Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Bak canim sizlerle ne gibi sorunun olsun o gün cok uzgundum ve hastaydim topige girdim kimse ilgilenmedi ben ceza alınca arkadalarim silinmiş tekrar istek gönderdim songul Meryem kabul etmemişler Meryem'e dedim arkadaşlık istegini kabul etmemissin birgun sonra tekrar baktım kabul etmemişti bende Meryem'e mesaj attım istemiyorsan arkadaşlık istegimi reddebilirdin diye cevap gelmedi yeminle arkanızdan kimseye ne kötu birsey söyledim nede laf ettim morelim bozuldu ve Gül vardı ben diger topige geciyorum dedim orda öyle bir laf ettim ama aynı şeyi o topigede yazdım ve 3 gün girmedim hicbiryere yeminle hepsi bu annem vefat edince cok küçüktüm o gün ondan bı arkadasla bahsettik cok uzuntuluydum alinganlik zamanına geldi herhalde beni istemiyorlar rahatsızlık veriyorum belkide ben Hamiş olduğumdan onları ister istemez uzuyorum diye kendi kendime düşündüm öyle bir soz ettim ama sen sadece girmeyeceğim tarafı almissin diger konuştuğum seyleri almamissin Gül'ü taniyorsun sor bakalım birsey defim mı ona
yine mi Meryem yaaaaaaaaaa

hay ben bu meryemi:KK57::113:

ya ranana bir kere arkadas olduk biz silinmiş nasıl olduysaki silen ben degildimmmmmmmmm.
birdaha da gerek görmedim ben birsürü teklif vardı topluca reddettim
her isteyenle olsam sayfalar almaz.

ama ben kimseyi kırmak bulaşmak istemıyo bir gelebiliyorum senin gibi 7/24 duramıyorum
onda da sıkıntı istemıorum.sanada o yüsden cevap vermedim.kırmak degil amacım kimseyi
tatlım ben sana sölim süt hormonalrında sorun varmı ilk önce onu bil derim ban bende de pko vr..çörek otnunu yapınca süt hormonlarım kalkışa çıktı sol göğsümde arada süt gbi böle kremsi bieş ako...baktrdınmı sen hiç

ay seyd benm prolaktinim cok düşük
olması gereken 5-31 arasıydı sanırım.benim 0.037...

düşük olması neden acaba:KK37::KK37::KK37::KK37:

Son düzenleme:
öğretmenini sewmesi güzel bişey kıskanma sakın sen onun hayatısın annesisin..ödew içinde dosyalarıma bi bakaym yarın yazarım bişeyler

yok tatlım işin esprısı gercekten cok hoş bı ögreteme kesınlıkle baskı yok cocuk ustunde
mesela yarenı özel kreşe gönderdım yemek secme olayını cözemedıler ya cok baskı kurdular yada ılgılenmdıler

ama bradakı ögretmenı tamam yeme yaren sadece 2 kaşık tat bırak dıyerek alıştırdı şimdi zeytın peynır dışında cıkan herşeyı yıyıyo

yok tatlım işin esprısı gercekten cok hoş bı ögreteme kesınlıkle baskı yok cocuk ustunde
mesela yarenı özel kreşe gönderdım yemek secme olayını cözemedıler ya cok baskı kurdular yada ılgılenmdıler

ama bradakı ögretmenı tamam yeme yaren sadece 2 kaşık tat bırak dıyerek alıştırdı şimdi zeytın peynır dışında cıkan herşeyı yıyıyo
ohh ne güzel yarasın inşallah zaten üstüne olursan bişeyin çocuk iyice sogur ondan yani yiyeceği warsa bile yemez

Aynen öyle o üzüntü ile söyledim böyle bir laf ama o gün dahi girdim ben takip ettim sadece yazmadım bügünde kimsenin zoru ile gelmedim başka topikte nebiye ile konuşuyorduk ben mucizemi gördüm onunla konuşmaya gidiyorum dedim çıktım ve beni kimse suan zorla tutmuyor eğer burdaysam o lafın gercek olmadıgını veya öyle bir laf kullananlarda pişman olduğumun yanlış bir cümle olduğunun ispatidir canim ha ben isteyerek burdayim ama derseniz ki biz seninle ugrasanayiz sorunların varsa vizene inanın hiç alınmam birde yasasın kötülük lafı burası icin degildi Gül le aramızda espiri yaptik o kadar pratiğe bulur yazarım simdi ben hiçbirşey olmamış gibi geldim ne kimseye kırgın ne sitemli sizlerde bunu anlamadıysanız ne diyeyim

tartışmann bir analmaı yok ben sadece niyetini sordum sana..sen kendini ifade etmezsen ben seni nasıl anlarım canım dermisin bana hele..bak mesela ceza almışsın bilmiyordumm ve arkadşlrınn silindiğinide bilmiyordum..tekrr ekliyince bende bu ne ya Bİ EKLE Bİ SİL BİR DAHA EKLE ama bilmiyodum demesen bilmicektimde..sen ekendini ifade et ben seni anlayım..aramıza yeni giriyorsun seni tanımıyoruz sende beni anla.sen kendini ifade etmeden ben seni anlıaymm sende beni müneccm değilim ben..bana kırıldıysa üzüldüysen ters algıladysan sölicen sorcan öğrencen bende öle

ranana bende bıze kızarak sıldıgıı duşundum cunku pek çok arkadaşın duryodu acıkcası ondan sebep yenıden kabul etmedım
kızdımmı sıl sınırın gectımmı yenıden ıstek göndermek durumu olmasın dıye
gercekten bazen cok yoğun oluyo hıc anlamadan sayfa atlıyo bı bakmışım sıtem edıyosun ınan ıkı cıft sohpet etmek ıcın gelıyoruz
sen bana yazmadın ben sana yazmadınlara gırmek can sıkıcı oluyo bak koca gece meryem bana ben meryeme ne yazdım ama peşını aramayz
kötu bıey aklımıza gelmez

selam arkadaslar nasilsiniz diye sormayacam
cünkü hepiniz iyiysiniz Masaallah iyi olmaya devam

songülüm evet bat ayin 13 ama aksam veya gece gelme ihtimalleride var bu kirmizilarin gelmeyesicelerin:KK34:
ben yarinda olmazsam eger persembeye kadar beklemeyi düsünüyorum hatta cuma günü bi test yapabilirim
herseyi nasilda planladim:KK37::KK37:

songülüm evet bat ayin 13 ama aksam veya gece gelme ihtimalleride var bu kirmizilarin gelmeyesicelerin:KK34:
ben yarinda olmazsam eger persembeye kadar beklemeyi düsünüyorum hatta cuma günü bi test yapabilirim

cnm ya ınşalla ınşalla vardır bılıyosun ıcımdekı hıslerı dımı yoğun sana karşı hadı bakalımmm
hergun yaz buraya cnmm olsanda olmasanda sözmu

inşallah gelmezler tatlım

he canımm pek iyiyiz:KK37:
ama seni gördüm çok sevindim
bu saatte olmazdın sen hayrola bakayım

ay hadi bize güzel haberlerle gel insallah

ahaha kıs senide sevdim pek sessiz bişesin:KK52:

:KK1:saol tatlım daha öncede girmiştim bu topiğe ama bugün daha iyi kaynaştık:KK9: gelirim artk hep istermisiniz beni

tartışmann bir analmaı yok ben sadece niyetini sordum sana..sen kendini ifade etmezsen ben seni nasıl anlarım canım dermisin bana hele..bak mesela ceza almışsın bilmiyordumm ve arkadşlrınn silindiğinide bilmiyordum..tekrr ekliyince bende bu ne ya Bİ EKLE Bİ SİL BİR DAHA EKLE ama bilmiyodum demesen bilmicektimde..sen ekendini ifade et ben seni anlayım..aramıza yeni giriyorsun seni tanımıyoruz sende beni anla.sen kendini ifade etmeden ben seni anlıaymm sende beni müneccm değilim ben..bana kırıldıysa üzüldüysen ters algıladysan sölicen sorcan öğrencen bende öle

Bakın arkadaslar benim ilk topigim Haziran anneleri orda yılbaşı gecesi bı paylaşım yaptım hatta Bursa'da yapmıştım herkes beğendi bı kiz tepki verdi bana dini kullanıyorsun reklam yapıyorsun herkes afına söylüyorum gibi laflar etti bana bende sinirlendim sana demedim ben şikayetçi olan yazar sen baskalarının avukatı misin yazdım kazen Bey'den UYARI geldi 1 gün ceza aldım sandim ki kiz beni şikayet etti cok sinirlenmistim 2 günde ben girmedim 3 gün oldu girmememin nedeni de sınırlı oldugum icin belki yanlış birsey söyler birinin kalbini kırarım diye sakinlestigim zaman geri dondüm sonra kizla konuştuk ben seni şikayet etmedim kusura bakma ani çıkış yaptım dedi sorun değil dedik helâllestik arkadas olduk 80 kusur arkadastan sadece 18 arkadas kalmıştı bende tekrar gonderebildikletime gönderdim bakın benim yanlış anladığım gibi sizde beni yanlış anladınız haklısınız alingan yapım var ama tez düzelirim belkide hak etmediğim bir ilgi alaka ustiyorumdur kabul ediyorum moe bulantilarim olduğu icin bir yere gidemiyorum minibüs tutuyor avdetim aksama kadar ben özür diliyorum yanlış anlattığım ve anlaşıldığım icin kusura bakmayın şahsınız adına inanın hiçbir kötülük demedim bir an ki bı dutumdan dolayı dedim hem siz bana ne balığınız canim ya girmicem dedim de sanki girdim gündüzleri kimse yoktu okuyup kaçıyorum ohhh :))))

Meryem songul ben sizi hiç siler miyim kiz silsem niye ekleyeyim tamam azıcık ani çıkışlarım olabilir ama o kadar da değil beni ekleyin barışalım hadi ( saka YAV küsmeyin hemen )

cnm ya ınşalla ınşalla vardır bılıyosun ıcımdekı hıslerı dımı yoğun sana karşı hadı bakalımmm
hergun yaz buraya cnmm olsanda olmasanda sözmu
evet biliyorum senin icindeki ses beni heyecanlandiriyor sende bunu biliyrsun dimi:KK76:
tamam canim yazarim Insaallah.
sana bu ay bendeki degisiklikleri yazayimmi?
yani biseyler oldugundan degilde iste icimden geldigi icin yaziyorum:KK1::KK1:
1. acikinca yavas yavas degil birden acikiyorum sanki 2 gün yemek yememisim gibi hissediyorum
2. sag kasigimda muhtesem batma hissi ama devamli degil:KK19:
3. yürürken bile nefes nefes icinde kaliyorum cok yoruluyorum sanki 6aylik hamileyim:KK24:
4. acikinca tansiyonumun düstügünü hissediyorum
5. bazen öyle bi yaniyorum ki cok sicak basiyor bana sonra bide bakmissin ayaklarim donmus burnum buz gibi üsüme tutuyor
6. adet gecikmesi olur Insaallah
7. gebelik testiim pozitif olur Insaallah
8. keseyi görürüm
9. kalp atisini duyarim Insaallah
10. sorunsuz bi hamilelik gecirip hayirli bebegimi kucagima alirim onu hayirlisi ile yetistiririm
Insaallah hepimize bu güzelligi gösterir Rabbim

Insaallah canim Insaallah

Yaa dekki ben burda hata yapıyorum ya sen sessizleti seviyorsan ben lal olurum be en cok beni sev :KK3::KK3::KK3::KK3:

X