Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Arkadaslar bugun asilamamin 13.gunu bugun dayanamadim kan testi yaptirdim sonuc 48.99 sokdayim hala:KK53::KK53::KK53:

Arkadaslar bugun asilamamin 13.gunu bugun dayanamadim kan testi yaptirdim sonuc 48.99 sokdayim hala:KK53::KK53::KK53:

ayyyyy hisseettmiştim...pozitif göreceksin die ama heveslenme diye demek istemıyordum cok sana da demiştimya:KK52::KK52::KK52::KK52:

dilberimmmmm hayırlı olsunnnn ay insallah kucagına da alırsın....
bugece senin için dualar edecemmm.Allah ım kabul eder insallah:KK16::KK16::KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:hayde hayde horona delyam bebeğim hayırlı haberlerini gördüm çok şükür devamı gelsin inşallahhhhhhh:KK52:

ayyyyy hisseettmiştim...pozitif göreceksin die ama heveslenme diye demek istemıyordum cok sana da demiştimya:KK52::KK52::KK52::KK52:

dilberimmmmm hayırlı olsunnnn ay insallah kucagına da alırsın....
bugece senin için dualar edecemmm.Allah ım kabul eder insallah:KK16::KK16::KK16:

Canim cooook tesekkur ederim ama bu gercekten mucize cunki benim 1yumurtam iyiydi ve sadece 1.300.000 sperm enjekte edilmisti hic umudum yoktu yani eger hamileysem sadece dualar sayesinde oldu simdi yaziyorum ama kalbim cok fena carpiyor heyecandan

Canim cooook tesekkur ederim ama bu gercekten mucize cunki benim 1yumurtam iyiydi ve sadece 1.300.000 sperm enjekte edilmisti hic umudum yoktu yani eger hamileysem sadece dualar sayesinde oldu simdi yaziyorum ama kalbim cok fena carpiyor heyecandan

1.300.000 sperm azmı canımmmmm bi tane olsa yetiyor ya:KK9::KK9::KK9::KK9:

ay gercekten cok sevindim..çok istiyordum:KK49::KK49::KK49:

1.300.000 sperm azmı canımmmmm bi tane olsa yetiyor ya:KK9::KK9::KK9::KK9:

ay gercekten cok sevindim..çok istiyordum:KK49::KK49::KK49:

Evet canim aslinda asilama icin cok az dr bile umut etmiyordu degeri duyunca o kadar agladim ki gozlerime kan geldi canim ben seni coookkk seviyorum seni dualarimdan hic eksik etmiycem:KK16::KK16::KK16:

tebrik ederim.ne güzel.Allah kucağına almayı nasip etsin.kendine dikkat et.değerlerin yükselecektir.bizlerede dua etmeyi unutma canım.:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

ay cok mutlu oldum sok oldum cunku cok ummutsuz konuştun sen su an soklardayaım cnm öle sevındımkı anlatamam resmen gebesın he

Evet canim sanirim oyleyim aslinda hic bir belirti yasamadim agri bulanti falan sadece gecenlerde esime parfum almistim onun kolusundan tiksindim ki aslinda kokusuna bayilirdim ve bi an suphelendim onun icin test yaptirdim

tebrik ederim.ne güzel.Allah kucağına almayı nasip etsin.kendine dikkat et.değerlerin yükselecektir.bizlerede dua etmeyi unutma canım.:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Canim cok tesekkur ederim duydugumdan beri tum bebek isteyenler icin dua ediyorum ALLAHIM en kisa zamanda her kese tattirsin bu duyguyu bende hala anlamis degilim :)) sanirim kalp atisini duyunca inanacam

cnm neler hıssedıyosun dr un ne dedı

Canim daha bisey hissetmiyorum zaman cabuk gecsin istiyorum sadece bi an once kucagima almak istiyorum sabirsizlaniyorum cooook
dr cok sevindi sanirim pazartesi dra gidicem cumartesi testi tekrarliycam INSALLAH yukseli degerim

Canim cok tesekkur ederim duydugumdan beri tum bebek isteyenler icin dua ediyorum ALLAHIM en kisa zamanda her kese tattirsin bu duyguyu bende hala anlamis degilim :)) sanirim kalp atisini duyunca inanacam

arkadaşım çok sevindim hayırlısıyla allah kucağına almayı nasip etsinn bizede dua et bak şimdi elimde havan var içinde çörek otu eziyorum sihirli karışımdan yapacağım dualar eşliğinde darısı başımıza allahım sen büyüksün....

arkadaşım çok sevindim hayırlısıyla allah kucağına almayı nasip etsinn bizede dua et bak şimdi elimde havan var içinde çörek otu eziyorum sihirli karışımdan yapacağım dualar eşliğinde darısı başımıza allahım sen büyüksün....

Canim dualarim sizlerle INSALLAH faydasini gorursun bi corekotu bebesi daha gelir

talım bende o karışımı yaptıgım ay ebe kaldım bırak elındekını hemen
dışlerınle ez cnm çörekotunu yksa etkı göstermıyo

X