Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

O masalla cnm 33 haftakik olmussunuz kuetardi kendisini bak ablam 34 haftalik dogum yapti kuveze bile girmedi yavrucigu 3 kg dogdu
bebisin icin en dogrusu ne ise dr un yapicaktir
eger erken almak gerekir kg almasi durdu ise sonlandircaklardir
kg si nasil cnm

Sagolasin suaycim insalla tedavu iyi ile.olcak arasim ama ana yuregu uzuluyorum iste

canım benım kılosu en son geçen cumartesi 1800 şimdi 2 kılo olmuştur heralde maşallah ablana tosun doğurmuş annesi senın oğlan yakışıklı nazar değdi bence elimden gelen bırsey olursa ara benı numaram var sende

Allah razi olsun cnm benim
sumdiden aonra daha hizlanir bol bol keci boynuzu oekmezi ve badem ye aras bir haftada 5oo gr aldi

Canım benım yedıklerıne bıraz dıkkat et hergun duzenlı pekmez ye maden suyu iç çerez ye bıraz daha beklese çok ıyı olacak. 2500 ustunu genelde almıyorlar kuveze 10 daha dursa toparlar bıraz

zeynepcim girmiyorum bu ara ..eşimde dolyıydı..şsonra gececi oldu tusemin huysuzluğu derkn anca kenimze geldim kuzum baya boşladım kuusra bakma ttalım..gündz o kdr çok yoruluyorumkii gece uyusada uyusm diyorum.
mayısa az kaldı..ama inn aban sen kadr bende heycnlıyımm..bencillik yapmıyorusn cnm..ilk önce sen ve eşin sonra annler babalar sonra kardeşler geliyor..kv de ve ann umarım daha ii olurlar..tatlım bu arada istersen özelden bana telfonun msj at..arda msj atim sana merk ediyorummm...

ayfer neden bırktı kürü iişe yaramdınımı düşündüki..adamların sorunu daha zor..biz kadınalr bişeler yapmaya çalışıyoz ama adamalrı ikna etmek zor..inşllh aşılmada tek sefere hallor cnmm..ohh ne güzelde olurr hemde..bunada şükür bunuda atlatsın..ii yapmışınız kimseye söylemmkle cnmm

nartenem ne ediyorsun kuzum..nasılsın bakalım..bebişin nasıl pekimm..

sultanım az kaldı..söle kızanıma az dha daynsın..evet badem ye..balık tavuk ye..ballığı kılçıklarıyla ye..ben sitavriti bile kılçıklı yediydim..fınfık badem kuruüzüm ye..tansiyona ne ii gelr bilmmki..her gün bi siş sarımsak yut ncm..gebelikte nsl olur bilmm ama..bak her gün bir muz ye..tansiyoanda ii gelyor bebeğede ii geliyro..yat ayakrını kaldr mle uzan cnmm..
mesudecim betüşün nsl bakalım..büyü baya o arada resmlerini koy kıza bakalımm

Sultancım canım nasılsın yazamıyorum bu ara sana ama aklımdasın.bak şeydada çok gzl şeyler yazmış dediklerinin hepsini yap bebişin çıkana kadar çok gzl kilo alcak inş,almasada kilo önemli değil canım organ gelişimleri tamamsa sorun yok.benim bebeklerim hasta teyzesiikiside küvözde,egenin bugün 6. günü belki çıkar,eymeni dün yatırdık ikiside zatürre.dua et bizim içinde.kendine çok iyi bak canım

kızlar gnaydın cumartesi doktora gıttık tansıyon ılacına başlattı malesef kesede kireçlenme var tutabıldıgımız kadar tutacağız dedi bol su ıc dedi magnezyum ve tansıyon ılacı verdi 34 aspirini keseceğiz dedi sezeryan da olabılırmışız durum bu temızlıgımız bitti cok sükür bır tek bebeğin kıyafetlerı yıkanıp yerleşecek mobılyamızıda babası kurdu inşallah resimleri eklerim

Allah razi olsun cnm benim
sumdiden aonra daha hizlanir bol bol keci boynuzu oekmezi ve badem ye aras bir haftada 5oo gr aldi

yarenım sağol gülüm inşallah alır kılo ceviz pekmez yıyorum sürekli bakalım hayırlısı artık bızım paşamız nasıl oldu ıyımı bıraz

Canım benım yedıklerıne bıraz dıkkat et hergun duzenlı pekmez ye maden suyu iç çerez ye bıraz daha beklese çok ıyı olacak. 2500 ustunu genelde almıyorlar kuveze 10 daha dursa toparlar bıraz

kuzum sağol valla ne yap dıyorlarsa yapıyorum narda düşürüyor dedi kayınvalıdem onuda deniyeceğim

tavuk yıyemıyorum seydam hamılelıgımden berı balık sık sık tüketiyorum doktor bırazda kılo sıkıntısını tansıyona bağlıyor hayırlısı olsun ınsallah senın dediklerini yaparım canım benım tusemı öptüm kocaman

ah kuzularım benım nıye öyle oldu sıcak kut dıkkat et onlarının cok ıyı bakıma ıhtıyacı oluyor kucuk oldukları ıcın sana yardım eden biri yokmu bu arada sağol gülüm düşünmen yeter

Betüşüm diş cikardigi icin huysuz bira birde artik hareketlendi iyice durduğu yok ayaga kalkiyor bi yerlerden tutarak ve cok düşüyor yanliz birakamiyorum artik ya ama sagligi iyi cok şükür senin fistik nasil bakim cok öp benim yerime eklerim tabi

Suay cok gecmis olsun cnm dikkat et kendine saglikli ve sorunsuz bi şekilde kucagina alirsin insallah

Eklentiler

• $IMG-20140210-WA0002.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 42
  • $20140127_191121.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 51

Cnmm nasılsın aras nasıl oldu inşş. daha iyidir biz sakarya egitim araştırmaya geldik rapor almak için ama vermediler fizik tedavinin bundan sonra kv me yapacagı bişey yok dedi doktor bundan sonra kv evde bolbol egzersiz yapıp yürüyüş yapması lazımmış Allah büyük belki düzelir inşş.

aspirinleri geç bırktırmış sana ..ben 31 .haftada kes deiştiti dr.
ay cnm sen balık ye ama köfte ye. yemen dikkt etki faydası olsun..rabbm yardımcın olsun cnm benmm..bebğinin sağlıkla doğması için bol bol dua edicem sultnım..allh yardımcn olsun meleğimm benim
ayy maşşlhh ne kdrda büyümşş..çok güzel kız olcakk maşşllh..gözleri renli dimi bana öyle gelmoo..

sağol seydam benım sendemı aspirin kullandın bak bunu bılmıyordum valla benım doktor öyle söyledi 34+0 da bırakacağım yanı haftaya pazartesi ama bırakmayada korkuyorum ne yalan söyleyım dıkkat ediyorum canım benım etmezmıyım eksık etme duanı

Canim benim 34.haftamiz da doliyir insalla kuzumuz sagkikla.gelicek
Artik kendini kurtardi simdi kontroller daha slk.dimi.cnm hareketlerini kontrl et cnm devamli

Cnm su an iyi uzun surecli bir tedavumiz var
demek.kv nin artik dr luk.isi kalmamis
eee simdi fizik.tedavi yok ya mayizi beklicekmisiniz

Cnm su an iyi uzun surecli bir tedavumiz var
demek.kv nin artik dr luk.isi kalmamis
eee simdi fizik.tedavi yok ya mayizi beklicekmisiniz

Rabbim şifa versin cnmm son 30 seanstan 5 tanesi kaldı onuda hatfada 1 e indirdi yani buda martta bitecek bide nisanda derince araştırmaya yönlendirecekmiş fizyoterapisti belki orda alabilirmiş 30 seans yani daha kesinleşmiş bişey yok tedaviye devam etmesi için cnmm zaten bende kendimi mayısa şartladım o zaman başlayacam fizige devam etsede etmesede hayırlı olur ben ve kv için inşş.

Anlıyorum cnmm seni bende bazen sen gibi yorgunluktan zor atıyorum kendimi yataga uyumasamda uzanıp dinleniyorum tatlım annelige iyice alıştıb demi çok güzel tarif edilemez bir duygudur eminim mayısı bende iple çekiyorum bugün adet oldum adetim şaşmazda mayıs 10 gibi başlayacam Allahın izniyle Rabbim bi acı keder göstermez inş. o zamana kadar herşey yolunda gider inşş. o zamana kadar

Canim benim 34.haftamiz da doliyir insalla kuzumuz sagkikla.gelicek
Artik kendini kurtardi simdi kontroller daha slk.dimi.cnm hareketlerini kontrl et cnm devamli

arasın ıyı olmasına cok sevındım canım benım cok şükür bugün 33+3 olduk ınsallah 37 haftaya kadar durur kızım hareketlerı maşallah cok ıyı kuzum sürekli takıp ediyorum sabah akşam da tansıyon ılacımızı ıcıyoruz

Arkadaslar moralim cok bozuk buna bu kadar bozulacagim aklima bile gelmezdi adet gunun gecti test yaptim cift cizgi gordum kan testi verdim 301 cikti (( , hem bu kadar erken bebek dusunmuyordum daha

Slm kizlar. Dün hastaneye gittim asilama icin. Doktor asilama yapmadan önce bizi genetik olarak muayne ettirmek istiyor. Down sendromlu bebege hamile kaldigim icin acaba genlerimizde bi sorun varmi diye. Martin 27ne randevu verdiler sonuclarin cikmasi da 3-4 hafta sürüyo, yani 2,5 ay beklicez simdi
Nasil beklicem bilmiyorum. Randevu icin ben aradim, sonra esimde aradi acaba daha erkene alabilirmiyiz diye ama maalesef mümkün degil dediler....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…