Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

hayırlısı olsun canım neden dikilecek onu anlamadım :44::44:

canım bende tam birsey bilmiyorum ama bebek düşmesin die sanırım tam bilmiyorum ama
benim doktorum hamile kalırsan dikilecek sakın unutma dmiştii
açıklama yapmamdı tabi bende sormadım

kızlar ben forumda yeniyim.benm bat 13 ocak. inşş 14ünde çift çizgiyi görürümmmm. beni de listeye yazın dicektim

arkadaşım daha 3 ay olmuş acele etme biraz sabret bekle,3. aydan strese gireceksin daha kötü olucaksın sonra bak bize her ay kırmızı her ay kırmız:)))) boğa gibi olduk :) görünce çıldırıyorum....allah büyüktür canım o melekler gelecek sadece doğru zamanı bekliyorlar...

:)))) bendee ya hani diyolar ya kafaya takmadığım ay oldu diye bu gerçekten doğru fakat ben kafaya takmamayı beceremiyorum yani bunun bi yöntemi falan var mı ne yapsam örgümü örsem ama kafa dolu olduktan sonra :KK43:

Uzun zamandır giremiyorum girsemde bakıp çıkıyorum düşük olmuş bilmiyordum canım umarım 2013 sana hayır ve bereket getirir Neden düşük oluşmuş anlatır mısın

Kızlar yeni topik hayırlı olsun:)

meryem şeyda benı nıye cagırmaınız bakım
sen iş yapodun ama kuzum bende öle çok durmucam idye haber vermedim kuzumm..alınma bebişimmm benmm
benide alırmısınz listeyee bat 17 ocak bi kimyasal gebelik gecirdm 2 yıldır bebek istiyorz
yeni yıl sana umut uğur getrsn cnmmm
ay erken kaçtın seydacım.bende 4-12 calısıo eşin sanıodum:KK5:

bende seni cok seviyorum:KK54::KK54::KK54:

muhteşem gelişini dört gözle beklıorum :KK53::KK53::KK53::KK1:
bekle benii bekleee ya bu evden uçmalı yada yepyeni net almalı...off offf..ne olcek beni bu halim bilmm :)))
merhabalar bende bebek aşkıyla yanıp tutuşanlardanım rabbim inşallah isteyen herkese kısmet eder ben 1,5 yıldır deniyorum uzun zamandır kk ya da girmedim düşünmemek için ama aklımdan çıkmadı bu fikir inşallah 2013 şans getirir bebiş getirir bizlere.
benide listenize eklerseniz sevinirim.
bilgilerim: isim:kelam / melek evlilik: 2011 bebek : ilk olacak dogum yılı: 1989 sat: 24 kasım bat: 25-26 aralık ( daha adet olmadım gecikmenin 8. günü id. testi yaptım negatif kanda baktırmadım negatifi görmekten korkuyorum.):44:
doktra gdip kan testi yaptrmalısın bence...
hayırlı akşamlar :KK3::KK3::KK3:
şimdi dr dan geldik durumumuz gayet iyi çok şükür 35+0 yani 36. haftaya bugün giriyorum 3100 gr 49 cm olmuş maşallah
kafa yine aşağıda ve kanala girmiş durumda hayırlısı artık kızlar :129:
oyy benm kızıma bak maşşlhhh kocamn olmuşşş..ay kız az kaldı heee..sen her şeyn kapı kenarında olsun kuzum

cnm belki biliyosundur ama yinede sölemek istedim doğuma girerken sürekli SÜMMESEBİLEYESSARA yı oku doğumda bu okunurmuş kolaylastırırmıs doğumu:KK1::KK1:

Uzun zamandır giremiyorum girsemde bakıp çıkıyorum düşük olmuş bilmiyordum canım umarım 2013 sana hayır ve bereket getirir Neden düşük oluşmuş anlatır mısın

Kızlar yeni topik hayırlı olsun:)

kimyasal gebelik cnm kese oluşurken düşükle sonuçlanıyor.aman krşk işler işte..sen nasılsın cnm sen neden igremiyon hiç bakim..yeni topik açtık canlasındiye
maşşlh gelen gidemn yok..benmde net bozuk..siz ihmal etmyn bari

ben geldimmmmmmmm ay bi fırsat bulamadım gelemedim

herkeslerr ii kötü haber yok neyseki:KK54::KK54::KK54:

cnm gecen bı topikten bahsetmıştım ya 6 tup bebek 4 u tutmuş ama bışekılde sonlanmış tup bebek tutmulş yıne cok sevındım
hanı esının kanını verıyolardı

cnm gecen bı topikten bahsetmıştım ya 6 tup bebek 4 u tutmuş ama bışekılde sonlanmış tup bebek tutmulş yıne cok sevındım
hanı esının kanını verıyolardı

aa evet bende pek sevindim allah b,r acı daha yasatmasın

off hamile kalınca da bitmiyorki.önemli olan sonunu getirmek

bu intikam da beni sarmadı...

ne güzel persembe aksamları doldu die seviniordum ama cıx yok buna alısamadım

ben hala ask ı memnuyu arıyorum ya:111:

bu intikam da beni sarmadı...

ne güzel persembe aksamları doldu die seviniordum ama cıx yok buna alısamadım

ben hala ask ı memnuyu arıyorum ya:111:

aynen cnm ya puf zaten supermen polat var malesef
yıne yok yıne yok peşembelerı bıeşycık yok ah aşkı menu ah ızle ızle doymam

X