Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Tetanoz aşımı oldum kızlar bugün.karnım bğyüdükçe nefes darlığım artıyo.ama iyiyim allaha şükür.tek tek doğuracam bidaha arkadaş:)

suay kızımız olcakmışi pek sevindim canım..ben bilodum cnaım inki bilodum..sağlıkla sıhatel olsun inşillh...o bant olyındada bilmiyorumki ne diim cnaım..rbbim kötüsünü vermesimn..sakın ihmal etme kuzum kontolrlleri randevulraını..allşh muhafaza...

sedefff kız göben ne güzle olmuşş..yatakalrımızda çok ii maşşlhh canım...allh ii günlerde büyütmeyi nasip etsinn...

dilberim cnaım arkadşım allh yardımcın olsun..öle depsersif hallere gşrme bakk ii tecrübe edin..bi kaç ay sonr aben yakıncam siz abna tavsiye verceksinn..o güzel canavarın tadınız çıkar bizim yerimeze kokla cnaımcım...

kızalr giremiyorum pcm bozuk kusura bakmayın olarmı...
ben bebğimi histmyorum neler yaptım..öle öle şöyle derken sonnda ses verdi kızım..çok şüükür...rabbim bizi evlatlarla bebklarle bu durumal sınamasın...

zeynepp nerdeeee ayferrr..nartanem sen ne ettn 3 yumişinle bize nede yazmıyorsun merak ediyorum dpğrusu...

arasıma yaşınada az kaldı doğum günü etcenmii
Ayy kuzum:))ne gzk bişey demi minnoşları hissetmek:)şeydacım senin doğum normalmi olcak

Tetanoz aşımı oldum kızlar bugün.karnım bğyüdükçe nefes darlığım artıyo.ama iyiyim allaha şükür.tek tek doğuracam bidaha arkadaş:)

geçmiş olsun canım benım bebekler yukarı cıktıkça nefes darlığı yaşıyor ınsan ıyıkı çalışmıyorsun sedefcim

Kızlar,,sultan şeyda kaç kilo aldınız kızlar şimdiye kadar.ben 7 kilo aldım:KK43:azıcık fazla heralde

Songülüm kuzum sen benden usg resmi istedin ben o gün kalkmaya erindim:))şimdi annemdeyim ewe gidince resim geliyo canım:)

Sende iyi kilo almışsın:)moral buldum yalnız değilmişim:)

songülcüm ben 1 sene içinde 3 kez düşük yaşadım ve doğru düzgün adet olmadım hormon ilaçlarından da şiştim hayırlısıyla bır doğurayım eskı formuma döneceğim

Kizlarrr siz ne diyonuz ben bir kez bir ayda 7 kg aldim.kadin 3 kez koydi baskule
Yarende 3o
Arasta 21 kg aldim.needeyse bir ay erken oldu
Su an cok guzel gidiyor kg leriniz masalla kizlar

kızlar günaydın nasılsınız ben dün işe gelemedım cok kötüydüm süreklı kusuyorum su bıle ıcemıyorum :KK50:

kusura bakma sedefcim

Ne kusuru kuzum:KK16:mide bulantın kötü canım ya ilaç falan veriyomu doktor bulantı için?kullananları duymuştum sanki

Ne kusuru kuzum:KK16:mide bulantın kötü canım ya ilaç falan veriyomu doktor bulantı için?kullananları duymuştum sanki

sedefcim ilaçda verdi ama fayda etmıyor bana bırde idrar yollarım yanıyor cok su içtiğim halde banmısın demıyor of of ne yapacağım bılmıyorum

sedefcim ilaçda verdi ama fayda etmıyor bana bırde idrar yollarım yanıyor cok su içtiğim halde banmısın demıyor of of ne yapacağım bılmıyorum

İdrar yolu şikayetini her hamile yaşıyo heralde canım ya:KK43:bende gece bile corapla yatıyorum bendede bazen oluyo o şikayetler

Kızlar kasılma denen şey nasıl oluyo???benim karnım yamuluyo hep.bebeklerin hateketleri sanıyorum...kasılmada sancıda olurmu?bende sancısız oluyo o yamulmalar

Kızlar kasılma denen şey nasıl oluyo???benim karnım yamuluyo hep.bebeklerin hateketleri sanıyorum...kasılmada sancıda olurmu?bende sancısız oluyo o yamulmalar

anan yerım ben onları annesı oynuyor onlar yamulması cok normal youtube sürekli izliyorum videoları cok güzel anne karnındakı bebek hareketlerı dıye kadınların karnı su dalgası gıbı sekılden sekle gırıyor allahım en kısa zamanda banada yaşatsın :KK16:

anan yerım ben onları annesı oynuyor onlar yamulması cok normal youtube sürekli izliyorum videoları cok güzel anne karnındakı bebek hareketlerı dıye kadınların karnı su dalgası gıbı sekılden sekle gırıyor allahım en kısa zamanda banada yaşatsın :KK16:

İnş hareketlerinden dolayı sertleşip yamuluyodur karnım canım ya..artık hareketlerini görüyorum karnım kımıldıyo sağa sola çok gzl bişi canım ya darısı sana olsun:)

X