Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ayy inşllhh beliniz bükülürr..elinizde süslü bastonlrınız olur...90 yaşınızda her yeriniz sağlıklı aklınız başınızda torunun torunu göresiniz..

ay annmde öle diyo gaz çıkrtamdım diye..ama kçükken ayıp ayıpp böle oldum :)))
ay klima..hiç sevmm hemen çarpar beni hee..
ayy songüllll 11 saatt 27 dakka sonra bebe görcemm..off daha duş alcam hee

hehe kız sen dayanamaz erken gıdersın he
ay bugece erkn yat cabuk gecsın zaman

masalla cnm ya nıce 5 yıllara 10 yıllara
Sağol canım sizinde işallah
ayy inşllhh beliniz bükülürr..elinizde süslü bastonlrınız olur...90 yaşınızda her yeriniz sağlıklı aklınız başınızda torunun torunu göresiniz..

Yok canım yaa deme öyle :) yanı rabbım hayırlı uzun versın. Belim bükülüp oğluma kızıma muhtaç etmesin. Ğrabbın en sevdiğimin eline muhtaç etmesin. Hee kendı işimi görüp 90 yaşına kadar yaşıyomuşum ne ala :) bak benım dedem öyle adam 87 yaşında yada 89 emın değilim. Neyse yanlız yaşıyo. Yemeğını işini kendı yapıyı hep. Annemın evıyle arası toplasan 30-40 adım Annem bari çamaşırlarını getir yıkıyayım dıyo onu bıle ben yaparım gerek yok dıyo adam. Daha gçen gün öğrendım. Annemler gnçken anneme fılan şalvar dikermiş dedem köye gidince verirmiş :) ne maşfetli dedem var. Hatta ben hatılarım dedem güzel yemek yapıp bizi ymeğe çağırırdı. Onun gıbı olduktan sonra neden olmasın. Bu arada torununu torunu gördü hatta çocuk 9 yaşında şuan. Maşllah benım dedeme
Ben yatıyorum kızlar iyi geceler tatlı rüyalarr

hehe kız sen dayanamaz erken gıdersın he
ay bugece erkn yat cabuk gecsın zaman
he kız çıkim bari de duş alıp yatıcam..erkn kalkrım kalvlıt yapim öle çıkım yola su içicem bol bol..bişe demesin diye:)))
ay yarın babamda gelo kardeşimde gelo ohh...kendi randevumdan erkn gidemm eşim gececi uyuck kalkck öle kuzum
ay kız sağlıklı ol dedim geen ben bastonlu nene dedelri pek sevrim ondan dedimm..
anam dene çektiysen yazık geline hhaha..
kız ii kaynana ol bak hee..
hadi ii gecelr bende çıkıyorum kuzum

ay songl hadi bizde çıkk benm mdem bulnmaya başldı..başımda ağrıyor..stresten herlde..bana dua edin krıım kemikleirniiz...
ben çıktım öpütüm sizi daha duş alcam

ıyı gecelee kızlar ıkınızede
uzun yazamıyom bıde yatamıyorum aras hala uyanuk
düzen alt ust
seyda gyzel haberlerı beklıyorummm
elıfım eymenı kokla yerıme yenı fıto beklıyorım

tşk ederim cnm. elimiz kolumuz bağlı. dediğin gibi hayırlısı. ben kimseyi tanımadığım için fazla birşey yazamıyorum.

Sen nasılsın kuzum bebişinidr görmüşsün yine:)darısı haftaya bana olsun inş daha kalp atışlarını bile duyamadım minnoşlarımın.haftaya inş:)
iyiyim canim sen nasilsin bebisler nasilmis bakim INSALLAH haftaya iki minicik kalp atislarini duyarsin ben her seferinde agliyorum ultrasonda bakarken ALLAHIM her kese boyle sevinc goz yaslari nasip etsin AMIN
canim bende oyle umut ediyom yaramaz olurda yemek yeme firsatim olmaz ee biraz da dikkat edersem bu is oldu 3-5 aya eskisinden de zayif olurum benim bi arkadasim 42 bedenden 36ya dustu dogumdan sonra, canim ben ilk 9+5de gormustum hareketini o kadar guzel bi duygu ki
Sedefim tatlim cok guldurdun beni merak etme bisey olmaz
cnm dun buğun daha ıyı ay dr surup verdı de gece güzel uyudu evlat ıkı gece sabahladık resmen
elıfım ağzının ıcı dılı pıpısının ucuna kadar cıcek resmen
cok zor ya
eymen nasıl
ay canimm benim INSALLAH cabuk atlatir , canim Arasin yeni fotosunu koyacaktin hani nerde? ozledim bak kuzumu , ben yukledim yavrumun fotosunu gerci cok belli degil ama burnu dudagi fark ediliyor

canim cokk tebrik ederim nice mutlu senelere esinle oglusunla beraber AMIN

ınsalla cnm ya sıkıntılı bı donem
ay ben usg ye baktım kuzum ama anlamadım ne yalan soyleyım
bak arasın yenıdogan ve sımdıkı resımlerını koyayım cok degıstı kuzum

RABBİM Bu mübarek gecede ülkemize huzur, tüm insanlarımıza sağlık ve mutluluk VERSİN KİMİN HER NEYE İHTİYACI VARSA ONU NASİP ETSİN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRMESİN HİÇ UMADIĞIMIZ ZAMANLARDA UMADIĞMIZ YERLERDEN KAPILAR AÇSIN BİZLERE HAYIRLI KANDİLLER ...

Selamun aleykum arkadaslar,oncelikle herkesin 3 aylari ve beraat kandili mubarek olsun. Yaklasik bir aydir k.k ya girmiyorum. Yani giremiyorum hatirlarsinizki; 18 mayista transferimden negatif sonuc almistim. K.k girince o heyecanli mutlu ardindan yasadigim o sıkıntılı gunler geliyor aklima. Sizleride merak ediyorum. Rabbim kimseye kaldiramayacagi seylerle imtihan etmesin.imtihanimizidanda isyansiz yuzumuzun aki ile cikmayi nasip etsin. Biliyorsunuzki Beraat gecesinde hikmetli her is,kullarin riziklari,ölümleri ,doğumlari vesair isleri ayirt edilir. Bu gece butun senemiz icin dua edelim bu senede evlat isteyen herkese dua edelim lutfenn.Allah(cc)in rahmetinin dunyaya indigi gecede hepimizin duasi kabul olsun insallah. Seneyeki beraat kandiline rabbim butun evlat isteyenleri evlatlari kucaginda girmesini nasip etsin INSALLAH.ALLAHA EMANET OLUN..

Ayrica arkadaslar haddim degil ama hatirlatmak istedim.bu gece asagida yazilan ibadetler yapilirsa dualar red olunmazmis.Yarın akşam Şa’bân-ı şerîfin 15’inci gecesi yâni Berât Gecesi’dir. Bu gecede hiç olmazsa bir Tesbîh Namazı kılınır. Berât gecesinde kılınması tavsiye edilen “Hayır namazı” vardır. 100 rek’atlik bu namazı kılan kimse o sene ölürse, şehitlik mertebesine nâil olur.

Namaza şöyle niyet edilir:

“Yâ Rabbi, niyet ettim senin rızâ-yı şerîfin için namaza. Beni afv-ı ilâhîne, feyz-i ilâhîne mazhar eyle. Kasvet-i kalbden, dünyâ ve âhiret sıkıntılarından halâs eyleyip, süedâ defterine kaydeyle.”

Her rek’atte Fâtiha’dan sonra 10 İhlâs-ı şerîf okunur. İki rek’atte bir selâm verilerek 100 rek’ate tamamlanır..

Namazdan sonra; Allâhü Teâlâ’nın “Hû” ism-i şerîfinin ebced hesabına göre değeri 11’dir. Resûlullah Efendimiz’in isimlerinden “Tâhâ”nın ebced hesâbıyla değeri de 14 olduğu için,

Aşağıdaki 11 şey 14 adet okunur. Bunlar;

1. İstiğfâr: 14 kere,

2. Salevât-ı şerîfe: 14 kere,

3. Fâtiha-i şerîfe (Besmeleyle): 14 kere,

4. Âyetü’l-Kürsî (Besmeleyle): 14 kere,

5. Tevbe Sûresi’nin son 2 âyeti olan “Lekad câeküm...” (Besmeleyle): 14 kere,

6. 14 kere “Yâsin, Yâsin...” dedikten sonra 1 Yâsîn-i şerîf. (Yâsîn-i Şerîfte 7 zâhirî, 7 bâtınî “mübîn” vardır, böylece o da 14 olur.)

7. İhlâs-ı şerîf (Besmeleyle): 14 kere,

8. Felak Sûresi (Besmeleyle): 14 kere,

9. Nâs Sûresi (Besmeleyle): 14 kere,

10. “Sübhânellâhi ve’l-hamdü lillâhi velâ ilâhe illallâhü vallâhü ekber velâ havle velâ kuvvete illâ billâhi’l-aliyyi’l-azîm”: 14 kere,

11. Salevât-ı şerîfe (Salât-ı Münciye okumak daha fazîletlidir): 14 kere okunur ve duâ edilir.

(Duâ ve İbâdetler, Fazilet Neşriyat)

kızlar günaydın cumartesi genetik doktoruna gıttık eşimle bılıyorsunuz kaybettiğim 3 bebeğim genetiğe gitmişti bebek 69 xxy tiriloidi cıkmıştı doktor %1 olan bırsey bu dedi yanı bır yumurtayı ıkı sperm dollediği için genleri bozulmuş dedi 23 anneden 23 babadan aldığı için ama bızımkı bır tane fazla almış doktor bu böyle oldu dıye bır daha böyle bırsey olacak dıye bırsey yok dedi ayrıca kürtajdan 33 gün sonra adet oldum cok şükür yanı dün ıcım cok rahatladı suan aspirin kullan dedi günde bır tane hamıle kalınca tekrar claxcen iğne kullanacağım durum bende böyle rabbım sağlıklı bır bebek bana ve diğer herkese nasip etsin ayrıca eşimle benım kromozomlarımız temız cıktığı ıcın doktor bu cok ıyı dedi eğer bozuk olsaydı bırımızın tüp bebebek yada aşılama yapardık dedi benden durumlar bu kızlar inşallah bır dahakı yavrumu sağlıkla kucağıma alırım dek duam bu

Cnm benum ya rabbim dermansizini vermesin cok can slklcl seyler yasadin arkadasim ama en azindan dogak yol ile gebe kalabiliyorsun iki tanesiji pihtilasmansebepli yasamistin zaten dimi 3.de tekrarlama olasiligi cok dusuk oldugundan insalla bi daha ki gebeliginde hersey yolunda olucak tattlim
Korunma surecin varmi
Bdnce guzel bi tatilee cik cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…