Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Kızlar benim oğlanlar dün çok hareketliydiya hani.karnım yamulup duruyodu..kasılmamı acaba dedim korktum..bugün doktora gittim.kendi doktorum ankarada benim.yaşadığım şehirde bi hastaneye gittim ama nasıl doktorsa bunlar,asıl doktorumun başkası oldupjnu. Öğrenince ilgilenmiyolar adam gibi..,ultrasonda baktılar bebekler iyi bi sorun yok..galiba o yamulmalarda hareketlerinden dolayı oluyodu

İnş hareketlerinden dolayı sertleşip yamuluyodur karnım canım ya..artık hareketlerini görüyorum karnım kımıldıyo sağa sola çok gzl bişi canım ya darısı sana olsun:)

Kızlar benim oğlanlar dün çok hareketliydiya hani.karnım yamulup duruyodu..kasılmamı acaba dedim korktum..bugün doktora gittim.kendi doktorum ankarada benim.yaşadığım şehirde bi hastaneye gittim ama nasıl doktorsa bunlar,asıl doktorumun başkası oldupjnu. Öğrenince ilgilenmiyolar adam gibi..,ultrasonda baktılar bebekler iyi bi sorun yok..galiba o yamulmalarda hareketlerinden dolayı oluyodu

kız ben sana dedım ya harekettendır dıye neyse ıcını rahatlatman ıyı olmuş :KK54:

gecmıs olsu cnm emınım korku atlttın
yamulma sende daha sık olur cnm ıkı adet erkek bebekı kolay degıl
bence dr ısını ıyıce araştır ole gıt cnm hem ona hem kendı dr na gıdec3gını soyle yada hıc soyleme başka dr a gıttıgını
bır tuhaflar yahu böyle ısmı olur

anan yerım ben onları annesı oynuyor onlar yamulması cok normal youtube sürekli izliyorum videoları cok güzel anne karnındakı bebek hareketlerı dıye kadınların karnı su dalgası gıbı sekılden sekle gırıyor allahım en kısa zamanda banada yaşatsın :KK16:

canım senın kız basladımı hıssettırmeye kendını

gecmıs olsu cnm emınım korku atlttın
yamulma sende daha sık olur cnm ıkı adet erkek bebekı kolay degıl
bence dr ısını ıyıce araştır ole gıt cnm hem ona hem kendı dr na gıdec3gını soyle yada hıc soyleme başka dr a gıttıgını
bır tuhaflar yahu böyle ısmı olur

Aynen öle canım bi tuhaflar.yok anacım gitmiycem burda doktora.benim dpktorum bana yeter inş:KK16:allah korusun acil bi durumda bi saatte bilemedin 1 bucuk saatte yanında oluruz.

kızlar günaydın bugün 2:30 kontrolumuz var kızımı görmeye gidiyorum

Çok pimpirikli oldum kız her hareketlerine telaşlanıyorum.bi doğuraydım hayırla sağlıkla:)

hayırlısıyla inşallah canım benım sağlıkla gelsinler :KK34:

canım senın kız basladımı hıssettırmeye kendını

yok canım benım ya daha hıssetmıyorum sadece elimi karnıma koyduğumda pıt pıt edıyor oda bebek mı bılmıyorum heyecanla hareketlerini beklıyorum :KK16:

kızlar günaydın bugün 2:30 kontrolumuz var kızımı görmeye gidiyorum

hayırlısıyla inşallah canım benım sağlıkla gelsinler :KK34:

yok canım benım ya daha hıssetmıyorum sadece elimi karnıma koyduğumda pıt pıt edıyor oda bebek mı bılmıyorum heyecanla hareketlerini beklıyorum :KK16:

Kızına selam söle:emir_bebek:bende çok özledim kuzuları 15 gün var daha:KK43:

sağol meleğim evet sen en başta kız dedin tuttu inşallah rabbım sağlıkla kucağıma almayıda nasip eder zaten süreklı takıpteyım kuzum allaha emanet ertık oy ben onun hareketlerını yerim annesi daha cok oynar prensesin annesi yerım ben onu :KK54:
evet kızımız gelyorr..yerizz onn pamuşunu ..hahhahaha...artık yeri darlıeskisi gbi atmasada kuvtli artıkk...
Ayy kuzum:))ne gzk bişey demi minnoşları hissetmek:)şeydacım senin doğum normalmi olcak
bir terslik olmazsa norml doğum istyorumm cnaımmcımm
Kızlar,,sultan şeyda kaç kilo aldınız kızlar şimdiye kadar.ben 7 kilo aldım:KK43:azıcık fazla heralde
ben konuşmuyorum cnaım çok kilo aldım :KK43:((şuan 3lü rakmlardyım desem yetli olur cnım :KK43:(

kız onal rbebk harktetrii delüü....
senn kasıklrında belinde sancın oluyormu..adet agrısı gbi sancıyla başlıyormuşş..sak,n ol kendini yoklama sürekli...kız kameraya çek o halinii..ben çekcem zman benimki duruyor...

bu arada kızalrarkşım 30 haftalıkken doğum yaptıı..bebek 1200 gr küvezde allh yardımcısı olsunn....

şimdidie kanaltürkte aytuğ beyi izlom..tüp ebebk işleniyor..kadın 3 bebğini kayetmiş..bir tanesi 5 aylıkken karnnda ölmüş..3 aylıkken ölmş anlammış...diğeri düşük..diğeridedoğduktn 5 ay sonra..rabbm kimseye yaşatmasın kızarr...halimize şükredelimm..

nartanesiiiiiiiiii:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:nerdesin snei merak ediyorum..bu kdrda habersiz koyma bizi

ayferrrr ve zeynepp nerlerdesinizz acabaaaaa..ben bayadr grmyom ay du diyom açım bakim yokk kmse yok ..sizi merk edommm

evet kızımız gelyorr..yerizz onn pamuşunu ..hahhahaha...artık yeri darlıeskisi gbi atmasada kuvtli artıkk...

ben konuşmuyorum cnaım çok kilo aldım :KK43:((şuan 3lü rakmlardyım desem yetli olur cnım :KK43:(

senn kasıklrında belinde sancın oluyormu..adet agrısı gbi sancıyla başlıyormuşş..sak,n ol kendini yoklama sürekli...kız kameraya çek o halinii..ben çekcem zman benimki duruyor...

bu arada kızalrarkşım 30 haftalıkken doğum yaptıı..bebek 1200 gr küvezde allh yardımcısı olsunn....

şimdidie kanaltürkte aytuğ beyi izlom..tüp ebebk işleniyor..kadın 3 bebğini kayetmiş..bir tanesi 5 aylıkken karnnda ölmüş..3 aylıkken ölmş anlammış...diğeri düşük..diğeridedoğduktn 5 ay sonra..rabbm kimseye yaşatmasın kızarr...halimize şükredelimm..

Yok canım adet sancım yok..ayakta kalınca sırtım ağrıyo bide bebekler otur anne diye uyarı veriyo o kadar:)ayy canım ya izlemedim ben bugün doktoru..allah sabur versin hem o kadar tüp bebek stresiyle uğraş bide bebeklerini kaybet allahım kimseye yaşatmasın

Kuzum ekmek falan yeme,kızartma yeme.bebişe faydalı şeyler tüketmeye calış.doğumunda zor olur tatlım dikkat et.hele şu tatlıdan uzak dur en çok o kilo aldırıyo

kızlar dün gittik doktora kızımız uyuyordu doktor salladı salladı bır esnedi sonra elını cenesıne dayayıp gerı uyudu ınat etti yanı kafasını ölçtürmedi parmakları ayakları kemıklerı herşeyı bellıydı kuzumun maşallah 1 hafta önden gidiyor kızım :nazar: 14 cm boyu kilo 135 gr olmuş :KK16: amnıyotık bant suan bebeğe değmiyor dedı ama takıp altında olacaksın dedi bayramdan sonra 3lü tarama testimiz var durum bu

Kızına selam söle:emir_bebek:bende çok özledim kuzuları 15 gün var daha:KK43:

sağol canım darısı başına inşallah :KK34:

yok kuzum doktor 3-4 haftaya başlar dedi teyzesi aman sağlıklı olsunda geç oynasın önemli değil

kızlar dün gittik doktora kızımız uyuyordu doktor salladı salladı bır esnedi sonra elını cenesıne dayayıp gerı uyudu ınat etti yanı kafasını ölçtürmedi parmakları ayakları kemıklerı herşeyı bellıydı kuzumun maşallah 1 hafta önden gidiyor kızım :nazar: 14 cm boyu kilo 135 gr olmuş :KK16: amnıyotık bant suan bebeğe değmiyor dedı ama takıp altında olacaksın dedi bayramdan sonra 3lü tarama testimiz var durum bu

yok kuzum doktor 3-4 haftaya başlar dedi teyzesi aman sağlıklı olsunda geç oynasın önemli değil

Aslan gibi kızımız olacak desene:nazar:maşallah canım ne gzl bak herşey yolunda.

nartanesiiiiiiiiii:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:nerdesin snei merak ediyorum..bu kdrda habersiz koyma bizi

ayferrrr ve zeynepp nerlerdesinizz acabaaaaa..ben bayadr grmyom ay du diyom açım bakim yokk kmse yok ..sizi merk edommm

cnmmm nasılsın bende giriyorum kimse olmayınca hemen çıkıyorum hepinizi cok özledim

Oh masalla bizim uylucu fistiga songul.teyzesine cekmis desen:)
Masalla onden de gisiyor oh
Ins uclu testte iyi cikar cnm dr nu degistirdinmi

X