Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Bende alsammıki artık hastaneye götüreceğim çantamı yoksa erkenmi?şeyda ikinciyi hemen vuracanmı:)
bilmmki canım almak istersen al.ama sne bilon..benm eşim aldı hepsini..puset alamdım dayım verdi fln işte..doğl yolla olmuyor en azından hiç korunmıcam cnaımcım ben..

Günaydın kızlar herkese hayırlı cumalar

huhuu melaikemm naıslsın bakemm sen

bilmmki canım almak istersen al.ama sne bilon..benm eşim aldı hepsini..puset alamdım dayım verdi fln işte..doğl yolla olmuyor en azından hiç korunmıcam cnaımcım ben..

huhuu melaikemm naıslsın bakemm sen

Naber cnm yorgun bitkin agzım yara icinde öyle yuvarlanıp gidiyorum tatlım sen neler yapıyosun

Naber cnm yorgun bitkin agzım yara icinde öyle yuvarlanıp gidiyorum tatlım sen neler yapıyosun
ayy ağzında neden yaralar çıktı kız..hastamı oldun kuzucumm..geçmiş olsun..bende im cnaım annmlerdeym ne edim kuzum öle işte..
Şeyda cnm ben adet oldum bu arada yine lekelenmem başladı 2,3 güne kalmaz kanamam başlar
yeni ay diyelim cnm..tam kırmızı gelince de bana sen gene
Kızlar ya ben ne zaman sakız çiğnesem yutuyorum:KK43:elimde değil.zararlımıdır sizce

ay canım çiğneme ozmn ne grek vr..daha çok acıkırsın bakk:=))
koca karılara görede bebeğin çok sıçıklı olur :))))))

Kizlae ben geldim nasilsuniz bakim

Seyda annendwmisin bu gecede

Sedef busey olmaz kuzum ama yaaa olursaaaa

Zeynwbim gecmis olsun cnmm

Bu arada geldi demwk kirmizilar ne gerek vArsa

ayy ağzında neden yaralar çıktı kız..hastamı oldun kuzucumm..geçmiş olsun..bende im cnaım annmlerdeym ne edim kuzum öle işte..

:))zaten iki bebeye bez yetişmeyecek ben en iyisi çiğnemeyim:KK70:
Kizlar bu diyologa koptum he annemlerim gununde hissettim.kwndimi

Delii:))ben zaten çok severim güne gitmeyi:)sen napıyon ne var ne yok.kızlar ben destek yastığı almak şstiyom.geceleri bacaklarımı karnımı rahat ettirmek için.yatamıyom valla şimdiden.sen kullandınmı songül?

:))zaten iki bebeye bez yetişmeyecek ben en iyisi çiğnemeyim:KK70:

Delii:))ben zaten çok severim güne gitmeyi:)sen napıyon ne var ne yok.kızlar ben destek yastığı almak şstiyom.geceleri bacaklarımı karnımı rahat ettirmek için.yatamıyom valla şimdiden.sen kullandınmı songül?

Hahayt ay benimde 5 adet gunum.var kuzum
Iyi kuzum senij gibi mapusa dustum 24 saat sonra ciktim:)
CNM BEN KULLANMADIM NORMAL.YASTIK KOYDUM AMA.AL EMSIRIRKEN BWBEK OTURMAYA BASLAYINCADA KULLABILIYOR

Agzımda bi kac yerde aft cıktı dişlerimde tel varya oda deydikçe canım cok acıyo gecer bikac güne inş.

cnm stresemo gırdın kı o zamanda ouyor

ıyılık tatlım be aynu
gelmıs kırmızılar cnm bu ara tedavı yok degılmı

Strest yorgunlukda tetikliyormuş bu ara biraz yorucu geciyo günler annemde fizik tedaviye başladı hergün hastaneye git gel evle ilgilen vucüt direncimde düşüyo ister istemez evet cnm ya adette oldum tedavi yok ama adet düzensizligi icin belki giderim önümüzdeki ay

Strest yorgunlukda tetikliyormuş bu ara biraz yorucu geciyo günler annemde fizik tedaviye başladı hergün hastaneye git gel evle ilgilen vucüt direncimde düşüyo ister istemez evet cnm ya adette oldum tedavi yok ama adet düzensizligi icin belki giderim önümüzdeki ay

tabı cnm ya of hep cok yoğunsun kuzum valla
nasıl oldu annecıgın

tedavı olayına bu durumlardan dolayımı bıraktınız

X