Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

hayırlı akşamlar :KK3::KK3::KK3:
şimdi dr dan geldik durumumuz gayet iyi çok şükür 35+0 yani 36. haftaya bugün giriyorum 3100 gr 49 cm olmuş maşallah
kafa yine aşağıda ve kanala girmiş durumda hayırlısı artık kızlar :129:

masallah:nazar::nazar::nazar::nazar: canımm sag salim kucagına alırsın inşALLAH
Desene sayılı zamanımız var doktor bişiy dedimi ne zaman benim arkadasım 36
haftada dogum yapmıstıı kızınaa canım benim ceylinimiz gelio demekkii

masallah:nazar::nazar::nazar::nazar: canımm sag salim kucagına alırsın inşALLAH
Desene sayılı zamanımız var doktor bişiy dedimi ne zaman benim arkadasım 36
haftada dogum yapmıstıı kızınaa canım benim ceylinimiz gelio demekkii

sağol canım Rabbim sizede göstersin inş. belli bir gün söylemedi ama heran herşey olabilir gibi konuştu bakalım artık kısmet :44:

sağol canım Rabbim sizede göstersin inş. belli bir gün söylemedi ama heran herşey olabilir gibi konuştu bakalım artık kısmet :44:

aminnnnnn canımm dualarını eksik etme üzerimizden tabi her an hazır ol bizlere de haber ver mutlaka canım

hayırlı akşamlar :KK3::KK3::KK3:
şimdi dr dan geldik durumumuz gayet iyi çok şükür 35+0 yani 36. haftaya bugün giriyorum 3100 gr 49 cm olmuş maşallah
kafa yine aşağıda ve kanala girmiş durumda hayırlısı artık kızlar :129:
cnm rabbim ikinizide sağ salim saglıcakla kurtarsın inşallah

canımm muhtesem yüzyıl izlior olabilirlerr bende bekliyorum ama kimseler yok
elifim geldi gecmişe baktii yazar die bekleedim ama oglusumu agladı bilmm çıktıı:KK53::KK50::KK50::KK50:

eymen paşa ağlamıştır belki birazdan yine gelir
diziyi bende izliyorum belki bitince gelirler :21::21::21:

hımm hayırlısı inş.
sen son olarak neye karar verdin peki canım?

canımm bu ay sonun da adet olunca doktoru arıcam gidince konusıcam asılama istemedigimi
söylicem bakalım doktor uygun görürsee biras ara vermek istiyorum rahimde yara var benim onun
tedavisini yapalım diceem canım onun için

canımm bu ay sonun da adet olunca doktoru arıcam gidince konusıcam asılama istemedigimi
söylicem bakalım doktor uygun görürsee biras ara vermek istiyorum rahimde yara var benim onun
tedavisini yapalım diceem canım onun için

yaran olduğunu biliyorum canım Rabbim tez zamanda şifanı ve bebişini versin inş.

yaran olduğunu biliyorum canım Rabbim tez zamanda şifanı ve bebişini versin inş.

amin canım bakalım doktorum da uygun görürse yaranın bana bi zararı olmadı ama
bebegim olup olmamasında etkisi var ı bilemedim bide hamişken dikilecek olması beni korkutuyor

X