Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Slm kizlar. Sonuclar cikmadi henüz. Persembe günü haber aliriz heralde. Herseyin hayirlisi, her aklima geldiginde dua ediyorum. En kötü ihtimal istanbukda tüpbebek. Icim hic olmadigi kadar rahat su aralar. Rabbim isteyen herkese hayirlisiyla versin..

Slm kizlar. Sonuclar cikmadi henüz. Persembe günü haber aliriz heralde. Herseyin hayirlisi, her aklima geldiginde dua ediyorum. En kötü ihtimal istanbukda tüpbebek. Icim hic olmadigi kadar rahat su aralar. Rabbim isteyen herkese hayirlisiyla versin..

Bende meraktaydim canim
sonuclar cikinca mutlaka bekliyorum yazmani
dedigin gibu en kotu ihtimalde bike care car gonlun ragat olsun
bu sira okadar cok gizek hbr aliyorjm ki eminim sendrnde alacagiz guzel hbri

Kizlar okusanizda bieseylee yazsaniz ya
cok uzuluyorum herdefasindan en son kendiyazdigimi gorunce

Siz yazmiyorsunuz ben anlatayom bari
benim yasam kuzulardan ibaret
yarencim birinci sinifi basariyla tamamlamamk uzere okuyor yaziyor derslwride cok iyo masalla
kardesu ile uyum icersinde

aras pasaya gelince sakinligi devam
ama malum astim rahatsizligi var bahar ayindan dolayi fenalardayiz.
pis polenler yakasini birakmiyor kuzucugumun malesef

au bende iaterdim ki dogim yapan ve tedavi surecinde olan arkadaslarim burseyler yazsin

bundan sonra gunlik raporumu buraya yazmaya gayret gostericem
belki sizlerde yazarsiniz

Songülcüm kimseler gelmiyo artik buralara. Benimde kötü bi haberim var. Esimin bu yil hic izini yokmus yani türkiyede tüpbebek isi yatti. Sonuclarda gelmedi hala. Bugün tam 6 hafta oldu. Ne olcak bilmiyorum artik. Buraya girip de ne yazayim artik onuda bilmiyorum. Cocuk hayali gittikce uzaklasiyor, sanki hic olmicakmis gibi geliyo bana....

Songülcüm kimseler gelmiyo artik buralara. Benimde kötü bi haberim var. Esimin bu yil hic izini yokmus yani türkiyede tüpbebek isi yatti. Sonuclarda gelmedi hala. Bugün tam 6 hafta oldu. Ne olcak bilmiyorum artik. Buraya girip de ne yazayim artik onuda bilmiyorum. Cocuk hayali gittikce uzaklasiyor, sanki hic olmicakmis gibi geliyo bana....

Dur dur hemen kotu dusunme bakalim
simdi sonuclar temiz cikarsa yasadiginiz yerde tup bebek oluyot degilmi
ondan dolayi slklnti yapma kendine
kotu cikma olasiligi oldukca dusuk
eee bu arada ailevi olaylar ne durumda
mahkeme devammi

Songülcüm bugünde cok iyi bi haberim var! Sonuclar geldi ve ikimizinkide temiz cikti. Yani genlerimizde hic bir anormallik yok 😄😄 simdi burda asilama yapabiliriz. Oda bizim hastanede ücretsiz mis. Allahima cok sükür bu mübarek cuma gününde iyi haberler aldik...
Mahkeme bitti canim ben ve kardesim beraat ettik babam para cezasi aldi. Tokat atti diye yalan söylediler. Maalesef hakim o konuda onlara inandi. Ama cikar onun acisi onlardan. Resmen iftira attilar. Artik onlari Allaha havale ettik.

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Songülcüm bugünde cok iyi bi haberim var! Sonuclar geldi ve ikimizinkide temiz cikti. Yani genlerimizde hic bir anormallik yok 😄😄 simdi burda asilama yapabiliriz. Oda bizim hastanede ücretsiz mis. Allahima cok sükür bu mübarek cuma gününde iyi haberler aldik...
Mahkeme bitti canim ben ve kardesim beraat ettik babam para cezasi aldi. Tokat atti diye yalan söylediler. Maalesef hakim o konuda onlara inandi. Ama cikar onun acisi onlardan. Resmen iftira attilar. Artik onlari Allaha havale ettik.

Eee ayfer bu harika bir haber cok sukur rabbime
kara ginler butti artik canim benim
hersey cok guzel olucakk ee aklinizda bir taruh varmi bakim

bu arada baban para cezasinile kurtulmis
Peki iftira atanlar ne olucak obur dubyada

Ay sorma kuzum ya bende ozlesim herkezcikleri ama yok yabi
suayomi gordum yazdiklarindan prensesin resimini koymus masala cok guzel ya
ee senun pasa nasil bakim
nasil cikiyor olcumlerde seker
bence kg alimi cok guzel.tatlim
digum tama olarak ne aman bakim

insulin kullaniyorum canim hemde günde 4 kere bi sabah ac karnina göbek kenarindan bi bacaktan birde aksam yemeginden önce ve sonra
bnim aclik 100 kadar cikiyor. toklukta 200 en yüksegi simdiden.

birde her yemekten sonra bi terleme basiyorki sorma saril saril terliyorum.

Hayirlisi artik Insaallah dogumdan sonra gecer cok sükür bebisin kilosu normalmis ama 11 haziran hastaneye gidecekmisim sancim yoksa bile cünkü sekerden dolayi kilolu veya dusuk kilolu olma ihtimali olabilirmis. ist böyle kizlar birde günde 7 kere ölcüm yapiyorum yani günde 12 kere igne kullaniyorum ne komik degilmi::))
saka bi yana Rabbim seker hastalarina sabir ve acil sifa versin cok zormus gercekten insan ne yiyecegini sasiriyor atik

bide düsünün ben son 1 aydan beri hic kilo almamisim galiba kilo veriyorum Allahtan bebegimizin kilosu iyi. sükürler olsun

ayfer bende cok sevindim bu haber temiz olduguna göre songülün dedigi gibi senin orda yaptir asilamayla basla devlet karsiliyor zaten 3 asilamaya kadar yolu var sonra tüp düsün bencede. Insaallah asilamayla kalirsin

Kizlar cok mutluyum bu haber mucize gibi :KK16::KK16::KK16:
Benim anne -babam akraba, esimin abileri sagir-dilsiz. Illa bise cikar diye düsünürken ikimizde de bise yok.
Cok dua ettim Allahim tahlillerimiz temiz ciksin diye. Bence bu Rabbimin mucizesi...
Daha henüz doktorumla görüsmedim. Gerci cuma günü mektup onada ulasmisdir. Artik bidahaki adet döngüm de baslariz.
Songülcüm iftira atanlarin yanina kalmaz hicbirsey, öbür dünya ya da kalmaz eminim buna. Bi yerden cikar mutlaka.
Evden atildilar bizde kaldilar, borclarini babam ödedi, elektirikleri kesildi onuda babam ödedi vs vs... Böyle gider bu liste ama maalesef amcam o günleri coktan unutmus. Ben ona amca sana bise olsa ilk biz kosariz dedim, o bana istemem gelmeyin dedi daha ne olsun songül. Bizim icin bitmistir artik...

insulin kullaniyorum canim hemde günde 4 kere bi sabah ac karnina göbek kenarindan bi bacaktan birde aksam yemeginden önce ve sonra
bnim aclik 100 kadar cikiyor. toklukta 200 en yüksegi simdiden.

birde her yemekten sonra bi terleme basiyorki sorma saril saril terliyorum.

Hayirlisi artik Insaallah dogumdan sonra gecer cok sükür bebisin kilosu normalmis ama 11 haziran hastaneye gidecekmisim sancim yoksa bile cünkü sekerden dolayi kilolu veya dusuk kilolu olma ihtimali olabilirmis. ist böyle kizlar birde günde 7 kere ölcüm yapiyorum yani günde 12 kere igne kullaniyorum ne komik degilmi::))
saka bi yana Rabbim seker hastalarina sabir ve acil sifa versin cok zormus gercekten insan ne yiyecegini sasiriyor atik

bide düsünün ben son 1 aydan beri hic kilo almamisim galiba kilo veriyorum Allahtan bebegimizin kilosu iyi. sükürler olsun

ayfer bende cok sevindim bu haber temiz olduguna göre songülün dedigi gibi senin orda yaptir asilamayla basla devlet karsiliyor zaten 3 asilamaya kadar yolu var sonra tüp düsün bencede. Insaallah asilamayla kalirsin

Oy kuzum benik insalla bu imtihanida atlaticaksin
bizimde bur yakinimz aymi senin gibi oda 7.ayin icindr hep listeli yiyor hep olcuyoronada insulun baslanicakmia
bebek normal biyutta gidiyirmus

simdi tam olarak dogum ne zman cnm
Senin kg almaman normal diyetle devam ediyorsun bebegij kg si sagligi yerinde nasilsa sakin ola takilma streste bir faktir cunku

Kizlar cok mutluyum bu haber mucize gibi :KK16::KK16::KK16:
Benim anne -babam akraba, esimin abileri sagir-dilsiz. Illa bise cikar diye düsünürken ikimizde de bise yok.
Cok dua ettim Allahim tahlillerimiz temiz ciksin diye. Bence bu Rabbimin mucizesi...
Daha henüz doktorumla görüsmedim. Gerci cuma günü mektup onada ulasmisdir. Artik bidahaki adet döngüm de baslariz.
Songülcüm iftira atanlarin yanina kalmaz hicbirsey, öbür dünya ya da kalmaz eminim buna. Bi yerden cikar mutlaka.
Evden atildilar bizde kaldilar, borclarini babam ödedi, elektirikleri kesildi onuda babam ödedi vs vs... Böyle gider bu liste ama maalesef amcam o günleri coktan unutmus. Ben ona amca sana bise olsa ilk biz kosariz dedim, o bana istemem gelmeyin dedi daha ne olsun songül. Bizim icin bitmistir artik...

Aaa gercekten mi bak bu ddetaylari bilmiyordum
simdi hepten icin rahat sekilde yeni bir bebge hazir olabikirsin
peki adetin ne zaman baslayalim geri sayima
icimden birdey ikk asilamada yad asilama olmadan olcak diyor

babanin meseleye gelince en fazla bu kadar hainlio.olur
neler yapmissiniz ne bulmussunuz insanlaqr cok gario gercekten
kardes ya can varmi.itesi

Aklima birden gece yarusi ph dengesini arastirmalarimiz
esi dr olan bir arkadastan fikir almalaeimiz geldi ne gunler ne talihsiz zamanlar gecirdin
disununce saka gibi geliyor insana

Aaa gercekten mi bak bu ddetaylari bilmiyordum
simdi hepten icin rahat sekilde yeni bir bebge hazir olabikirsin
peki adetin ne zaman baslayalim geri sayima
icimden birdey ikk asilamada yad asilama olmadan olcak diyor

babanin meseleye gelince en fazla bu kadar hainlio.olur
neler yapmissiniz ne bulmussunuz insanlaqr cok gario gercekten
kardes ya can varmi.itesi

Suan 16. gün, gecen ay 48. günde adet oldum insallah bu öyle olmaz.
Banada ilk asilamada olacakmis gibi geliyo. Genetetikci doktor esimin spermiogramini görünce o kadar da kötü degil dedi. Ben ne spermiogramlar gördüm 1 million spermle bile cocuk sahibi olan var dedi. Suan icim cok rahat canim. Esime bol bol keciboynuzu pekmezi yediriyom. Oda artik ilk bastaki gibi kafadina takmiyo. Yani ikimizde rahatiz suan..

Suan 16. gün, gecen ay 48. günde adet oldum insallah bu öyle olmaz.
Banada ilk asilamada olacakmis gibi geliyo. Genetetikci doktor esimin spermiogramini görünce o kadar da kötü degil dedi. Ben ne spermiogramlar gördüm 1 million spermle bile cocuk sahibi olan var dedi. Suan icim cok rahat canim. Esime bol bol keciboynuzu pekmezi yediriyom. Oda artik ilk bastaki gibi kafadina takmiyo. Yani ikimizde rahatiz suan..

Ooo super cnm tabi keyifler geldi yerine rabbim bozmasin
sedef ne diyirdu bu yaz gobekte bebek olcak
simdi de sana soylemeli 4o kereki olsin:)
Ay insalla dongu cok uzamaz ya

Ooo super cnm tabi keyifler geldi yerine rabbim bozmasin
sedef ne diyirdu bu yaz gobekte bebek olcak
simdi de sana soylemeli 4o kereki olsin:)
Ay insalla dongu cok uzamaz ya

Evet canim cok sükür keyfimiz yerine geldi. Insallah bu yil icersinde dolacak göbisler..
Öyle hissediyorum suan

Evet canim cok sükür keyfimiz yerine geldi. Insallah bu yil icersinde dolacak göbisler..
Öyle hissediyorum suan

Insalla ayferim be az slklnti cekmedin artok keyiflenmek seninde halkin
bir arkadasimin 7 yidlri olmuyirdu asilama yaoicaklari ay adet olmadi o sira gebe kalmis
esinin spermeler duauk kendide ender yimurtluyordu dusun

Songulum Allah nasip ederse 11.6 dogumum .

Tum aannelerin ve anne adaylarin anneler gununu kutlarim
Rabbim evlatlari olanlara hayitli saglikli uzun omur hamilelerimize kolay saglikli dogum ve hayirli saglikli evlat hamile olmak icin emek veren tum arkadaslarimada oncelikle sifa ve ardindan hayirli saglikli gebelik kolay dogum ve saglik hayirli evlat nasip etsin insaaaaalllaaaaahhhhhhh

Amiiiiiinnn

Anneler gününüz kutlu olsun kizlar! Benim gibi hasretle bekleyenler insallah birdahaki Anneler gününde bu duyguyu yasariz!

Anneler gününüz kutlu olsun kizlar
Sagol canim
nerelerdesin sen bakalom rana nasil
Songulum Allah nasip ederse 11.6 dogumum .

Tum aannelerin ve anne adaylarin anneler gununu kutlarim
Rabbim evlatlari olanlara hayitli saglikli uzun omur hamilelerimize kolay saglikli dogum ve hayirli saglikli evlat hamile olmak icin emek veren tum arkadaslarimada oncelikle sifa ve ardindan hayirli saglikli gebelik kolay dogum ve saglik hayirli evlat nasip etsin insaaaaalllaaaaahhhhhhh

Amiiiiiinnn
Qmanin bir aydan da asagiya dusmu ya az kaldi cnm kalan zamanda saglicakla gecer insalla
Anneler gününüz kutlu olsun kizlar! Benim gibi hasretle bekleyenler insallah birdahaki Anneler gününde bu duyguyu yasariz!

Ay indallla seneye sende anneler gunune yavrucugunla kucaginda gecirirsin canim benim

X