Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

nezamandir soracam unutuyorum herseferinde

söyle birsey duydum ben
benim anneannemin eltisi bana cocugun yokmu daha sordugunda ben rahat bir sekilde yok Rabbim nezaman isterse ozaman verecek Insaallah dedim
canim ya oda yanima yanasti bak kizim hamama gittinmi hic dedi. yok gitmedim dedim. sen hamama gir bi güzel ovdur kendini belini (belini cektir) falan yumusasin oralarin sonra yine dene olur Allahin izniyle dedi.
simdi ben düsündüm bu kadin anneannemin yasinda e yani ne cok seyler gördü ve biliyor örneklerde verdi sunun olmuyordu söyle yapti oldu bunun olmuyordu yapti oldu dedi.
kafama biraz yatti. sonra aradan 1 hafta gecmedi benim kendi teyzem bana sana tavsiyem termal hotele git sifali suya gir hamama gir ondan sonra bakalim Allahin izniyle olur Insaallah. teyze anneannemin eltiside aynisini dedi dedim. bana dediki teyzem benim ilki hemen oldu 2.hemen olmadi nezaman hamama girmistim oda yani planlamamistim baktim hamile kaldim. taa nezaman sonra evet ben hamama girmistim ve onun faydasini gördüm kesin diye düsündüm. etrafimda cogu kisi böyle hamile kalabildiler dedi.

asli varmi diye soracam ama bunlar yasanmis seyler ben teyzeme güvenirim cokta severim kendisini

bendemi gitsem hamama? hayatimda hic gitmedim. belki hamam böcügüüüm gelir nedersiniz??:KK1::KK1:
Dene canım denemekten zarar gelmez buhar sıcak su fılan kanalları açıyo olabılır. Gıdın eşinle bı karıkoca hamamına ohh ne guzelll. Bız tam gıdecektık tabı hamılelık için değil oyle eylencesıne o ay hamıle kaldım hamıleyken okadar sıcak su buhar fılan ıyı gelmıyo duşuğe neden olabılıyomuş demekkı kanallarla alakası var. Hamıle olmadıgından emın oldugun bı ay gıt derım ben. Ne kaybedersın

vardır elbet buyuklerın bır bıldııgı yanı....git bence bırsey kaybetmezssın..

aynen bende öyle diyorum
Hayirlisi olsun Insaallah

tavsiye edebileceginiz termal hotel sifali su varmi???

bende ne cok soru soruyorum ya bu gece

uyuma vaktim geldi sanirim farkindayim

söyle birsey duydum ben
benim anneannemin eltisi bana cocugun yokmu daha sordugunda ben rahat bir sekilde yok Rabbim nezaman isterse ozaman verecek Insaallah dedim
canim ya oda yanima yanasti bak kizim hamama gittinmi hic dedi. yok gitmedim dedim. sen hamama gir bi güzel ovdur kendini belini (belini cektir) falan yumusasin oralarin sonra yine dene olur Allahin izniyle dedi.
simdi ben düsündüm bu kadin anneannemin yasinda e yani ne cok seyler gördü ve biliyor örneklerde verdi sunun olmuyordu söyle yapti oldu bunun olmuyordu yapti oldu dedi.
kafama biraz yatti. sonra aradan 1 hafta gecmedi benim kendi teyzem bana sana tavsiyem termal hotele git sifali suya gir hamama gir ondan sonra bakalim Allahin izniyle olur Insaallah. teyze anneannemin eltiside aynisini dedi dedim. bana dediki teyzem benim ilki hemen oldu 2.hemen olmadi nezaman hamama girmistim oda yani planlamamistim baktim hamile kaldim. taa nezaman sonra evet ben hamama girmistim ve onun faydasini gördüm kesin diye düsündüm. etrafimda cogu kisi böyle hamile kalabildiler dedi.

asli varmi diye soracam ama bunlar yasanmis seyler ben teyzeme güvenirim cokta severim kendisini

bendemi gitsem hamama? hayatimda hic gitmedim. belki hamam böcügüüüm gelir nedersiniz??:KK1::KK1:

canım büyüklerimiz nedese haklı .. tek başına git hamama yumuşasın damarlarsın açılsın evde ilişki dene mi dedi? yoksa eşlerle gidip hamamda mı denenecek? bu şekilde saçma geliyor çünkü sıcakta zaten spermler hemen ölüyor fazla yaşamıyor

kızlar ben cıkıoyrum herkese Allah rahatlık versın.geç oldu..yarın gorusmek dılegıyle esen kalın:)

Tekrar herkese iyi geceler bu sefer kaçtım kizlar bayy meriim saka yapıyorum alınma TATLIM byyy

söyle birsey duydum ben

ben hamamı duymadım canım ama şişe çekeni yada sıcak buharın ii geldigini duymustum
ay hamam böcügüm demişsin ne tatlııııı:KK52::KK52::KK52::KK52:

hamama git bir dene kuzum ama sakın enfeksiyon kapma temiz biyer olmasına dikkat et
termal otele gidebilirsen her odada herkese özel olanlar bile var
yada öle olmazsa sabah erkenden temiz biyere git kimse kirletmeden :)

ayyyy hadi insallah biseler yapmalı belki vesile olurr:KK16:
bu saatte benımkı gormesın benı net basında...buranın bagımlısı oldum yaa...muptela oldum:)

ayyy aynen canım biz 1 seneyi geçti hala müptelayımmmm:KK52::KK52::KK52:

aynen bende öyle diyorum
Hayirlisi olsun Insaallah

tavsiye edebileceginiz termal hotel sifali su varmi???

bende ne cok soru soruyorum ya bu gece

uyuma vaktim geldi sanirim farkindayim

nevsehır kozaklı ya gel...cok sıddetle tavsıye edıyorum yanı cok şifalıdır..

elifim Insaallah Allah nasip ederse gidecem canim

esimin iznine denk getirecem benim iznimi sonra kafama yatan yalova armutlu tatil köyü sanki hem uygun hem cogu sey orda var

siz nereye gitmeye planliyordunuz

canım bak sen folikülar fazları yaz
bak adetin 2.3 günü demek sende o ara yaptırdın.

senin deger 37miş.testte de en düşük 21 en yüksek 251 olmalıymış
yani senin degerin olması gerektigi gibi..
anladın dimi? böle karsılastırma yaparak bakabilirsin

evet canım baktım şimdi hepsi normal görünüyor,maşaalah sende doktor gibisin haaa :KK70:
yalnız sitede okuduğum kadarıyla LH hormonu FSH tan düşük olacak diyor kızlar,ben hala ordayım inşallah problem oılmaz

Tekrar herkese iyi geceler bu sefer kaçtım kizlar bayy meriim saka yapıyorum alınma TATLIM byyy

kızlar ben cıkıoyrum herkese Allah rahatlık versın.geç oldu..yarın gorusmek dılegıyle esen kalın:)
iyi geceler kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr.birazdan bende kaçacam:KK3::KK3::KK3::KK3:

evet canım baktım şimdi hepsi normal görünüyor,maşaalah sende doktor gibisin haaa :KK70:
yalnız sitede okuduğum kadarıyla LH hormonu FSH tan düşük olacak diyor kızlar,ben hala ordayım inşallah problem oılmaz

ah napayım canım 2.5yıldır tedavilerle ugrasıorum.kendi kendimin doktoru oldum
sen ona cok takılma..

birde tsh hormonuna e prolaktine baktır diger ay 3.gününde...
tshnin az yada fazla olması gebelige engel troid ilacı alman sart ozaman

prolaktinde süt hormonu fazla olması hamile kalmayı zorlaştırıyooooooooooo

canım büyüklerimiz nedese haklı .. tek başına git hamama yumuşasın damarlarsın açılsın evde ilişki dene mi dedi? yoksa eşlerle gidip hamamda mı denenecek? bu şekilde saçma geliyor çünkü sıcakta zaten spermler hemen ölüyor fazla yaşamıyor
yok iliskiyi hamamdan sonra evde dene dedi. esinde gitsin demedi gerci ama biz beraber gideriz sanirim. evet sicakta spermler yasamaz diye biliyorum bende
ayy cok heyecanlandim hadi bakalim deneyelim Insaallah
ben hamamı duymadım canım ama şişe çekeni yada sıcak buharın ii geldigini duymustum
ay hamam böcügüm demişsin ne tatlııııı:KK52::KK52::KK52::KK52:

hamama git bir dene kuzum ama sakın enfeksiyon kapma temiz biyer olmasına dikkat et
termal otele gidebilirsen her odada herkese özel olanlar bile var
yada öle olmazsa sabah erkenden temiz biyere git kimse kirletmeden :)

ayyyy hadi insallah biseler yapmalı belki vesile olurr:KK16:

ayyy aynen canım biz 1 seneyi geçti hala müptelayımmmm:KK52::KK52::KK52:
bel cekmede sanirim sise cekme herhalde emin degiilim annem bilir bide ona sorayim bel cekmeyi

denemekte fayda var ne kaybederizki dimi:KK34:
nevsehır kozaklı ya gel...cok sıddetle tavsıye edıyorum yanı cok şifalıdır..

Insaallah bi arastiralim termal hotel dimi orasi? öyle ise gidebiliriz Insaallah

Dene canım denemekten zarar gelmez buhar sıcak su fılan kanalları açıyo olabılır. Gıdın eşinle bı karıkoca hamamına ohh ne guzelll. Bız tam gıdecektık tabı hamılelık için değil oyle eylencesıne o ay hamıle kaldım hamıleyken okadar sıcak su buhar fılan ıyı gelmıyo duşuğe neden olabılıyomuş demekkı kanallarla alakası var. Hamıle olmadıgından emın oldugun bı ay gıt derım ben. Ne kaybedersın
dogru kaybedecek bisey yok Insaallah
ayarlansin gideyim
Haydi Bismillah
senin ninniden sonra ben güüüm yatiyorum
iyi geceler canim mis kokuluyu öp yerime. bide emzirdikten sonra süt kolu olunca öp
Dualarini eksik etme :KK3::KK3:

iyi geceler canim Allah rahatlik versin bende yatiyorum

herkese iyi geceler tatli rüyalar

ah napayım canım 2.5yıldır tedavilerle ugrasıorum.kendi kendimin doktoru oldum
sen ona cok takılma..

birde tsh hormonuna e prolaktine baktır diger ay 3.gününde...
tshnin az yada fazla olması gebelige engel troid ilacı alman sart ozaman

prolaktinde süt hormonu fazla olması hamile kalmayı zorlaştırıyooooooooooo

prolaktin 8,65 yazıyor yüksek mi yoksa? (prolaktin hormonunu düşüren bitki var mı)
geçmiş olsun canımm senin neyin var?neden bebiş olmuyor,hormonlar mı ,soğan kürü iyi geliyor hormonlara

yok iliskiyi hamamdan sonra evde dene dedi. esinde gitsin demedi gerci ama biz beraber gideriz sanirim. evet sicakta spermler yasamaz diye biliyorum bende
ayy cok heyecanlandim hadi bakalim deneyelim Insaallah

bel cekmede sanirim sise cekme herhalde emin degiilim annem bilir bide ona sorayim bel cekmeyi

denemekte fayda var ne kaybederizki dimi:KK34:

Insaallah bi arastiralim termal hotel dimi orasi? öyle ise gidebiliriz Insaallah

yani canım odanızda denerisniz ilişkiyi sıcakta ne bilim tuhaf geld,çünkü doktorlar tv de erkekler sıcak suyla duş almasın diyor,hatta bayanlar bile ilişkiden sonra sıcak suyla duş almayacakmış...

bel çektirmede ay korkarım ya daha kötü olursa,işinin ehli olsun bari,senin problem ne ki canım,hormon bozukluğmu sebepsiz yere mi hamile kalamıyorsun

prolaktin 8,65 yazıyor yüksek mi yoksa? (prolaktin hormonunu düşüren bitki var mı)
geçmiş olsun canımm senin neyin var?neden bebiş olmuyor,hormonlar mı ,soğan kürü iyi geliyor hormonlara

yok yuksek deildir.30-40larda olan duydum.
evet sogan kürü yapcam bu ay pcosa da ii gelıo

bende pcos var yumurtlaama sorunu.bi kes hamile kaldım ama kaybettım kısmet...

iyi geceler bende yatayım artık

felicyam topici sık kullanılanlara al her zaman gel.geceleri burda olurum hep ben beklerizzzz

yok yuksek deildir.30-40larda olan duydum.
evet sogan kürü yapcam bu ay pcosa da ii gelıo

bende pcos var yumurtlaama sorunu.bi kes hamile kaldım ama kaybettım kısmet...

üzülme bir kere hamile kalan birkez daha kalır...
ben önce soğan suyu içtim sonra hormon testine gittim gördüğün gibi sonuçlar iyi maaşallah.. sende yap ,burnunu sık içerken sonra ağzına hemen birşey at tadını hissetmiyorsun:)

iyi geceler bende yatayım artık

felicyam topici sık kullanılanlara al her zaman gel.geceleri burda olurum hep ben beklerizzzz

peki canım iyi geceler...benim hiç uykum yok çünkü öğleye kadar uyudum bugun:) e napalim evde bebiş yok yan gelip yan yatıyoruz:)

peki canım yine uğrarım ama sık kullanılanlara nasıl alınıyor bilmiyorum:)

Günaydın herkese bata kaldı 5 gün bende heyecan hat safhada engel olamıyorum nerdeyse garip şeyler yaşıyorum acaba daha önceleride böylemiydi diye düşünüyorum sonradan karnım hafiften ağrıyor gibi göğüslerim şişler ama acıma yok gün içinde miğdeme tuhaf haller oluyor dön yanıyor dön bulanıyor gibi birde ateş basmaları yaşıyorum vücudumun sıcaklığını eşim bile fark etti ya hamişim yada sağlam üşüttüm bakalım hafta sonu göreceğiz ne olduğumu :KK1:

X