Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

çok kötüyümm..canım yanıyor..başım çatlıyor..kendimi aciz kötü değersiz hissdiyorum...kv vakasıı...
akşam yemek yedik..sofra toprladım..wcye gitmek üzerydim eşim bağırdı annesine..madem anlaşıyosun..al karnı git de giidim dedi.parasınada arsasına edim deedi..her gün hergün onu dedi bunu dedi bunu yaptı yetr dedi..o ara bende içeri girdim..ne dedmişim gene dedim..eşimde bana bağırdı sen bir sus dedi..ama ne dedim bir şey yokki dedim..çünki kavga etmedik bile..bayadır uzun süredir hiç sürtüşmemiz yok..hani bu kadr ses yükseltecek kadar.

bizim evin bi oda kömür bi oda doğlgaz sobalı...ben doğalgaz odasında otyom..takmış faturaya ..eşim akşam takıldı faturayı senmi ödüyon sanane fln diye konuştuu.sbaha sobalı odada otyoz..bende ev işi hem çocuğa bakıyorum..arda vakit kalırsa tv bakom..oda ya kardeniz türküleri ya da esraerol izlicek....bende geçen evlencek çocumuzmu var al izle dedimm..

meğer ben evlenemyemi nisyetlisin kalk git demişim..olay bu..eşimde iki lokma yiyom sizin yüzünden haram dedi..bende valla demdim nerde dedim diye çemkdim kadına..o ara eşim bi kalktı ne bağıryon dedi..ben de yalan dedim..ben öle demdim ble dedim..oda kalktı nnesine laf söylüyom bağıryom diye bana tokat attı..ben senn annene bölemi davrnıyom..aldım çocu öbür odaya gittim..ondan sonra annesine bağırıyoo..elin sıcak suya girmiyor..yedin önüne glyor..
bana yaptından sonra annene bağırsan ne olur..

çarşamba doğum yaptım cuma eve geldim pazar günü ayağa kalktım..annem 1 hafta evi süpürdü..geri şi ben yaptım..çocuma baktım..onn asık surtını aldrmayıp altan aldım..ne lohusalık ne depresyuon bir bok anlamdım.ilgi hiç olmadı iki güzel kelime hiç yok..bir tek doğum günümde iki güzel söz oda msjla..bi pata bi hediye o kdr..sabah gene kaldın yerden devam...şimdi olanlara bak..
yani anlamdığım olayda benimi haksızım tamm hadi haksızım..tokat yicek kadrmı..
yok ben duyssızmışım..her gelen bilomuş anlaşamdımı..kiraya çıkımda görseymişim günümü..idare etmeyi bilmmomuş..burası annesinn eviymiş..ben kimmişim..

bu benim 14 yaşından beri aşık olduğum..2 yıllık okulum bittikten sonra de tammlamaktan vageçtiğim,çalışmayı bırktığım,kapnadığım,aliesiyle yaşamayı seçitğim,babam olmaz dedinde günlerce yaş döktüm adam olamz..konuşmayı başaramıyorzz..iletişm hiç yok..konuşmak istedimde ya kaçar ya da sonu olmadan kavgayala biter..

10 dan beri böle kaldım..ağlamkatan gözleirm kan çanana döndü..başım ağrıdı..sütüm giidcek diye korkuyorum..bebeğime yansıcak diye korkuyorum..11 de kendileri işe gitti..hiç pişman değil..ben haksızım..ben kötüyüm geçimsiizm...ne yaprsan yap o asla özür dilemz..aksine onn bugün işinn son günü pazartesiye kdar evde..kendmi çok kötü histtm size yazım dedim..

dua edinn..ama eşimle düzelsin diye değill..çocuğum ii olsun sütüme bişe olamsın iye..başkalrı için üzülmektn bebğim etkilensin istemyorum..

en özel anlarımın içine ettlerr..onalra dudyduğum hsstğim şey asla nefret değil..nefret basit ve ucuz kalır

canım benım ınan cok uzuldum eşinin yaptığı cok yanlış ama lütfen öfkeyle kalkıp zararla oturma belkı annesını hırsını senden aldı doğru değil tabıkı ama oturup güzelce konusun böyle birbirinşze kırıcı olmayın kayınvalidende yanlız kalmaya ne meraklıymış sankı tek kalsa ıyı olacak salak ya

Sabret canim Allah görüyor. Sen dogru bildiginden sasma. Esinin kv nin yaninda sana tokat atmasi cok ama cok yanlis. Zaten tokat atmasi basli basina bi hata. Esinle küsme ama kirgin oldugunu onu yaptigindan dolayi affetmedigini belli et.hemen yumusama derim sana. Sabret canim, Allah sabredenlerle beraberdir. Cocugunla ilgilen evinle ilgilen ne kvne nede esine koz verme, yani yanlarinda hata yapma yanlis bise söyleme. Seni kizdirip sinir etseler bile.

Kizlar benimde bugün mahkemem vardi. Amca kiziyla sorun yasamistik anlatmistim. Beni kardesimi babami dava etti. Bide eski esini. Bugün mahkeme vardi. Ben ve kardesim onu tehdit etmisim babam ona tokat atmis eski eside dövmüs. Babam ve eski damat para cezasi aldilar. Ben ve kardesim beraat ettik cok sükür. Hakime amcakizin eski esiyle ilgili anlatiklarina hic inanmadi. Baya cikisti ona, inanin konusamadi bile. Dili dönüp bi cümle bile kuramadi dogru düzgün. Hepsi agizbirligi yapip babamin vurdugunu söylediler diye babam ceza aldi. Allah bildigi gibi yapsin onlari. Bir haftadir mahkemyi düsünüyodum. Baya slklnti yapti bende ama cok sükür hak adalet yerini buldu. Yalan söyledigi icin savcilik amcakizina dava acabilir. Amman cok sükür kurtukduk..

ay Allahım ne kadar garıp bır ınsanmıs bırde aılesının ınsalla adalet yerını bulur gereken cezayı alır babanın ceza almasına cok uzuldum gerçekten ama bu dınyada böyleyse obur dünyada var

kizlarrr cinsiyetimiz belli oldu Rabbim önce saglik eli ayagi düzgün hayirli evlat versin öncelikle hepimize.

tahminlerinizi alayim bakalim ne cikacak

yüzde 80 dedi yani büyük ihtimal............................................önce tahminler

ne gicigim yaaaa :KK53::KK53::KK53::KK53:

Zeynrp cuma dr a gidicektib hala yazmadin
Cnm gittim doktora mayısta tüp yapmaya karar verdik doktor sordu ne yapmak istedigimi bende tüp denemek istedigimi söledim mayısta oda dediki bu arada kendiligindende hamile kalabilirsin dedi ama olmazsa çok ara vermememi söledi nisanda tekrar gidecem tahlil falan yapacakmış tekrar mayıstada tüpe başlarız dedi doktor Rabbim hakkımda hayırlı olanı nasip etsin ben bu arada bugün sogan kürüne başlamayıda düşünüyorum

kizlarrr cinsiyetimiz belli oldu Rabbim önce saglik eli ayagi düzgün hayirli evlat versin öncelikle hepimize.

yüzde 80 dedi yani büyük ihtimal............................................önce tahminler

Cnm saglıkla kucagına alırsın inşş. ilk tahmin benden gelsin bence kızzzzz

Cnm çok üzüldüm olanlara inş. eşinle ve kv le düzelmiştir herşey cnm aynı evde kv ile yaşayınca ister istemez bazen olumsuz herşeyler yaşanıyo önemli olan birbirinizi kırmadan halletmek kvnin başka cocugu yokmu cnm arada onlara gitse gerçi biyere alışınca hep orda kalmak istiyolar

canım sağlıklı sıhatli gelsın ınsallah nasıl olsa her ikisinede ihtiyacımız var benım içime de erkek doğdu

Ay cok fenasin ya pufff
Bak dr yuzde 8o demis ben yizde 1oo oranla kiz diyorummmmm

Cnm gittim doktora mayısta tüp yapmaya karar verdik doktor sordu ne yapmak istedigimi bende tüp denemek istedigimi söledim mayısta oda dediki bu arada kendiligindende hamile kalabilirsin dedi ama olmazsa çok ara vermememi söledi nisanda tekrar gidecem tahlil falan yapacakmış tekrar mayıstada tüpe başlarız dedi doktor Rabbim hakkımda hayırlı olanı nasip etsin ben bu arada bugün sogan kürüne başlamayıda düşünüyorum

Ay hafi bakalim.cnm.benim.benfede dogru bir.karar olmus
Bajarsin o zaman diliminde dogal.gebelik.olusur yada tup.bwbwkle ege ile.eymen gibi bir ikizlerimiz daha olur
Sogan kuru baslamakla.uyi yapmissin bu zaman zarfinda bitkisel destek al cnm

Nbr fiatik nasilsin ay sende 3o lu haftalara gelmissin masalla zaman cabuk geciryr dwgilmi

evet yarenın subat 1 de kontrolumuz var 32 haftalık oluyoruz çalışabılır kagıdı alacağım allah nasıp ederse 37 kadar calışacağım ayrıca bızım kı cok yaramaz teyzesı tekmelerı cok sertleştı dövüyor anneyı :KK9::KK9:

sedefff kız sen bebişlerin resmını nıye atmıyorsun merak ettık hepimiz hanı doğurunca atacaktın :KK34:

Bence kesinlikle kiz :KK16:

Buarada kizlar bugün doktorumla görüstüm. Esimin spermleri yine az ve yavas cikti. Asilama yapmaya karar verdik.
4subat bat ondan sonra asilama. Hayirlisi insallah. Allahtan bende bi sorun yok. Sali günü rutin kontrol yapilacak. Asilama ise yaramazsa daha fazla beklemeyiz heralde ve tüp bebege geceriz. Zaten arastirma yaptim bu konuda, kendimide buna hazirladim.

çok sağolum kzlar yanımda oldunuz için iiki vrsınız..pişman oldu ama ..ben çok üüzldüm kırıldım..herneyse işte..eskisi gbi değilim ..umursmyorum kimseyi..ne etmiş ne yapmış hiç umrumd değil inanınkii...

nartanem nerdesn acaba tahmn thmn ee sölede bilek yahu..bana da kzı gbi gelo bakalımm..hayırlı sağlıklı evlat olsun canım benimm...

zeynep canım hakkında hayırlısı olsun..inşllh nisana akdr kendilinden gelir bebeleirmiz olmadı tüple gelsin..rabbim hayırlısıyla versin..ama yaptınmı bilimiyorum ayter kkürsiyi dene kuzum bakk..mutlaka dene

ayferim aşılama olayı daha garantii derim ben..hem sağlıklı kromozon hem de sağlam..olay ii yani..tutma ihtimali daha yüksekk..

tamam söylüyorum ben ilk bastan beri ne hissediyordum??? erkek
ve doktorumuz eger gördügüm kordon degilse yüzde 80 erkek dedi;;:KK66:))

tamam söylüyorum ben ilk bastan beri ne hissediyordum??? erkek
ve doktorumuz eger gördügüm kordon degilse yüzde 80 erkek dedi;;:KK66:))

ayy bilemdik bilemdikk gördünmüü..hayırlı evlat olsun cnaım benimm...
allh sağlıkla kucanda göstermeyi nasip etsin

ayy bilemdik bilemdikk gördünmüü..hayırlı evlat olsun cnaım benimm...
allh sağlıkla kucanda göstermeyi nasip etsin

Amin Allah razi olsun canim. Rabbim sizede saglik huzur versin Insaallah hersey düzelmistir

ayfercim bence kesinlikle asilama dene derim herkesde ayni olmuyorum biliyorum ilkinde tutmayabilir ben 3.de yakalayabildim 3 kere yaptir bizim burda devlet karsiladigi icin ücretini cok ucuza geldi kesinliklle 3 kere dene derim cünkü anca senin yumurtlama zamanini ayarlayabiliyorlar.

zeynebim sogansuyu bende kullanmistim cok faydasini gördüm Rabbim sifa versin Insaallah sanada hadi hayirli olsun Insaallah

suayim tebrik ederim erkek oldugunu sak diye bildin helal olsun;:KK66:). Masaallah cok az kaldi senin kizina kavusmana heyecan varmi?benimkide sorumu simdi ;:KK66:)

songül nasilsin neler yapiyorsunuz aras yaren nasillar kardesler catismalara basladilarmi? gerci yaren akilli kiz alttan alir diye düsünüyorum

X