Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

evet kimsecikler yokk belki gelirlerle bilemedim ama
sen nasılsın ben iyiyim sükür

Pek iyide sayılmam neyse boşver beni senin iyi olmana sevindim valla seyda ve Elif'den umut yok bugün girdiler ama digerleri gelir mı bilmem Zeynep buralardaydi ama oda kaybolmuş yani saat de bire geliyor bana kalırsa kimse gelmez bugün bende son girişim bugün topige

Pek iyide sayılmam neyse boşver beni senin iyi olmana sevindim valla seyda ve Elif'den umut yok bugün girdiler ama digerleri gelir mı bilmem Zeynep buralardaydi ama oda kaybolmuş yani saat de bire geliyor bana kalırsa kimse gelmez bugün bende son girişim bugün topige

aaaaaa neden ne oldu ki son girişin hımm senin nen varr

iyiim bebemm sen nasılsınn içimdee bi heyecan bi sevinç var
aşıgım dieee bagırmak istiyorumm amaaa
ask dan diiil sarhoşlugum neden bilemedim

Rabbim daimi eylesin canim benim hoş geldin zeynebim sen nasilsin

Hem maddi hem manevi olarak iyi değilim belki bu hafta gidip hastaneye yatarım güzelinde gelirim sanırım
ya ne den ne oldu anlatsan merak etiim hastamısın nen var
bende iyiyim çok şükür..
valla mı kıs hayırlara gitsin inşallah:KK49::KK16:

aminnn canım inşşş kalbim pırpır ben pek böyle olmam ama bilemedim işdee

siz yazana kadar bana fenalık gelio bebemmm senden sessizzin dicemm aamaa olmıcak

hoşgördüm tatlım..iyiyim..ama seni pek iyi görmedim:44:

ayyy hadii inşallahhh yaaa,pırpırının sebebi bizi çok sevindirecek bi haber olur..:KK16::KK16::KK16::KK16:

Bilmiyorum ki cok güçsüz mutsuz hissediyorum kendimi dışarı çıkmıyorum ne birine gidebiliyorum ne birini görmek istiyorum gece gündüz avare avare buralarda geziyorum hiçbirşey yapasim yok bulantilarinda gecmek bilmedi boğazlarım şişiyor öğürmekten kusmaktan ayağa kalkıyorum badim donüyor dizlerim titriyor iki aydır yemek ekmek yediğim yok belki serum yersem biraz olsun toparlanırım iyi gelir birde cok hassaslastim durup durup sebepsiz ağlıyorum suanda yazarken bile niye olduğunu bende bilmiyorum depresyona mı girdim ne

ayyy hadii inşallahhh yaaa,pırpırının sebebi bizi çok sevindirecek bi haber olur..:KK16::KK16::KK16::KK16:
ay umdugun olmass yumus dönemim ama hiç siftah yokk canımm olmas yanii
Bilmiyorum ki cok güçsüz mutsuz hissediyorum kendimi dışarı çıkmıyorum ne birine gidebiliyorum ne birini görmek istiyorum gece gündüz avare avare buralarda geziyorum hiçbirşey yapasim yok bulantilarinda gecmek bilmedi boğazlarım şişiyor öğürmekten kusmaktan ayağa kalkıyorum badim donüyor dizlerim titriyor iki aydır yemek ekmek yediğim yok belki serum yersem biraz olsun toparlanırım iyi gelir birde cok hassaslastim durup durup sebepsiz ağlıyorum suanda yazarken bile niye olduğunu bende bilmiyorum depresyona mı girdim ne
hımm bende bilemedim yaa hamilelik sen duromu olmasın bu cık hava yalnız dolas evde oturnakda bogar insanı iki çift sohbet et birileriyle yaz yaz nere ye kadar insan arada konusmak istiyorr bence bi arkads bul bi gününü ayır rahatlarsınn
kısss faceye bişi oldu açılmıyo onla uğraşıyorum:KK53:

ay bende düştün sandım ordan yazıom cevap yok burdan yokk

hımm bende bilemedim yaa hamilelik sen duromu olmasın bu cık hava yalnız dolas evde oturnakda bogar insanı iki çift sohbet et birileriyle yaz yaz nere ye kadar insan arada konusmak istiyorr bence bi arkads bul bi gününü ayır rahatlarsınn

Evet haklı olabilirsin canim öyle yapayım zaten o yüzden biraz ara vereyim de kendimi topparlayayim istemiştim dönünce guzel haberlerinizi duyarım inşallah

hakkında hayırlısı olsun balım ya:KK14:
kıs ben yumus zamanlarımı bilmiyom,Allah ne verdiyse gidiyoz:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bilmiyom ki bişi oldu faceme yawww

Evet haklı olabilirsin canim öyle yapayım zaten o yüzden biraz ara vereyim de kendimi topparlayayim istemiştim dönünce guzel haberlerinizi duyarım inşallah
hakkında hayırlısı olsun nedimm
hakkında hayırlısı olsun balım ya:KK14:
kıs ben yumus zamanlarımı bilmiyom,Allah ne verdiyse gidiyoz:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bilmiyom ki bişi oldu faceme yawww

ay adetden sonra sen iki günde bir ilişki ye gir ,,,doktor yakalarsın mutlaka zamanını demişti bana
ne oldu anlat dicem ama ben cözemm sorunu anlamıyorum biliosun kii bebemm

ay adetden sonra sen iki günde bir ilişki ye gir ,,,doktor yakalarsın mutlaka zamanını demişti bana

Amin hepimizin hakkında hayırlısı olsun o zaman bana musade size iyi sohbetler canlar herkese selam eder sevgilerimi sunarım
Kendinize iyi bakın Rabb'ime Emanetsiniz

anladım canım..ama zaten olacağı varsa başka zamanda da tutar gibime geliyo:KK14:
düzelir elbet ya :21:

X