Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

sağolasın canım güzel dileklerin için inş daha fazla beklemeyiz meleğimize kavuşmak için

Yiyorum artık canim 67 kilodan 62 ye düştüm iki gündür yiyorum bir kilo almızın bile

kızlar mrblar benıde aranıza alın nolur.çokk kotuyum şu an ağlıyorum.benımde bebeğim olsun ıstıyorum artık çok zor gelmeye beşlıyor artk napcam bılmıyorum
insan bazen luyor öylee ne kadardır istiyorsun bebiş dur aglama da anlat

bugün biraz daha iyim. carsamba günü bebegimin down sendromu olup olmadigini ögrenecem.cok cok dua ediyorum.
Rabbim bana tasiyamicagim yükü vermez. en iyisini O bilir. beklemekten ve dua etmekten baska bisey yapamiyorum suan...
allahm dualarını kabul eder inş canım saglık sıhatlı evladına kavusursun inşş
çok ii anlıyorum seni ben bir asılamadan sonra ikincisine gidemiyorumm
allahım sabır versin tüp bebek daha zor bir işlem
inş bu son denemen olur bebişini kavusursun canımm

he anladım o zamN DAHA VAR KIZIN GUZEL HEDIYE OLUCAK AMA

Var canim hayırlısı ile olacak canim Rabbim böyle bı hediye her yuvaya nasip etsin inşallah senin hediyelerini de Rabbim korudun hayirli sağlıklı uzun ömürler versin

Hey kadınlar kk kadınları
akşam kımse yoktu bı topiğe gırdım anaa bı uye geldı önce bıze gerızekalı
sonrada kaltaklar dedı meger erkemış ama kazen halletmış sagolsun
aaa 2 cocuklu kadına kaltak dedı

inş bu son denememiz olur ..............
öyle zorki .....
tedavi olmakdan korkmuyorum da 12 gün sonra yapılan testte yine sonucun negatif olmasından korkuyorum.......
etrafımda herkesin kucağında bebekleri varken ben öylece kalıyorum tek başıma
çarşılarda bebek mağazalarının önünden geçerken çoook üzülüyorum kafamı çeviriyorum hemen görmemek için...........

geldim kuslar geldim........kocacıgımın canı portakal suyu istemiş baktım becermeıo kıyamadım aldım elime

eee sonrada benm canım cekti şimdi rahatladım

Burası unya heran hersey olabilir canim boşver niyeti ve kim olduğu anlaşılmış belki o catlaktir merak ettim acaba ne gecti eline ya:))) Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın bizleri

kıyamam sana ya ağlama rabbim görüyo elbet halimizi inşallah kavusacagız meleklerimize.rabbim tez zamanda yollasın sana meleğini insallah

kim dedi onu yaaa..link ver bakim nerden çıkmış o öle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…