Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Sagol canim
nerelerdesin sen bakalom rana nasil

Qmanin bir aydan da asagiya dusmu ya az kaldi cnm kalan zamanda saglicakla gecer insalla

Ay indallla seneye sende anneler gunune yavrucugunla kucaginda gecirirsin canim benim

Yoktum bauadir ya ama buralardayim artik sen napiyon yaren aras nasillar betul rana da ne yapsin isi gücü yaramazlik annesine siddet uygulamakla geçiyor:KK52:

Kizlar asilama yapcak olan doktor haziran basina kadar izinliymis :KK50:
Mayis sonunda adetim geliyor, belki biraz gecikirse haziranda asilama yapilabilir. Artik daha fazla beklemek istemiyorum.
Ilk defa adetimin gecikmesini bekliyorum, hadi bakalim hayirlisi..

Cnmmm nasılsın gittim derince rapor işi zor alamazsın dedi doktor universitede yaptırırsan verebilirler dedi ama ben orda yaptırmak istemiyorum zaten cnm şimdilik oncelik esimin saglıgı bel fıtıgı onu gittikce zorluyo artık yürürken cok agrısı oluyo 8 seans romatemde fizik gordu doktor bıraktırdı fizigi ameliyat olmadan gecmez dedi esimde simdi alternatif tıptan biseyler deniyo bakalım inş. ise yarar ameliyat olnaz kv yanımda tek degilim bi kv min yanına gidiyorum bi esimin yanına yani odadam odaya kosturuyorum bide annem var annendede topuk dikeni var simdi onun icib tedaviye baslayacak lazerle onu doktora gotur getir anlayacagın tatlım bebek işi bi süre gündemimizde yok neyse inş. en kısa zamanda atlatırız bu günleride ama ben artık elden gitmeye basladım psikolojim pek iyi sayılmaz sen nasılsın cnmm bebiş nasıl büyümüstür
off Zeynep ama yaaa..ne yoğunsun..biride seni düşünsün..ben düşüdükçe içim gıcıklnıyor..aşlh merhetini sana versin kuzum yaa..hiç bişe olmadan rabim san aversinn bebğini..
Songülcüm bugünde cok iyi bi haberim var! Sonuclar geldi ve ikimizinkide temiz cikti. Yani genlerimizde hic bir anormallik yok 😄😄 simdi burda asilama yapabiliriz. Oda bizim hastanede ücretsiz mis. Allahima cok sükür bu mübarek cuma gününde iyi haberler aldik...
Mahkeme bitti canim ben ve kardesim beraat ettik babam para cezasi aldi. Tokat atti diye yalan söylediler. Maalesef hakim o konuda onlara inandi. Ama cikar onun acisi onlardan. Resmen iftira attilar. Artik onlari Allaha havale ettik.

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü
cnm tahlllerine çok sevindimm..öle böle değil..gerçi songülden alıyorum haberi ama işte..elim varmıyor yazmamay..pc ağır net tuaf..tusem uyudu an işlerimi yapıyorum ..kıcımı koyck vaktim olmuyor..olduğu anda dinlenmeye ihtiycm oluyor..yardımcı olanım yok..
neysemm çok sveindimm kuzumm..rabbm aratmadn hop diye haziranda gebe kalsın kuzum
insulin kullaniyorum canim hemde günde 4 kere bi sabah ac karnina göbek kenarindan bi bacaktan birde aksam yemeginden önce ve sonra
bnim aclik 100 kadar cikiyor. toklukta 200 en yüksegi simdiden.

birde her yemekten sonra bi terleme basiyorki sorma saril saril terliyorum.

Hayirlisi artik Insaallah dogumdan sonra gecer cok sükür bebisin kilosu normalmis ama 11 haziran hastaneye gidecekmisim sancim yoksa bile cünkü sekerden dolayi kilolu veya dusuk kilolu olma ihtimali olabilirmis. ist böyle kizlar birde günde 7 kere ölcüm yapiyorum yani günde 12 kere igne kullaniyorum ne komik degilmi::))
saka bi yana Rabbim seker hastalarina sabir ve acil sifa versin cok zormus gercekten insan ne yiyecegini sasiriyor atik

bide düsünün ben son 1 aydan beri hic kilo almamisim galiba kilo veriyorum Allahtan bebegimizin kilosu iyi. sükürler olsun

ayfer bende cok sevindim bu haber temiz olduguna göre songülün dedigi gibi senin orda yaptir asilamayla basla devlet karsiliyor zaten 3 asilamaya kadar yolu var sonra tüp düsün bencede. Insaallah asilamayla kalirsin
delik deşik oldun desene bebğim yaa..anasınn anaaa..allhın izniyle bebğini kucana alınca herşey geride kalıcak...senn kilo almmn çok ii kuzum..bebeğin sağlıkla olsun yetr.azda bir süre kaldıı..hop diye zmn geçicekk..isim düşündünzmü cnmm
Mayis sonunda adetim geliyor, belki biraz gecikirse haziranda asilama yapilabilir. Artik daha fazla beklemek istemiyorum.
ayy geç,kmesin ayferr..gecikmesin hazirn olmasın temmuz olsun..düzenli olunca rahim dah aii oluyor..kalınlığı yumurtalıklar..şimiden sen folik asit başla senn çok uzun sürmicek hamillğin..aa birde doktoruna danışarak günde bir bebk aspirini kulan..kan pırtılşması varsada riske atmaylımm..birde ilk sayfada var kuzum ayterkürsiyi yap..onu kim yaptıysa geri dönmedi..üstüne basa basa altınız çize çize diyorum 7 günük ayter kürsiyi yapınn mutlaka..ne dilerk için olursa olsun..kısmet ve hayrlıysa rabbm olduryorr

bizde büyürüz 5. ayımız bitti bugun aanneme geldik ordan annme geçtik..artık etrfa bakrken baya ooyalnıyorda duruyoruzz..ama çok yoruldu uyduu şimdi kuzum herkes uynmasını beklo o mışıl mışıl uyuyor:))

Yoktum bauadir ya ama buralardayim artik sen napiyon yaren aras nasillar betul rana da ne yapsin isi gücü yaramazlik annesine siddet uygulamakla geçiyor:KK52:
Hehe cadi ya geldi yasina tabi
nasil sakin mi yoksa cadimi:)
Benumkiler iyiler cnm cok sukur koxaman oldular

Canimmm varmi bir gelisme

Hehe cadi ya geldi yasina tabi
nasil sakin mi yoksa cadimi:)
Benumkiler iyiler cnm cok sukur koxaman oldular

Canimmm varmi bir gelisme

Bi gelisme yok canim. Asilama haziran temmuza kaldi. Doktorum haziran ortasina kadar izinliymis. Adet de henüz gelmedi.
Ama bu yaz hamile kalirim gibi geliyo bana :KK49::KK49:

Ay insaala cnm
Peki o dr a gitmen zorunlumu

Kendi jinekologum gönderdi ona. Zaten bizim bu cevrede bi o hastane var. Ötekiler uzakta. Hem ücretsiz asilama.
Arastirdigima göre avusturyada baska klinik veya doktor yok asilamayi ücretsiz yapan. Surda üc hafta var zaten. Bukadar zaman bekledim songül bukadarinida beklerim. Bu arada adet te geldi bugün. En azindan normale döndü. Bunda da vardir bi hayir. Rabbim istedigini degil ihtiyacin olani verir diye düsünüyorum.

Bu mukaddes miraç gecesinde bizleri de bağışla, öyle bir dünyada hayata gözlerimizi açtık ve öyle bir âlemde yaşıyoruz ki, önümüzde tuzak, arkamızda tuzak; uğrayıp geçtiğimiz her yerde nefis, şeytan ve aynı takımdan binlerce ifrit ağını germiş av bekliyor; yol boyu yüzlerce fitne ocağı ve isi-dumanı gelip sinelerimize oturuyor. İnayetine ihtiyacımız açık, çaresizliğimiz her hâlimizden belli; bizleri yara-bere almadan hedefe ancak Sen ulaştırabilir ve bugüne kadar elli defa çatlamış, kırılmış ruh dünyamızı da ancak Sen tamir edebilirsin. İçimizi Sana döküyor, kusurlarımızı Sana açıyor ve bize yeniden insan olma yollarını göstermeni diliyoruz.HAYIRLI KANDİLER

Iki haftadir kimse yazmamis yaaa uzuldum simdi. Zor buldum zaten burayi taaa gerilerde kalmis.
Belki gelen olur ben yinede yazayim. Onumuzdeki hafta suni sanci ile dogumum var dualarinizi eksik etmeyin saglikli sihatli eli ayagi duzgun bir sekilde hayirlisiyla dunyaya gelsin insaallah
Rabbim herkesin evlatlarini bagislasin bebek sahibi olmak icin dua eden arkadaslarimada hayirlisiyla bu guzel duyguyu taddirsin mucizelerini en yakin zamanda kavustursun. Hakkinizi helal edin arkadaslar benden yana varsa helal olsun. Carsamba sabahi beni unutmayin dualarinizda. Optum bebislerinizi sizleri

Iki haftadir kimse yazmamis yaaa uzuldum simdi. Zor buldum zaten burayi taaa gerilerde kalmis.
Belki gelen olur ben yinede yazayim. Onumuzdeki hafta suni sanci ile dogumum var dualarinizi eksik etmeyin saglikli sihatli eli ayagi duzgun bir sekilde hayirlisiyla dunyaya gelsin insaallah
Rabbim herkesin evlatlarini bagislasin bebek sahibi olmak icin dua eden arkadaslarimada hayirlisiyla bu guzel duyguyu taddirsin mucizelerini en yakin zamanda kavustursun. Hakkinizi helal edin arkadaslar benden yana varsa helal olsun. Carsamba sabahi beni unutmayin dualarinizda. Optum bebislerinizi sizleri

Rabbim saglikli bi sekilde kucagina almayi nasib etsin. Dualarim seninle. Dogumdan sonra mutlaka yaz. Ben yazmasamda arada bir girip bakiyorum buraya... Kendine iyi bak canim

cnm arkadaşım benı ya bende bakıyırum hep yazmamışın senı merktayım
ınan bende gırıp çıkıyorum pes ettım artık
dualarım senınle ne olur bızı merak ta bırakmayasın
ınsalla oğlun kucağında bıze dıgum hıkayenı yazarsın rahat sağlıklı bır doğum ıolsun ınsalla

cnm sende bır gelısmevarmı

Yok canim doktor izinden gelmedi hala. Gectigimiz bi kac gün cok akintim vardi. Sanirim yumurta catlamasindan dolayi daha önce hic olmamisti. Calistik bizde artik hayirlisi. Izinli oldugum icinde sabaha kadar yatakta kaldim. Ama esime söylemedim yumurtam catlamak üzere diye. Stres yapmasini istemedim.

Yok canim doktor izinden gelmedi hala. Gectigimiz bi kac gün cok akintim vardi. Sanirim yumurta catlamasindan dolayi daha önce hic olmamisti. Calistik bizde artik hayirlisi. Izinli oldugum icinde sabaha kadar yatakta kaldim. Ama esime söylemedim yumurtam catlamak üzere diye. Stres yapmasini istemedim.

Cok iyi.yapmissin canim
bellimi olur vbelkide de un gelmesini beklemez siizin naaZli bebis

Canum arkadasim benim insalla minik ogluna saglicakla kavusmussndur rahat bir digum olnustur
dualarim.senin ve bebginle

X