Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kuzum doktor 2 gebelık için kan pıhtılaşmasındandır dedi rabbım benıde böyle sınıyor sanırım canım kurbanadan sonra düşünüyorum bebek çünkü cok yıprandım demek kı rabbım benıde böyle sınıyor

2013'te ve inşallah çok fazla zaman geçmeden bende,isteyen herkeste bebeklerine kavuşur ve sağlıklı bi hamilelik geçirirler umarım

Teyzeleri ikizlerimiz geliyo:)
Tebrik ederim cnm RBbim kucağına almayida nasip etsin sağlıklı sorunsuz bir hamişlik dilerim

tesekkur ederim cnm darısı senin basına olsun insallah

Seydam cok sagol kuzum evet KIZIMI kucağıma aldım hatta 15 günlük bile olduk cok şükür darısı sizin ve bütün isteyenlerin basına olsun insallah

canim songulun de dedigi gibi cok sukur normal yolla hamile kala biliyosun INSALLAH ALLANIM en kisa zamanda mujdeli haber vermeyi nasip etsin INSALLAH kucagina alacagin doya doya opup koklayacagin bebisler nasip etsin ALLAHIM AMIN AMIN AMIN canim arkadasim her zaman dualarimdasin inan

sağol canım benım allah razı olsun güzel dileklerin ıcın senı faceden takıp ediyorum rabbım bebişinizle yuvanızı senlendirip nurlandırsın

huhu ben geldimm bilonuz ben cumartesi dr gitcektim ama uyuz dr benmi 2 saat beklti ve hiç bir şey dedmi..uyuz oldum valla..herneysee..bende dun başşka dra gttim lütfiyeyye..öle işte...
kalbnini miğdesini ensesini burnunu her şeyini gösstersi..backlrını ellerini çok güzeldi..
ilk defa böle gördüm bebeğii
kafasını ölçtü akrnını bbeğim 11 cm 113 grmmış..ama çok ttalı ydı analatmm yaaa..elini kafasınn altına koymuış zıayakalrını sallo..
sonra gerilsii gözlerini avuştrdu..böle bişey yok yaaa..aynı hareketleri ben doğunca ayptramm ona..
harektlerin hissdebilrsin dedi ve ben hareketli bebeğimin sanırım hissdiyroum çok tuaf yaaa..ilk defa yüüzm gilerek geldim ve 1 ay yetr..8 temmuz 15 temmuz arsı gel 4lü tast yapalım dedi anlttı ama isteğine bağlı dedi şuan öle bir şey yokdedi..bende osada bu bebeği istyorum ve onn düşüncesi bile kötü dedim..oda tamm ozmn bir ay sonra görüşürz dedi.elevit ve bi kan ilacın içicem öle kızalr..
heee sanrıım kız olcakk bebeğim :)))

Seydamcok sevindim adına guzel haberlerle dönmüşsün bence de 4'lu tarama testi çıkta önemli degil yaptırma insanın kafasını karıştırıyorlar inanki 3'lu tarama testi en net olanı zaten onuda yaptırmıştım masallAh kuzunda keyfine bı düşkün olacak bizim kiz gibi yer onu teyzesi pekte tatli büyümüş herseyi belli ya Rabbim kucağına alıp öpüp koklamayida nasip etsin kuzum sana cok mutlu oldum:)

ay ay ay 41 kere maşallah yiğenıme yerim ben onu rabbım sağlıkla kucağına versın seydacım büyümüş kocaman olmuş yiğenım kesın kız mı hamılelığin tadını cıkar sen bunu hak ettin canım benım

Son düzenleme:
2 li 3 lü 4 lü hiçbirini yaptrmaıdm ben..
istemiyorudm ztn nedesede öle ras geldi:)))
maşşlhh ii yaaa..rhatına düşükün anansı ıkılıklı ama bakem çıkıncada öel olsun rhaat olsun anasını hiç üzmesin..2 3 hafta sonra aarahtlıcm işte yani 1 ay diyelim buna..ondan sonrarahat döneme girckmişim..
öle işte kuzum..sennkinn resmlerini göremdim ben ama yaa..

çok sağol cnım benim..senide okudum kurbada sonr abaşlıcakmışsını..inşllhh rabbim bu sefer tamamınıa erdiri kuzum..seni çok sveiyorum cnm benmm..evet kocamn olmuşş bende ilk dfea bu kdr net gördüm ve ilk dfea adm gbi dr a gidip baktım

şuan hamilesin sanırım. ne kadar zaman sonra kaldın tekrar hamile?
cnm ilk düşüğümü 22 kasım 2011 de oldu..ikincisi 23 aralık 2012 ve bende 13 marta adet oldum en son o kuzum

cnm bir şeylerin çıkmaıs ve sizde bir anamollik olmmsı .ok ii..inşllh bebeğimiz gelicek ve bir daha kucamıza alıcaz cnaım benim..senn bebeğinde benmki gbi bol dua hayırlısı olcak insşşlh kuzum

ranana nerelerdesın bakayım sen kucuk fıstıktan hıc hbr vermıyosun ay hıc bısy bılmıyoruz hakkında
profılıne bakıyorum arada yok yazmamışsın
bulmuşken anlat bakalım
en son mastıt olmuştun gectımı
bebegının sarılığı nasıl
ısıtme testını gectınızmı
kv ler gıttımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…