Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

arkadaslar selam nasilsiniz:KK3::KK3::KK3:? ben coook heyecanliyim INSALLAH carsamba sezeryan olucam heyecandan tansiyonum cok yuksek nabzim da 100un ustunde:18::18::18:, bebegi de etkiliyor benim heyecanim cok hareketlendi son gunler:emir_bebek::nazar:, Seydam canim gobegin cok tatli yolun yarisindan cogunu gecmissiniz anne kiz:KK49::KK49::KK49::, Sultancim canim senin icin cok sevindim her seyin yolunda gitmesine ALLAHIM guzel kalbine gore versin:KK16::KK16::KK16:, Sinem canim sen de doguma yaklasiyosun artik :nazar::nazar::nazar:dogum seklin belli oldu mu? normal mi sezeryan mi? Songulcum yaren cok guzel bi kiz ALLAHIM bahtini da guzel yazsin INSALLAH:nazar::nazar::nazar:, Sedefcim canim netde bak istersen gebeliklerin cogunda ayni problem oluyomus zamanla geciyomus merak etme INSALLAH her sey guzel olucak :nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
arkadaslar selam nasilsiniz:KK3::KK3::KK3:? ben coook heyecanliyim INSALLAH carsamba sezeryan olucam heyecandan tansiyonum cok yuksek nabzim da 100un ustunde:18::18::18:, bebegi de etkiliyor benim heyecanim cok hareketlendi son gunler:emir_bebek::nazar:, Seydam canim gobegin cok tatli yolun yarisindan cogunu gecmissiniz anne kiz:KK49::KK49::KK49::, Sultancim canim senin icin cok sevindim her seyin yolunda gitmesine ALLAHIM guzel kalbine gore versin:KK16::KK16::KK16:, Sinem canim sen de doguma yaklasiyosun artik :nazar::nazar::nazar:dogum seklin belli oldu mu? normal mi sezeryan mi? Songulcum yaren cok guzel bi kiz ALLAHIM bahtini da guzel yazsin INSALLAH:nazar::nazar::nazar:, Sedefcim canim netde bak istersen gebeliklerin cogunda ayni problem oluyomus zamanla geciyomus merak etme INSALLAH her sey guzel olucak :nazar::nazar::nazar:

İnşallah önemli bişey değildir canım doktorum bugün ayrıntılı uktrason için gün alıp arıycak beni.inşallah rabbim kuzularımı sağlıkla kucağıma almama izin verir.sen artık mutlu sondasın:)heyecan elbette olur ama sakın korkma canım benim bizede dua ederk gir doğuma.perşembe sabahı bebeğini göreceksin gözünün açar açmaz:)müthiş bişey bu.rabbim kurtarsın canım

kızlar günaydın cumartesi doktora gittik içeri girice cok kötü oldum o odada kürtaj olmuştum bundan öncekinde ağlıyacaktım nerdeyse allahtan annemle eşimde yanımdaydı doktor kapıdan gırer girmez ooo sultan bebekmı geliyor dedi evet dedim tabı doktor küçük sandı neyse ultrasonla baktı benım ılk sorduğum sey yaşıyormu oldu doktor maşallah dedi kocaman olmuş 11 haftalık olmuş 2 gün önden gidiyor bızımkı doktor kannımı bır salladı bızımkı kıpır kıpır çok ağladım hem ben hem eşim ınanın böyle bırsey hiç beklemıyordum mucizem benımleydı haftaya cumartesi 2li tarama testimiz var teyzeleri kızlar resim atamıyorum bır türlü yüksek geliyor

Kızlar benim moralim fena.doktordan geldik.bebeişlerimin birinin beyninde su toplaması gibi bişi varmış.tıpta tam adı olmadığı için kist dedi doktor.ama diğer herşeyi normal dedi.parmaklarına iç organlarına baktı normal dedi.içimiz rahat etsin diye hafta içi ayrıntılı ult gitcez çok kötü böyle tedirgin beklemek

canım korkma ınsallah hiç birsey olmaz sen ıcını ferah tut rabbım meleklerinin korur :KK54:

selamm kizlarr nabersinizzz..ben vee yigit efe iyii hafta saymaya basladikk..bu anasi gibi cok agresif sinirli bi veket olucak sanirim..depresyona girdim gibi ahaha adama dalip duruorumm..suan tek sevincimm bebegimin gelmesine az kaldi vee annemm geliorrr vizesi ciktiii cok mutluyum bu yuzden..giremiorum pekk ole okuyup cikiorum giris yapmadann...sedef ins guzel haber alirsin ayrintili ult. dan..sultanimmm bebegimmm sendee su 12.haftani atlat guzel haberler alirisin inss dualarim sizinleee..seydamm iyi grs arada facedenn:)) songulcannnn 3. ye sira geldimi nee yoksam kizzz :)))))))) ayy ozledim valla ama benim burda ebem varrr ayy gecende geldi sirf cocugun kiyafetlerine bakti ya eksikleri yazdirdii istanbulda belediyelerde sanirim kurs veriolarmiss baska sehirlerde de vardirr bakin derim kizlarr... buarada delyamda dogurdumu doguracakmi biseyde yazmamiss hayirli haberlerle gelir ins.. hepinizi opuorumm muckkk:KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54::KK54:

sinemcım kuzum ay az kalmış sanada yolu yarılamışsın cok şükür ıyıyız bızde inşallah hep böyle gider :KK34: senı gıdı senı bıde rol yapıyormuş kocişine ay ben hiç beceremem gülme tutar benı :KK9: cok gitme adamın üstüne yazık :KK34:

Eki Görüntüle 797091
Ağzını açmıştı burda:)diğerinin resmini çekmeyi unuttu doktor:KK66:

anam yerim ben senın o ağzını maşallah süpanallah :nazar::nazar:

oy maşallah allahım ne tatlı kızın var ya songül darısı bızlere olsun ınsallah bızde böyle okula gıttığı günleride görürürüz kızına başarılar dılerım kocaman öptüm :KK54:

delyam canım benım rabbım sağlıkla bır nefeste kurtarsın dikkat et stres yapma sakın ol bol bol oku bızım dualarımız senınle canım benım :KK54:

kızlar günaydın cumartesi doktora gittik içeri girice cok kötü oldum o odada kürtaj olmuştum bundan öncekinde ağlıyacaktım nerdeyse allahtan annemle eşimde yanımdaydı doktor kapıdan gırer girmez ooo sultan bebekmı geliyor dedi evet dedim tabı doktor küçük sandı neyse ultrasonla baktı benım ılk sorduğum sey yaşıyormu oldu doktor maşallah dedi kocaman olmuş 11 haftalık olmuş 2 gün önden gidiyor bızımkı doktor kannımı bır salladı bızımkı kıpır kıpır çok ağladım hem ben hem eşim ınanın böyle bırsey hiç beklemıyordum mucizem benımleydı haftaya cumartesi 2li tarama testimiz var teyzeleri kızlar resim atamıyorum bır türlü yüksek geliyor

canım korkma ınsallah hiç birsey olmaz sen ıcını ferah tut rabbım meleklerinin korur :KK54:

Allah sana hep böyle mutluluktan ağlamalar nasip etsin canım.hemde önden gidiyomuş ha bak sen canavara:)seninde oğlun olcak bence:)rabbim sağlıkla sıhhatle kucaklarımıza aldırsın en önemlisi o.

sinemcım kuzum ay az kalmış sanada yolu yarılamışsın cok şükür ıyıyız bızde inşallah hep böyle gider :KK34: senı gıdı senı bıde rol yapıyormuş kocişine ay ben hiç beceremem gülme tutar benı :KK9: cok gitme adamın üstüne yazık :KK34:

anam yerim ben senın o ağzını maşallah süpanallah :nazar::nazar:

oy maşallah allahım ne tatlı kızın var ya songül darısı bızlere olsun ınsallah bızde böyle okula gıttığı günleride görürürüz kızına başarılar dılerım kocaman öptüm :KK54:

delyam canım benım rabbım sağlıkla bır nefeste kurtarsın dikkat et stres yapma sakın ol bol bol oku bızım dualarımız senınle canım benım :KK54:

Rabbim sana hep böyle mutluluktan ağlamalar nasip etsin canım.hemde önden gidiyomuş ha bak sen canavara:)seninde oğlun olcak bence:)rabbim sağlıkla sıhhatle kucaklarımıza aldırsın en önemlisi o.

Rabbim sana hep böyle mutluluktan ağlamalar nasip etsin canım.hemde önden gidiyomuş ha bak sen canavara:)seninde oğlun olcak bence:)rabbim sağlıkla sıhhatle kucaklarımıza aldırsın en önemlisi o.

inşallah kuzum bakalım doktor bu hafta cinsiyeti söylerim dedi ama kendını gösterirsin

Delyam kuzum arlltik saatler kalmis cok heyscanli mutlaka hbr ver

Siayim herseyij yolujda olmasina cok sevindim ins hep boyle gidicek

Swdefim senin endiseninanliyorum ama hersey yolunda gidecegine inaniyorum

şeydaa acayip yakışmış hamilelik fotolarını gördüm çokk begendim :)
sağol tatlım ..
Kızlar benim moralim fena.doktordan geldik.bebeişlerimin birinin beyninde su toplaması gibi bişi varmış.tıpta tam adı olmadığı için kist dedi doktor.ama diğer herşeyi normal dedi.parmaklarına iç organlarına baktı normal dedi.içimiz rahat etsin diye hafta içi ayrıntılı ult gitcez çok kötü böyle tedirgin beklemek
cnm erkk bebklerde oluyor öyle çok duydum inki ben..arkadşımn yeggnnde de vrdıı metem şimdi çok ttalı..2 ay pek aglandıalr zılndılrr 2.5 ay sonra 10 fata sonra her şey yolundaydı cnım..snede içinei ferh tut..
eyemn ismine geleince eymen herkesde ver ya ben o yüzden soğudum cnm kkda 3 kişide vr..burdada 3 arakdşmda vr..ay genemi eymen dieysim gelo...
ben emre eren efe isimlerini seviyorum e harfiyle illkı dersen..neden e diye tuttrdunuz onu da bilmm kuuzmmhee
Eki Görüntüle 797091
Ağzını açmıştı burda:)diğerinin resmini çekmeyi unuttu doktor:KK66:
maşşlhh maşşlh maşşlhh ...ellrini ağzını yerimm...
ziilimi diyem .uştmu diyem dra neden ubnutmuş acep öbürrnnkni..benzomu diye bakrdık Ç:))
Selam kizlar isimler belli olmuss heralde eymen ege ikiside cok guzelmiss saglikli dogsun buyusunler ins..:21:

Herkez iyimi..

mucizemmm nerdesin bacim bebis iyi mi :KK16:
iiyiz kuzum çok şükür..sağlığımız yerinde cuma dra gidicez cnm..heyecnlıyız..tekmeleriyle hayt buluyoruz öle cnmm..senn ufklığın nsıl cnm
Slm kizlar.
Yine uzun bi aradan sonra bi bakim dedim neler oluyo diye. Kötü haberler yok insallah sizlerde.
Bemde hicbise yok, tailden geldik. Cok güzeldi ve cok sicakti. Bi sürü alisveris yaptim. Yarinda ise basliyorum.. Cok zor gelecek sabah erkende uyanmak:KK50:
ohh miss gbimm..ay ilk hafta ne zor geler deme kızzz..sen dinlen dinle işe gt..allh yardımcın olsun bbemm
maşşllhh kızımıza..kocman genç kız olo yavştan ayy songüll 10 sne sonra aşık olcak kızın...
neyse ben bugn pek duygusalım onu görom ağlom onu görom ağloım..allh kzıızmızı çok ii yerlerde okumasını nasip eylesinn
ayy ben bile heycnlandım kız..içim bir tuaf oldu..sanki ben doğuma gidom gbi hee..rabbm sağlıkla sıhtle kucana versin cnm..senide bebenide korusun cnmm
ay sultan ne ağlttın beni yaa..cnım rabbm kucnda göstersin cnm..öyle içten yazıyorsunkii...gözmde canlandı..rabbm bir daha acı yaştmsn sana cnm...bakalım hafgtaya ne diicekk dr..ay belli olur kız erkkse benm dr demediydi cinsiyet 15te söeldi oda kzı dediydi:))

sağol tatlım ..

cnm erkk bebklerde oluyor öyle çok duydum inki ben..arkadşımn yeggnnde de vrdıı metem şimdi çok ttalı..2 ay pek aglandıalr zılndılrr 2.5 ay sonra 10 fata sonra her şey yolundaydı cnım..snede içinei ferh tut..
eyemn ismine geleince eymen herkesde ver ya ben o yüzden soğudum cnm kkda 3 kişide vr..burdada 3 arakdşmda vr..ay genemi eymen dieysim gelo...
ben emre eren efe isimlerini seviyorum e harfiyle illkı dersen..neden e diye tuttrdunuz onu da bilmm kuuzmmhee

ziilimi diyem .uştmu diyem dra neden ubnutmuş acep öbürrnnkni..benzomu diye bakrdık Ç:))

iiyiz kuzum çok şükür..sağlığımız yerinde cuma dra gidicez cnm..heyecnlıyız..tekmeleriyle hayt buluyoruz öle cnmm..senn ufklığın nsıl cnm

ohh miss gbimm..ay ilk hafta ne zor geler deme kızzz..sen dinlen dinle işe gt..allh yardımcın olsun bbemm

maşşllhh kızımıza..kocman genç kız olo yavştan ayy songüll 10 sne sonra aşık olcak kızın...
neyse ben bugn pek duygusalım onu görom ağlom onu görom ağloım..allh kzıızmızı çok ii yerlerde okumasını nasip eylesinn

ayy ben bile heycnlandım kız..içim bir tuaf oldu..sanki ben doğuma gidom gbi hee..rabbm sağlıkla sıhtle kucana versin cnm..senide bebenide korusun cnmm

ay sultan ne ağlttın beni yaa..cnım rabbm kucnda göstersin cnm..öyle içten yazıyorsunkii...gözmde canlandı..rabbm bir daha acı yaştmsn sana cnm...bakalım hafgtaya ne diicekk dr..ay belli olur kız erkkse benm dr demediydi cinsiyet 15te söeldi oda kzı dediydi:))
Sağlıkla kucağıma almak nasip eder inş rabbbim tatlım...ay eren efe hep var ailede:))bi eymende benim olsun ayol:))benim ikizler birbirine benziyo canım doktor bile şaştı çok benziycek bunlar diye:)yarın yada carşamba ayrıntılı ult var inş içim rahatlar:KK43:

Sağlıkla kucağıma almak nasip eder inş rabbbim tatlım...ay eren efe hep var ailede:))bi eymende benim olsun ayol:))benim ikizler birbirine benziyo canım doktor bile şaştı çok benziycek bunlar diye:)yarın yada carşamba ayrıntılı ult var inş içim rahatlar:KK43:

hee ei bakalım bi eymende sennkji olsun ne diyelimm cnm yaaa..
ay cnaım içn rahatlar ii etmişin bakalımm.ay ayrıntılı usgde bakalım daha ii olur..resmlewride bol bol cıkar

kuzum maşallah ne güzel herşey yolunda gidiyo aman nazar degmesin.. kuzum dualarında benide unutma hamilelerin duaları kabul olurmuş...

sağol canım benım etmezmıyım rabbım sanada en kısa zaman nasip eylesin :KK54:

Delyam kuzum arlltik saatler kalmis cok heyscanli mutlaka hbr ver

Siayim herseyij yolujda olmasina cok sevindim ins hep boyle gidicek

Swdefim senin endiseninanliyorum ama hersey yolunda gidecegine inaniyorum

kız oy verim ama şimdi benım canım cok çekti bu börekten yollamazsan oyumu geri alırım haaa:KK9: ay haftasonu bende yapacağım kız kocişte cok sever böreği

sağol tatlım ..

kuzum benım seydam sana anlatamam cok güzel bır duyguydu ılk kez yaşadım böyle bırsey valla haftaya cinsiyetı söylerim dedi tabı önünü dönerse
bana kalırsa hiç söylemesede olur annemle koçiş erkek dıyor ben de kız bakalım elı ayağı düzgün olsun da gerisi boş inşallah 2li tarama testide temiz cıkar eşim sürekli ultrason resmıne bakıyor bır gör halını cocuk gibi :KK16:

kuzum benım seydam sana anlatamam cok güzel bır duyguydu ılk kez yaşadım böyle bırsey valla haftaya cinsiyetı söylerim dedi tabı önünü dönerse
bana kalırsa hiç söylemesede olur annemle koçiş erkek dıyor ben de kız bakalım elı ayağı düzgün olsun da gerisi boş inşallah 2li tarama testide temiz cıkar eşim sürekli ultrason resmıne bakıyor bır gör halını cocuk gibi :KK16:

ay cnaım senn gbi kürtaj olamsamda kimyasalla ben,mde 2 düşüğüm oldu.. 16 haftaya kdr hep tehlikeliydi..
kanmm oldu hastanede yattım flnn..
halin bana öle tandıdıkki..o yüzden içim szlıyor burnum sızılıyor..mutluuktan..o acı gnler biitti ya çok şükür..benim hiç umrumda değildi cnsiyet ilk annem dedi ikincide eşim sormuştu dra..ben hiç sormdımm valla..
çocuk gbi olunmazmı cnımm..bakma sen haile kaldın kayebttin kürtajdı o ydu buydu..sana destek olurkn o da çok üzüldü..sonçta oda bebğini kayebbtii...
ama şimdi baba olma heycnını yaşoıyor..sindire sindire yaaşaması çok norml kuzum..allh mutluuğunuzu eksik etemsin..
bana ilk duydum erkk geldi sonra kız..şimdi sadece sağlıklı olması için dua ediyorum cnm senn için

Songulum iyiyim sagol sende iyisindir inşallah hiç sirma bu aralar pek yogundum Ankara'dan ablam ve yeğenler geldi giden gelen iste birde betusun mevlidi vardı kurban falan kestik cok şükür bitti artikin buralardayim inşallah sizler ne yaptınız

Sersam maşallah göbüşün büyümüş ya:):KK49:

songulum iyiyim sagol sende iyisindir inşallah hiç sirma bu aralar pek yogundum ankara'dan ablam ve yeğenler geldi giden gelen iste birde betusun mevlidi vardı kurban falan kestik cok şükür bitti artikin buralardayim inşallah sizler ne yaptınız

sersam maşallah göbüşün büyümüş ya:):KK49:

bende dıyorum bu kız nerelerde betusmu yaramaz oldu acab dıyorum
eene kadarlık oldunuz 3 mu yenı resım ısterım

Yok ya Betül yaramaz değil de biraz hasta oldu üşürmüş kusup duruyo iste
Tam 3 aylık olduk CNm
Mesaj kutumu da boşalttım
Aras ve yaren nasillar

Yok ya Betül yaramaz değil de biraz hasta oldu üşürmüş kusup duruyo iste
Tam 3 aylık olduk CNm
Mesaj kutumu da boşalttım
Aras ve yaren nasillar

AH KUZUM BENIM GECMIS OLSUN HAVALAR OLE BOYLE ETKILEDI DEMEKKKI
COCUKLAR IYI YAREN BUGUN BIRINCI SINIFA BASLADI O HEYECan var sımdılerde

AH KUZUM BENIM GECMIS OLSUN HAVALAR OLE BOYLE ETKILEDI DEMEKKKI
COCUKLAR IYI YAREN BUGUN BIRINCI SINIFA BASLADI O HEYECan var sımdılerde

Sagol CNm havalar cok değişken bı sıcak bı serin yoğunluktan ilgileneceğin bu ara kizimla o yüzden oldu neyse ki hafif bı usutme
Ayy gercekten mı artık yarende olumlu oldu demek ya maşallah hayirli uğurlu olsun CNm Rabbim zihin açıklığı versin inşallah
Heyecan olmaz mı inşallah bu heyecan devam eder ya güzel şey heyecan
Resim istemissin yarın pc den girdiğimde yüklerim

ay cnaım senn gbi kürtaj olamsamda kimyasalla ben,mde 2 düşüğüm oldu.. 16 haftaya kdr hep tehlikeliydi..
kanmm oldu hastanede yattım flnn..
halin bana öle tandıdıkki..o yüzden içim szlıyor burnum sızılıyor..mutluuktan..o acı gnler biitti ya çok şükür..benim hiç umrumda değildi cnsiyet ilk annem dedi ikincide eşim sormuştu dra..ben hiç sormdımm valla..
çocuk gbi olunmazmı cnımm..bakma sen haile kaldın kayebttin kürtajdı o ydu buydu..sana destek olurkn o da çok üzüldü..sonçta oda bebğini kayebbtii...
ama şimdi baba olma heycnını yaşoıyor..sindire sindire yaaşaması çok norml kuzum..allh mutluuğunuzu eksik etemsin..
bana ilk duydum erkk geldi sonra kız..şimdi sadece sağlıklı olması için dua ediyorum cnm senn için

cansın sen can kuzum benım rabbım isteyen herkese nasip etsin inş. :KK54:

X