Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

hayır kabul etmıyorum anne olucaksın mücadele verıceksınnn bunun altında esıne kızgınlık sezdım ama yok bıyerden basla cnmmm ben motıve ederım senı

yok canım kızgınlıktan çok korku var geçen yıl dişçiye gittim iğne vurulmayı kabul etmedim korkudan.adam yapamam dedi.eve gönderdi.bir ay yemek yiyemedim.yine müdahale ettirmedim kendime.acı eşiğim çok düşük.eşimin de psikolojik destek olmasını beklemiyor değilim.ama o da hiç moral olmuyor.ben ki bir iğne bile vurulamayan insanım.kendime o kadar müdahale ettiremem:)

sana arası gostereyım belkı canın ceker $IMG-20130728-WA0007.jpg $IMG-20130712-WA0021.jpg

cnm bende 1.5 sene once taındım yatak oda dışında herseyı yenı aldık yenı ev yenı eşya ıyı oldu yardımcı olmak ısterım

cnm tulıbanın cok güzel mdellerı var benım salonumda var mesela ben cok memnunum ınce temızlıgı kolay bılmem zevkler uyarmı ben bıraz kahve krem hastasıyım

bak salonumda tas oruk onu tavsıye ederım tv unıtede yaptrıdımEki Görüntüle 774050

güle güle otur canım bi bakayım canım dediğin markaya.yatak odasında ayakucu sandığı kullanıyor musun onu da almayı düşünüyorum

yok canım kızgınlıktan çok korku var geçen yıl dişçiye gittim iğne vurulmayı kabul etmedim korkudan.adam yapamam dedi.eve gönderdi.bir ay yemek yiyemedim.yine müdahale ettirmedim kendime.acı eşiğim çok düşük.eşimin de psikolojik destek olmasını beklemiyor değilim.ama o da hiç moral olmuyor.ben ki bir iğne bile vurulamayan insanım.kendime o kadar müdahale ettiremem:)

aaa bak o ayrı o ayrı benımde canım kymetlıdır ama sezeryan oldum gıkım çıkmadı hem tupbebek okadarda gözünde buyuttugungıbı olmasa gerek sedefım gun gun anlatı bıze ablamın görümcede zorlanmadı yok senı bebek askıyla yakmadan gondermem

aaa bak o ayrı o ayrı benımde canım kymetlıdır ama sezeryan oldum gıkım çıkmadı hem tupbebek okadarda gözünde buyuttugungıbı olmasa gerek sedefım gun gun anlatı bıze ablamın görümcede zorlanmadı yok senı bebek askıyla yakmadan gondermem

işte beni tanımadığın için:)öyle canım kıymetli diyenlerden değilim ben.hastalık derecesinde benim ki.

X