Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Arkadaslaaaaarrrrr ben bugun anne oldum cok guzel mudhis bi duygu inanamiyorum yanimdaki minnagin benim olduguna 3150 gram 50cm boyunda fistigim benim, ALLAHIM isteyen bekleyen her kese nasip etsin duyguyu AMINNNN.... Daha henuz kucagima alamadim ama sabahdan beri gozumun onunde yavrum, uyusukligun gecmedi daha, hamile arkadaslarim INSALLAH siz de sag salim dunyaya getirirsiniz yavrucuklarinizi, Ayse, Ayfer, Zeynep ve eger unuttugum kizlar varsa ALLAHIM en kisa zamanda size de nasip etsin bu duyguyu AMINNNNN, opuyoruz her kesi kendinize iyi bakin ALLAHA emanet olun

Rabbim anali-ba ali büyütsün, gözünüz aydin. Allahim tüm dualarini kabul eder insallah. Kendine ve bebegine cok iyi bak...
Öpüldünüz:KK54:

Arkadaslar iyi dilekleriniz icin cooook tesekkur ederim telden yazdigim icin alinti yapamiyorum cok sukur bugun daha iyi hiss ediyorum kendimi bebegime her baktikca cok sukur ediyorum ALLAHIMA bu mucize icin , malasef resim yukleyemiyorum telden, seydaya faceden atarim o da topikte paylasir aklima bu geldi :)))

Arkadaslar iyi dilekleriniz icin cooook tesekkur ederim telden yazdigim icin alinti yapamiyorum cok sukur bugun daha iyi hiss ediyorum kendimi bebegime her baktikca cok sukur ediyorum ALLAHIMA bu mucize icin , malasef resim yukleyemiyorum telden, seydaya faceden atarim o da topikte paylasir aklima bu geldi :)))

Çok merak ediyorum valla bebişini:KK70:sende mucizene kavuştun ne gzl darısı bize olsun.sezeryanın zor olduumu kuzum

hep böyle mutlu olun annesi canım istersen bana faceye at ekleyım şeyda fazla gıremıyor sanırım bu aralar :KK34:

Kızlar ben portbebe almayı düşünüyorum sizin fikriniz ne bu konuda??bebekleri hastaneden çıkarırken bide aşıya falan giderken kullanışlı olur bence...anakucğı için erken bence 3,4 aylık olduklarında alırım onu

cansın sen can kuzum benım rabbım isteyen herkese nasip etsin inş. :KK54:
aminn canım benim aminnn..
Eki Görüntüle 799580 kızlar sonunda yükledim bizim bebiş 11 haftalık maşallah :nazar::nazar::nazar::KK16:
rabbım herhese bu güzel duyguyu nasip etsin
oyy maşşllh kuzum benim yaa..kocamn olmuşşş allh nazrdan sakınsın bebğimiziiz
Arkadaslaaaaarrrrr ben bugun anne oldum cok guzel mudhis bi duygu inanamiyorum yanimdaki minnagin benim olduguna 3150 gram 50cm boyunda fistigim benim, ALLAHIM isteyen bekleyen her kese nasip etsin duyguyu AMINNNN.... Daha henuz kucagima alamadim ama sabahdan beri gozumun onunde yavrum, uyusukligun gecmedi daha, hamile arkadaslarim INSALLAH siz de sag salim dunyaya getirirsiniz yavrucuklarinizi, Ayse, Ayfer, Zeynep ve eger unuttugum kizlar varsa ALLAHIM en kisa zamanda size de nasip etsin bu duyguyu AMINNNNN, opuyoruz her kesi kendinize iyi bakin ALLAHA emanet olun
ayy tazee annemm benimm allh nazrdan sakınsın bebğini inşllhh sen at ben atarım kuzum ne dedemkk...rabbm herkese nasip etsin hamiş olmayanalar a bebk olanalrınkini hayrılısyla kucana versin..kucağında olnalarıda rabbim hayrılı evlat edip sağlığıyla koruusun
att bebeğim att ebn atarımm ayıpsınn

Ohbbenim delyam.annemi olmus bakalim
Ay bir bebekle beraber bide dunyaya anne gelirmis
Cnm rabbim.uzun omurku hayirli evlat etsin cok sevindim.
Ay acaiommerak ediyorim
Bebe bakiminda her soruya acigimmmmm

Canim.iyi hbrleele gekirsin yarin insalla aklim sizde
Cnm ben bel destegi alip anakucagi kullandim
Digerinden almadin

kızlar maşallah süpanallah işte delyam mın minik mucizesi 41 maşallah süpanallah :nazar::nazar::nazar::nazar:
$1240403_334194916716741_1237769221_n.jpg

aminn canım benim aminnn..

oyy maşşllh kuzum benim yaa..kocamn olmuşşş allh nazrdan sakınsın bebğimiziiz

ayy tazee annemm benimm allh nazrdan sakınsın bebğini inşllhh sen at ben atarım kuzum ne dedemkk...rabbm herkese nasip etsin hamiş olmayanalar a bebk olanalrınkini hayrılısyla kucana versin..kucağında olnalarıda rabbim hayrılı evlat edip sağlığıyla koruusun

att bebeğim att ebn atarımm ayıpsınn

kuzum benım seydam teşekkür ederim hiç biriniz duanızı eksık etmediniz allah razı olsun yarın 2li tarama testim var kızlar cok heyecanlıyım birde hepinize soruyorum benım aşağı doğru cok baskı olur kızlar neden acaba korktum özellikle sabah işe gelirken ayrıca gece gögüslerimde cok ağrıyor :KK50:

kızlar maşallah süpanallah işte delyam mın minik mucizesi 41 maşallah süpanallah :nazar::nazar::nazar::nazar:
Eki Görüntüle 801987

kuzum benım seydam teşekkür ederim hiç biriniz duanızı eksık etmediniz allah razı olsun yarın 2li tarama testim var kızlar cok heyecanlıyım birde hepinize soruyorum benım aşağı doğru cok baskı olur kızlar neden acaba korktum özellikle sabah işe gelirken ayrıca gece gögüslerimde cok ağrıyor :KK50:

Rahim büyüdükçe o baskı dahada artıyo canım...bide beni düşün:)o baskı yüzünden yarım saate tuvalete gidiyom:)rahmimde iki tane top var sanki.telaş edecek bişey yok tatlım onda.doktoruna sor yinede için rahat etsin..delyamın kuzusuna bin maşallah:nazar:rabbim bizede göstersin o günleri.hayırlı bi evlat olsun delyama hiç üzmesin onu...ben bugün rüyamda bebeklerimi gördüm:)ilk defa,biri renkli gözlü biri koyu renkti:)biri kumral biri esmerdi ama ikiside çok gzldi:)ama emmiyolardı beni:KK43:sessizce yatıyolardı çok uslulardı:)bende şimdi ankara yollarındayım sultanım.hastaneye gidiyoz çıkınca yazarım hemen.herkese hayırlu cumalar

Rahim büyüdükçe o baskı dahada artıyo canım...bide beni düşün:)o baskı yüzünden yarım saate tuvalete gidiyom:)rahmimde iki tane top var sanki.telaş edecek bişey yok tatlım onda.doktoruna sor yinede için rahat etsin..delyamın kuzusuna bin maşallah:nazar:rabbim bizede göstersin o günleri.hayırlı bi evlat olsun delyama hiç üzmesin onu...ben bugün rüyamda bebeklerimi gördüm:)ilk defa,biri renkli gözlü biri koyu renkti:)biri kumral biri esmerdi ama ikiside çok gzldi:)ama emmiyolardı beni:KK43:sessizce yatıyolardı çok uslulardı:)bende şimdi ankara yollarındayım sultanım.hastaneye gidiyoz çıkınca yazarım hemen.herkese hayırlu cumalar

sedefim canım benım amın gülüm sende allaha emanet ol güzel haberlerle gel canım benım dün bende rüya senın gibi doğum yapmışım gögsümü veriyorum anam ucu yok sankı tutoyor kuzum benım sonra bırakıyor annemde mama veriyor ama ben ısrarla emzirmek ıstıyorum allahım nasıl güzel bır kokusu var anlatamam ama kızmı erkekmı onu bılmıyorum ama tombiş brseydı ayyy suan yazarken bıle bır hoş oldum :KK16: rabbım gerçeğinide yaşatsın inş. cumaların yüzü suyu hürmetine :KK54:

Kızlar ben çıktım doktordan.herşeyimiz normal allaha şükür o sıvı birikintisi büyük ihtimal kaybolacaktır dedi.ama niyeyse ben onları kucağımda sapasağlam görmedikçe rahatlamıycam..

Kızlar ben çıktım doktordan.herşeyimiz normal allaha şükür o sıvı birikintisi büyük ihtimal kaybolacaktır dedi.ama niyeyse ben onları kucağımda sapasağlam görmedikçe rahatlamıycam..

Ama kızlar bana ayrıntılı ult görüntülerinin olduğu kağıdı vermedi doktor.

ayyyy :KK52::KK52: ck sevindim sedefim bende sana bakmak ıcın girdim bellıydı zaten bırsey cıkmayacağı maşallah rabbım sağlıkla kucağına versin oğluşlarını benımde yarın 2li tarama testım var inş. hayırlısıla sıkıntısız geçer olsun tatlım bırdahakı gidişinde alırsın sende :KK54:

ayyyy :KK52::KK52: ck sevindim sedefim bende sana bakmak ıcın girdim bellıydı zaten bırsey cıkmayacağı maşallah rabbım sağlıkla kucağına versin oğluşlarını benımde yarın 2li tarama testım var inş. hayırlısıla sıkıntısız geçer olsun tatlım bırdahakı gidişinde alırsın sende :KK54:

Benimle sevinip benimle üzülüyosunuz allah hepinizden razı olsun tatlım..inş sendede hiçbişi çıkmıycak tosun paşan sağlıkla kucağında olacak inş seninde:)ben hep diyorum seninde oğlun olacak aha görürsün:)

Eki Görüntüle 801987

ayy maşşllh kuzum...
ay cnm benm sen içini ferh tut bu bebk senn cnm sağlığıyla sıhtyle senn bu..
aşa baskı nedne ypr bilmm cnm..harktlerinden döndüğü içindr terstr ondndr cnm olbilmiki acaba

piştt ne biçim komuyon bakim sen..sağlıklı olcak bebklerin..ikisinde görcez.....
allha şükr bak her şey yolunda cnmmcım

Masalla cnm ya oglun cok yakisikli ay daha dun gibi umutsizsa asilama.oldugun gun ne cabuk gecti
Kime benzoyor tatlim
Nasil.gidiyor huyumuz.suyumus

X