Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

arkadaşlar 21 aralıkta 2 tane embriyo transfer edildi ve 2 ocakta kanda gebelik pozitif çıktı. fakat bugün kanamam başladı ve beta hcg değerim düşüşe geçti. doktorum düşük yapıyorsun dedi. peki bu düşüğün sebebi nedir. benim eşim behçet hastası o yüzden ağır ilaçlar kullanıyor ve sperm sayısını etkiliyor bu ilaçlar o nedenle tüp bebek yaptık. benim rahim filmim bütün tahlillerim iyi çıktı . doktorum sende bi sorun yok dedi. neden düşük yaşadım peki . böyle bi durum yaşayan varmı ?

cnm ya gecmış olsunnn
ama dr un bılıyodur cnm eşının kullandıgı ılacları

ne bilim benim de işime geldii malum durumudaha atlatamadık sanırım bizim bebiş işi
yaş gibi duruyor yaa doktora da gitmek istemiyorum aşılama için ne olacak bende bilemedim

cnm jel falan ışe yaramadımı

neden dr a gıtmek ıstemıyısun

arkadaşlar 21 aralıkta 2 tane embriyo transfer edildi ve 2 ocakta kanda gebelik pozitif çıktı. fakat bugün kanamam başladı ve beta hcg değerim düşüşe geçti. doktorum düşük yapıyorsun dedi. peki bu düşüğün sebebi nedir. benim eşim behçet hastası o yüzden ağır ilaçlar kullanıyor ve sperm sayısını etkiliyor bu ilaçlar o nedenle tüp bebek yaptık. benim rahim filmim bütün tahlillerim iyi çıktı . doktorum sende bi sorun yok dedi. neden düşük yaşadım peki . böyle bi durum yaşayan varmı ?

canm sanırım kimyasal gebelik yasamıssın
bende yasadım degerim önce yüksekti sonra 33e düştü 2 gün sonrada kanama basladı adet oldum

bu düşük,bebegin saglıklı olmayıp vucudun attıgını göster,iyor.

sen bir kimyasal gebelik i arastır ne demek istedigimi anlıcaksın

evet en azından sende birsey yok ve hamile kalabildigini anlamıs oldun acı bir tecrübe allah yardımcın olsun kısa zamanda yüzünü güldürsün insallah

hayır o carpışma okadar ben ben ne dıyosam o
carpışıyosun seylerle seyler carpışıyo ışte
evet cok doru ve mantıklıı bi yaklasımm
İyi yAptin canim sonunda kızları yakalayabildin cok şükür daha iyiyim canim benim cok sagol
evet valla öle olduu
evet kuzum gezdim geldim.olsun canım seninde anneles,n en azından

ay bir fırsat bulsam 2 kilo kestane alıp annene gitsem birde,bak onu cok istiom:KK52::KK52::KK52:

aaaa sen gel benden kestaneler eyıp ediyorsunn ama elini çabuk tut anacım da ev alırsa soba yakmıcak klima alacaz ona benden demesii

ay cnm cok zor sankı ya bakıyorum yarenlerın sınıfında 20 ögrencı var o kaduncagız onlara nasıl yetıyo kafası nasıl göturuyo
bence eşin senın evde bıtkın olmaman adına bu kararı almış olabılır
bn cocukları cok sewrim o yüzden bu bölümü secmiştim zaten simdide bebek askıyla yanıp tutuşuyorum :KK1: aynn öle eşim yorulmamı istemiyo ona zor geliyo sanırım bnm bircok cocukla basa çıkabilmem ama basedebiliyorum stajlarda biz duruyodk hep sınıfın basında

cnm jel falan ışe yaramadımı

neden dr a gıtmek ıstemıyısun

jel işe yarıyor ama içine girince sislik var sanki yinede canım yanıyor( çok açık oldu )
asılama için canım olmıcak die çok üzülüyorum bazen ondan cesaret edemiyorum
ikinciyi yaptırmaya

evet cok doru ve mantıklıı bi yaklasımm

evet valla öle olduu

aaaa sen gel benden kestaneler eyıp ediyorsunn ama elini çabuk tut anacım da ev alırsa soba yakmıcak klima alacaz ona benden demesii

cnm gecen 2 gun klıma kullanmak zorunda kaldık bence gırmeyın o işe
yakın sıcacık sobanızı
hele dogalgaz cep yakıyo fatura bgun gelmışş brı olarak

diğer bir topikte isim vermicem bir daha o topiğe grmicem asla girmem demişsin...
yaşasın kötülük faln bizimle bir sorunnmu var ilk önce bunu sormak istyorummmm.
bizim herkese kapımız açık ama ben böle arkadan konuşmalrdan hoşlanmıyorum..
ani çıkşların ani inişlerin var..
burdaolursun tanışırız ya da diğer topikte dur..
ama ne yaprsan yap arkandan konuşma lütfenn dediğim gibi ben hiç hoşlanmıyorum böle şeylerden..amacını bir anlasam
ha hamilelilk ha şey..yani ilk tanıştımız gnden beri hep bir iklemde bırkıyorsun bizi anlam veremiyorum sana..
deki bana "siz benle konuşmuyorsuznu benle ilgileniyon"tamam diyim sana hak vereyim hepimiz konuşuyoz mümkün olduğu kadar neden böyle yapıyon bir açıkla bir ifade et kendini yani kafamda sürekli soru işareti bırakıyorsun lütfenn haniii artık

canm sanırım kimyasal gebelik yasamıssın
bende yasadım degerim önce yüksekti sonra 33e düştü 2 gün sonrada kanama basladı adet oldum

bu düşük,bebegin saglıklı olmayıp vucudun attıgını göster,iyor.

sen bir kimyasal gebelik i arastır ne demek istedigimi anlıcaksın

evet en azından sende birsey yok ve hamile kalabildigini anlamıs oldun acı bir tecrübe allah yardımcın olsun kısa zamanda yüzünü güldürsün insallah

evet baktım kimyasal gebeliğe , embriyoda kromozom bozukluğundan bahsediyor. 2 tane daha dondurulmuş embriyomuz var 1 ay sonra tekrar transfer yaptırmayı düşünüyorum. peki kromozom bozukluğuysa bunun çaresi nedir acaba. siz bidaha denedinizmi peki yinemi kimyasal gebelik oldu ?

jel işe yarıyor ama içine girince sislik var sanki yinede canım yanıyor( çok açık oldu )
ikinciyi yaptırmaya

acık ol tabi kuzum biz bizeyiz burda hahahah

bn cocukları cok sewrim o yüzden bu bölümü secmiştim zaten simdide bebek askıyla yanıp tutuşuyorum :KK1: aynn öle eşim yorulmamı istemiyo ona zor geliyo sanırım bnm bircok cocukla basa çıkabilmem ama basedebiliyorum stajlarda biz duruyodk hep sınıfın basında

valla cnm ben bazen bırıne ancak yetıyorum
yaren cok haeketlı bı cocuk sadece cekırdek yerken sabıt

ikinciyi yaptırmaya

cnm bence o yaradan ben söyleyım
aşılama yaptır cnm urmaın faydası yok bak delyama maşalla

valla cnm ben bazen bırıne ancak yetıyorum
yaren cok haeketlı bı cocuk sadece cekırdek yerken sabıt
:KK9::KK9::KK9: enerjisini bi şekilde atması lazım demekki yarenimiz fazla enerjik..cekirdeği çok sewiyo demek :KK1:yada biyerleri batırmamak için mi sabit kalıyo?

Son düzenleme:
:KK9::KK9::KK9: enerjisini bi şekilde atması lazım demekki yarenimiz fazla enerjik..cekirdeği çok sewiyo demek :KK1:yada biyerleri batırmamak için mi sabit kalıyo?

ay evet cnm ya erek cocugu gıbı
cnm bı yerlerı batırmamayı pek duşunmez ama cok sevıyo oyalanıyo
yada boyama falan yaparkende öyle sabıt

bu arada benide bebek bekleyenlerin listesine eklemişsiniz tesekkür ederim inşallh en kısa zamanda hamişlerin listesine geceriz

evet baktım kimyasal gebeliğe , embriyoda kromozom bozukluğundan bahsediyor. 2 tane daha dondurulmuş embriyomuz var 1 ay sonra tekrar transfer yaptırmayı düşünüyorum. peki kromozom bozukluğuysa bunun çaresi nedir acaba. siz bidaha denedinizmi peki yinemi kimyasal gebelik oldu ?

denedim canım ama yaklasık bir yıls onra yeniden hamile kalabildim
sonuda kaybettim hoş:KK43: erken dogum oldu

doktorumun dedigi sey kimyasal gebelik vucudla alakalıymıs önlenemezmiş

ay evet cnm ya erek cocugu gıbı
cnm bı yerlerı batırmamayı pek duşunmez ama cok sevıyo oyalanıyo
yada boyama falan yaparkende öyle sabıt
hmm anladm peki onu legolarla yada zihin geliştirici oyuncaklarla oyalamayı düşündünüzmü hiç en azından enerjisini faydalı seylerin üzerinde atar

BU lafları nerden aldinsa eksik var canım isin icinde nebiye de var lovel ben kimsenin arkasında birsey dedim mı soyle seninle de konuşmuştuk hatirlarsan

X