Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Gnydn songülcüm. Ikimizden baska gelen de yok zatenn.
Asilama yapacak olan doktor haziran ortasunda gelecek dediler bende dün aeadim. Bu sefer yarin gelecek dediler. Bugünde hic arayasim yok. Zaten bidahaki adet döngüsünde asilama yapilamaz heralde cünkü 1 temmuzda esim burun ameliyati olacak... Yine aksadi yani asilama. Artik tükendim gibi geliyor bana ...

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Gnydn songülcüm. Ikimizden baska gelen de yok zatenn.
Asilama yapacak olan doktor haziran ortasunda gelecek dediler bende dün aeadim. Bu sefer yarin gelecek dediler. Bugünde hic arayasim yok. Zaten bidahaki adet döngüsünde asilama yapilamaz heralde cünkü 1 temmuzda esim burun ameliyati olacak... Yine aksadi yani asilama. Artik tükendim gibi geliyor bana ...

Ole canum benim bir biz kaldik ne edelim.bunasa sukur

ayferum bak nartaneside bu sekilde ole cok aksilik yasadiki hep benzer seyler hic ummadigi bir anda gebe kaldi insalla simdie yavrusu kucagundadir
ayni yoldan sende geciyorsum ve ummadigin anda guzel haberi alicaksin
limbilir seneye bu zamanlar belki sende bebisten firsat bulup yazamaz olucaksin
ben inaniyorum cok az kaldi

Herkese iyi geceler

cok sukur kizlar 11.6 hastaneye yattim sekerden dolayi gunumu gecmemek adina dogumu tetiklediler
kisaca sunu soyleyeyim 5 gun sonra geldi melegim cok sukur.
13 saat sanciyla normal dogum denedik nasip sezeryanla oldu
Bunada sukur suan hastanedeyiz ikimizde hamd olsun iyiyiz. Burda bakim biraz uzun suruyor hastanede yani 5 gun icinde cikiyoruz.
Rabbim ayferime zeynebime tum isteyenlerde nasip etsin Insaallah

songulun dedigi gibi ayfer benim esimde bademcik ameliyati oldugunfan asilama iptal olmustu.
Sabredecetki Allahim baska yerlerden kapi aciyor buna inan. Insaallah guzel gunler yakin bende cok pes etmistim cok iyi anliyorum canim seni icini ferah tut hersey hakkinda hayirlisini veren Rabbim vardir bir bildigi. Opuldunuz kizlar

Herkese iyi geceler

cok sukur kizlar 11.6 hastaneye yattim sekerden dolayi gunumu gecmemek adina dogumu tetiklediler
Bunada sukur suan hastanedeyiz ikimizde hamd olsun iyiyiz. Burda bakim biraz uzun suruyor hastanede yani 5 gun icinde cikiyoruz.

songulun dedigi gibi ayfer benim esimde bademcik ameliyati oldugunfan asilama iptal olmustu.
Sabredecetki Allahim baska yerlerden kapi aciyor buna inan. Insaallah guzel gunler yakin bende cok pes etmistim cok iyi anliyorum canim seni icini ferah tut hersey hakkinda hayirlisini veren Rabbim vardir bir bildigi. Opuldunuz kizlar
AYŞECİM gözün aydın RABBİM analı babalı büyütsün İNŞALLAH..:KK16:

Nartanesii cok sükür bebegine kavustun. Allah anali-babali büyütsün..
Ben vallah kac kez aradim dün ve bugün bilmiyorum. En sonunda ulastim doktora ama oda bu ayin aonunda hastaneden ayriliyormus. Asilama yetismiOr yani. Baska bi doktora yönlendirdi. Onada ulasana kadar canim cikti . Ya ameliyatta ya vizitede yada eve gitmis oluyor. Bugün yine aradim yine ameliyatta dediler cileden cikiyodum kizlar ramak kalmisti sonra telefondaki yardimciya durumu anlattim. Doktor hanimin zamani olunca beni arasin dedim.. 3 saat sonra yardimci kadin aradi beni doktor pazartesi gelsin demis .. Cok sükür kizlar ama cok cetin bi sinavdan gectim su iki gün. Rabbim isteyen herkese versin..

Herkese iyi geceler

canim enim cok cok sevundil pasaya kavusmussun rabbim uzun omurlu hayirli evlat masip etsin insalla
nasil sagliginiz

Ben vallah kac kez aradim dün ve bugün bilmiyorum. En sonunda ulastim doktora ama oda bu ayin aonunda hastaneden ayriliyormus. Asilama yetismiOr yani. Baska bi doktora yönlendirdi. Onada ulasana kadar canim cikti . Ya ameliyatta ya vizitede yada eve gitmis oluyor. Bugün yine aradim yine ameliyatta dediler cileden cikiyodum kizlar ramak kalmisti sonra telefondaki yardimciya durumu anlattim. Doktor hanimin zamani olunca beni arasin dedim.. 3 saat sonra yardimci kadin aradi beni doktor pazartesi gelsin demis .. Cok sükür kizlar ama cok cetin bi sinavdan gectim su iki gün. Rabbim isteyen herkese versin..

aaa ciddimisun simdi olucak ozaman bu ay asilama olemi ay bak nasil bir kapi acikdi dualarim seninle canim

Hamileyimmmmmmm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
allh kucanda göstertmeyi nasip etsnn cnmm
Bi gelisme yok canim. Asilama haziran temmuza kaldi. Doktorum haziran ortasina kadar izinliymis. Adet de henüz gelmedi.
Ama bu yaz hamile kalirim gibi geliyo bana :KK49::KK49:
kalıcaksın kuzum en geç ağustosa kadr gebesn bebeğimm nisan mayıs gbi doğurrsun kuzuummm
7günlük ayetel kürsi nasıl yapılıyor lütfen yazar mısınız

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
cnmm yatsıdan sornra abdest alıp niyet edip başlıyosun
1, gn 50
20 gn 170
3, gn 240
4.gn 313
5,gn 50
6 gn 170
7 gn 313tane ayter kürsi okucksın ama hiç ara vermeden sade kendin okucksın..niyetn kbl olur inşşlhh
Herkese iyi geceler

allh analı bbalı büyütsün kuzunu tatlımm..o sancı da dile kolay hee..sennn sağlığın ii bebeğin ii çok şükür ayşemm..oğlumuz bopl bol kokla tarlımm
canim enim cok cok sevundil pasaya kavusmussun rabbim uzun omurlu hayirli evlat masip etsin insalla
nasil sagliginiz

bööööööööööööööööööööööö napon ki sen bakmm

pazartesi muaynemi yoksa aşılama içinmi bakck kuzumm..pazertesi kesin dem..cok sevndim kuzum hep dua ediyorum sana zeyenbime innki

Seydacim pazartesi asilama icin görüsmeye cagriyo. Bütün muayenelerimi oldum zaten. Yarin öbür gün zAten adet de olurum. Ama maalesef su aralar esimle aramiz pek iyi degil. Hic merak edip sormadi doktoru arayacaktin noldu diye. dedigi tek sey isler cok yogun. Benimde islerim cok yogun ama yinede ugrasiyorum. Sanki tek basima mücadele ediyom gibi geliyo bana...

Seydacim pazartesi asilama icin görüsmeye cagriyo. Bütün muayenelerimi oldum zaten. Yarin öbür gün zAten adet de olurum. Ama maalesef su aralar esimle aramiz pek iyi degil. Hic merak edip sormadi doktoru arayacaktin noldu diye. dedigi tek sey isler cok yogun. Benimde islerim cok yogun ama yinede ugrasiyorum. Sanki tek basima mücadele ediyom gibi geliyo bana...

erkekeler he işi kadına yıkıyor kuzum..bi verdikleri tohum gerisi hepsi sende..
başı sonu hep sende..
sen sıkma canını...boşver ay pazrtesi çok heycnblı heee..sen bu heycana kapıll..ama ayetr kürsiyi yapsana be kuzum hee

Bi ara basladim ayetel kürsi ye gerisi gelmedi. Erkenden yatiyom malum sabah erken kalkiyom acaba aksam namazindan sonra okusam olmazmi?
Bakalim bu doktor daha yeni geldi hastaneye heralde. Daha önce hic adini duymamistim. Bu ay asilama olur diye düsünüyorum.
Bende su son günlerde kendimi hic iyi hisetmiyom. Yorgun ve uykusuz hisediyorum kendimi.. Vitamin eksikligi var heralde

Kizlaaaar nasil oldu bilmiyorum ama bugün asilama icin gittim hastaneye vee hamile oldugumu ögrendim:KK52::KK53:
Doktor hormon degerlerin düsük bu sekilde asilama yöntemiyle hamile kalma sansin yok dedi. Hormon ilaclari alman lazim dedi.
Sonra en son adet günümü sordu 24mayis dedim. Dün bugün gelmesi lazim ama gelmedi henüz dedim. Ozaman hailesiniz dedi doktor alay ediyo sandim bisey demedim. Hemen idrar testi yaptirdi. Asistani testi yaparken oda beni muayene ediyordu, asistan geldi doktor test cubuguna bakti hamilesin dedim sok oldum, doktor söyledim ya dedi. Saskinliktan sadece oh gott (aman Allahim) dedim. Doktor benden daha cok sevindi. Sonra ultrasonla bakti ama daha cok erken oldugu icin bisey görünmüyor. Önceki hamileliklerimi göz önüne alarak sana simdi daha dikkat edecez dedi. Hormonlarim düsük oldugu icin hormon ignesi verdi. Hergün kendim yapacam. Bitanede o yapti. Haftaya pazartesi yine randevum var hem igne yapilcak hem belki kese görünür.
Hala inanamiyorum saka gibi, songülüm dedigin cikti asilama yapmadan gelir belki sizin bebis demistin!
Simdi anlasildi yorgunlugumun sebebi :KK1: ama korkuyorum kizlar yine bi terslik olur diye sevinemiyom bile.
Eve gelince bi yasin okudum Allahim saglikli sihatli kucagima almayi nasip etsin. Isteyen herkesin kucak dolusu bebisleri olsun. Dua etmeye devam edecem cocuk isteyenler icin. Allahim inanamiyorum!!! Esime telefonda söyledim sehir disinda calisiyo. Söyledigimde 5 saniye sesizlik oldu heralde oda inanamadi...

Kizlaaaar nasil oldu bilmiyorum ama bugün asilama icin gittim hastaneye vee hamile oldugumu ögrendim:KK52::KK53:
Doktor hormon degerlerin düsük bu sekilde asilama yöntemiyle hamile kalma sansin yok dedi. Hormon ilaclari alman lazim dedi.
Sonra en son adet günümü sordu 24mayis dedim. Dün bugün gelmesi lazim ama gelmedi henüz dedim. Ozaman hailesiniz dedi doktor alay ediyo sandim bisey demedim. Hemen idrar testi yaptirdi. Asistani testi yaparken oda beni muayene ediyordu, asistan geldi doktor test cubuguna bakti hamilesin dedim sok oldum, doktor söyledim ya dedi. Saskinliktan sadece oh gott (aman Allahim) dedim. Doktor benden daha cok sevindi. Sonra ultrasonla bakti ama daha cok erken oldugu icin bisey görünmüyor. Önceki hamileliklerimi göz önüne alarak sana simdi daha dikkat edecez dedi. Hormonlarim düsük oldugu icin hormon ignesi verdi. Hergün kendim yapacam. Bitanede o yapti. Haftaya pazartesi yine randevum var hem igne yapilcak hem belki kese görünür.
Hala inanamiyorum saka gibi, songülüm dedigin cikti asilama yapmadan gelir belki sizin bebis demistin!
Simdi anlasildi yorgunlugumun sebebi :KK1: ama korkuyorum kizlar yine bi terslik olur diye sevinemiyom bile.
Eve gelince bi yasin okudum Allahim saglikli sihatli kucagima almayi nasip etsin. Isteyen herkesin kucak dolusu bebisleri olsun. Dua etmeye devam edecem cocuk isteyenler icin. Allahim inanamiyorum!!! Esime telefonda söyledim sehir disinda calisiyo. Söyledigimde 5 saniye sesizlik oldu heralde oda inanamadi...

Ayferim misafirik var bakamadim bir kacgundir
ay okudum inanamqdim su an ole mutku oldum ki qnlatamam ay rabbimin mucizesi
ay desene dedigimiz gibi bu yaz gebesin
insalla heesey yolunda gidicek ayferimizdr anne olucak tim dualarim seninle canim arkadasim benim
ne olur tum ayruntilaribyaz bize

Ayferrr cok sewindim canım bak demekki gerçekten herşeyde bi hayır vRmış sürekli ertelendi durdu aşılama:)allah kucağındada gösterecek inş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cok cok sagolun kizlar bende inanamiyorum. Demekki kismette asilama yokmus. Soktayim bende. Daha kese görünmedi haftaya pazartesi insallah. Bu yorgunlugun sebebi hamilelik mis meger. Son zamanda cok yorgun ve sinirliydim. Önceki hamileligim den daha farkli. Yüzümde sivilcelenme oldu ama okadar cok degil. Hatta düzeliyo. Ne bilim farkli oldugu icin hic hisetmedim aklima gelmedi degil. Ama hemsire iki cizgiyi gösterince inandim artik..

Nasil sevindim anlatamm balim yaa..nasil.bir sevinc dimi..hep iyiyi cagir.asla kotu dusume..olcak.bu bebis..saglikla sihatle kucamiza.alicaz.insallhrabbim yuzune guldu kuzum..insallh zeynep imede nasip edwr..ayy baklim.kizimzmi.iglumuzmu.olcak..tabiilk.once saglik..ayferimm allh.muylulunu.daim etsin

Ayferim sen bebegin tutunmasi.sagligi icin kucanda gormen icin hayirli olmasi.icin ayetr.kursiyi yap kuzum..yatsidan sonra daha ii.ama geceler kisa sen aksamdan sinrada yapsn.rabbim kabul eder kuzumm

X