Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Kızlar biz geldik.paşaların biri 2050 diğeri 2200..bana az geldi kiloları ama doktor iyi daha nolsun dedi:)33+2 yiz,36 da olcak doğumum36 dan sona beklemeyiz dedi doktorcum

Kızlar biz geldik.paşaların biri 2050 diğeri 2200..bana az geldi kiloları ama doktor iyi daha nolsun dedi:)33+2 yiz,36 da olcak doğumum36 dan sona beklemeyiz dedi doktorcum

cnmmm başınız sagolsun mekanı cennet olsun kvnin
Allah razi olsun arkadasim benim
Sen nasilsin nasil.gidiyor bunay yine asilamami
Tup bebekte hastane belirledin mi komsumuz yaptirdi onunda uc asilma vardi hatta sin asilama.dis gebelik olmustu tek tupunu aldilar
Istanbulda tup bebek yaptirdigu hastaneden cok memnun kaldilar ilk denemede tuttu
Kafanda belirlemeduysen o hastaneyi tavsiye ediyir hwrkese

Oh nasalla kuzulara
Ay kafanda tarih varmi kiz
Bugun avm de ikiler girdum iki yaslarinda bebek arabalarinda ne uskuydular yavrucaklar
He sonra daha kucuklarini gordum hep usluydular

Sen bebek araba aldin mi biri yan yana biri arka arkaya arabaydu

Allah razi olsun arkadasim benim
Sen nasilsin nasil.gidiyor bunay yine asilamami
Tup bebekte hastane belirledin mi komsumuz yaptirdi onunda uc asilma vardi hatta sin asilama.dis gebelik olmustu tek tupunu aldilar
Istanbulda tup bebek yaptirdigu hastaneden cok memnun kaldilar ilk denemede tuttu
Kafanda belirlemeduysen o hastaneyi tavsiye ediyir hwrkese

Oh nasalla kuzulara
Ay kafanda tarih varmi kiz
Bugun avm de ikiler girdum iki yaslarinda bebek arabalarinda ne uskuydular yavrucaklar
He sonra daha kucuklarini gordum hep usluydular

Sen bebek araba aldin mi biri yan yana biri arka arkaya arabaydu

Kızzz bal akıyo ağzından:)15 yada 16 ocak olur canım,36 hafta doluyo o zaman..inş benimkilerde akıllı olur kız anneleri tek başına onlara yetebilir inşallah:)bebek arabası şuan düşünmüyorum canım ya,zaten arabamız var heryere arabayla gideriz.ama bilmiyorum belki sona almaya karar verirşm:)

Kızzz bal akıyo ağzından:)15 yada 16 ocak olur canım,36 hafta doluyo o zaman..inş benimkilerde akıllı olur kız anneleri tek başına onlara yetebilir inşallah:)bebek arabası şuan düşünmüyorum canım ya,zaten arabamız var heryere arabayla gideriz.ama bilmiyorum belki sona almaya karar verirşm:)

Haha al kiz gezersin avm.de alissin yavrucak biz 15 gunlukken basladik:)
Ay yetersin insalla kuzum.hep dua et seydaya ettik.bak.simdilik.tusem.de aorun yok masalla.suohanalla
Ay 15 ocak.olsun da benim.yarenimle.ayni gun olur hem

Haha al kiz gezersin avm.de alissin yavrucak biz 15 gunlukken basladik:)
Ay yetersin insalla kuzum.hep dua et seydaya ettik.bak.simdilik.tusem.de aorun yok masalla.suohanalla
Ay 15 ocak.olsun da benim.yarenimle.ayni gun olur hem

Yarencikdemi oğlak:))oğlak sakin uysal olur diyolar inş doğru çıkar:)

Selam kizlar biz geldik Nasilsiniz

Eklentiler

• $20131228_141732.jpg
    $20131228_141732.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 68
Canim.ilk iki ay aglamari gazlari fakan oldukca fazlaydi
Ama sinra sihirli degnek degdi sanki kuzuma
Asi bir cocuk degil asla uysal.uyumlu ama.ckk hareketli gezeve duygusal

3 ay çoğu bebekte sıkıntı olması normal galiba,dünyaya anca alışıyolardır:)anacım senin bebelerin maşallahı var aras bile küçük adam gibi:)belli sakin uslu bebek olduğu.

Aman kocaman bir kiz gelmis cok.buyumus fistik annesi
Nasil eklere baslasiniz mi annesi
Yeni yeni başlıyorum cnm ama hala anne sütü öncelikte sagol tetesi büyüdük tabi bugun emeklemeye bile basladik

Eklentiler

• $IMG-20131223-WA0006.jpg
    $IMG-20131223-WA0006.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 31
Yeni yeni başlıyorum cnm ama hala anne sütü öncelikte sagol tetesi büyüdük tabi bugun emeklemeye bile basladik

Oh masalla kuzuya yaren abkasi gibu erken emeklemis:)
Disiniz ciktimi annesi
Nasil eklere karsi ilgilimi yavas baslamak daha verimli oluyir dedigun gibi oncelik.annesutu

Kızz bu ne ara büyüdü:))maşşallah gözlere bak:nazar:tatlım nasılsın kızı büyüttün artık rahatladın biraz darısı banada olumuki:))
Bi ara buyuttuk cnm nasilsin masallah sende durmamisssin buyutmuşsun kuzicuklari cennet kokululari yerim ya ne guzel ikiz olmak cnm senin isin tabi bizden daha zor iki taneye bakmak baska bi taneye baska Rabbim yardimcin olsun

Yok be ne rahati asil zorluk bundan sonra buyudukce rahatlik diye birsey kalmiyor valla kucukken daha iyiydi simdi 2 dakka bi yerde birakio gidemiyirum yeni yeni enekliuir da ksfasini bi yerlere carpip duruyo ya kaloriferi tutuyo ya koltuklarin ya masanin altina giriyor

Oh masalla kuzuya yaren abkasi gibu erken emeklemis:)
Disiniz ciktimi annesi
Nasil eklere karsi ilgilimi yavas baslamak daha verimli oluyir dedigun gibi oncelik.annesutu

Valla bunun herseyi erken oldu dislerini 5 aylikti cikardi sira ust dislerde sabak aksam onlarda cikar
Sabah kahvalti yapatken az az vetiyorum gunde bir oyun da ya muhallebi yada corba vermeye xalisiyorum simdilik bunlar yavas yavas arttiracam aras yaren nasillar

Bi ara buyuttuk cnm nasilsin masallah sende durmamisssin buyutmuşsun kuzicuklari cennet kokululari yerim ya ne guzel ikiz olmak cnm senin isin tabi bizden daha zor iki taneye bakmak baska bi taneye baska Rabbim yardimcin olsun

Yok be ne rahati asil zorluk bundan sonra buyudukce rahatlik diye birsey kalmiyor valla kucukken daha iyiydi simdi 2 dakka bi yerde birakio gidemiyirum yeni yeni enekliuir da ksfasini bi yerlere carpip duruyo ya kaloriferi tutuyo ya koltuklarin ya masanin altina giriyor

Uykuları düZenli olsunda başka ne isterim ben:)benimkiler iki oğlanya inş birbirleriyle anlaşır oynarlar diye hayal ediyorum:))

Uykuları düZenli olsunda başka ne isterim ben:)benimkiler iki oğlanya inş birbirleriyle anlaşır oynarlar diye hayal ediyorum:))
Olur insallah cnm ama ilk bunlar olmuyor diş cikarirken dikintili oluyor uyku duzeni diye birsey kalmiyor 1 yasindan sonra oturuyor artik insallah uyum saglarlar nirbirine az kalmis seninde ya insallah saglicakls kucagina alirdin cnm

Seydam sende dogum yapmissin kuzum tebrik ederim Rabbim anali babali buyutsun nasıl birsey annelik alişabildin mi kizimiz nasillar foto isterim merek ediyom

Slm hanimlar nasilsiniz? Ben keciboynuzu kürü hazirlamakla mesgulüm her aksam.Pekmezinide verdim kocise ama onu yiyemedi nedense. Bu hafta izinliydim noel tatili var burda. Simdilik bizim gündem bu.

Olur insallah cnm ama ilk bunlar olmuyor diş cikarirken dikintili oluyor uyku duzeni diye birsey kalmiyor 1 yasindan sonra oturuyor artik insallah uyum saglarlar nirbirine az kalmis seninde ya insallah saglicakls kucagina alirdin cnm

Seydam sende dogum yapmissin kuzum tebrik ederim Rabbim anali babali buyutsun nasıl birsey annelik alişabildin mi kizimiz nasillar foto isterim merek ediyom

Canim.bozuldumi.minik.kuzunu .uyku duzeni.dislerde demek.sklntili cikariyor sukur bziim.on dis oldu uykuyu etkilemedi

Cocuklar iyiler cnm.yaren de okul.telasi aras kosturmaca

Slm hanimlar nasilsiniz? Ben keciboynuzu kürü hazirlamakla mesgulüm her aksam.Pekmezinide verdim kocise ama onu yiyemedi nedense. Bu hafta izinliydim noel tatili var burda. Simdilik bizim gündem bu.

Aaa goturmedi adamin ici demek anam.oda cok agir oluyordur dimi ama
Insalla sifa olur cnm sorununuza
Izinde planlariniz varmi bakim

X