Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

cnm korkma o senn için doğumda kanamn olcak artmasın yoksa durduramzlar tatlımm ..sden doktruna güven cnm benmm..hep aklımdasın valla sultanım benimm...
sen şimiden başla hepisne cnm..mayısı bekleme..oyy ben mayıs ayını çok severim inşşlhh uğur gettrr sana kuzumm
Arkadaslar moralim cok bozuk buna bu kadar bozulacagim aklima bile gelmezdi adet gunun gecti test yaptim cift cizgi gordum kan testi verdim 301 cikti (( , hem bu kadar erken bebek dusunmuyordum daha
ayy deme dilberim yaa..neysem hayırısı olsun..bben dahja çok küçk ama ne etcen cnmm..ilkini iste ikncisi olması idye dua et..rabbm her şeyn iiisni bilir..ikiz gbim büyürler artık..sen duruam alşışmaya bakk

sakın üzülme ayferimm sakın ama ..her şeyde hayr vardrı..bda siizn üzlmemenz için tatalım ..geç olsun ama bebğimz sağlıkla gelsin cnm benmm ..vaktini bekliyor dmek

Arkadaslar moralim cok bozuk buna bu kadar bozulacagim aklima bile gelmezdi adet gunun gecti test yaptim cift cizgi gordum kan testi verdim 301 cikti (( , hem bu kadar erken bebek dusunmuyordum daha

canım verdır bundada bır hayır hakkında hayırlısı olsun sen onu doğurana kadar oğlun kocaman olur canım

cnm korkma o senn için doğumda kanamn olcak artmasın yoksa durduramzlar tatlımm ..sden doktruna güven cnm benmm..hep aklımdasın valla sultanım benimm...
sağol seydam ınsallah bırsey olmaz

(
ayy deme dilberim yaa..neysem hayırısı olsun..bben dahja çok küçk ama ne etcen cnmm..ilkini iste ikncisi olması idye dua et..rabbm her şeyn iiisni bilir..ikiz gbim büyürler artık..sen duruam alşışmaya bakk

canım verdır bundada bır hayır hakkında hayırlısı olsun sen onu doğurana kadar oğlun kocaman olur canım :
Canimlarim benim, 2,3 sene ben cift cizgi icin coook goz yasi doktuk sonunda ALLAHim asilamayla bana anne olmak duygusunu yasatti cok sukur , ama simdi normal yoldan hic bir tedavi gormeden bu bebegi bana luft etti ama simdi daha yavrum vok kucuk hem ben sezeryan oldum pufff onumuzdeki hafta dra gidicem bakalim o ne diyor kurtaj yapmak istemiyorum ALLAHtan korkuyorum ama dr sagligin icin riskli derse baska sansim kalmiyor maglesef (((

Dilberim sagligin icin neden riskli olsunki canim sezeryandan dolayi diyorsan benim bildigim 3 cocuga kadar sezeryan olunabiliyor. Lutfen boyle dusunme hele kurtaji hic aklina getirme cok uzuluyorum sen boyle dusununce. Kendin soyluyorsun okadar zaman bekledim diye simdi o minnacik kalbi atan canlinin ne gunahi var Allahin gucune gider saglikli hamileligi saglikli bir dogumun saglikli bir bebisin dunyaya gelmesi icin dua etmelisin baska seyler dusunme. Veren Allah alan Allah belki birdaha vermeyecek olanda Allah lutfen ama lutfen haksizlik yapma bu konuda ben cok hassasiz eminim bi cogumuz oyleyiz cunku seninle ayni seyleri yasadik yasiyoruz. Ben henuz anne olmadim senin nasil bir psikolojide oldugunu tahmin edemem ama ikizlere hamile kalmis olsaydin birini aldiracakmiydin?? Sanmiyorum canim seninle ayni durumda olan arkadaslarla sohbet et ben cok zor buyuttum cok kolay buyuttum diyenleride duydum eminim sende iki dogurmusum diyeceksin eminim. Soylediklerimide yanlis anlama lutfen seni nekadar cok sevdigimizi biliyorsun. Aslinda ben yorum yapmicaktm tebrik edecektim sirf ama kurtaj kelimesini okuyunca cok kotu oldum. Iyi dusun karnindaki minik kalbi dusun

Beni merak edenler ben grip oldum burnum akiyor doktorum saliya kadar istrihat verdi ise carsamba gunu gidecem. Cok kotu olirsam paracetamol ic dedi gebelikte sakincasi yokmus ama dogal deniyorum korkuyorum ilac kullanmaya. Saliya kadar gecmezse ve atesin cikarsa ozaman antibiyotik kullanman sart olur dedi oda penisilin kullanmanda sakinca yok dedi Insaallah gecerde ilac kullanmam.

suayim benim bildigim dogimdan bir ay once birakiliyor coraspin hapi seydanin dedigi gibi kanama cogalmasin diye ama benim dusuncemde onu nasil bilecenki ya erken dogumda ne yapilcak? Ben o yuzden biraktim 5. Ayimda doktor 4. Ayimdayken birakabilirsin dedi ama senin gibi korktum daha sonra azalttim bi kac gun kulanmadim derken tamamen biraktim. Gerci benim pohtilasma sorunum varmi onu bilmeden ben tedbir amacli kullanmistim hapi. En iyo doktorun bilir onun dedigini yap

seydam ben ise gidiyorum ama inan isteyerek gitmiyorum cok zorlaniyorum sabahin 6:30 kalkip ise gitmeye. Onun haricinde reflu devam ediyor sanirim salcali bile yiyemiyorum ne yiyecegimi sasirdim meyvede sutde azdiriyor refluyu hele portakal mandalina. Salata yesem limonda kotu yapiyor ne yapsam bilemedim. Az oncede patates haslayayim o iyo geliyormus aman Allahim nezaman kaynadi nezaman suyu bittide tencerenin dibi patatesler kul olmus kokuyida diyamiyorum burnum tikalim bohazim yandi hiciklandi bi baktimki duman olmus. Camlari actim koku gitmedi hala bogazim giciklaniyor nefesim daraldi. Internete dalmisim ve 50 dk patates haslamisim:::)))

Cnm hersey de hayir vardir bak benim kv 16 yasinda bir yas arasi olan iki cocuk buyutmus hemde cocuk yasinda gurbette sende yaparsin hic merak etme
bir arkadsim sezeryanda 4 ay sinra gebe kaldi cok saglikli bir hamilelik gecurdi saglikla dunyaya getirdi ikinciyide
kurtaj derse asla izin verme

Cabum benim cok gecmis olsun insalla.atlatirsin tez zamanda
eee nasio bizim pasa tekmecikler savuruyorn
sen nasiksin kg aldinmu

Cabum benim cok gecmis olsun insalla.atlatirsin tez zamanda
eee nasio bizim pasa tekmecikler savuruyorn
sen nasiksin kg aldinmu

evet canim kipirdamasini dönmesini hissediyorum bazende bi zipliyorum herhalde tekme atiyor o an;)
ben suan 24.haftaya girdim sükür ve toplam 7kilo aldim cokmu aldim bilmiyorum ama boyum fazla yok son bi hafta icinde baya bi net belli göbegim 9aya yani son ay herhalde daha cok cikarmis artik bakalim nasil olcam. toplamda 10 kilo alsam en fazla 11kilo cok güzel olur.rast gele yiyorum cokta dikkat etmiyorum ama salcayi hamur isini pilav asitli meyvelerden kacinacam karar verdim.

benim arkadasim okadar inandrmiski kendini senin kizin olcak diyordu yüzde 80 erkek dedim yüzde 20si var bunu hele dur dedi haftaya persembe randevum var ozaman yüzde yüz desinde arkadasima bak gör diyecem::::)))
kendim okadar eminimki erkek olduguna ama yinede oglum diye sevmiyorum ne olur nolmaz diye::))

siz ne yaptiniz aras düzeldimi gecmis olsun dedimmi bilmiyorum ama okudum kilo sorunumu vardi
yaren ne yapiyor dersleri nasil okumayi söktümü

bugün hic keyfim yok evdeyim yanlizim bebegimle cok sükür ama aglamak istiyorum sanki rahatlicam anca ozaman
sebebinide bilmiyorum iste simariklik benimkisi neyse

canım benım hıc bırsey olmaz benım kuzenımde sezeryan oldu süt koruyor sandı hamıle kaldı onuda doğurdu sezeryanla sakın aldırma vebalını alma yavrucağın belkı evınızın bereketı olacak

canım benım ınan benım kan pıhtılaşma sevıyem cok yüksek o yüzden ben 36 haftada keseceğim aspirini öyle karar verdım nettede okudum 36 haftaya kadar kullanan cok sanada cok ama cok geçmiş olsun bol bol dınlen bebişinle maşallah kocamanda oldu benım arkamdanda sen doğuruyorsun allah ızın verırse

Ben henüz bebek denemesinde bulunmadım, Allah yardımcınız olsun, tez zamanda çocuklarınızı kucağınıza alırsınız inşallah

Arkadaslar kurtaj bende istemiyorum ama benim bana muhtac olan kucuk oglum var hem sezeryan icin cok erken bi sure 5 ay , carsamba dr randevum var bakalim o ne diyecek . Hem benim oglum cok aglak kucagimdan inmiyor ben nasil bakicam iki kucuk cocuga bilmiyorum nebiliyim iste esim cocuk bakicisi tutariz diyor ALLAH im hayirlisi neyse onu nasip etsin INSALLAH
Aysem, Suayim siz de INSALLAH sag salim bebislerinizi kucaginiza alin AMIN

Canım karamsar olma bak benim ikizlerim var evet çok fazla yorucu ama inan bi glüşleri dünyalara bedel...rabbim elbet bi kolaylık verir.annen kayınvaliden yokmu yardım edebilecek.gelip bi süre senle kalırlar.benimde bugünden itibaren kv bi kaç ay yanımda kalcak.zor ama biliyorumki hep böyle gitmeyecek cok değil 1 sene sonra ikizlerin tadını almaya başlıycam.seninkilerde ikiz gibi büyüyecek:)bi kaç sene sonra senden rahatı mutlusu olmayacak

oh masalla cnm cok ıyı gıdıyorsun ben bır ay dırek 7 kg almıştım dısun yano
yememı ıcmemı hıc kısıtlamadım cnm ne sıtıyorsa yedım oh.)
ben hala kız dıyorum ama neyse artık hbrler sende
arasa gelınce kg problemı yok
ama alerjik asrtımı var onun tedavısını goruyor
yarene gelınce kuzum okumayı soktu okuluna gıdıp gelıyor
bugün hic keyfim yok evdeyim yanlizim bebegimle cok sükür ama aglamak istiyorum sanki rahatlicam anca ozaman
sebebinide bilmiyorum iste simariklik benimkisi neyse
ay o pazar sendromudur yuregıme oturu bır tas tabı bu konuda çocukluğuma ınmek lazım
fıstık sen nasılsın varmı gelısme

cnm benım esın tum ımkanları sunmus sana sakın ha ınankı cok kızrım rabbımöın verdıgune bızım haddımız degıl sonlandırmak lütfen topla cnm kendını azcık

canım benım hakkında hayırlısı olsun korunmuyırmuydunuz sut korur lafı hıkaye çünki

Gecmış olsun nartanem gercı ben gorene kadar ıyılesmıssın bıle
Canımbenım bak ne guzel esın destekcı olmus, evet cok zorlanacaksın ama 2 yıl sonra hersey fazlasıyla rayına oturmus olacak. Okadar ıstedın okadar doktora gıttın bunca uğrastan sonra bebısın oldu. Sımdı ıse rabbım sana lutfetmıs onun vebalıne gırme. Gercı gırmek ıstemıyorsun bılıyorum ama ınsan demeden edemıyo. Bak maddı ımkanınızda var cokda zorlanırsan bakacak yardım edecek kımse bulamazsan bakıcı tutarsınız.

Sagol seydam seninkide benimkinden aşağı degil masallah cok tatli sana benziyor evet renkli hozkeri mavi cnm

Dilber cnm hayirlidi olsun hakkinda Rabbim tamamina redirsin bebegin küçük biliyorum zor senin icin ama vardir bundada bi hayir o kadar istedin normal yolka hamile kalmayi ki nasip buzamana demekki iyi bak kenfine ve minnoslarina

Aysem sende hastaymissin cok gecmis olsun Rabbim acil sifakar versin fikkat et kuzum kendine

Sagolun kizlar gecmis olsun dilekleriniz icin tesekkur ederim. Cok sukuur biraz daha iyiyim. Bu seferde kalcama agri batma girdi bu sabah yuruyemedim neden boyle oluyor bilemedim resmen tutuldum bi kac kete daha olmustu sanirim genisledigi icin sinir sikismasi diye hatirliyorum. Bu sabah randevum var bakalim cinsiyetimizi net gostereceezmi
suayim az kaldo ay ben heyecanlandim senin icin ne guzel yakinda bebisin yaninda olcak Insaallah ve o uyurken bakacan masum melek yuzune. Ben uyuyan cocuklari izlemesini cok seviyorum bide derin iykulari oldumu tam opup koklamalik;
Rabbim hepimize nasip etsin eli ayagi duzgun saglikli hayirli evlatlar

amın canım benım sağol senden ne haber doktora gittin mi

sağol canım hazırlıklar bıttı bılıyorsun sıra bızım kızda hastane cantamızı bıle hazırladık beklıyoruz iznede martın 7 de cıkıyorum

canım benım ınan bızde dört gözle beklıyoruz ıyıce ağırlaştım senın ağrılarda normal annesı buyudu paşa cok şükür bol bol dinlen inşallah burda doğum hıkayemıde anlatmak nasip olur

cnm o kalsıyum eksıklıkgınden oluyor genelede bende kalsıyum kullandım ıkı gebelıgıdede tavsıye ederım
ay dr dan gelınce yaz mutlaka cnm benım

ay hadı bakalaım cnm pekala sorun larınız ıle ılgıulı bır ıyılesme sozkonusumudur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…