Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ayferim simdi anladim canim o konuda bi bilgim yok tabi ama Insaallah öyle bi durum yoktur ben inaniyorum Rabbim yardimcin olsun endiseni simdi anliyorum Allahim hayirli eli ayagi düzgün saglik evlat nasip etsin Mevlam sana hic belli olmaz bir mucize gerceklesir Insaallah yada korktugun gibi cikmaz.

suayim ne yapti acaba kizlar yazdimi size??? Insaallah güzel gecmistir hersey yolundadir. 10 martta yatisi vardi dogum yapmistir diye düsünüyorum
ulasabileceginiz numara varmi seyda songul size haber edecekti sanirim

ayferim simdi anladim canim o konuda bi bilgim yok tabi ama Insaallah öyle bi durum yoktur ben inaniyorum Rabbim yardimcin olsun endiseni simdi anliyorum Allahim hayirli eli ayagi düzgün saglik evlat nasip etsin Mevlam sana hic belli olmaz bir mucize gerceklesir Insaallah yada korktugun gibi cikmaz.

suayim ne yapti acaba kizlar yazdimi size??? Insaallah güzel gecmistir hersey yolundadir. 10 martta yatisi vardi dogum yapmistir diye düsünüyorum
ulasabileceginiz numara varmi seyda songul size haber edecekti sanirim

tatlım pazartesı aksamı saat 21.00 gıbı mınık aybıke normal dgum ıle dünyaya geldı gozumuz aydın

Nerdesiniz kizlaaaarrrr ben bi ara kk giremedim bakim zamanindan dolayi girilemiyordu
Songulum whats appim var ama esim istemiyor bu sekil gorusmemi ben bu konuyu cok acmistim israrla hayir diyor yani nr.almami istiyor nede vermemi umarim yanlis anlamazsin. Ben cok isterdim ordanda yazismak hatta sizlerle bulusmak ama esimi ikna edemiyorum. Buraya girmeme nile zor ikna etmisti

Slm kizlar. Bizde bi gelisme olamaz suan zaten o yüzden pekte girmiyom. Persembe günü genetigimize bakilacak. Sonuclarini anca 3-4 hafta sonra aliriz. Genlerde bi soru varsa cocuk yapmayi tavsiye etmiyorlar. Preimplantasyon genetik tani diye bisey varmis. Yani tüpbebek anneye transfer olmadan önce genetigine bakiliyor. Eger bisey yoksa anneye transfer ediliyor zarar görmeden. Ama maalesef avusturyada yasak. Nur Dokuzeylüle mail attim, Memorial da bu preimlantasyon genetik tani yapiliyormus. Bizede onu tavsiye etti. Agustosta 3 haftalik iznimi tüpbebek icin kullancam. Artik hayirlisi hersey Rabbime kalmis. Ne düsünecegimi ne hissedecegimi bilmiyorum suan. Sadece bosluk..

Ayferim cok guzel bi karar. NUR hanim hemen geri donuyor mail atinca degilmi cok ilgili bi bayan cok sevindim adiniza Insaallah Rabbim guzel sonuclar almani nasip etsin.cok heyecanli neza m an gitmeyii dusunuyorsun tr.ye inan cok sevindim cok mutlu oldum::))
Allahim kolaylik versin tum yollatini acsin maddi manevi yardimcin olsun

Ayy sevincten okumamisim yazdigini demek 3 agustosta gideceksiniz. Bizi habersiz birakma Allahim cok guzel ayfer benim icimden geceni soyleyeyimmi. Trde hamile kalip geri doneceksin insaallah. Cok dusunmexelim simdi bunlari hep positif dusun gun gectikce guzel sonuca yaklastigini dusun. Fazla kaptirma kendini seni bu konufa umitlendirip uzulmeni istemem o yuzden sunu dusun ben cunku bu sekil dusunmustum asilama yaptirdim 1 kere olmadi yine yaptirdim yine olmadi yine yaptiririm yine olmazsa tupe gecerim. Sende sunu dusun maddi konusunda rahatsan 1.tup yatiririrsin olmazda bunun 2.var oda olmazsa 3. Boyle dusunirsen kafan daha rahat oluyor inan beni yanlis anlama ben bu sekil rahatliyord prs etmeyeceksin yola devam edeceksin umit var olacaksin insaallah ;:KK66:))

Ayy sevincten okumamisim yazdigini demek 3 agustosta gideceksiniz. Bizi habersiz birakma Allahim cok guzel ayfer benim icimden geceni soyleyeyimmi. Trde hamile kalip geri doneceksin insaallah. Cok dusunmexelim simdi bunlari hep positif dusun gun gectikce guzel sonuca yaklastigini dusun. Fazla kaptirma kendini seni bu konufa umitlendirip uzulmeni istemem o yuzden sunu dusun ben cunku bu sekil dusunmustum asilama yaptirdim 1 kere olmadi yine yaptirdim yine olmadi yine yaptiririm yine olmazsa tupe gecerim. Sende sunu dusun maddi konusunda rahatsan 1.tup yatiririrsin olmazda bunun 2.var oda olmazsa 3. Boyle dusunirsen kafan daha rahat oluyor inan beni yanlis anlama ben bu sekil rahatliyord prs etmeyeceksin yola devam edeceksin umit var olacaksin insaallah ;:KK66:))

Güzel sözlerin icin cok sagol canim. Nasil olcak bilmiyorum. Sene de bir kere 3 haftalik iznim var. Eger birincide ol mazsa bi sene beklemem gerekiyor. Bide maaliyeti var tabi bunun. Agustosa kadar baya bi para biriktirmem gerekecek. Acaba memorial da bi tüp bebek nekadar geliyo? Ben 6000-8000 tl okudum. Gercekten cok para nasi yapcaz bilmiyom. Preimplantasyon genetik tani icinde ayri bi fiyat vardir yani bize 10.000 tlye patlar bi tüpbebek. Bunu bi kac kere denicemi düsünürsek umutlarim azaliyor.
Dün bi hikaye okudum, bir cift tam 18 kere tüpbebek yapmislar ve sonunda kizlarina kavusmuslar tabi. Böyle hikayelet umut veriyo, dua ediyorsun rahatliyorsun. Dua dan manevi güc aliyorsun. Ama bu maddi gücü nerden bulacaz hic bilmiyorum. Allahim yardimcimiz olsun...

sulatn kız azz kaldı hee 5 gn kaldı hayrlısyla girde çık bebni al kucann.minik aybükemii

merhabalar,

suay82 nin doğumu gerçekleşti mi acaba ? sağlıkla gelmiştir umarım Aybüke :) bende de amniotik band var 7 hafta var doğumuma . bilgi verebilirseniz cok sevinirim. cok teşekkürler.

Nerelerdesiniz kizlar ya
ayferim zeynebim.varmi bir gelisme

merhabalar,

Aybüke dünyaya gelmiş , cok sevindim :) bende de amniotik band var umarım daha önce konuştuğumuz gibi suay82 ile sağlıkla almıştır bebeğini kucağına. bilgi verebilirseniz cok sevinirim.

merhabalar,

Aybüke dünyaya gelmiş , cok sevindim :) bende de amniotik band var umarım daha önce konuştuğumuz gibi suay82 ile sağlıkla almıştır bebeğini kucağına. bilgi verebilirseniz cok sevinirim.

Evet abebe cim hemde normal dogim yoluyla sorunsuz kucagina aldi bebegini
insalla sizde yavrinuza sorunauz birsekilde kavissicaksiniz
iletmemi.istediginiz sormak istediginuz birsey olursa yardim ci olmal isterim

Ayfercim canim ben inaniyorum ki hersey yolunfa gidicel
en kotu ihtimal.turkiyede istenilem sartlarda olicak rabbim cozumsiz dert vermesin ole.dusu

Evet abebe cim hemde normal dogim yoluyla sorunsuz kucagina aldi bebegini
insalla sizde yavrinuza sorunauz birsekilde kavissicaksiniz
iletmemi.istediginiz sormak istediginuz birsey olursa yardim ci olmal isterim

Çok cok sevindim :) Allah bahtını da acık etsin inşallah . Allah analı babalı büyütsün inşallah dileklerimi iletirseniz cok mutlu olurum. umarım bizim oğlumuz da hiç etkilenmeden çıkar bu banttan :) hep olumlu düşünüorum. cok teşekkürler.

Ayfercim canim ben inaniyorum ki hersey yolunfa gidicel
en kotu ihtimal.turkiyede istenilem sartlarda olicak rabbim cozumsiz dert vermesin ole.dusu

Insallah hayirlisi olur. Memorial sayfasinda hasta tesekkürleri diye bi bölüm var. Öyle hikayeler okudumki, benimki onlarin yaninda devede kulak. Herzaman dua ediyorum Rabbim yokluguyla sinamasin, isteyen herkese bebek versin diye.

Kızlar nasılsınız uzun zamandır giremiyordum topiğe büyük ihtimal benim tedavim aksayacak eşimde bel fıtığı vardı ilerlemiş yürümekte zorluk çekiyo doktor fizik tedavi deneyecek ilk seansta agrısı olursa ameliyat olması lazımmış şimdi benim için öncelik eşimin sağlığı inş. fizikle geçer ameliyata gerek kalmaz bide kvme tekrar 30 seans fizik verme olasılıkları varmış yani ben yine erteleyecem tüpü böyle giderse bu ara hastalıklar yakamızı bırakmıyor Rabbim dermansız dert vermesin kimseye inş. atlatırız bu günleride sizler ne yapıyorsunuz özledim sizlerle yazışmayı

Zeynepcim herseyde bi hayir vardir. Bizde asilama yaptircaktik ama bu genetik tarama cikti. Eger bisey cikarsa anca agustosta istanbulda tüpbebek yapacaz insallah.
Hakkimizda hayirlisi artik

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

kızlar herkeze merhabalar
zeynepcım duruma cok cok uzuldum artık bende sasırıyorum durum acaba sartları zorlayıp bırseyler yapılamazmıkı mayıs ayı ıcın cok umutluyduk olmadı böyle

ayfercım sen ne yaptın tatlım sonuç şar ne zaman cıkıyır

nartanesı senn nasılsın ses soluk yok

suaydan pek ıyı hberle veremıcem kızlae sukur su an bebeıste suayda ıyı ama cok zor bır donem gecrımısler
aybukenın sarılığı 30 çıkınca göbekten kan degısımı yapılmış
suay bud urumda cok uzulmus tansıyonu cok cıkmıs ve yuz felcı gecırmıs anne kız ayrı hastanelerde yatmışlar sukur sımdılerde ıyılermıs ama suay tansıyon tedavısı görmeye başlamış
dualarımızı eksık etmeyelim kızlar

zeynepcım duruma cok cok uzuldum artık bende sasırıyorum durum acaba sartları zorlayıp bırseyler yapılamazmıkı mayıs ayı ıcın cok umutluyduk olmadı böyle

suaydan pek ıyı hberle veremıcem kızlae sukur su an bebeıste suayda ıyı ama cok zor bır donem gecrımısler
suay bud urumda cok uzulmus tansıyonu cok cıkmıs ve yuz felcı gecırmıs anne kız ayrı hastanelerde yatmışlar sukur sımdılerde ıyılermıs ama suay tansıyon tedavısı görmeye başlamış

Sonuclarin cikmasi 6 hafta sürer dedi doktor canim. Sabirla beklicez. Rabbim bize ihtiyacimiz olani verecek mutlaka.
Sonuclar kötü cikarsa korkmuyorum, en kötü ihtimal seninde dedigin gibi memorial da tüpbebek. Simdiden para biriktiyoruz bunun icin. Icim cok rahat suan.
Zeynepin durumuna bende cok üzüldüm. Keske bi caresi olsa.
Suaya gecmis olsun dileklerimi ilet lütfen. Rabbim sifalar versin.

Zeynepcim herseyde bi hayir vardir. Bizde asilama yaptircaktik ama bu genetik tarama cikti. Eger bisey cikarsa anca agustosta istanbulda tüpbebek yapacaz insallah.
Hakkimizda hayirlisi artik

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Ayfer cnmm seninde dedigin gibi hayırlısı böyledir belki sizinde inş. hakkınızda hayırlısı olurr peki tarama tesi ne zaman yapılacak cnmm songül cnm daha kesin bişey yok ama durum onu gösteriyo suaya çok üzüldùm inş. en kısa zamanda bebegiyle saglıgına kavuşurlar

X