Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

seydacım aras uyuyo o uyanmadan çorbasını yapayoım gorusuruz yıne kendıne ve tusem e ıyı bak

Sağol canım rabbim hepimizin ewlatlarını bize bağışlasın inş

Ayy şeydaa çok gzl kız ağladınmı duygulandınmı görünce müthiş bişey ya mucize bu işte.kızımız geliyo demek:)rabbim tamamına erdirsin inş burda bunu en çok hakedenlerdensin

gecen sene agşladıgımı bılırım ben cok zor klıma kurtard benı
rabbım kolaylık versın

doğru diyon kuzum ama benmki hamillkten değil kız harbi çok sıcak valla yaaa..insan nefes alamıyo..sışrdaki kediyle köpeğe sus tutum düşün kaçmadı kızzz..nefes alsınlar dedimm..
kız tamm çorbasını yap sen kuzum..afiyet olsun oluma..nasıl oldu bu arada azdaha dzüeldimii..
kızımın ismi tusemilda lütfenn iki isism :))))
değişmez sanmıyom bu saaten sonra benn..

ayferim ağlamdım kızz valla ağlamdım..sadece ileidm güzldüm çok tatlı halen salak gülomm valla gülom yaa..öle kuzum sende görüceksin inşllh hemde ki tane :))).senn kontrolün ne zmn bda..

gecen sene agşladıgımı bılırım ben cok zor klıma kurtard benı
rabbım kolaylık versın

doğru diyon kuzum ama benmki hamillkten değil kız harbi çok sıcak valla yaaa..insan nefes alamıyo..sışrdaki kediyle köpeğe sus tutum düşün kaçmadı kızzz..nefes alsınlar dedimm..
kız tamm çorbasını yap sen kuzum..afiyet olsun oluma..nasıl oldu bu arada azdaha dzüeldimii..
kızımın ismi tusemilda lütfenn iki isism :))))
değişmez sanmıyom bu saaten sonra benn..

ayferim ağlamdım kızz valla ağlamdım..sadece ileidm güzldüm çok tatlı halen salak gülomm valla gülom yaa..öle kuzum sende görüceksin inşllh hemde ki tane :))).senn kontrolün ne zmn bda..

maşşlhh uzum rabbim kocamn oldukalrınada göstersn valla kuzumm:))

iiim kuzum sen nasılsın bakemm..ne var ne yokk.annen nsıl sen nsılsın..snede ned durumlar

cnmm herşeyin yolunda gitmesine çok sevindim inşş. hep böle devam eder bebeğini sağlıkla alırsın kucağına ALLAH ın izniyle ben ne yapayım çok yorgunum bi koşuşturma gidiyo dün eve döndüm annemden yarın yine gidecem annem daha iyi çok şükür ayak ağrısından başka şikayeti yok oda yavaş yavaş geçecek inşş. erkenden adet oldum ben artık çocuk hayali biraz uzak bu aralar eşimin yüzünü doğru dürüst bile göremiyorum annem ve kayınvalidem iyi olsunlarda o halledilir ALLAH izin verirse

allh kolylık versin cnm..annene kv ve sana..sen ne zmn adet oldun tam ..
bu işler btitnce ne etcen tüp bebkmi ne zmn olcak işlerm..
rabbm en yakında sanda versn cnmm

allh kolylık versin cnm..annene kv ve sana..sen ne zmn adet oldun tam ..
bu işler btitnce ne etcen tüp bebkmi ne zmn olcak işlerm..
rabbm en yakında sanda versn cnmm

Aminnn cnm herşeyin hayırlısını nasip etsin Rabbim ben 14 haziranda adet oldum tatlım ben seneye tüp bebek deneyecem bu sene biraz ara verecem tedaviye bakalım artık kısmette ne varsa onu yaşayacaz

Rabbim kucaginiza almayi nasip etsin!!! Saglik ve sihhat ile.. Bizede bu sevinci yasatsin!
Allahim sen cocuk hasretiyle yanip tutusani sevindir... Hayirlisiyla ver Allahim.. Amin

Rabbim kucaginiza almayi nasip etsin!!! Saglik ve sihhat ile.. Bizede bu sevinci yasatsin!
Allahim sen cocuk hasretiyle yanip tutusani sevindir... Hayirlisiyla ver Allahim.. Amin

Amin canım amin her duamda isimlerinizle aklımdasınız.sizi yalnız biz anlarız.liste 3 kişi kaldı heyecanla sizi bekliyorum:)inşallah rabbim en kısa zamanda sizede bu duyguları yaşatsın

Son düzenleme:
Amin canım amin her duamda isimlerinizle aklımdasınız.sizi yalnız biz anlarız.liste 3 kişi kaldı heyecanla sizi bekliyorum:)inşallah rabbim en kısa zamanda sizede bu duyguları yaşatsın

Amin insallah canim. Bende sizleri herzaman dualarima katiyorum. Hepberaber bunduygulari yasariz insallah..

Hayirli geceler kizlar yarin sabah doktor Terminim var bakalim yumisler buyumusmu ya cuma yada cmtesi asilamam olur herhalde. Bugunilginc bisey oldu ben ishal olmusum ve sabah wc cikmamistim isyerinde kucuk abdest yaptiktan sonra peceteyle sildigimde kan geldi ama diskimi kanmi tam emin degilim koyu idi acaba yumurta catlamayayakinolurmu boyle akinti cok korktum neyse bidahada gelmedi yarin doktorada soylim benbunu.
Seydam kozin hayirli olsun teyzesi yer o agzini burninu ufacik bisey zaten. Allah sagliklo bi sekilde buyutmeni nasip etsin Insaallah
Sedefim senide tekrardan tebrik ederim miniklerin hayirli olsun hayirli saglikli gene kucagina almani nasip etsin Mevlam insaallah.
Bana dua edin heyecandan uyuyamadim yarin guzel haberler getireyimm size insaallah. Buarada soyledimmi bilmiyom ama biz tasiniyoruz ev aramaktayiz ve coooooookkkk pahalli orda kiralar

Valla bilemedim kuzum benim yumoş çatlarken hiç öyle bi durum olmamıştı.şeydacık bilir doktorumuz osağol canım dileklerin için rabbim tez zamanda senide kuzuna kavuştursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…