Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Canım ben iğnelerimi hep göbekten yaptım koldan yapmamıştım hiç.1 hafta kullanmıştım ben,günde 3 iğne kullanıyodum,morarmıştı iğnelerin yerleri sertleşmişti dediğin gibi.ama tedaviyi olumsuz etkilemez öyle şeyler diye düşünüyorum.dpndurulmuşun varmı?yeni tedaviyemi başlıycaksınız

ama iğneleri vurmakta zorlanıyordum ben son zamanlarda gecmiyodu ki deri altına acayip can acıtıyodu malesef :KK43: tabi insan bebek için herseyden geciyo oda başka inş hepimize nasip olur :)

hiç dondurulacak embriyo kalmamıştı malesef tedeviye sıfırdan başlayacağız yani inş bu sefer başarılı oluruz siz nasıl bir tedavi gördünüz ki tecrübelerinizi paylasırsanız sevinirim

kızlar benım esım yok bu aksam hatta sabaha kadar sızde durumlar nasıl

biz bu akşam eşimle yalnızız kv kardeşine gitti cumaya kadar orda kimseye sòylemiyordum tedaviye başladıgımı ama bugün kv me sölemek zorunda kaldım çünkü aşılamam onun fizige gittigi güne denk geldi busefer mecburen söledim perşembe fizige gitmemeleri için

benimde bu igneleri yaparken canım acıdı ben kendim yapmadım zaten menogonu kalçadan gonalfi kolumdan vurdular inşş. cnm sende en kısa zamanda hamile kalırsın

ben kendim vurdum hep iğneleri ayrıca gonal f i de göbekten vurdum hep baya zor bir süreçti allah isteyen herkese arartmadan nasip etsin inş

bizim tutmamasının tek sebebi cevresel faktörler psikolojimiz cok bozulmuştu bide kayınvalidemlerin garip tepkileri malesef

ama iğneleri vurmakta zorlanıyordum ben son zamanlarda gecmiyodu ki deri altına acayip can acıtıyodu malesef :KK43: tabi insan bebek için herseyden geciyo oda başka inş hepimize nasip olur :)

hiç dondurulacak embriyo kalmamıştı malesef tedeviye sıfırdan başlayacağız yani inş bu sefer başarılı oluruz siz nasıl bir tedavi gördünüz ki tecrübelerinizi paylasırsanız sevinirim

Ben tüple ikizlerime hamileyim canım.ilk dememede oldu şükürler olsun.darısı sana olsun inşallah.zor aşamalar anlıyorum seni

biz bu akşam eşimle yalnızız kv kardeşine gitti cumaya kadar orda kimseye sòylemiyordum tedaviye başladıgımı ama bugün kv me sölemek zorunda kaldım çünkü aşılamam onun fizige gittigi güne denk geldi busefer mecburen söledim perşembe fizige gitmemeleri için

oh ne güzel cnm ya benım esım çalışıyor aradı sımdı kutladı
sızde basbasa olmanın keyfını çıkarın söylemekle ıyı etmıssın oda dua eder hem

cnm ben gecen ayda aşılama yaptırmıştım o zamanda igne kullandım bide hergün gòbekten kan sulandırıcı igne yaptım 10 gün artık heryerim morarmıştı eşim diyoki kevgire döndün hep igne yapmaktan Rabbim inş. emeklerimizi boşa çıkartmaz

ben kendim vurdum hep iğneleri ayrıca gonal f i de göbekten vurdum hep baya zor bir süreçti allah isteyen herkese arartmadan nasip etsin inş

bizim tutmamasının tek sebebi cevresel faktörler psikolojimiz cok bozulmuştu bide kayınvalidemlerin garip tepkileri malesef

bizede hep psikolojik diyo doktorlar canım malesefki bizimde çevrwmizde cahil insanlar var tüp bebegi farklı düşünenler egerki tüp yaparsan hiç kimseye söylemeyi düşünmüyorum

oh ne güzel benımkıler uyudula teyzesı bende kk da esım aradı konuştum ole
ay seneye acaba sen 00.00 olduğunu farkedebılcen mı yaslarında olucaklar nerseyse

Ewet ya:)seneye benimkiler yeni yeni yürümeye başlar heralde:)en sevimli ve yorucu zamanları olur.inş erkenden uyutabilirim onları:)

bizede hep psikolojik diyo doktorlar canım malesefki bizimde çevrwmizde cahil insanlar var tüp bebegi farklı düşünenler egerki tüp yaparsan hiç kimseye söylemeyi düşünmüyorum

Söyleme zaten canım boşver,bizimdd sadece anneler biliyo.bide siz:)

Ewet ya:)seneye benimkiler yeni yeni yürümeye başlar heralde:)en sevimli ve yorucu zamanları olur.inş erkenden uyutabilirim onları:)

ay cok merak edıyorum sedef bılıyormusun nasıl olcaklar nasıl gecıek falan düşünsene ıkı tane kucuk ınsan

bende hep ikiz cocugum olsun isterdim ama bakımı zor olur sana yardım edebilecek birisi varmı yakınında dogumdan sonra cnm
Annem kv yakında canım ama ben 1 kaç ay sona kendim iyi kötü idare etmek istiyorum:))
ay cok sevindim ya allah hayırlı evlat versin bolca dua edin bizede hamilelerin duaları kabul olur
Etmezmiyim canım evlat hasreti ceken herkese ediyorum sabrının mükafatını alırsın inşallah şüphen olmasın bunları sınav gibi düşün isyan etme
ay cok merak edıyorum sedef bılıyormusun nasıl olcaklar nasıl gecıek falan düşünsene ıkı tane kucuk ınsan

Bendee:))iki küçük adam:))bide koca:)3 adam:)

Annem kv yakında canım ama ben 1 kaç ay sona kendim iyi kötü idare etmek istiyorum:))

Etmezmiyim canım evlat hasreti ceken herkese ediyorum sabrının mükafatını alırsın inşallah şüphen olmasın bunları sınav gibi düşün isyan etme

Bendee:))iki küçük adam:))bide koca:)3 adam:)

bencede cnm en azından ilk 3 ay yardımcı olurlar daha sonra kendin ilgilenirsin en güzeli

günaydınnnnn kızlar ben bu ayki tedavime ek incir kürü yaptım bugün 14. günüm 21 gün devam etmek gerekiyomuş ama ben gece 2 de çatlatma ignemi vurdum yarında aşılama yapılacak küre devam etsemmi yarımmı bıraksam bi faydası yada zararı olurmu sizce

X