Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

İnşallah canım sen ne zamandır bekliyorsun yada bekliyormusun

canım çok geçmiş olsun çok şükür atlatmıssınız bu sıkıntıyı rabbım hayırlısıyla bebeıs haberlerı vermeyı de nasıp etsın.

İnşallah canım sen ne zamandır bekliyorsun yada bekliyormusun

BEn 7 aylık evliyim cocukları cok sevdiğim için vede istediğim için evlendim evleneli hiç korunmadım 3 ay bekledim ve 3 . Ayın sonunda beklediğim oldu cok şükür suan 4. Aya girdik bebişinle Rabbim sizlere de basıp etsin olanlarında sağlicakla kucağına almayı nasip etsin insallah

canım çok geçmiş olsun çok şükür atlatmıssınız bu sıkıntıyı rabbım hayırlısıyla bebeıs haberlerı vermeyı de nasıp etsın.
Canım çok teşekkür ederim allah razı inşallaha hepimize versin rabbim

Sanırım ben birde görme özürlü oldum kocaman yazıyormuş altınta hamilelik bilgin allah hayırlısıyla kucağınada almayı nasip eder inşallah

Yok est... Olur mü öyle şey cok sagol teşekkür ederim darısı sizlerin basına Rabbim annelik duygusunu herkese tattırsın insallah

herkese merhaba hanımlar:).)

(ELİİİFF canım gözün aydınn çok çok çok şeker bi bebişin var Rabbim uzun hayırlı ömürler versin)

amin canım. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. bizleri artık daha çok aratmasın inşallah. benim eşimde varikoselden önce 10 milyondu sperm varikosel ameliyatından sonra 60 milyon oldu. en son değerde 41 milyon çıktı ama önemli olan sayı kadar kalitesi de. biz de kalite sorunu yaşıyoruz.

Amannn hadi yaa iyi en azında muallakta kalmıyorsun bak...

evet canım ona da şükür. en azından menapoz değil

İlahi anatolya neydi o halin hayır arada banada moral veriyorsun birde moral bozmak yok diye

İlahi anatolya neydi o halin hayır arada banada moral veriyorsun birde moral bozmak yok diye

şu adetim bitsin. başlarım gene moral bozmayınnnnnn demeye. huyum kurusun kız ama güzelim benim durumlar kötüye gidiyor. yumurta rezervim azalınca menapoz mu diye ister istemez korktum. her hormon testi sonuçlarını beklerken yüreği ağzımda oluyorum ben.

bende aranıza yeni katılanlardanım,topiğiniz hayırlı olsun bol bebişli haberler alırız inşallah.1985 doğumluyum,2 yıllık evliyim,hiç korunmadım benim sorunum,bi sorunumun olmaması :))) yani sebebsiz infertilite sat ım 28 aralık bat ım 25-26 ocak

ne malum,d.kontrol hapıyla hamiş kalan var,inşallah sende onlardan biri olursun kuzum,bu arada ameliyat olmaktan vazgeçtim,kafam şuan çok rahat d.kontrol hapından dolayı bu ay kullanmıyorum ama yinede rahatım oluruna bıraktım nisan ayına kadar beklicem o zaman kadar olmazssa o zaman ameliyat olucam,bi sorun çıkmazssada tüp bebek yaptırıcam...

herkesler selam yeni topinkimiz ve 2013 bize sans getirecek bunu tüm kalbimle inanıyorumm

veeeeeeeeeee hepimizz hamiş kalacaz nesli ve meryem ve ben ilk aklıma gelenler olduu heeee
kimse alınmasın ama bi an yazarken öle hissediim ayyyy hadi inşALLAHHH öle olur sırayla
hamiş kalırız hepimizzz topink olarakk

BU arada kıskandim ya ben ne kadar gec kalmısımm ilk sayfalara yazmak isterdim sahsenn

Hoşgeldin canım:)2013 gzl geçsin bebeklerimiz bize gelsin

İşte bende sana onun için vakit kaybetme diyorum ya baksana ne olacağı hiç belli olmuyor insanın hayatında onun için çabuk ol sen mutlaka olacaktır bir çaresi...

İşte bende sana onun için vakit kaybetme diyorum ya baksana ne olacağı hiç belli olmuyor insanın hayatında onun için çabuk ol sen mutlaka olacaktır bir çaresi...

selam canım hoş geldin aramızaa okudum yazdıklarını ALLAHIM daha çok bekletmesin bizleri inş
en kısa zaman daa bebeişlerimizi bizlere nasip etsinn

hoş geldin yeldacım nerelerdesin bakım bebiş nasıll bende iyiim şükür

sorma canım ya netim anca bağlandı taşınma merasiminden sonra anca normale döndüm :) ahh bebişde nasıl olsun teyzesi o iide bana pek huzur vermior tansiyonum tavan yapıo resmen ilaca başladık öle işte başka bir sıkıntı yok cepten girip yazışmaları okuodum hep aşılamadan ne haber sağlığın nasıll canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…