Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

bende çok bildigimi söyleyemm ama tarif ve anlatım oldumu bi kere gösterdiler mi
örerimm canımm bi arkadasda gördüm annesi anlattı örüyorumm sekil yerlerini yine soracamm
can sıkıntısı napımm evlenmeden önce elime almasdım hee:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

sana anlattılar mı örebiliyormuşsun ama,benim elim pek gelmiyor bu işler:KK19:

anladım tatlım olabilir ya bende yeni yeni basladım bi ara gösteririm örgülerimii annemdeler suan

tamam canım bi ara bakarım neler yaptığına..bende bi ara bebek battaniyesi yapmak istiyordum,öğreten kimse olmayınca öyle kaldı

hersey zamanla elbet
eee nasılsın bakalım calısıyormusun

ayrıldım işten özel sektördeydim,babam kanser olduğunu öğrenmemiz ani oldu ben ilgilendim kemoterapi sürecinde,ayrıldım evdeyim 4 yıllık fakülte mezunuyum ama eşimde istemiyor artık kpss yide bıraktım...

tamam canım bi ara bakarım neler yaptığına..bende bi ara bebek battaniyesi yapmak istiyordum,öğreten kimse olmayınca öyle kaldı
kıs hevesin oldumu netten bakıp basla bak güsel anlatımlar var
ayrıldım işten özel sektördeydim,babam kanser olduğunu öğrenmemiz ani oldu ben ilgilendim kemoterapi sürecinde,ayrıldım evdeyim 4 yıllık fakülte mezunuyum ama eşimde istemiyor artık kpss yide bıraktım...

gecmiş olsun canım ALLAHIM sifa versin

anladımm cok basit ya ögrenirsin hemen ben örgüyü sevmiyorum aslındaa vakit geçsin die örüyorum

Aman bende sevdiğimden değilde avdetim hep oyalanmak için yoksa yaza denk geliyor dogum zaten örgüye fazla ihtiyac duyulmaz bı kac tane olsa yeterli değil mı

Kiz Zeynep sen benle niye konusmuyosun ki yoksa küstün mü

Kizlar bu arada kızıma BETÜL RANA ismini düşünüyorum nasıl

Aman bende sevdiğimden değilde avdetim hep oyalanmak için yoksa yaza denk geliyor dogum zaten örgüye fazla ihtiyac duyulmaz bı kac tane olsa yeterli değil mı
bilemicem yeter mi yetmessmi bi tane es dosta çok getiriyor zaten
amin canım teşekkürler allah bütün hastalar şifa dertlilere deva bebişsizlere bebiş versin....

aminnnnnnnnnnn canımmm benim

bel çektirmede ay korkarım ya daha kötü olursa,işinin ehli olsun bari,senin problem ne ki canım,hormon bozukluğmu sebepsiz yere mi hamile kalamıyorsun
bide kızlar bnahamile kalabilmm için göbeğini cektr demişlerdi bi arkadsm göbegni cektirdi ve o ay hamile kaldı ama bn korktum yaptırmadm[/QUOTE]

bana hormon bozuklugu demedi doktorum. sadece troit var yani yavas calisiyormus ama fazla düsük degilmis degerim. sebepsiz demeyede dilim varmiyor vaktim gelmemis diyorum ben:KK34::KK34:
3 tane doktor degistirdim hepside aynisini söyledi sen kere normal yoldan hamile kaldin bidaha kalirsin dedi

bide kızlar bnahamile kalabilmm için göbeğini cektr demişlerdi bi arkadsm göbegni cektirdi ve o ay hamile kaldı ama bn korktum yaptırmadm

bana hormon bozuklugu demedi doktorum. sadece troit var yani yavas calisiyormus ama fazla düsük degilmis degerim. sebepsiz demeyede dilim varmiyor vaktim gelmemis diyorum ben:KK34::KK34:
3 tane doktor degistirdim hepside aynisini söyledi sen kere normal yoldan hamile kaldin bidaha kalirsin dedi[/QUOTE]

Canim benim ablamda öyle hamile kaldı ama dikkat etmek lazım bilen birisinin yapması lazım yoksa sakat bı duruma gelir Allah korusun

Kizlar bu arada kızıma BETÜL RANA ismini düşünüyorum nasıl

benim yeğenimin adı betül 6 yaşında çok tatlı gamzeli eşşek cadı bi kız :)
acayip fırlama kıpır kıpır durduğu yerde durmuyor isim güzel arkadaşım betül ve rana ayrı ayrı güzel rana nın anlamı ne bilmiyorum ama ikisi bir arada birz ağırmı olmuş yada ben alışamadım zamanla belki ama fena değil...

benim yeğenimin adı betül 6 yaşında çok tatlı gamzeli eşşek cadı bi kız :)
acayip fırlama kıpır kıpır durduğu yerde durmuyor isim güzel arkadaşım betül ve rana ayrı ayrı güzel rana nın anlamı ne bilmiyorum ama ikisi bir arada birz ağırmı olmuş yada ben alışamadım zamanla belki ama fena değil...

Rana nin göze guzel görünen hoş demek iki ismi de ayrı ayrı cok seviyorum zaten iki isim birden söylenmiyor ki kimisi Betül kimisi rana der düşündüm teşekkür ederim canim oylama yaptım en cok bu isim beğenildi eşimde beğeniyor Betül ismini rana yıda ben ekledim oldu bitti

slm kızlarrrrrrrrrrrrr:KK3:

Ve aleykum selam hoş geldin göbek değil bel çektirmek bilmiyorum nasıl çekiliyor ama ablamın bacaklarına ip bağlandı bı de kollarına ve iki kisi ipleri gerdi öyle birsey yanılmıyorsam

X