Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kızlar nasılsınız ya benim aklım çookkkk karışık tüp bebek için rapor takıldı şimdide aklıma hakkım varken rapor çıkartsammı fiyat yarı yarıya fark ediyo nerdeyse ama brüksel tüpün sskyla anlaşması yokmuş umut tüpün var ve kk den gidenlerin çoğu memnun merkezden ara vermişken rapor işinimi halletsem ya ben kafayı sıyırmak üzereyim tedavi yüzünden

kızlar bebeklerinizde sarılık olduğunda Mardin de yetişen ikşud otu var,sarılığı temizliyor,onu kullanın,tecrübe ile sabit,geçmiş olsun...

Ay suayim gecmis olsun cok uzuldum Rabbim acil sifalar versin kendisinede bebeginede. Gecici olarak yuzfelci geciren var cevremde stresten kaynakli olan duzeliyor uzulmesin Rabbim korur melegini benimkide lafmi uzulmesin diyorum ne diyecegimi sasirdim suan.
Allahim korusun her ikisinide insaallah

zeynepcim rapor hakkin varsa kullan derim bence sonucta yari fiyat cok fark var ve icin rahat olur memorialda rapor gecerli ise memoriali tavsiye ederim yada umut tupbebek merkezi. Niye dersen ben arastirdigimda merkezleri bunlar ilk sirada olanlardi. Kolay gelsin canim kafanada takma raporlu yaptir sonuc negatif olursa vijdanen rahat olursun ki bizim umidimiz positif olmasindan yana

merhaba cnmm nasılsın memorialin sskyla anlaşması varmı bilmiyorum ama umutun varmış fiyatta uygun aradım benim burdaki eski doktorum derince egitim araştırmaya gecmiş randevu alacam gidip konuşacam belki yardımcı olur rapor çıkartmam icin bakalım artık kısmet hakkımda hayırlısını versin Rabbim inş.

Slm kizlar.
Benim adet bir hafta gecikti. Test yapmaya korkuyorum hayalkirikligi yasamak istemiyorum. Hem gecen ay esim hep sehir disindaydi ve fazla calisamadik. En fazla 3 kere yapmisizdir. Ben gecen hafta is yerinde bi tartisma yasadim onun stresi yüzünden gecikti diye düsünüyorum. Adet sancisi var yüzüm sivilcelendi yani adet olunca olan seyler oluyo ama adet yok. Korkuyorum bi terslik var diye. Acaba kist mi var yoksa baska bi sorun mu var. Eninde sonunda o testi yapmak zorunda kalacam tabi eger adetim gelmezse :18:

Aslm zeynepcim sagol sukur iyi diyelim iyi olalim
seker cikti kizlar bende kanimda hemde.ozel doktora yonlendirdi yine olcecek ona gore tedaviye baslanacak. Ben simdiden sekeri tuzu unu cayi kahveyi kestim.

ayfer ne yaptin canim test yaptinmi insaallah hamilesindir bize guzel haber getir. Diger kizlar neden gelmiyorsunuz ozledik hepinizi.

buarada suay ne yapti hersey yoluna girmistir umarim

seyda songul mesude delyam ....nerdesiniiiizzz

Maalesef test negatif cikti ama adet hala gelmedi. Bidaha mi test yapsam?

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Maalesef test negatif cikti ama adet hala gelmedi. Bidaha mi test yapsam?

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Yap canim benim cunku senin adetin cok gecikmez genelde vakitki olur biliyorsun benik birkez 12guj sonra bile negatifti haberleni bekloyoriZ

Caanim merhaba
ablaaminda gebelikte cikmisti fajat ikinci tahlilimde cikmadi
Ne yaptin ikinci de a gittin mi ne dedi
Bebiskon nasil

huhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nerdesiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzz

ayfer test yaptinmi canim merak ettim seniiii

suay ne durumda son durum kacirdimmi iyidir umarim özledim hepinizi yaaa
beni dogumda yanlizmi birakacaksiniz

seker cikti canim hemde yüksek ve aletle ölcüm yapacam bilirsin parmaktan kanla ölcecem bir hafta sonra gösterecem ve diyetisyenle konusacam randevu verdi derken doguma az kaldi zaten

ya ben 29.-33. hafta icinde 1.5-2 kilo almisim normalmi kizlar hani son aylar cok alinirdi

Kizlar henüz bi test daha yapmadim. Bugün 44. gün. Suan hamile olmaktan cok korkuyuyorum yine ayni seyler yasanacak diye. Genetik arastirmadan test sonuclari gelmeden icim rahat etmicek. Onun da gelmesi daha sürer. Bugün burda dini bayram oldugu icin her yer kapali. Test alamiyom..

Ay sorma kuzum ya bende ozlesim herkezcikleri ama yok yabi
suayomi gordum yazdiklarindan prensesin resimini koymus masala cok guzel ya
ee senun pasa nasil bakim
nasil cikiyor olcumlerde seker
bence kg alimi cok guzel.tatlim
digum tama olarak ne aman bakim

Canim hala test yapmadin mi bence yao onagote kafanda sorular olmqz
unutma ki yasicak hic birseyin onune gecilmiyor

huhuuuuu........
ayfer ne zmn sonuçlar gelicekk..merak içerisindeyim doğrusu...:44::44::44:
bir daha test yaptınmı..keşke yapmış olsN VE POZİTİF DİYİVERSENNN

ZEYNEP SEN NE ZMN GDİİCEN DERİNCEYE ..KONUŞTUNMU DOktorla..rapor için yardım edicekti fglnn..bencede kesinlikle yarı yARIYA HAKKIN VARKEN KULNMÖALISIN BU İŞİ KUZUMM.İNŞLLH Hhayırlı haberle kultlıcaz..benm içimde tüp bbek olcak d,yor ama baklım..inşllh o işe gelmeden çözülür..sen tekmisin şimdi evince cnmm

kız ayşemm oğlusun nağpo..hahaa oğluş diyoz kız çıkvermsin son dakka :)))şekerin çıkmış kuzum..düzenli yemek ye canım..şekerli meyvelrden uzak dur..bak yeşil elma ye..erik zamnı geldi artık erik ye..onlar yardımcı oluyor..birde slatana sirke kuln kuzum.pek bieş kalşmmış baksana..kilo alımında bence gayet ii..ben 27 kilo aldım :)))şaka gbi..çok ürkütücü bir rakam doğrusu..bol su iç kızzz..içiyosundur gerçi sen..

bende kızım uyurkene geliverdim hemn..bi bakam dedim..pcmde maşşlhh 12.45 ten beri yazmaya çalışıyorum..kendimi çok suçlu hisdiyorum..sizlere bakamdım için

Kizlar sali günü doktorumu arayip durumu anlattim. Istersen gel hemen burda test yapalim dedi. Gittim test negativ cikti. Ultrasonla bakti, yakinda adetin gelir dedi. Kist felan da yok hersey güzel görünüyo dedi. Hastami oldun diye sordu, yok dedim is yerinde bi tartisma yasadim dedim. Ondanda gecikme olabilirmis. Strese karsi cok hassas mis yumurtaliklar. Böyle iste kizlar, doktor cikarken insallah bidahakine pozitif testle gelirsin dedi. Telefonda iki hafta geciktigimi duyunca cok sevindi ama test negatif cikti dedim üzüldü.
Genetik sonuclari bizde dört gözle bekliyoruz. Bize 4-6 hafta arasi icersinde gelir dediler. Bugün dört hafta oldu tam. Eli kulaginda gelir yakinda..

Cnmmm nasılsın gittim derince rapor işi zor alamazsın dedi doktor universitede yaptırırsan verebilirler dedi ama ben orda yaptırmak istemiyorum zaten cnm şimdilik oncelik esimin saglıgı bel fıtıgı onu gittikce zorluyo artık yürürken cok agrısı oluyo 8 seans romatemde fizik gordu doktor bıraktırdı fizigi ameliyat olmadan gecmez dedi esimde simdi alternatif tıptan biseyler deniyo bakalım inş. ise yarar ameliyat olnaz kv yanımda tek degilim bi kv min yanına gidiyorum bi esimin yanına yani odadam odaya kosturuyorum bide annem var annendede topuk dikeni var simdi onun icib tedaviye baslayacak lazerle onu doktora gotur getir anlayacagın tatlım bebek işi bi süre gündemimizde yok neyse inş. en kısa zamanda atlatırız bu günleride ama ben artık elden gitmeye basladım psikolojim pek iyi sayılmaz sen nasılsın cnmm bebiş nasıl büyümüstür

olsun cnm herseyde bır hayır vardır test soucuna gore hareket etmek belkıde cok daa doğru olucaktır
en azından kafanızda bırdey sekıllendı
nır hanımı ben kk dan cok duydum başarılı ve severcen bır dr mus
sonuçlar cıktımmı mutlaka yaz canım

cnm burda arkadaş sakarya araştırma hastanesonden rağpor alıp ıstanbulda ızel hastanede yaptırdı tup bebegı hemde ılk denemede tuttu cok sukur
ay bu arada oldukça yoğun bır gundemın var rabbım gıc kuvvet versın

hehe sucluısunda he benden soylemesı

Ayfeecim sinuclarin ciktimu

nartanesi senin bir haftalik olcum somucun nasil iki gin once eski komsumun kiziyla berabrrdik 6 aylik gebr onunda sejer yuksek cikmis bir hafta yemekten bir saat sinra olcucdkti

zeynep cim sende son durum nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…