Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Ablam ben 19 yasi dayim iste 1 seneden fazla vajinismusla savastim simdidee kac aydir deniyozve hala bisey yok y. Bu ay bakalim biseyler olurmu bilmiOm ama iste Ine umutlanmak istrmikm

cnm annem daha iyi kv de fizige devam ediyo bende bikac gündür grip oldum bugün daha iyiyim sen neler yapıyosun cnmmm

aa gecmıs olsun arasında burnu akıyor
ay sen sımdı bayram temızlıgude yaparsın
ben aynı canım ya çocuklarla gecınıp gıdıyoruz
nasıl görümcenler kv yı aldılarmı

Ablam ben 19 yasi dayim iste 1 seneden fazla vajinismusla savastim simdidee kac aydir deniyozve hala bisey yok y. Bu ay bakalim biseyler olurmu bilmiOm ama iste Ine umutlanmak istrmikm

gecmıs olsun cnm vajınusmusu atlatmışsın
yası daha cok kucuk sakın stres etme kendıne ne zmandır denıyrsunuz

aa gecmıs olsun arasında burnu akıyor
ay sen sımdı bayram temızlıgude yaparsın
ben aynı canım ya çocuklarla gecınıp gıdıyoruz
nasıl görümcenler kv yı aldılarmı

Sagol cnm canım hicbişey yapmak istemiyor sadece süpür sil yapacam pazar günü kv fizigi bitince evine gitmeyi düşünüyor bakalım artık yani bende şimdilik o zamana kadar ne olur Allah bilir aslında bana bi zararı yok ama bazen insan yanlız kalmak istiyo iyileşsinde inş. onlar bi şekilde halledilir

6 gun var daah butun vucudum agrio halsizlik uykum gelior kasiklaim cok agrio sirtimda ole bugun ilk defa basim döndu iki kez wonra dunden beri toilette gidiom tutamaz hale geliom bide gögusumun alt bölgesi agriot

6 gun var daah butun vucudum agrio halsizlik uykum gelior kasiklaim cok agrio sirtimda ole bugun ilk defa basim döndu iki kez wonra dunden beri toilette gidiom tutamaz hale geliom bide gögusumun alt bölgesi agriot

cnm bu belırtıler psıkılojıkte olabılıyr hemılelıkte benımde acaıp kasık sızlamam oluştu mesela
bu ay duzenlı calıstınızmı adetler duzenlıımı

Kızlar nasılsınız😍biz iyiyiz allaha şükür.magnezyuma başladım ben günde bir kere kullanam onun dışında bi değişiklik yok...bayram sonrası şeker yükleme yapılcak inş oda sorunsuz çıkarda diyetle falan uğraşmam.songülüm arasmı hastaymış geçmiş olsun paşaya.bu ara herkes grip valla korkuyom banada gececek birinden diye..anne karnında bebek uyurmu kızlar???yaklaşık 2 aydır dikkat ediyom benimkiler 8:30 9:00 arası uyanıyolar başlıyolar hareketlenmeye:)akşamda ben yatınca sakinleşiyolar:)inşallah doğduklarındada böyle olurlar😘kuzularımın bana hiç zorluğu olmadı zaten ne bulanma ne aşerme:)canlarım benim:KK16:

Nasilsiniz kizlar? Ben cok sükür iyim. Herzamanki gibi bat yaklastikca kendimi dinlemekten yorgun düsüyorum. Sancim varmi gögüslerim büyüdümü gibi sorularla kendime iskence ediyom. Iki gün kaldi adetime. Sali günü doktorum kan aldi acaba yumurta catlamasi oluyomu diye.hersey yolundaymis, yumurtam catliyo yani. Birde hangi günlerde calisma yapiyonuz dedi bende 13-16 günler arasi yapiyoz dedim. Meger daha önceden calismak lazimmis. Spermlerin yumurtayi beklemesi daha iyi dedi. Zaten 3 gün yasiyorlarmis rahimde. Y ani 11. - 14. günler arasi calisin dedi (tabi bu adet döngüsü 28-29 gün olanlar icin) bu ay öyle yaptik hayirlisi artik. Eger adetim gelirse, esim spermlerine baktiracak artik...

Nasilsiniz kizlar? Ben cok sükür iyim. Herzamanki gibi bat yaklastikca kendimi dinlemekten yorgun düsüyorum. Sancim varmi gögüslerim büyüdümü gibi sorularla kendime iskence ediyom. Iki gün kaldi adetime. Sali günü doktorum kan aldi acaba yumurta catlamasi oluyomu diye.hersey yolundaymis, yumurtam catliyo yani. Birde hangi günlerde calisma yapiyonuz dedi bende 13-16 günler arasi yapiyoz dedim. Meger daha önceden calismak lazimmis. Spermlerin yumurtayi beklemesi daha iyi dedi. Zaten 3 gün yasiyorlarmis rahimde. Y ani 11. - 14. günler arasi calisin dedi (tabi bu adet döngüsü 28-29 gün olanlar icin) bu ay öyle yaptik hayirlisi artik. Eger adetim gelirse, esim spermlerine baktiracak artik...

Canım benim dinleme kendini belirti arama hiç boşver.boşverdemesi kolay seni çok iyi anlıyorum aslında.sen hiç aşılama falan tedavi yöntemi denememiştin demi?yumurtlama günlerini hesaplamak yerine gün aşırı çalışın canım daha garanti olur

Canım benim dinleme kendini belirti arama hiç boşver.boşverdemesi kolay seni çok iyi anlıyorum aslında.sen hiç aşılama falan tedavi yöntemi denememiştin demi?yumurtlama günlerini hesaplamak yerine gün aşırı çalışın canım daha garanti olur

Ben iki kez hamile kaldigim icin doktorum tedaviye gerek duymadi. Sadece hamile kalmam cok uzun sürüyo. Ama spermlere bakilirsa eger ona göre bise uygular heralde. Insallah hersey yolundadir. Esimde sehir disinda calistigi icin cogu zaman gün asiri olmuyor.

Ben iki kez hamile kaldigim icin doktorum tedaviye gerek duymadi. Sadece hamile kalmam cok uzun sürüyo. Ama spermlere bakilirsa eger ona göre bise uygular heralde. Insallah hersey yolundadir. Esimde sehir disinda calistigi icin cogu zaman gün asiri olmuyor.

Anladım canım hayırlısı olsun de her zaman.

Bayramınız mübarek olsun kızlar:KK16:bebişlerimsiz son bayramım olsun inşallah:)ayfer nartanesi zeynep unuttuğum varsa kızmasın:)inş sizinde bi dahaki bayrama göbekleriniz dolar gönülde. İstiyorum bunu öptüm hepinizi:KK16:

Yok canım adet sancım yok..ayakta kalınca sırtım ağrıyo bide bebekler otur anne diye uyarı veriyo o kadar:)ayy canım ya izlemedim ben bugün doktoru..allah sabur versin hem o kadar tüp bebek stresiyle uğraş bide bebeklerini kaybet allahım kimseye yaşatmasın
cnm tüp bebk değilmiş..3 bekte kendilinden olmuşş.akraba aevliği fln mış..şimdi tüp bebk yapcakalr işte..
Kuzum ekmek falan yeme,kızartma yeme.bebişe faydalı şeyler tüketmeye calış.doğumunda zor olur tatlım dikkat et.hele şu tatlıdan uzak dur en çok o kilo aldırıyo
yemesem sorun yok ztn..ama durmuyoo ağzım boğazım :))
kızlar dün gittik doktora kızımız uyuyordu doktor salladı salladı bır esnedi sonra elını cenesıne dayayıp gerı uyudu ınat etti yanı kafasını ölçtürmedi parmakları ayakları kemıklerı herşeyı bellıydı kuzumun maşallah 1 hafta önden gidiyor kızım :nazar: 14 cm boyu kilo 135 gr olmuş :KK16: amnıyotık bant suan bebeğe değmiyor dedı ama takıp altında olacaksın dedi bayramdan sonra 3lü tarama testimiz var durum bu

sağol canım darısı başına inşallah :KK34:

yok kuzum doktor 3-4 haftaya başlar dedi teyzesi aman sağlıklı olsunda geç oynasın önemli değil
ayy maşşlhh kzıızmıza canım yaaa...evet cnaım sağlıklı olsun 20 haftada başlar ztnn..20 haftakiyle 30lu hjaftadakiler ztn çok farklı :)))
cnmmm nasılsın bende giriyorum kimse olmayınca hemen çıkıyorum hepinizi cok özledim
ay cnım sen yazzz illa görrüz bebm...
annn ii olmaısna sevindim..
kvded ii olsunn sende kendi haline dön cnaım benimm

X