Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

cok güzel resimler Masaallah canim Rabbim bahtinida güzel eylesin Allah size bagislasin hayirli evlat olsun Insallah yiyesim geldi cok seker

tamam söylüyorum ben ilk bastan beri ne hissediyordum??? erkek
ve doktorumuz eger gördügüm kordon degilse yüzde 80 erkek dedi;;:KK66:))

ben bildim yuppi içeme doğdu zaten sende istiyordun sağlıkla gelsın şehzademiz :nazar: şimdi tam kaç haftalık oldu senın kı

bu arada kızlar albüme kızımın resmini koycm haberniz olsun

iyi olmana cok sevindim kuzum ıyı ol bebeğine odaklan kuzum benım şimdi bakıyorum gerçi ben face de takıp ediyorum senı ama olsun burdanda tusemımı göreyım

Amin Allah razi olsun canim. Rabbim sizede saglik huzur versin Insaallah hersey düzelmistir

ayfercim bence kesinlikle asilama dene derim herkesde ayni olmuyorum biliyorum ilkinde tutmayabilir ben 3.de yakalayabildim 3 kere yaptir bizim burda devlet karsiladigi icin ücretini cok ucuza geldi kesinliklle 3 kere dene derim cünkü anca senin yumurtlama zamanini ayarlayabiliyorlar.

zeynebim sogansuyu bende kullanmistim cok faydasini gördüm Rabbim sifa versin Insaallah sanada hadi hayirli olsun Insaallah

suayim tebrik ederim erkek oldugunu sak diye bildin helal olsun;:KK66:). Masaallah cok az kaldi senin kizina kavusmana heyecan varmi?benimkide sorumu simdi ;:KK66:)

songül nasilsin neler yapiyorsunuz aras yaren nasillar kardesler catismalara basladilarmi? gerci yaren akilli kiz alttan alir diye düsünüyorum

evet az kaldı canım benım senın ıcınde zaman akıp gitsin cabucak heyecan olmaz olurmu deli gibi hemde ınan acaba nasıl olacak aksılık olmaz ınsallah sağlıkla kızımı kucağıma alırım bende 1 subatda kontrole gideceğim 32 haftalık oluyoruz

evet yarenın subat 1 de kontrolumuz var 32 haftalık oluyoruz çalışabılır kagıdı alacağım allah nasıp ederse 37 kadar calışacağım ayrıca bızım kı cok yaramaz teyzesı tekmelerı cok sertleştı dövüyor anneyı :KK9::KK9:

Eee annesi az bejlemedin o tekmeleri al sana tekme:)
Cakis kuzum evde kurarsin surekli
sedefff kız sen bebişlerin resmını nıye atmıyorsun merak ettık hepimiz hanı doğurunca atacaktın :KK34:

tamam söylüyorum ben ilk bastan beri ne hissediyordum??? erkek
ve doktorumuz eger gördügüm kordon degilse yüzde 80 erkek dedi;;:KK66:))

Kordon dur o kordom:)
Saka saka ah annesinin icine dogdugu gibi plmus he uzun omurlu bir delikanli olsun insalla kuzucuk

Seyda kuzum sana o gece uzun uzun yazdim paylastim o ara sarzim bitti tel kapandi simdi baktim mesajim i goremedim gecmis zaman uzerinde durmak da istemiyorum ama sen kizina mucizebe bak saril kimseyi de onemseme bosver kuzum Rabbim seni görüyor biliyor Allah de birak kuzum sen iyi ol ki kizinda iyi olsun onun sana ihtiyaci var tatlim
Albumunede bakicam cok merak ediyordum valla
kizlarrr cinsiyetimiz belli oldu Rabbim önce saglik eli ayagi düzgün hayirli evlat versin öncelikle hepimize.

tahminlerinizi alayim bakalim ne cikacak

yüzde 80 dedi yani büyük ihtimal............................................önce tahminler

ne gicigim yaaaa :KK53::KK53::KK53::KK53:
Ayşecim hayırlı olsun kuzum Rabbim kucagina almayida nasip etsin insallah
Bana gore erkek gibi ama

Sedef suay zeynep yaren sizler nasilsiniz kizlar

Sagol mesudem evet erkekmis cinsiyetini ogrenir ogrenmez akrabalarima soyledim hele annem okadar heyecanliki simdide yatagini getirdi kurdu evime bi kac giyiside almis mavi yesil tonlarda. Eger o yuzde 20 sine donusurse bidahakine gittigimde cok sasiririm annem tum aldiklarini ne yapar bolemiyorum ben birsey almadim biraz daha ilerlesin once diye. Annem bide erkek kardesimde son ayina kadar kiz oldugunu saniyormus oyle demisler;:KK66:))
Hayirlisi bakalim ben ama hislerime guveniyorum Rabbim once saglik versin hepimizin bebislerine.

sedefin ikizlerini gordunuzmu resimde? Benmi kacirdim yokmu bi gorelim

seyda yaren zeynep ayfer suay mesude nasilsiniz kizlar soyle uzun uzun sohbet etsek keske

Sagol mesudem evet erkekmis cinsiyetini ogrenir ogrenmez akrabalarima soyledim hele annem okadar heyecanliki simdide yatagini getirdi kurdu evime bi kac giyiside almis mavi yesil tonlarda. Eger o yuzde 20 sine donusurse bidahakine gittigimde cok sasiririm annem tum aldiklarini ne yapar bolemiyorum ben birsey almadim biraz daha ilerlesin once diye. Annem bide erkek kardesimde son ayina kadar kiz oldugunu saniyormus oyle demisler;:KK66:))
Hayirlisi bakalim ben ama hislerime guveniyorum Rabbim once saglik versin hepimizin bebislerine.

seyda yaren zeynep ayfer suay mesude nasilsiniz kizlar soyle uzun uzun sohbet etsek keske
Valla içime doğmuştu erkek oldugu hadi hayirlisi artik annende napsin o kadar vekledi nasil heveslidir kim bilir saglicakla kucagina alirsin insallah cnm benim cok sevindim avatar resmini de artikin değişiver ya şöyle guzel bi erkek bebişi koy aldiklarinida giydirirsin merak etme kolay kolay değişeceğini zannetmiyorum bir mucize yasanirda degisirse sayet birilerine hediye götü rursin artik
Iyi olurdu valla simdi senin zamanin bol tabi bebişin olunca bu kadar vaktin olmuyo tatli bi telad ve yorgunluk oluyo betül diş cikariyo geceleri uyku diye birsey kalmadi hergun yorgun yatip yorgun kalıyorum baş agrilarim gecmez oldu beyse cani sağolsun napalim

:KK43:
Seyda kuzum sana o gece uzun uzun yazdim paylastim o ara sarzim bitti tel kapandi simdi baktim mesajim i goremedim gecmis zaman uzerinde durmak da istemiyorum ama sen kizina mucizebe bak saril kimseyi de onemseme bosver kuzum Rabbim seni görüyor biliyor Allah de birak kuzum sen iyi ol ki kizinda iyi olsun onun sana ihtiyaci var tatlim
Albumunede bakicam cok merak ediyordum valla

Ayşecim hayırlı olsun kuzum Rabbim kucagina almayida nasip etsin insallah
Bana gore erkek gibi ama

Sedef suay zeynep yaren sizler nasilsiniz kizlar
İyiyiz şükür canım ikizlerle uğraşıyoz:)büyük oğlum 3 bebeğe bedel:)

Mesude kizina masaallah dismi cikariyor zor bi donemmis ates istahsizlik vs onlar yoktur umarim kolay atlatirsiniz Insaallah
evet dedigin gibi bakalim zaman ne gosterecek hayirlisi olsun

sedefim oy masaallah annesi az beklemedi onlari demek simdiden basladi annesini yormaya. Genelde ikizlerden biri sakin digeri cok hareketli olur. Ikisinidee emzirebiliyormusun sutun yetiyormu

Insaallah canim 20.hafta bitti 21. Haftaya girdik Insaallah
oh oh maşallah tosunumuza

canım benım inşallah değişmez bu saatden sonra sağlıkla giysın paşamız

sedef kız artık buraya takılmıyorsun :KK20: hanı bebişlerin resimleri nıye atmıyorsun doğumdan hemen sonra atarım dıyordun

$image.jpg
İşte benim ikiz paşalarım teyzeleri:)ege ve eymen

oh oh maşallah tosunumuza

canım benım inşallah değişmez bu saatden sonra sağlıkla giysın paşamız

sedef kız artık buraya takılmıyorsun :KK20: hanı bebişlerin resimleri nıye atmıyorsun doğumdan hemen sonra atarım dıyordun

Ah canım fırsatım olmuyo inan saçlarımı banyodan banyoya tarıyorum:)o kadar yani:)

Iyi olmaniza sevindim cnm Allah yardimcin olsun
Mesude kizina masaallah dismi cikariyor zor bi donemmis ates istahsizlik vs onlar yoktur umarim kolay atlatirsiniz Insaallah
evet dedigin gibi bakalim zaman ne gosterecek hayirlisi olsun

sedefim oy masaallah annesi az beklemedi onlari demek simdiden basladi annesini yormaya. Genelde ikizlerden biri sakin digeri cok hareketli olur. Ikisinidee emzirebiliyormusun sutun yetiyormu
Evet cnm ya cok huyduz sorma hersey agzinda bu ara elimizi tutup tutup agzina sokuyor insallah biran once cikarir hem kendisine hemdd bana eziyet gece uykulari bozuk 2 dişi ciknişti simdi usttekiler kabarmiş onlari bekliyoruz

Eki Görüntüle 951385
İşte benim ikiz paşalarım teyzeleri:)ege ve eymen
Ayyy sunlara bak yaaa minnaciklar cennet kokulular sizi Yaradana kurban olutum ben cnm benim Allah anali babali buyutsun hayirli evlatlar eylesin gule Güle büyüt cok tatlilar masallah kuzucuklara

çok sağolun kızar hem desdeğiniz için hem de yorumalrınız için çok sağolun..bu haftayı atlatim dönücem aranıza insşşlh..eşim gecei olsun hemn hop diyte gelicemm buraa kuzucuklarr

X