiçbir kötülük demedim bir an ki bı dutumdan dolayı dedim hem siz bana ne balığınız canim ya girmicem dedim de sanki girdim gündüzleri kimse yoktu okuyup kaçıyorum ohhh :))))

Meryem songul ben sizi hiç siler miyim kiz silsem niye ekleyeyim tamam azıcık ani çıkışlarım olabilir ama o kadar da değil beni ekleyin barışalım hadi ( saka YAV küsmeyin hemen )
yawwwww valla yoruldum saat gecnin 2.30u olmus
valla sanslısın kafam bu saatte bişe almıo
sarkı sölüom keyif yapıom

sende sıkma,sıkılma arkadasım.boşver rahat takıl
kendinide bebeginide strese sokma
eglenirsen gül eglenmessen kapa çık.valla 2 tek olsa atardm kafam kendiliginden güzelleşti benim:KK9::KK9::KK9:
aferın kız severım bu şarkıyı cok
bende seni severim.şarkıyı salla gitsim hahahha

valla gördüm cin gibi bakıor gözlerin:KK53::KK53::KK53::KK53:

uykunu aldın,kocişle vakit gecirdin e simdide sıra bize geldi tabi ama tr de saat ordan bir saat daha gec biliosundur:KK9:

yumurtlama gununden 3 yada 4 gün önce hamile kalma olasiliğim varmı memlekete gidiyorum tam zamanında denk geldide bu ay sanırım zorrr:KK43:(

ay Insaallah bende güzel haber veririrm sana
meme sizlamasi dedinde ben pek gögüslerde bisey anlayamiyorum ama böyle bastirdimmi aciyor en cokta sol gögsuüm

bi kac gün öncede cok güzel bi rüya gördüm canim varya gercekten anne olmak dünyanin en güzel duygusu diye tahminedebiliyorum
rüyamda hayirdir Insaallah
kucagimda gögsüme dogru tuttugum kiz cocugum vardi ve onu kokluyordum ve cok sükür ediyordum Allaha ama o duyguyu anlatamam yani tarifi yok anneler bilir bunu.
Rabbim Hayirlisini versin Insaallah

ah cnm ınşalla ya ay bıllıyomusun bende ögrenemden ruyamda görmuştum hemde kız bebeydı
bızımkı erkek oldu ayrı dualarım sızınle

HOs geldin canim inşallah bu belirtiler seni mutlu edecek haberleri getirir canim
hos bulduk canim Insaallah Rabbim Hayirlisini nasip etsin banada tüm isteyen arkadaslarimada
kızlar bn cıkıyorum artık size doyum olmaz teşekkürler bnmlede ilgilendiğiniz için gelirim artk bn hep hadi öptm sizi iyi gecelerr:KK3::KK3::KK3:

Allah rahatlik versin canim iyi geceler yine bekleriz:KK3::KK3:

yumurtlama gununden 3 yada 4 gün önce hamile kalma olasiliğim varmı memlekete gidiyorum tam zamanında denk geldide bu ay sanırım zorrr:KK43:(

cnm sabıt yumurtlama yok demıştı dr gec yada erken olabılıyomuş mesela bı kere adet olmam grekn gun yumurtlamıştım

canım yumurtlamadan bebek olmuyorsa.yumurtlama zamanı ilişki olmazsa da bebek olmaz sanırım

yinede ne diim allahtan ümitt kesilmez

X