Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

$2013-09-13 11.02.00.jpg

buda benim kızım kızlar bugün giitk 1020 gr olmuş..her şeyii..yarında ayrıntılı usgye griicez inşllh bizden bu kdr kızçler 1 hafta önde giidyormuş öle dedi drumuzzz..benmde kanım halen düşük öle..idrrlrımda mikropmu ilthpmı enfksiynmu vrmış ne..bird eonn için ilaç verdi işte..öle kıcelerr

Canim benim masalla hwrsey yolundaymis inan ki cok.sevindim ne yapiyodu kuzucuklar

Ben inaniyorum.yavrumuz saglikli ooucak

Eki Görüntüle 802806

buda benim kızım kızlar bugün giitk 1020 gr olmuş..her şeyii..yarında ayrıntılı usgye griicez inşllh bizden bu kdr kızçler 1 hafta önde giidyormuş öle dedi drumuzzz..benmde kanım halen düşük öle..idrrlrımda mikropmu ilthpmı enfksiynmu vrmış ne..bird eonn için ilaç verdi işte..öle kıcelerr

Kizzzz yerim.ben senin kizini canim ya
Masalla tosuncuk gekiyor
Kiz kac cikmis.kanin de hele bak benim bir haftada 1o.3 ten 11 e yukswldi hemwn keciboynuza basla.bakimmm himmmmm kizarik yoksam
Idrar yollarinada dikkat kuzumm he

Ayrintili saat kacta

Nartanem benim.ay ne heyecanli bi durum insalla.almanyaya bebelerinle.donersin tam olarak gelis tarihin nedir istanbulda.olsamda sana yardimci olabilsem arkadasim

Ayfer cok nadir giriyorsun kuzum.ya bibhaber et kendinden hele

Zeyneb41 valla.sen cok yogunsun inan sanadiyemiyorum.nerelerdesin diye

Ranana fistik.nasill

Kizzzz yerim.ben senin kizini canim ya
Masalla tosuncuk gekiyor
Kiz kac cikmis.kanin de hele bak benim bir haftada 1o.3 ten 11 e yukswldi hemwn keciboynuza basla.bakimmm himmmmm kizarik yoksam
Idrar yollarinada dikkat kuzumm he

Ayrintili saat kacta

ay cnm gecen ay 10,6 bu ay 10,2 çıkmış cnm keçi boynuzu kan ilacı içtim halde..her gn sabah akşam içim ..kavnozu dikemm ya kuzumm
idrr yollrum nden öle bilmm ..yatken bir toz içicemm sonr aidrını tuutbildin kdr tutu deid öle cnm yarın 1 de bakam bakam neymş bu ayrntılı kuzum

Eki Görüntüle 802806

Ayy şeyda yumuk yumuk kız bu:))tombiş duruyo:nazar:allahım nazarlardan esirgesin

Ayfer cok nadir giriyorsun kuzum.ya bibhaber et kendinden hele

Zeyneb41 valla.sen cok yogunsun inan sanadiyemiyorum.nerelerdesin diye

Ranana fistik.nasill

Evet canim cok nadir giriyorum cünkü bebek konusunu kafama cok takiyorum. Biraz uzak durmak istiyorum aslinda (olmasda)
Gecen yil ekim de hamile kalmistim yine geldik nerdeyse ekime bende hala tik yok :KK50:
Pazartesi bat, Rabbim hayirlisini nasib eylesin...

Ayy şeyda yumuk yumuk kız bu:))tombiş duruyo:nazar:allahım nazarlardan esirgesin

Ay ne bilem kiz..iste yumuk yumuk guzwl cirkin benimm.kizimm...tintis degil kiz sende ..hergun izlesem izkrim valla kizzz ..hosuma gido usg olayi..ama bugunki ayrintikiyi.ceken.kadin hosuma gitmedi..nemrut insn.biraz guler..yok bu biae demedi valla..

ızlar dün gece kasık sancısıyla doktora gittim.tek taraflı sancıydı sağ tarafımda...kan idrar tahlili yapıldı.temiz cıktı sadece kanım düşük...öylr berbat bi hastaneki burdaki hastaneler.ultrasonla bakmadılar.kanama olmadıkça bakmıyolarmış!!!sabah üniversite hastanesine gittik ult baktılar herşey normal apandist falanda yok,ondan şüphelenmişlerdi...serum ile sıvı takviyesi aldım çıktık ordan.tekrar kendi doktorumu aradım ankaradakini.bilgi verdim.sancı belki erken doğum habercisi olabilir bi iğne söliycem onu yaptır dedi,yarına yine sancın olursa gel dedi.proluton iğne yaptırdık.sancım pek yok şimdi allahım sağlıkla kucağıma alammı nasip etsin.herkesin:emir_bebek:

ızlar dün gece kasık sancısıyla doktora gittim.tek taraflı sancıydı sağ tarafımda...kan idrar tahlili yapıldı.temiz cıktı sadece kanım düşük...öylr berbat bi hastaneki burdaki hastaneler.ultrasonla bakmadılar.kanama olmadıkça bakmıyolarmış!!!sabah üniversite hastanesine gittik ult baktılar herşey normal apandist falanda yok,ondan şüphelenmişlerdi...serum ile sıvı takviyesi aldım çıktık ordan.tekrar kendi doktorumu aradım ankaradakini.bilgi verdim.sancı belki erken doğum habercisi olabilir bi iğne söliycem onu yaptır dedi,yarına yine sancın olursa gel dedi.proluton iğne yaptırdık.sancım pek yok şimdi allahım sağlıkla kucağıma alammı nasip etsin.herkesin:emir_bebek:

Aaaa canim.benum gecmis olsun neden biyle olduki.insalla hersey yolundadir
Ay o hastaneyo hemen dehistir kuzum.yaa ne demek.usg ile bakmoyoruz ne olcakki
Bak arasin dr u hep der acil durumda mesai disi hafta sonlari bir durum oldigunda dogri arastirma hastanesine mutlaka uzman bulunuyormua cunku
Sende zaman kaybetmessin cnm

Aaaa canim.benum gecmis olsun neden biyle olduki.insalla hersey yolundadir
Ay o hastaneyo hemen dehistir kuzum.yaa ne demek.usg ile bakmoyoruz ne olcakki
Bak arasin dr u hep der acil durumda mesai disi hafta sonlari bir durum oldigunda dogri arastirma hastanesine mutlaka uzman bulunuyormua cunku
Sende zaman kaybetmessin cnm

Ewet canım bizde öle yaptık üniv hastanesine gittik.gözüm korktu valla benim.ew işini falan bırakıyorum artık.yemekleride kayınvalidemde yeyip öyle evimize gelcez.aynı apartmandayız.sağlıkla kucağıma alayım bişy istemşyorum

kızlar doktora gittik maşallah süpanallah bizimki kıpır kıpır hiç durmuyor doktor kesede duvar gibi birsey var dedi genelede bu olunca bebeğin parmaklarada eksiklik oluyor dedi ellerini ayak parmaklarını saydı hepsi tamdı ense kalınlığıda normal dedi ama o duvarı takıp ederiz önemli bırsey deil pek dedi ama işte benım kafana takıldı cinsiyetde bir erkek bır kız dedi emın olamadı 10 ekimde kontrol var cinsiyeti o zaman söylerim dedi durum bu

ben bunu yerim yerim:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
demedi deme senin bebek erkek buyuk ihtimal:KK55::KK52::KK49:

teşekkürler gurbetcim artık kız yada erkek olduğunu 4 hafta sonra öğreneceğiz :KK34: darısı sana canım

Benimle sevinip benimle üzülüyosunuz allah hepinizden razı olsun tatlım..inş sendede hiçbişi çıkmıycak tosun paşan sağlıkla kucağında olacak inş seninde:)ben hep diyorum seninde oğlun olacak aha görürsün:)

tabıkı beraber sevıncez üzülmek yok artık :KK34:

Eki Görüntüle 802798

evet buda bana dilberin attığı resm kızıma göz kırpoo ..asılıyoo bebeğimee

oy oy maşallah ağzını yesinler senın :nazar:

Eki Görüntüle 802806

oy oy teyzesinin gülü maşallah süpanallah seyda cok tatlı ve güzel bır kız olacak bu bak gör bol bol su iç gülüm dıkkat et kendıne ayrıntılında güzel geçsin inşallah sen takma suratsız doktorları hemsireleri kanın düşükse pekmez ye kuru uzum ye cok faydası var sizi kocaman öptüm

Canim.benim.gecen hafta nasil yuzumuzu guldurdun bu haftada yinw gulucez insqllq

sağol canım benım sızın dualrınızla desteklerınızlemoral buluyorum hep :KK54:

canım hiç birsey olmaz allahın ıznıyle iyiki iğneyı vurmuşsun bence ikiz ya ondan oluyor olabılır yat dınlen süreklı ayağı kalkma sağlıkla gelsın oğluşların annesi üzme kendını sakın moralde cok önemlı bol bol karnını oku ayetelkürsi felak nas ben hergün sürekli okuyorum sende oku :KK54:

kızlar doktora gittik maşallah süpanallah bizimki kıpır kıpır hiç durmuyor doktor kesede duvar gibi birsey var dedi genelede bu olunca bebeğin parmaklarada eksiklik oluyor dedi ellerini ayak parmaklarını saydı hepsi tamdı ense kalınlığıda normal dedi ama o duvarı takıp ederiz önemli bırsey deil pek dedi ama işte benım kafana takıldı cinsiyetde bir erkek bır kız dedi emın olamadı 10 ekimde kontrol var cinsiyeti o zaman söylerim dedi durum bu

teşekkürler gurbetcim artık kız yada erkek olduğunu 4 hafta sonra öğreneceğiz :KK34: darısı sana canım

tabıkı beraber sevıncez üzülmek yok artık :KK34:

oy oy maşallah ağzını yesinler senın :nazar:

oy oy teyzesinin gülü maşallah süpanallah seyda cok tatlı ve güzel bır kız olacak bu bak gör bol bol su iç gülüm dıkkat et kendıne ayrıntılında güzel geçsin inşallah sen takma suratsız doktorları hemsireleri kanın düşükse pekmez ye kuru uzum ye cok faydası var sizi kocaman öptüm

sağol canım benım sızın dualrınızla desteklerınızlemoral buluyorum hep :KK54:

canım hiç birsey olmaz allahın ıznıyle iyiki iğneyı vurmuşsun bence ikiz ya ondan oluyor olabılır yat dınlen süreklı ayağı kalkma sağlıkla gelsın oğluşların annesi üzme kendını sakın moralde cok önemlı bol bol karnını oku ayetelkürsi felak nas ben hergün sürekli okuyorum sende oku :KK54:

Demek kız kıpır kıpır ha:KK66:kuduruk olacak desene:emir_bebek:kafana takma hiç tatlım allah korusun öle bişi olsa ult görünürdü elleri ayakları tammış bak.iyi şeyler düşün iyi olsun.ben artık dinlenmeye cekildim:)gözüm korktu valla kuzum inş hayırlısıyla bi kucağıma alıyım daha ne isterim allahımdan.bugün kendi doktoruma gidicez 4 te.bakalım ne dicek inş bişey çıkmaz.

Demek kız kıpır kıpır ha:KK66:kuduruk olacak desene:emir_bebek:kafana takma hiç tatlım allah korusun öle bişi olsa ult görünürdü elleri ayakları tammış bak.iyi şeyler düşün iyi olsun.ben artık dinlenmeye cekildim:)gözüm korktu valla kuzum inş hayırlısıyla bi kucağıma alıyım daha ne isterim allahımdan.bugün kendi doktoruma gidicez 4 te.bakalım ne dicek inş bişey çıkmaz.

inşallah cıkmaz canım içini ferah tut dınlen benıde haberdar et doktordan cıkınca rabbım dualrını boş cıkarmasın

Hayirli haftalar diliyorum kizlar
delyam Allah hayirlisiyla buyutmeni nasip etsin bebisin gelmis gozun aydin darisi dogum yapacaklara
sedefim gecmis olsun canim sukur yolundaymis hersey
Bu ay cok mutluyum ya gercekten hamd olsun . Nedenmi sayiyorum:KK66:
Tasindim ve isten ciktim bugunden itibaren tatildeyim tam 1, 5 ay. Tasindigim yerde iki yerden is teklif aldim bana yakin olabi sectimm. Bugun doktora gittim ilk defa 3 yumurta olustugunu gorduk tabiki yarim yap klomen sayesinde. Bu sali veya carsamba asilama var. Haftaya tr. Yolcusuyum

Hayirli haftalar diliyorum kizlar
delyam Allah hayirlisiyla buyutmeni nasip etsin bebisin gelmis gozun aydin darisi dogum yapacaklara
sedefim gecmis olsun canim sukur yolundaymis hersey
Bu ay cok mutluyum ya gercekten hamd olsun . Nedenmi sayiyorum:KK66:
Tasindim ve isten ciktim bugunden itibaren tatildeyim tam 1, 5 ay. Tasindigim yerde iki yerden is teklif aldim bana yakin olabi sectimm. Bugun doktora gittim ilk defa 3 yumurta olustugunu gorduk tabiki yarim yap klomen sayesinde. Bu sali veya carsamba asilama var. Haftaya tr. Yolcusuyum
Sağol canım senin adına çok sewindim.yeni ewe yeni iş bide bebek:)oh ne gzl olur herşey.

Kızlar doktordan çıktım.rahim ağzı normal dedi,4 cm.bi tehlike yok şimdi dedi.ama yinede haftalık iğne verdi erken doğumu önlüyomuş..24.haftadan sona herkese kullandırıyomuş bende bir ay erken başladık ama olsun onlar iyi olsunda.

X