Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Aaa goturmedi adamin ici demek anam.oda cok agir oluyordur dimi ama
Insalla sifa olur cnm sorununuza
Izinde planlariniz varmi bakim

Vallah ben pekmezi bandira bandira yiyom :KK1::KK1:
Plan yapmadik canim. Bu yil cok para harcadik onun icin evde oturuyoruz veya arkadaslarimizi ziyaret ediyoz.
Buarada karasuda dairem bitmek üzere, yaza orda olmak istiyoruz evimizi cok merak ediyoz. Bide tabi ev dösencek para biriktirmek lazim:KK9:

Canim.bozuldumi.minik.kuzunu .uyku duzeni.dislerde demek.sklntili cikariyor sukur bziim.on dis oldu uykuyu etkilemedi

Cocuklar iyiler cnm.yaren de okul.telasi aras kosturmaca
Etkilemez olur mu şu saatte ayakta hala gunduz uykusu neredeyse yok aksam en fazla 1 2 saat uyuyo saat 2 1 gibi uyuyo buyuk insan gibi yatip kalkiyo
Aman iyi olsunlar saglikli sihhatli olsunlar

kızlar günaydın cumartesi dr. gittik şeker yüklemesi yapıldı herşey normal şükür 27 hafta olmuş tam 1 kılo olmuş kızım kıpır kıpırdı ağzını açıp kapıyordu dr. herşey güzel suyun da cok ıyı dedi bır dajakı kontrol 32 haftada olacak bırde çalışabılır kağıdı alacağım kızımın kemıklerı sertleştiği ıcın bazen ağrılarım cok oluyor allah yardımcımız olsun kızıma bir sürü ciciler aldık dün ayyy en kıısa zamanda eklerım buraya

Kızlar biz geldik.paşaların biri 2050 diğeri 2200..bana az geldi kiloları ama doktor iyi daha nolsun dedi:)33+2 yiz,36 da olcak doğumum36 dan sona beklemeyiz dedi doktorcum

maşallah sedefim cok az kaldı 3 hafta hayırlısıyla al kucağına bebişleri tahın pekmez ye dahada kılo alırlar

Selam kizlar biz geldik Nasilsiniz

maşallah süpanallah kocaman olmuş zaman su gıbı akıp gıdıyor saka gbı

kızlar günaydın cumartesi dr. gittik şeker yüklemesi yapıldı herşey normal şükür 27 hafta olmuş tam 1 kılo olmuş kızım kıpır kıpırdı ağzını açıp kapıyordu dr. herşey güzel suyun da cok ıyı dedi bır dajakı kontrol 32 haftada olacak bırde çalışabılır kağıdı alacağım kızımın kemıklerı sertleştiği ıcın bazen ağrılarım cok oluyor allah yardımcımız olsun kızıma bir sürü ciciler aldık dün ayyy en kıısa zamanda eklerım buraya

maşallah sedefim cok az kaldı 3 hafta hayırlısıyla al kucağına bebişleri tahın pekmez ye dahada kılo alırlar

maşallah süpanallah kocaman olmuş zaman su gıbı akıp gıdıyor saka gbı

ewet canım az kaldı korkuyorum:18:pekmez içiyorum zaten canım kanım düşüktü düzeldi biraz….maşşallah senin pıtırcığın kilosuna:nazar:5 hafta nasıl duracan kız doktora gitmeden:emir_bebek:

ewet canım az kaldı korkuyorum:18:pekmez içiyorum zaten canım kanım düşüktü düzeldi biraz….maşşallah senin pıtırcığın kilosuna:nazar:5 hafta nasıl duracan kız doktora gitmeden:emir_bebek:

dayanacağım gülüm 1 şubatda kontrol korkma bol bol dua et meleklerine kavusacaksın allahın ıznıyle :KK16:

Hayırlı güzel bi sene diliyorum kızlar herkese.hamile olanlara hayırlı doğumlar,hamile olmayanlara en kısa zamanda sağlıklı melekler nasip olsun.

Allah razi olsun arkadasim benim
Sen nasilsin nasil.gidiyor bunay yine asilamami
Tup bebekte hastane belirledin mi komsumuz yaptirdi onunda uc asilma vardi hatta sin asilama.dis gebelik olmustu tek tupunu aldilar
Istanbulda tup bebek yaptirdigu hastaneden cok memnun kaldilar ilk denemede tuttu
Kafanda belirlemeduysen o hastaneyi tavsiye ediyir hwrkese

Oh nasalla kuzulara
Ay kafanda tarih varmi kiz
Bugun avm de ikiler girdum iki yaslarinda bebek arabalarinda ne uskuydular yavrucaklar
He sonra daha kucuklarini gordum hep usluydular

Sen bebek araba aldin mi biri yan yana biri arka arkaya arabaydu

cnmm bu ayda son kez aşılama deneyecez buda tutmada tüpe gececez artık tatlım büyüy ihtimal brüksel tüp bebek merkezinde deneyecem hakkımda hayırlısını nasip etsin Rabbim perşembe 2de aşılamam yapılacak sen neler yapıyosun cnm

cnmm bu ayda son kez aşılama deneyecez buda tutmada tüpe gececez artık tatlım büyüy ihtimal brüksel tüp bebek merkezinde deneyecem hakkımda hayırlısını nasip etsin Rabbim perşembe 2de aşılamam yapılacak sen neler yapıyosun cnm

Canım inşallah bu sefer meleğin sana gelir.kaçıncı aşılama canım.kusura bakma pek aklımda kalmadı ama eğer 2 den fazla aşılamayla neden vakit kaybediyosun?aşılama bence gerçekten vakit kaybı,tüp bebek raporu almak içinde bişi diyemem haklısın.inşallah rabbim sana minik kuzunu verir 2014 de

Canım inşallah bu sefer meleğin sana gelir.kaçıncı aşılama canım.kusura bakma pek aklımda kalmadı ama eğer 2 den fazla aşılamayla neden vakit kaybediy osun?aşılama bence gerçekten vakit kaybı,tüp bebek raporu almak içinde bişi diyemem haklısın.inşallah rabbim sana minik kuzunu verir 2014 de

inşş. cnm aslında bende doktora dedim zaman kaybı diye oda bu seferde deneyelim dedi tutmazsa direk tüpe geceriz dedi cnm bu 5 aşılamam olacak buay menogon ve gonalf ignelerini vurdum doktor foliküllerin iyi oldugunu bu fırsatı degerlendirmemi söyleyince bende deneyelim dedim bide tüp bebektede bu doktorla devam edecem için o nedese öyle devam etmek istiyorum inşş. bu son olur Allahın izniyle

inşş. cnm aslında bende doktora dedim zaman kaybı diye oda bu seferde deneyelim dedi tutmazsa direk tüpe geceriz dedi cnm bu 5 aşılamam olacak buay menogon ve gonalf ignelerini vurdum doktor foliküllerin iyi oldugunu bu fırsatı degerlendirmemi söyleyince bende deneyelim dedim bide tüp bebektede bu doktorla devam edecem için o nedese öyle devam etmek istiyorum inşş. bu son olur Allahın izniyle

Çok olmuş canım ya inş bu sefer emekleriniz boşa çıkmaz.tüpte hiç değilse şans kat kat yüksek.inş gerek kalmaz hamileyim diye yazarsın buraya.

cnm birsey soracağım size bende tüp bebek denedim 1 kere tutmadı maalesef :KK43: ben iğneleri koluma ve göbeğime son zamanlarda daha zor vurmaya başladım derim iyice kalınlaştı mı ne anlamdım sizdede öğle birseyler oldumu ... ayrıca kalça iğnemi vurduğumda cok acayip ağırlaştı kalcam yatarken sağımdan soluma dönemedim.

cnm merhaba bakarsın bu dr la durumlar daha farklı olır 2014 sana uğurlu gelır
sen ve Ayfer de tamamlandımmı

bebek askıyla yanıp tutuştuk bebeklerımıze kavuştuk olarak yolumuza devam ederız ınsalla
ya mayıs ayını bekleme cok zaman var

Çok olmuş canım ya inş bu sefer emekleriniz boşa çıkmaz.tüpte hiç değilse şans kat kat yüksek.inş gerek kalmaz hamileyim diye yazarsın buraya.

evet cnm baya olunca banada buda tutmayacakmış gibi geliyo aşılamada % 19%21 şans verdi zaten tüpte %70 şans veriyorlar genelde zannedersem neyse cnm kısmetimde varsa anne olmak bigün bişeyler vesile olacak ama Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin herkese banada

cnm birsey soracağım size bende tüp bebek denedim 1 kere tutmadı maalesef :KK43: ben iğneleri koluma ve göbeğime son zamanlarda daha zor vurmaya başladım derim iyice kalınlaştı mı ne anlamdım sizdede öğle birseyler oldumu ... ayrıca kalça iğnemi vurduğumda cok acayip ağırlaştı kalcam yatarken sağımdan soluma dönemedim.

Canım ben iğnelerimi hep göbekten yaptım koldan yapmamıştım hiç.1 hafta kullanmıştım ben,günde 3 iğne kullanıyodum,morarmıştı iğnelerin yerleri sertleşmişti dediğin gibi.ama tedaviyi olumsuz etkilemez öyle şeyler diye düşünüyorum.dpndurulmuşun varmı?yeni tedaviyemi başlıycaksınız

benimde bu igneleri yaparken canım acıdı ben kendim yapmadım zaten menogonu kalçadan gonalfi kolumdan vurdular inşş. cnm sende en kısa zamanda hamile kalırsın

cnm merhaba bakarsın bu dr la durumlar daha farklı olır 2014 sana uğurlu gelır
sen ve Ayfer de tamamlandımmı

bebek askıyla yanıp tutuştuk bebeklerımıze kavuştuk olarak yolumuza devam ederız ınsalla
ya mayıs ayını bekleme cok zaman var

inş. cnm herkese ugur getirsin saglık getirsin bu yıl

X