Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ZEYNEP sağol teyzesi:)darısı sana olsun inş iki kız versin sanada:))suayım ranana teşekkürler kızlar allah yawrularımızı bşze bağışlasın acılarını göstermesin

Masaallah sedefcojk sekerler Hayirli saglikli buyusunler Insaallah guzel ahlakli olurlar
hangisi hangisi

ZEYNEP sağol teyzesi:)darısı sana olsun inş iki kız versin sanada:))suayım ranana teşekkürler kızlar allah yawrularımızı bşze bağışlasın acılarını göstermesin

Aminnn cnm inş. çok isterim ikiz çocugum olsun ama nerde daha bi tane olmuyorken ikiz nerdeee

Zeynep
Ikimiz kaldik artik. Sende durumlar nasil? Esim asilamaya tamam dedi ama olmazsa tüp bebek istemiyo. Bu kadar stes fazla bana diyo. Nasil ikna edecem bilmiyom. Allah yardimcimiz olsun.

Zeynep
Ikimiz kaldik artik. Sende durumlar nasil? Esim asilamaya tamam dedi ama olmazsa tüp bebek istemiyo. Bu kadar stes fazla bana diyo. Nasil ikna edecem bilmiyom. Allah yardimcimiz olsun.
Aaa olsun cnn inan arkasi gekir bugun 6 senedir bebegi olmayab arkadasimjn 4 aykik gebe oldigunu ogrendim tup bebek ile cok.sevindim.kimseye demenisler bu vakte kadar
insqllq sizinde gusel haberlerinizi alicaz
birde biryerden baslandi artik. Beklemek yok
Kızlar nerdesiniz ya çok sessiz burası artık dogum yapınca hepiniz girmez oldunuz artık

Ole oldu cnm.taze annelerimiz malum.yogun oluyorlar
ee sizde vqrmi.gelisme mayis ta kesinlestimi rabbim.izin verrise

Insallah songülüm. Bizde kimseye söylemedik asilama yapcagimizi sadece kardesim biliyo. Oda zaten uzakta okuyo. Ya olmazsa ozaman aciklamasida zor benim icin. Yarin öbür gün adet gelir. 5. gün baslancakmis iste artik ignemi vercek ilacmi vercek bilmiyom. Biraz heycanda basti simdi beni adet yaklasinca.

Eeee cok kisa zaman kalmis oleyse
bencede soyleme.inan o bile.insana strea
brn arasa hamile.oldugumu bile siylemedim.nerdeyse 3 aylikti malum kese kalp atisi onlarda rutin

Zeynep

Evet cnm ikimiz kaldık inşş. Rabbim en kısa zamanda bizede nasip eder cnm inşş. aşılaman tutar tüpe gerek kalmaz siz hiç kür denedinizmi bende aynı bekliyorum bakalım ne olacak

Cnm nasılsın evet kesinleşti inşş. Rabbim kısmet eder bi aksilik olmazsa mayısta başlayacaz sabırsızlıkla bekliyorum nisanda tekrar gidecem doktora muayene tahlil yapılacak bi terslik çıkmazsada mayısta başlayacaz dua edin kızlar Ayfer ve benim için bizde biran evvel yavrularımızı kucagımıza alalım hayırlısıyla

Ah kuzum etmemmi tum dualarimdasiniz
Artim harakere geculdi ben inaniyorum ayfer ve se 2o14 te gebe kalicaksiniz
bize gelince iyiyiz cok sukur
aras a alerjik astim.tedhisi kondu tedaviye basladik uzun ve zorlu surec
sizin hastalar nasik

sizin hastalar nasik

Cnm çokk geçmiş olsun kıyamam ona ben inşş. biran önce düzelir annem daha iyi ama şimdide ayakları çok agırıyo agrıdan geceleri yatamıyo kv de aynı fizige devam yarın sakaryaya rapor almak için eger verirseler 30 seans daha fizik görecek eşime diyorumki verirse hiç aksatmadan haftada üç gün gidin bitirinki benimde kafam rahat olsun mayısa kadar bende tedavime içim rahat başlayayım sonrada pişman oluyorum bencillikmi yapıyorum diyorum

Evet cnm ikimiz kaldık inşş. Rabbim en kısa zamanda bizede nasip eder cnm inşş. aşılaman tutar tüpe gerek kalmaz siz hiç kür denedinizmi bende aynı bekliyorum bakalım ne olacak

Insallah canim. Ben cörekotu bal tarcin kürünü yapmistim. Ama bende cok sükür bi sorun yok. Esimin spermleri az ve yavas. Keciboynuzu kürü yaptik ama devam etmedi. Sonuc yine kötü cikinca morali bozuldu. Simdi keciboynuzu pekmezi yiyor bide doktor vitamin verdi. Hakkimizda hayirlisi olsun canim.

kızlar nasılsınız özledim sizi ben 3 gün hastaneden yattım tansıyonum cok yukselıyor küçük sürekli 10 larda bebek erken doğabilir dedi cok korkuyorum duanızı eksık etmeyın kızlar son hazırlıklar yapıyor yıkama utuleme ıslerı

Amanın suayım bu tansiyon nolcak:)benimde yüksekti hep 16 lara kadar çıkıyodu.37 dem önce doğurmazsın sen kuzum korkma inanıyorum ben sana:)hayırlısı olsun hakkında

Amanın suayım bu tansiyon nolcak:)benimde yüksekti hep 16 lara kadar çıkıyodu.37 dem önce doğurmazsın sen kuzum korkma inanıyorum ben sana:)hayırlısı olsun hakkında

nasıl yanı sedefim küçüğün 16 kadar cıktımı pekı ne yaptın benım bu yüzden plasentada yaşlanma başlamış suyum sınırda

sagol cnm benim ya insalla atlaticaz
sen asla ve asla bencil.birisu degilsin hatta ben hayatimda senin kadar fedakarini gormedim heo kendinden odun veriyorsun
Sakaryaya nereye geliyorsunuz fizyobelemi ay cok ta yorucu olur haftada uc gun

Gecmis olsun songülüm.
tesekkur ederim cnn

nasıl yanı sedefim küçüğün 16 kadar cıktımı pekı ne yaptın benım bu yüzden plasentada yaşlanma başlamış suyum sınırda

Cok vecmis olsun arkadasim bu gidisle bebegin erken alincak sanirim su an kac haftalik brnim suyumda hep sinirdaydi
Arasib yasayabilcegi kadar
neyseki bebegin ileri haftada insalla hayirlisi ile kucagina alicaksin kizini

canım benım sağol suan 33 haftadayız cumartesi doktora gıdeceğiz tekrar nst bağlıyacaklar buyuk bır ıhtımalle tansıyon ılacı kullanacağım bakalım doktor ne diyecek rabbım sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin

sizin hastalar nasik

canım benım yenı gördüm ınan cok uzuldıum simdi nasıl aras nazaramı geldı kuzum benım acıl şifalar dılerım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…