Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

aynen yaa..bız kayserılıyız mesela en meshur yemek mantıdır..ya bır ınsan mantıyı 4 ssatte yaparmı..ya hamuru cıcık yogurur yada cok dehset derecde sert yapar..elınden bır sey gelmez..bu zaman kadar nasıl beslendılerse artık.hep basıt seyler yapar gercı dolma kızartma bılmem ne..:)
MANTIMI hımmm ay sende ben gibi yap gitme bosver sinir olmakdan saa

Evet canım cıdden çok guzel bı duygu rabbım en kısa zamanda sızlerede nasıp etsın ışallah

aminnnnnnnnnnnn inşALLAH

dedim işde sanslısın senn eltin de masallahı var bi tanede eltinden istiyorum benn:KK52::KK52::KK52:
ahahhahaah al kuzum ikiside senin olsun:KK9::KK9::KK9:

benm pek düşkünlüğüm yon hatta soguk sessiz olurum ben yanlarında...
evet canım anladım,yanı ben her ayın 20 sinde adet olduğuma göre 30 günde bir döngüm,16 çıkarmam gerekiyor buda ayın 5 i yapıyor? doğru anlamışım demi:KK70::KK70:
birde şunu sorim yüksek gün hesaplara göre 5 i yapıyor ve kaç gün sürüyor ? yani bu ay kaçırmış mı oluyorum bebiş için??
evet canım dogru anladın...
ya bikaçgün erken gec olabilir...
sen ayın 4ü ile 9 ya da 10una kadar bir gece dur bir gece çalıs
illa denk gelir..

ay acıkça yazdım anla diye ha:KK17::KK17::KK17:
E2 37
FSH 4,09
LH 4,52 (sitede okuduğum kadarıyla LH hormonu FSH tan düşük olmalıymış doğru mu?)
TESTESTERON 49,5
SEX HORMON BİNDİNG GLOBULİN 26,0 ( bune kızlar ya ilk defa duydum ne işe yarıyor bilen var mı:KK70: )

nasıl sonuçlarım kızlar????????? bebiş için uygun mu???????????

canım sonuçlarına baktım ama her hastane için degişir değerler
yanlarına da referans degerlerini yazarsan anlarım

mesela e2 senin deger 37miş.. normla deger 30-50 arası gibi göstermesi gerek kagıtta.

aynen yaa..bız kayserılıyız mesela en meshur yemek mantıdır..ya bır ınsan mantıyı 4 ssatte yaparmı..ya hamuru cıcık yogurur yada cok dehset derecde sert yapar..elınden bır sey gelmez..bu zaman kadar nasıl beslendılerse artık.hep basıt seyler yapar gercı dolma kızartma bılmem ne..:)

ayy canım benım kv yi anlatıyorsun sandım:KK70: benımkiside şimdiye kadar bi biber kızartması sarımsaklı yoğurtla birde tarhana çorbası yapar elinden başka birşey gelmez,ikiside yağ içinde yüzer,eşim şimdiye kadar evde hiç yemek yememiş,kızları desen hep dışarlarda kv de hep gezeklerde beslenmiş:KK70: evine misafir gelse dışardan sipariş verir yada benle arası iyi olursa benden ister:)

ahahhahaah al kuzum ikiside senin olsun:KK9::KK9::KK9:

benm pek düşkünlüğüm yon hatta soguk sessiz olurum ben yanlarında...

senin ki bi taktik o zaman aman sıktı bu kaynana elti benii ay çok andım gece gece sabah gelmeye kalmas umarım:KK52::KK52::KK52:

Neyse kizlar bende çıkıyorum hepinize hayirli NURLU geceler Rabb'ime emanet olun öpüyorum hepinizi :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK16::KK15::KK16::KK16::KK16:

canim kalabalik oldugundan yazamamistir meri yoksa öyle bi düsünceye bile girmez sen alinma meriye

biraz daha kal bak bende cikamiyorum yarin ise gideccem eyvaaahhhhhh
biri bana ninni söylesin

elifff taze anne bana ninni söylermisinnnn

ayy canım benım kv yi anlatıyorsun sandım:KK70: benımkiside şimdiye kadar bi biber kızartması sarımsaklı yoğurtla birde tarhana çorbası yapar elinden başka birşey gelmez,ikiside yağ içinde yüzer,eşim şimdiye kadar evde hiç yemek yememiş,kızları desen hep dışarlarda kv de hep gezeklerde beslenmiş:KK70: evine misafir gelse dışardan sipariş verir yada benle arası iyi olursa benden ister:)

evet canım kayınvalıdemı anlatıyorum:) elınden bır ıs gelmez yanı hazıra konar sureklı...bır karısık kızartma yapar sadece patates ve domates olur yanii..oda onun karısıgı. bır borek yapar borege o kadar cok sut koyarkı cıvık cıvık olur....hos gercı ben kaynanmla konusmuyorum o yuzzden ısteyemez benden yemek..

evet canım anladım,yanı ben her ayın 20 sinde adet olduğuma göre 30 günde bir döngüm,16 çıkarmam gerekiyor buda ayın 5 i yapıyor? doğru anlamışım demi:KK70::KK70:
birde şunu sorim yüksek gün hesaplara göre 5 i yapıyor ve kaç gün sürüyor ? yani bu ay kaçırmış mı oluyorum bebiş için??
Evet canım %75 olasılıkla ayın 5 ınde oluyo. Dogru anlamışsın 3 gun oncesınden 3 gunde sonrasından olan ara çok onemlı yanı ayın 2 sı ıla 8 ı arasında hamıle kalma olasılıgın çokçok yuksek oluyo bu sure ıçerınde gun aşırı ılışkı der doktorlar ama ben gun aşırı ılışkıde değil o donemde her gun ılışkıyle hamıle kalmıştım.
Neyse kizlar bende çıkıyorum hepinize hayirli NURLU geceler Rabb'ime emanet olun öpüyorum hepinizi :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK16::KK15::KK16::KK16::KK16:

Iyı geceler tatlı ruyalar
Bende çıkayım artık eymen bey yavastam vızıklamaya başladı gercı gerı daldı ama yakındır uyanır artık hepinize ıyı geceler tatlı ruyalar

saol arkadaşım...
inşallaholur cok istiyorum inşallah İsteyen herkesin olur

hoşgeldin evrrim gel canım aldık bile seni topicimize..:KK16:

5ay kısa bir süre 1 yıl kadar olmadıgında doktor kontrolü şart oluyor.hayırlısı senin için

ayyy ne begenmeyim kız seni...
seni begenen begenmiş,alan almış:KK1::KK1::KK1:

birde bebiş yapmış oh çok şükür haline:KK53:

herkese yazmaya calısıorum.yetiştigim yere kadar canım takmamak deme sen kırılırım bak

Sende kirilirim dene bende burda nacizane sana sitemlerimi bildiriyorum ilk yazan sana bendim herkeslere yattın de bı bana yetemedim off anamm anam tika tika :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

canım sonuçlarına baktım ama her hastane için degişir değerler
yanlarına da referans degerlerini yazarsan anlarım

mesela e2 senin deger 37miş.. normla deger 30-50 arası gibi göstermesi gerek kagıtta.

canım aralıklarını yazıcam ama altta şöyle yazıyor;
menapoz sonrası < 10-28
luteal 21-312
siklus ortası 38-349
foliküler faz(2-3. günler) 21-251
erkek 11-44

yazıyor hepsinin altında ,ben yalnızca E2 nin değerlerini yazdım,hangisi gerekliyse ,diğer değerler için onun referans aralığını yazayım? hangisi gereklii?

saat 2 oldu bee ben yatıyorum artıkk kıslar sabah kaç kalkıyonus siz bu saat de yatıpp

bu saatte benımkı gormesın benı net basında...buranın bagımlısı oldum yaa...muptela oldum:)

canim kalabalik oldugundan yazamamistir meri yoksa öyle bi düsünceye bile girmez sen alinma meriye

biri bana ninni söylesin

Ahahah soyluyeyım canım gercı bız nınnı faslına daha gecmedık :KK1: emerken uyudugu için pek gerek kalmıyo ama ilk nınnımı sana soyleyebılırım :KK1: uyusunda buyusun nınnı:KK52::KK24::KK24::KK24::KK24:

nezamandir soracam unutuyorum herseferinde

söyle birsey duydum ben
benim anneannemin eltisi bana cocugun yokmu daha sordugunda ben rahat bir sekilde yok Rabbim nezaman isterse ozaman verecek Insaallah dedim
canim ya oda yanima yanasti bak kizim hamama gittinmi hic dedi. yok gitmedim dedim. sen hamama gir bi güzel ovdur kendini belini (belini cektir) falan yumusasin oralarin sonra yine dene olur Allahin izniyle dedi.
simdi ben düsündüm bu kadin anneannemin yasinda e yani ne cok seyler gördü ve biliyor örneklerde verdi sunun olmuyordu söyle yapti oldu bunun olmuyordu yapti oldu dedi.
kafama biraz yatti. sonra aradan 1 hafta gecmedi benim kendi teyzem bana sana tavsiyem termal hotele git sifali suya gir hamama gir ondan sonra bakalim Allahin izniyle olur Insaallah. teyze anneannemin eltiside aynisini dedi dedim. bana dediki teyzem benim ilki hemen oldu 2.hemen olmadi nezaman hamama girmistim oda yani planlamamistim baktim hamile kaldim. taa nezaman sonra evet ben hamama girmistim ve onun faydasini gördüm kesin diye düsündüm. etrafimda cogu kisi böyle hamile kalabildiler dedi.

asli varmi diye soracam ama bunlar yasanmis seyler ben teyzeme güvenirim cokta severim kendisini

bendemi gitsem hamama? hayatimda hic gitmedim. belki hamam böcügüüüm gelir nedersiniz??:KK1::KK1:

evet canım dogru anladın...
ya bikaçgün erken gec olabilir...
sen ayın 4ü ile 9 ya da 10una kadar bir gece dur bir gece çalıs
illa denk gelir..

ay acıkça yazdım anla diye ha:KK17::KK17::KK17:
QUOTE]

iyice anladım sağo:KK70:D
Aaman boşver bayan bayanayız nasıl olsa :KK17:

senin ki bi taktik o zaman aman sıktı bu kaynana elti benii ay çok andım gece gece sabah gelmeye kalmas umarım:KK52::KK52::KK52:
ahahah tüm gece rüyasında görcekler seni:KK9:
Iyı geceler tatlı ruyalar canım
emzırırkendemı edılen dualar kabul oluyo bılmıyodum bak onu. Ohooo gunde kaç kere emzırıyom etmemmı artık dua. Evet cıdden tanımıssın osmanı :KK1: adamın dışlerı aşındı fırcalanmaktan :KK1: her sıgara içtikten sonra adam diş fırçalıyo omrunde bu kadar temızlık gormedı dıyo. Gercı allah var yukarda her gun duzenlı fırcalardı ama yatarken gunde 10 kere değil :KK1:
ögren canım sen et:)))
ahahaha cidden komikdir ama güzel böle ilgili olması
canım aralıklarını yazıcam ama altta şöyle yazıyor;
menapoz sonrası < 10-28
luteal 21-312
siklus ortası 38-349
foliküler faz(2-3. günler) 21-251
erkek 11-44

yazıyor hepsinin altında ,ben yalnızca E2 nin değerlerini yazdım,hangisi gerekliyse ,diğer değerler için onun referans aralığını yazayım? hangisi gereklii?

canım bak sen folikülar fazları yaz
bak adetin 2.3 günü demek sende o ara yaptırdın.

senin deger 37miş.testte de en düşük 21 en yüksek 251 olmalıymış
yani senin degerin olması gerektigi gibi..
anladın dimi? böle karsılastırma yaparak bakabilirsin

nezamandir soracam unutuyorum herseferinde

söyle birsey duydum ben
benim anneannemin eltisi bana cocugun yokmu daha sordugunda ben rahat bir sekilde yok Rabbim nezaman isterse ozaman verecek Insaallah dedim
canim ya oda yanima yanasti bak kizim hamama gittinmi hic dedi. yok gitmedim dedim. sen hamama gir bi güzel ovdur kendini belini (belini cektir) falan yumusasin oralarin sonra yine dene olur Allahin izniyle dedi.
simdi ben düsündüm bu kadin anneannemin yasinda e yani ne cok seyler gördü ve biliyor örneklerde verdi sunun olmuyordu söyle yapti oldu bunun olmuyordu yapti oldu dedi.
kafama biraz yatti. sonra aradan 1 hafta gecmedi benim kendi teyzem bana sana tavsiyem termal hotele git sifali suya gir hamama gir ondan sonra bakalim Allahin izniyle olur Insaallah. teyze anneannemin eltiside aynisini dedi dedim. bana dediki teyzem benim ilki hemen oldu 2.hemen olmadi nezaman hamama girmistim oda yani planlamamistim baktim hamile kaldim. taa nezaman sonra evet ben hamama girmistim ve onun faydasini gördüm kesin diye düsündüm. etrafimda cogu kisi böyle hamile kalabildiler dedi.

asli varmi diye soracam ama bunlar yasanmis seyler ben teyzeme güvenirim cokta severim kendisini

bendemi gitsem hamama? hayatimda hic gitmedim. belki hamam böcügüüüm gelir nedersiniz??:KK1::KK1:

vardır elbet buyuklerın bır bıldııgı yanı....git bence bırsey kaybetmezssın..

Ahahah soyluyeyım canım gercı bız nınnı faslına daha gecmedık :KK1: emerken uyudugu için pek gerek kalmıyo ama ilk nınnımı sana soyleyebılırım :KK1: uyusunda buyusun nınnı:KK52::KK24::KK24::KK24::KK24:

ayyy ne güzel söyledin:KK24::KK24:
ben uyumayimda kim uyusun simdi ya kiyamam ben

:KK16::KK16:

biri bana ninni söylesin

Yok ya beni sevmiyo ben biliyom kac gündür arkadaşlık istegimi bile kabul etmemiş :KK17::KK17::KK17::KK17::KK14::KK14::KK14:
Ooo sen geç kalkımissin bebem ne zaman yatipta ne zaman kalkıp ise Gürcan sen bize bakma ben öğleye kadar yatarım yane

hehehe bır gece dur bır gece çalıs:) ayy hıc gulcemm yoktuu

X