Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

amın canım cekmezmiyim bol bol cekerim sağol canım benım senın meleğini sağlıkla büyüt

Bu ay geliyorum ama kizlar ya yol beni cok dusunfuruyor esim diyor otobusle iki saati bulur umraniyeden sisli memorial
Annemde erdem var umraniyede erdem gastanesine git diyor kafam karisti yine yaaa
Erdemhastanesinde tupbebek yaptiran varmi ki

canım bence en duyulmusuna git yol sıkıntı olmaz inş. taksıyle gidersin

Hay suayim aklinla bin yasa ya taksi gelmedi aklima umraniyeden sisliye bi gidis nekadar tutar acaba hesaplayayim ona gore birikim yapim)

Hay suayim aklinla bin yasa ya taksi gelmedi aklima umraniyeden sisliye bi gidis nekadar tutar acaba hesaplayayim ona gore birikim yapim)

ya sen hayırlısıyla ol da ınşallah annen orda araba ayarlar komsunun felan yakıtını koysun ne olmuş yanı ınsalık ölmedi ya ınan ankarada olsaydın ben senın ıcın elımden gelenı yapardım

Ay canim benim ya cok sagol Allah razi olsun. Annem gelmiyorki tr.ye ben almanyada yasiyorum annem gelemiyor o gelse daha kolay olrdu. Ama taksi fikri iyimis

Cnm aklim sende bugunmuydu ayrintili usg
Yok tatlım doktorum cumaya ayarlamış 11 de gitcez sabah.cuma günü inşallah hayırlarla gelir.

Ewet canım son zamanlar daha çok alınıyomuş.benim kilo sadece göbekte:)inş öyle devam eder.sen nasılsın tatlım büyüdümü senin prenses...zorluyomu seni

Yok bitanem cuma günü..inş canım bende inanıyorum gzl olcak herşey...senin içinde benim içinde....:)hadi bakalım sende ekime gebesin:)ben hep öyle diyodum kendime,,diye diye dediğim oldu yaza gebe girdim:)sıra sende ekime gebesin ekime gebesin ekime gebesinhemde ikiz.topiğin ikiz anneleri olcaz senle ben:)

Cnmm nasılsın inş. tedavin güzel gecer Rabbimemeklerin i boş cıkartmaz nur hanım hakkında herkes cok iyi konusuyor bende inş. seneye onda başlamayı düşünüyorum kısmet olursa

Arkadaslaaaaarrrrr ben bugun anne oldum cok guzel mudhis bi duygu inanamiyorum yanimdaki minnagin benim olduguna 3150 gram 50cm boyunda fistigim benim, ALLAHIM isteyen bekleyen her kese nasip etsin duyguyu AMINNNN.... Daha henuz kucagima alamadim ama sabahdan beri gozumun onunde yavrum, uyusukligun gecmedi daha, hamile arkadaslarim INSALLAH siz de sag salim dunyaya getirirsiniz yavrucuklarinizi, Ayse, Ayfer, Zeynep ve eger unuttugum kizlar varsa ALLAHIM en kisa zamanda size de nasip etsin bu duyguyu AMINNNNN, opuyoruz her kesi kendinize iyi bakin ALLAHA emanet olun

Cnmmm cok sevindim Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inş. ikinizde iyisinizdir inş. cok sagol tatlım inş. bizede nasip olur bi gün anne olmak Allahın izniyle

Ayy dilberim cok tebrik ederim Rabbim anali babali büyütsün hayirli evlat etsin gözün aydın cok sevindim
annelik duygusu tarif edilmez bu duyguyu herkese yaşatsın Rabbim
Maşallah kilosu boyu iyi bı ara resimde yükle Sende Kızında Allaha emanet olun

Ayyy kuzum benim gözün aydın:))nasıl bi duygu:)hamilelikten çok farklıdır demi.bana şimdi sanki onları sevemiycem gibi geliyo(sende iyisin demi canım bi aksilik yok

Istanbulda teyzemde kalcam umraniyede. Enisteminde malesef arabasi yok

canım benım sen her şeyin üstesinden gelirsin ben emınım

Yok tatlım doktorum cumaya ayarlamış 11 de gitcez sabah.cuma günü inşallah hayırlarla gelir.

İkizler gece yatırmıyo beni simdiden böyleysem ilerde napcam:))sırt ağrım fena tatlım ya.inş doğumdan sonra kalıcı olmaz bu ağrı

cuma hayırlı sonuçlarını beklıyorum allahım ıznıyle hiç birsey cıkmayacak bak sen sunlara daha şimdiden annelerini uyutmuyorlar haaa maşallah yerin onlara kuzum yok tatlım doğumdan sonra hiç birsey kalmaz

allahım ınanmıyorum kuzum benım canım tebrik ederim ınan bende senı merak ediyordum cok şükür hayırlı olsun rabbım sağlıklı sıhatlı büyütmeyı nasip etsin kılosu mbolu cok ıyı maşallah canım o uyuşukluk geçer inşallah ağrısız geçirirsin dikkat et kendıne bebişine allaha emanet olun

amın canım cekmezmiyim bol bol cekerim sağol canım benım senın meleğini sağlıkla büyüt

canım bence en duyulmusuna git yol sıkıntı olmaz inş. taksıyle gidersin
Teşekkür ederim CNm buyuyo iste bı ara foto koyarım
Ewet canım son zamanlar daha çok alınıyomuş.benim kilo sadece göbekte:)inş öyle devam eder.sen nasılsın tatlım büyüdümü senin prenses...zorluyomu seni

İnşallah CNm hamilelikte alınan kilolar kolay kolay gitmiyor çünkü illa spor gerektiriyor bürde enzikli iken kilo alınıyor bak bana hamilelikte hiç kilo almadım ama emzirirken 3 kilo aldım bile
Yok betulum kolay bı bebek maşallah nazar değmesin bana zararı yok amanı ara gündüz uykusu hiç yok sayılır gözleri uykusuzluktan kizariyor o büyüdü ya teyzesi resim koyarım bı ara şimdi telden giriyorum

Gözleri renkliydi demi:)döndümü rengi?annesini seviyo demekki gece uykusu uyuyodur gündüz uyumayınca:)

Gözleri renkliydi demi:)döndümü rengi?annesini seviyo demekki gece uykusu uyuyodur gündüz uyumayınca:)
Evet renkli mavi hala değişmedi dua ediyor değişmedin diye cok yakışıyor kızıma herkesin dikkatini önce gözleri çekiyor hemen soruyorlar ailede kimin gözleri renkli çünkü anne ve babaninkiler değil
Demekki seviyor gece cok şükür hiç beni üzmüyor 1-2 defa uyanıyor emıyor tekrar uyuyor seninkilerde öyle olur inşallah
Cok şükür şimdi uyudu ya:)))

Amin canım ya inş gece uykuları olur kuzularımın...gece uyusunlar diye özel yaptığın bişi varmı??tüyo ver biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…