Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

selam hoş geldin bir sene korundunuz sanırım 5 ay erken bi süreç inş daha çok beklezmin neyi anlamıyorsun sor anlatalımm

hoş bulduk aslında bazı konularda bilgim var ama arada aklıma takılan ufak ayrıntılar oluyo şu anlık sorum yok olursa sorarım. cocuk düşünmeden önce hastaneye gittim kontrol falan yapıldı az cok bilgim var o yüzden. saolun ilgilendiğiniz için :)

nezamandir soracam unutuyorum herseferinde

söyle birsey duydum ben
benim anneannemin eltisi bana cocugun yokmu daha sordugunda ben rahat bir sekilde yok Rabbim nezaman isterse ozaman verecek Insaallah dedim
canim ya oda yanima yanasti bak kizim hamama gittinmi hic dedi. yok gitmedim dedim. sen hamama gir bi güzel ovdur kendini belini (belini cektir) falan yumusasin oralarin sonra yine dene olur Allahin izniyle dedi.
simdi ben düsündüm bu kadin anneannemin yasinda e yani ne cok seyler gördü ve biliyor örneklerde verdi sunun olmuyordu söyle yapti oldu bunun olmuyordu yapti oldu dedi.
kafama biraz yatti. sonra aradan 1 hafta gecmedi benim kendi teyzem bana sana tavsiyem termal hotele git sifali suya gir hamama gir ondan sonra bakalim Allahin izniyle olur Insaallah. teyze anneannemin eltiside aynisini dedi dedim. bana dediki teyzem benim ilki hemen oldu 2.hemen olmadi nezaman hamama girmistim oda yani planlamamistim baktim hamile kaldim. taa nezaman sonra evet ben hamama girmistim ve onun faydasini gördüm kesin diye düsündüm. etrafimda cogu kisi böyle hamile kalabildiler dedi.

asli varmi diye soracam ama bunlar yasanmis seyler ben teyzeme güvenirim cokta severim kendisini

bendemi gitsem hamama? hayatimda hic gitmedim. belki hamam böcügüüüm gelir nedersiniz??:KK1::KK1:

cnm bnde duymustum buna bnzer seyler sıcagn etkisiyle daaha cabuk kalınabiliyomus

bel çektirmede ay korkarım ya daha kötü olursa,işinin ehli olsun bari,senin problem ne ki canım,hormon bozukluğmu sebepsiz yere mi hamile kalamıyorsun[/QUOTE]
bide kızlar bnahamile kalabilmm için göbeğini cektr demişlerdi bi arkadsm göbegni cektirdi ve o ay hamile kaldı ama bn korktum yaptırmadm

selam kızlarr bende hamiş kalmak istiyorum bu ayda yok :KK43: inanamıyorum yani bu kadar sperm nereye gidiyo aklım almıyo kızlar ya test yaptım yine lanet tek çizgi :KK43:

Günaydın herkese bata kaldı 5 gün bende heyecan hat safhada engel olamıyorum nerdeyse garip şeyler yaşıyorum acaba daha önceleride böylemiydi diye düşünüyorum sonradan karnım hafiften ağrıyor gibi göğüslerim şişler ama acıma yok gün içinde miğdeme tuhaf haller oluyor dön yanıyor dön bulanıyor gibi birde ateş basmaları yaşıyorum vücudumun sıcaklığını eşim bile fark etti ya hamişim yada sağlam üşüttüm bakalım hafta sonu göreceğiz ne olduğumu :KK1:

inşallah hamilesindir arkadaşım allah yüzüne gülsün...

kizlar sanirim topike nazar deydi bugun sayfa pek ilerlememis:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar:

canim ilk sayfada var tarcin bal corekotu kuru adetin 2. gunu baslayip 10 gun devam ediyorsun bu kur sayesinde topikimizde cok kisi hamile kaldi onlar topikin corekotu bebeleri:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bende eklenicem inşallah arkadaşım onlara..

iyi akşamlar arkadaşlar ( kimsede yok ama olsun görünce okursunuz:) ) bugün soğan kürüme başladım,akşamda zor zahmet bulduğum nar suyumu içtim,%100 nar suyunun köküne kıran girmiş sanki,ama azmin zaferi dolaşa dolaşa buldum,üzerine birde nar bulup aldım kendim sıkıp içeçeğim evde olduğum zaman. sizlerden bana dua etmenizi istiyorum,inşallah rabbim sizlerede banada nasip eder,nasip ettiklerinin meleklerinide korur....sizleri seviyorum acayip bi sinerji var bu topicte,sıra çörek otuna geldi onuda hazırlayıp önümüzdeki ay yemeye başlayacağım...öpüyorum hepinizi...

selam kızlarr bende hamiş kalmak istiyorum bu ayda yok :KK43: inanamıyorum yani bu kadar sperm nereye gidiyo aklım almıyo kızlar ya test yaptım yine lanet tek çizgi :KK43:

merhaba arkadaşım kaç yıllık evlisin ne kadar süredir korunmuyorsun bunlar önemli eğer süredir korunmuyorsan bi doktora git istersen...

hoş bulduk aslında bazı konularda bilgim var ama arada aklıma takılan ufak ayrıntılar oluyo şu anlık sorum yok olursa sorarım. cocuk düşünmeden önce hastaneye gittim kontrol falan yapıldı az cok bilgim var o yüzden. saolun ilgilendiğiniz için :)
nedemek bildigim yerden olursun tabi yardımcı olurum
öncelikle lanet etme tatlım kaç aydır bekliosun kii
o kadar siperm de bi tane bile olmaya bilirr belkide olabilir
belkide bi yerde sorun vardır biliomusun tahlinlerini oldunmuu
ben 2.3 senedir göremedim o çift çizgiyi
iyi akşamlar arkadaşlar ( kimsede yok ama olsun görünce okursunuz:) ) bugün soğan kürüme başladım,akşamda zor zahmet bulduğum nar suyumu içtim,%100 nar suyunun köküne kıran girmiş sanki,ama azmin zaferi dolaşa dolaşa buldum,üzerine birde nar bulup aldım kendim sıkıp içeçeğim evde olduğum zaman. sizlerden bana dua etmenizi istiyorum,inşallah rabbim sizlerede banada nasip eder,nasip ettiklerinin meleklerinide korur....sizleri seviyorum acayip bi sinerji var bu topicte,sıra çörek otuna geldi onuda hazırlayıp önümüzdeki ay yemeye başlayacağım...öpüyorum hepinizi...

affiet olsun öncelikle şifa olur inş evet topikkimiz büyülüdür biziimm:KK16::KK16::KK16::KK16:

nedemek bildigim yerden olursun tabi yardımcı olurum

öncelikle lanet etme tatlım kaç aydır bekliosun kii
o kadar siperm de bi tane bile olmaya bilirr belkide olabilir
belkide bi yerde sorun vardır biliomusun tahlinlerini oldunmuu
ben 2.3 senedir göremedim o çift çizgiyi

affiet olsun öncelikle şifa olur inş evet topikkimiz büyülüdür biziimm:KK16::KK16::KK16::KK16:

allahım banada nasip etsin o büyüden arkadaşım....

bende iyiim balım sapka örüyorum kendime ay bitircem die de catlıcam
iimi kötü mü bi huy bilemedim ama öle başladım mı bi tecek hemen kolum agrıdı

ayy aferin kıs sana:21:
ben hiç örgü veya elişi falan hiç bişi bilmiyom :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ayy aferin kıs sana:21:
ben hiç örgü veya elişi falan hiç bişi bilmiyom :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bende çok bildigimi söyleyemm ama tarif ve anlatım oldumu bi kere gösterdiler mi
örerimm canımm bi arkadasda gördüm annesi anlattı örüyorumm sekil yerlerini yine soracamm
can sıkıntısı napımm evlenmeden önce elime almasdım hee:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bende çok bildigimi söyleyemm ama tarif ve anlatım oldumu bi kere gösterdiler mi
örerimm canımm bi arkadasda gördüm annesi anlattı örüyorumm sekil yerlerini yine soracamm
can sıkıntısı napımm evlenmeden önce elime almasdım hee:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Selam kizlar nasilsiNiz valla kafayı bozdum bende öğreneceğim kızıma dokurum artikin

X